خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۱۵ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز یکشنبه ۱۵ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱۵ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 15 آذر 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۱۵ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز اصلا حال و حوصله درگیری با دیگران را ندارید و اگر کسی حتی به شخصی دیگر چیزی بگوید ممکن است خیلی شدید و غیر منطقی نسبت به او عکس العمل نشان دهید. به احتمال زیاد این موضوع ریشه در مشکلات این چند وقت اخیر دارد که باعث شده است بسیار حساس و عصبی شوید. آتش فشانی از احساسات بیان نشده در درونتان وجود دارد که هر لحظه ممکن است فوران کند. اگر بخواهید دری را به زور باز کنید آن در گشوده نخواهد شد. به آرامی در بزنید تا درهای روبرویتان خود به خود باز شوند. امروز ذهنتان خیلی خوب کار می کند. کارها را در جهتی مثبت پیش ببرید و به سوی خوشبختی بشتابید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

گر چه ما بندگان پادشهیم***پادشاهان ملک صبحگهیم

گنج در آستین و کیسه تهی***جام گیتی نما و خاک رهیم

تعبیر: گنج بزرگی در منارتان هست که تسبت با آن بی اهمیتید. آنقدر مغرور شده اید که به اطاف و زیر پای خودتان نگاه نمی کنید. همنشینی با دوستانتان را غنیمت بدانید و از خواب غفلت بیدار شوید. دشمنی را کر بگذارید تا بتوانید پیروز شوید و به نیات خودتان برسید باید مانند شیری باشید تا بتوانید دشمنان را که همچون ماری شما را نیش می زنند از بین ببرید

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز تمایل شما به پیش روی بر اساس برنامه های قبلیتان، حتی اگر خودتان فکر کنید رفتارتان توجیه پذیر است نیز ممکن است برایتان چالش هایی غیر ضروری ایجاد کند. مخفی شدن پشت دیواری که خودتان با لجاجت و سرسختی و بدون بیان کردن احساستان ساخته اید به نفع هیچ کس نیست و خودتان و دیگران را به ستوه خواهد آورد. موج مسائل عاطفی ممکن است شدید و بلند باشد، ولی اگر سوار این موج نشوید در زیر آن غرق خواهید شد. اگر نتوانستید مشکلات موجود را با یک مکالمه منطقی حل کنید بهتر است به جای به کار گیری تاکتیک های تکراری کمی دست نگه دارید. یک جنگجوی شجاع می داند چه زمانی پیش برود و چه زمانی عقب نشینی کند.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی***تا بی خبر بمیرد در درد خودپرستی

عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید***ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی

تعبیر: مواظب رفتارتان باشید گاهی زیاده روی می کنید، یا بیشتر به خدا روی آورید زیرا همه ی ما میهمانان ناخوانده ای هستیم که باید به آخرت برگردیم. هم نشینانتان هم از خدا دور شده اند از آنها دوری گزینید از خدا بخواهید اول سلامتی را به شما عطا کند و بعد از رموز خداوند همه چیز برایتان روشن می شود و از این طوفان بلا به سلامتی رهایی پیدا می کنید.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

با وجود این که امروز همه کارها همچون چالش هایی دشوار به نظر می رسند نباید اجازه دهید که ترس هایتان مانع انجام کاری شوند که به نظرتان درست می آید. شاید به دلیل فشار ناشی از مسائلی که از حیطه کنترلتان خارج هستند نگران این باشید که روابطتان تغییر کرده و تحت تاثیر قرار بگیرند و حتی تصمیم بگیرید از دیدن کسی که دوست دارید فرار کنید تا مبادا مجبور باشید با این مشکلات مواجه شوید. ولی بهتر است تا این مشکلات تازه هستند و  همچون زخمی عمیق و قدیمی بر جای نمانده اند آنها را حل کنید. خود واقعیتان را همانطوری که هستید پذیرا باشید و برای تبدیل شدن به آنچه می خواهید باشید نیز تلاش کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

هزار شکر که دیدم به کام خویشت باز***ز روی صدق و صفا گشته با دلم دمساز

روندگان طریقت ره بلا سپرند***رفیق عشق چه غم دارد از نشیب و فراز

تعبیر: در هر حال خدا را شاکر باش حتی اگر بلا بر تو نازل شود و از فراز و نشیب زندگی خسته شده باشی. با خودت کنار بیا با اشک و غم کاری از پیش نخواهی برد. سرنوشت حوادث زیادی برایت رقم زده. مرد عمل باش تا با همه ی آنها مقابله کنی و به دولت برسی.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

اگر یادتان باشد که با همه با مهربانی و احترام برخورد کنید و مثل همیشه درستکار باشید، امرز را با سربلندی پشت سر خواهید گذاشت و کارها خیلی خوب پیش خواهند رفت. با این حال اگر کینه ای قدیمی در دلتان دارید ممکن است با برخوردی ناگهانی احساساتتان فوران کرده و در نتیجه درگیری هایی داشته باشید. بهتر است مواظب باشید که کنترل رفتارتان از دستتان خارج نشود و با این نوع مشکلات با خونسردی مواجه شوید. خودتان را تا جای ممکن از مسائل دیگران دور نگه دارید تا درگیر مسائل دست و پا گیر نشوید. خودتان به اندازه کافی کار برای انجام دادن دارید، آرامش ذهنتیان را با درگیر شدن با کارهای دیگران بهم نزنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد

زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد

تعبیر:  شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

 

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

در مورد فرد و یا موقعیتی که پیش از این به شدت مورد اعتمادتان بوده است اطلاعاتی به دست خواهید آود که تمام تصورات ذهنیتان را در مورد آنها بهم خواهد ریخت و عقیده تان را در مورد آنها تغییر خواهد داد. با این حال شما دوست ندارید در برنامه های خود تغییری ایجاد کنید و می خواهید رویاهایتان را هر چه سریعتر به چشم خود و در عالم واقعیت ببینید. با این حال برای به وجود آوردن هماهنگی بهتر است ایجاد تغییرات لازم در برنامه هایتان را مد نظر داشته باشید. امروز کمی انعطاف پذیری زندگیتان را بهتر خواهد کرد و حتی هفته هایی که پیش رو دارید را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. نیازی نیست اینقدر روی برنامه های قبلیتان پافشاری کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مطرب عشق عجب ساز و نوایی دارد***نقش هر نغمه که زد راه به جایی دارد

عالم از ناله عشاق مبادا خالی***که خوش آهنگ و فرح بخش هوایی دارد

تعبیر: در زندگی، عشق و محبت را فراموش نکن مخصوصاً در زندگی خصوصی خود. ازدواج موفقیت آمیزی در پیش داری. با کسی که دوست داری زندگی سرشار از عشق و محبت خواهی داشت.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

یک نفر دارد تلاش ها و زحمات شما را نادیده می گیرد و این موضوع آنقدر پیچیده شده است که دارد ذهن شما را آزار می دهد. قبل از هر کاری باید ببینید که خودتان در به وجود آمدن وضعیت موجود چه نقشی داشته اید. شاید وقت آن رسیده باشد که به دیگران در مورد رفتار اشتباهشان تذکر بدهید و در عملکرد خود تغییراتی به وجود بیاورید. در حال حاضر فرصت مناسبی برای حل مشکلات عاطفیتان به وجود آمده است، اگر این کار را همین حالا انجام ندهید و با مشکلات پیش رویتان مواجه نشوید در زمانی که اصلا فکرش را نمی کنید و آمادگی اش را هم ندارید خودشان به سراغتان خواهند آمد. پس قدرت شخصیتتان را نشان داده و با اعتماد به قدرت تشخیصتان پیش بروید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

ترسم که اشک در غم ما پرده در شود***وین راز سر به مهر به عالم سمر شود

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر***آری شود ولیک به خون جگر شود

تعبیر: صبر داشته باش هر چند که دلت خون می شود راز خود را به کسی نگو خداوند داد تو را از ستمگران می گیرد. کاری از دستت برنمی آید، فقط دعا کن شاید بالاخره مورد قبول خداوند واقع شود. نکند اگر به حاجت رسیدی و معتبر شدی خدا را فراموش کنی بلکه باید بیشتر رو به خدا آوری.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز ممکن است با یکی از دوستان و یا بستگان نزدیکتان درگیری هایی داشته باشید. شما متوجه این موضوع هستید که خیلی سریع باید عکس العمل نشان دهید ولی دچار حیرت و سردرگمی شده و نمی دانید باید چه کار کنید. حرف زدن در مورد گزینه های مختلفی که دارید برای رسیدن به آن چه می خواهید کمکی به شما نخواهد کرد، ولی به شرط آن که فقط درگیر حرف زدن نشده و دست به عمل نیز بزنید، حرف زدن در مورد آنها می تواند مفید باشد. باید در راه رسیدن به خواسته هایتان برای مبارزه کردن آماده باشید. منتظر ننشینید تا اتفاق هایی که انتظارشان را دارید بیفتند و خودتان دست به کار شوید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

مطلب مشابه :   فال امروز جمعه 23 مهر 95 | فال روزانه + فال حافظ

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله ای و آهی نیست

تعبیر: از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

شما آنقدر سرشار از احساسات هستید که گاهی نمی توانید آنها را کنترل کنید و انواع احساسات متضاد در درونتان با یکدیگر درگیر می شوند و هر یک می خواهد دیگری را شکست داده و زمام امور را در دست بگیرد. امروز هم یکی از آن روزهاست که حتی اگر بتوانید در طول روز احساس خود را مخفی کنید در طول شب و در تنهایی خودتان ذهنتان درگیر آنها خواهد بود. اگر با کسی درگیری داشتید سعی کنید خیلی با او بحث نکنید، شما برنده این جنگ نخواهید بود و تنها اعصاب خودتان و طرف مقابلتان را بهم خواهید ریخت. تا جای ممکن خودتان را با انجام کارهای مفید و سازنده سرگرم کنید و شب هم کمی زودتر بخوابید تا این مرحله را پشت سر بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دیگر ز شاخ سرو سهی بلبل صبور***گلبانگ زد که چشم بد از روی گل به دور

ای گلبشکر آن که تویی پادشاه حسن***با بلبلان بی دل شیدا مکن غرور

 تعبیر: خوشحال باش و غصه و غم را کنار بگذار. تا دوری نکشی به وصال نمی رسی و تا رنج نبینی به خوشی هم نمی رسی، پی دست از عبادت نکش. امیدوار باش که از صبر تو گل حاجت روئیده است. شکایت نکن که در عین ظلمت نور بر تو می تابد.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز اصلا انتظار استراحت و آسایش نداشته باشید. در واقع اگر ذهنتان را روی اهداف و کارهایتان متمرکز کنید در انجام آنها خیلی بیش از آنچه انتظارش را دارید می توانید موفق باشید. با این حال ممکن است از طرف دیگران با مخالفت شدید مواجه شوید و انگیزه هایتان را زیر سوال ببرند. شما برای نشان دادن توانایی خود برای انجام هر کاری آماده اید، ولی سعی نکنید برای این کار و تحت تأثیر قرار دادن دیگران تمام انرژی و توان خودتان را صرف کرده و کاری کنید که برای روزهایی که پیش رو دارید انرژی کافی نداشته باشید. هنوز اول هفته است و روزهای زیادی تا آخر هفته در پیش داریم. اگر کارتان درست باشد دیر یا زود آنها مجبور به پذیرفتن آن خواهند بود.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

الا ای طوطی گویای اسرار***مبادا خالیت شکر ز منقار

سرت سبز و دلت خوش باد جاوید***که خوش نقشی نمودی از خط یار

تعبیر: شانس فقط یک بار در خانه ی شما را می زند پس چرا آن را پس می زنید و ندانسته به بازی می گیرید. فکر می کنید با زور می توانید همه چیز را به دست آورید ولی اینطور نیست. دل و دبینتان را به خدا بسپارید تا به یمن خوبی تان دولت و مال و سلامت به شما عطا فرماید.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

شما فرصتی تکرار نشدنی برای مقابله با ترس هایتان پیدا کرده اید، به ویژه اگر برای مواجهه دوباره با زخمی عاطفی آمادگی داشته باشید. شما به طور ذاتی تمایل دارید که از احساسات خود فرار کرده و به جای این کار توجهتان را روی موفقیت ها و توانایی هایتان متمرکز کنید. با این حال باید فرصتی که به وجود آمده را غنیمت شمرده و با واقعیت ها روبرو شوید و با این کار به رشد خودتان و زندگیتان کمک کنید. فقط برای این که نسبت به خودتان احساس خوبی داشته باشید به احساسات دیگران اهمیت و اولویت ندهید. انگیزه های خود را مورد بررسی قرار دهیدت تا از احساساتی که دارید اطمینان حاصل کنید. صداقت یکی از مواد لازم برای درست کردن یک رابطه سالم است.

فال حافظ امروز متولدین دی :

ما درس سحر در ره میخانه نهادیم***محصول دعا در ره جانانه نهادیم

در خرمن صد زاهد عاقل زند آتش***این داغ که ما بر دل دیوانه نهادیم

تعبیر: هنز در اول داهید. عجله نکنید. به مرحله ی بالای زهد و عقل نرسیده اید پس صبر کنید تا کارها خراب نشود و غم به دلتان راه پیدا نکند. مواظب دوستان خودتان باشید که گرگ هستند در لباس میش. آنها می خواهند بنیادتان را از بین ببرند و دل و دینتان را بگیرند و نگذارند به مقصود برسید پس عاقل باشید.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز به نظر می رسد که به جای کار کردن و یا تفریح با خانواده و دوستانتان با آنها درگیر جنگ شده اید. با وجود این که شرایط ممکن است بحرانی به نظر برسند و فکر کنید که هیچ حد وسطی برای آنها وجود ندارد، ولی در واقع اینطور نیست. شاید این تعادل و نقطه میانه به دلیل نزدیکی زیاد شما به مشکلات پیش آمده به سختی پیدا شود، ولی یافتن آن غیر ممکن نیست. دست از حدس و گمان بردارید و برای رسیدن به راه حل به سراغ هوش و ذکاوت ذاتیتان بروید. هر چقدر در برخورد با دیگران انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان دهید چالش ها زودتر برطرف می شوند و راحتتر به ثبات می رسید. لبخند زدن را در هیچ حالتی فراموش نکنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

در سرای مغان رفته بود و آب زده***نشسته پیر و صلایی به شیخ و شاب زده

سبوکشان همه در بندگیش بسته کمر***ولی ز ترک کله چتر بر سحاب زده

تعبیر: خانه شما به زودی مجلس بزم و عروسی خواهد شد و همه به شوق این وصال کمر همت بسته اند. وصلت فرخنده ای است. مواظب عده ی باشید که می خواهند همه چیز را خراب کنند. از چیز نترسید دولت بخت با شماست و دعاهایتان مستجاب شده با کمی عقل و خرد همه کارهایتان نیز رو به راه می شود.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز درگیریتان با اطرافیان در یک نبرد تمام عیار ممکن است به صورت ناگهانی آشفتگی هایی ناخواسته در روزتان ایجاد کند. با وجود این که به نظر می رسد دلیل اصلی مشکلات به وجود آمده دیگران و عوامل بیرونی هستند، حداقل نیمی از این مشکلات از درون ذهن خودتان سرچشمه می گیرند و برای حل آنها باید به درونتان رجوع کنید. کافی است مسئولیت خود را در قبال حل کردن وضعیت به وجود آمده بپذیرید و به سهم خود برای ایجاد ثبات تلاش کنید. قبل از این که برای عوض کردن دیگران تلاش کنید اول باید خودتان را تغییر دهید. شما گاهی آنقدر احساساتی می شوید که کوچکترین و بی منظورترینپ حرف های طرف مقابلتان را هم بد برداشت می کنید، با این رفتار عشقتان را از خود نرنجانید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

ای هدهد صبا به سبا می فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می فرستمت

حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می فرستمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE