خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۱۵ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۵ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۵ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۵ آبان به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 15 آبان 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۱۵ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

شما امروز هدیه ای نامعمول دریافت خواهید کرد که خیلی برایتان جالب و هیجان انگیز نیست. درضمن، امروز فردی هستید که با دیدن بدی ها و مشکلات، به دیگران اطمینان و قوت قلب می دهد و باعث می شوید تا ترس و هراس را از خود دور کنند. خونسردی درونی شما نیز تا اندازه ای به این مورد کمک می کند. اگر به دنبال توسعه روابط اجتماعی خود هستید و می خواهید دوستان جدید بیابید، باید در نوع نگاه و طرز فکر خود تغییر ایجاد کنید. احتمال دارد امروز با فردی آشنا شوید که بسیار به او علاقه دارید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مدتی است خود را به خاطر نیت و آرزویی که در سر داری سرزنش و ملامت می کنی، اما هرچه تلاش می کنی این نیت از سرت بیرون نمی رود. باید بدانی چون تو در این راه بسیارند و تنها تو نیستی که جاذبه های این فکر به زنجیرت کشیده، بلکه این راه رهروان بسیاری دارد. تردید را از دل خود بیرون کن و اکنون که بی اراده گام اول را برداشته ای، تا پایان راه ثابت قدم و استوار بمان که پیروزی با توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

بدون ترس و هراس از تمسخر دیگران ایده ها و نظرات خود را بیان کنید. این درست همان چیزی است که خودتان هم می خواهید. هراس از مورد تمسخر دیگران واقع شدن چیزی است که انسان را در پایین ترین سطح نگه می دارد. چالشی که شما گرفتار آن هستید این است که بدون هراس از حرف های مردم نظرات خود را بیان کنید. جرات داشته باشید تا خودتان باشید. خیلی به گذشته ها چشم ندوزید و به آینده امید داشته باشید. شاید یک مرحله از زندگی شما پایان یافته باشد اما آینده روزهای خوبی در پیش دارد از این فرصت برای یافتن انرژی تازه استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تو هنوز در سنین پایین و در دوران جوانی هستی ولی به یاری خدا به موفقیتهای بسیاری رسیده ای و هزاران رقیب سر راهت قرار گرفته اند که تو بر آنها پیروز شده ای. بدان که خداوند در همه جا حاضر و ناظر بر کارهای ماست. اکنون که شهرتی یافته ای و مورد تحسین قرار گرفته ای مغرور مشو که زندگی قصه های عجیب و بسیاری دارد که تو از آن بی خبری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

اگر به نوشتن در مورد مساله ای که ذهنتان را درگیر کرده است تمایل دارید، امروز دست به کار شوید. امروز ذهن خلاق و بسیار بازی دارید و می توانید به خوبی هر آنچه می خواهید را روی برگه های سفید یادداشت کنید. شاید تنها مشکلی که با او روبه رو شوید، تمرکز روی مشکلات باشد. خیلی خود را نویسنده فرض نکنید و انتظار نداشته باشید از نظر نگارش و ویرایش عالی باشید. البته اگر نویسنده بودن جزو رویاهای شما است، در کلاس های آموزشی ثبت نام کنید. امروز می تواند زندگی عاشقانه خود را نیز تغییر دهید. دیدگاه و نگاه شما به روابط امروز تغییر می کند و احساس می کنید در دنیای جدیدی پرواز می کنید. با این نگاه، فرد موردعلاقه تان نیز تغییر می کند.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

به کسی دل بسته ای و این دلبستگی تا به آن حد است که فکر می کنی او تنها بهانه ی تو برای زندگی است، اما به وصال او امید نداری. با این حال با تمام وجود در این راه تلاش می کنی و از جان مایه می گذاری. مطمئن باش که همیشه جوینده یابنده است. پس بی تابی نکن و همچنان صبور باش تا به آرزوی خود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

ممکن است در طول روز بارها دچار شک و تردید شوید. امروز واقعیت هایی در زندگی خواهید یافت و بر اساس آن دنبال واقعیت خواهید رفت. اگر این طور شد، نظرات و ایده های خود را به دیگران بگویید و مطمئن باشید دیگران از آنها تعجب نخواهند کرد و نخواهند هراسید. شاید حتی تحت تاثیر عقاید شما نیز قرار بگیرند. انرژی های امروز باعث می شوند تا موقعیت عاشقانه کنونی خود را تغییر دهید. شما دو نفر مدت ها است با یکدیگر مشکل دارید و باید برای برطرف کردن آنها از یک مشاور کمک بگیرید. برای این منظور هم باید با مشکلات روبه رو بشوید تا بتوانید راه حلی برایشان بیابید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

روزگاری است که خود را به دست تقدیر سپرده ای و می اندیشی هرچه باداباد. اما بدان روشی که تو انتخاب کرده ای سودمند نخواهد بود. گرچه تو تاکنون تلاشهای بسیاری کرده ای، اما باز هم تلاشی مضاعف لازم است تا تو را به آنچه که آرزویش را داری برساند. پس در رفتار خود تجدیدنظر کن که صلاح تو در این است.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

گاهی پیش می آید که افکار شما به گونه ای هستند که احساس بلوغ کامل فکری دارید. شما انسان رویاپردازی نیستید به همین دلیل خیلی سخت است تا درگیر مسایل مبهم و غیرواقعی بشوید. اگر امروز احساس می کنید احساسات زیادی دارید، بهترین فرصت برای سرمایه گذاری عاطفی است. هیچ وقت بهتر از امروز پیدا نمی کنید تا تغییر کنید. باید صادق باشد و تغییراتی در خود به وجود بیاورید که به آنها اعتماد کامل دارید. همه نیروهای امروز شما را به سمت موفقیت راهنمایی می کنند.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

رازی در دل داری که ز برملا شدن آن سخت بیمناکی. اگر نمی خواهی کسی از رازت باخبر شود حرف خود را در نزد هیچ کس بازگو مکن. خودت بهتر می دانی که چاره کار تو صبر است، پس صبور باش. از رقیب و نزدیکان تازه به دوران رسیده هراسی نداشته باش که نظر لطف دوست و مرحمت پروردگار با توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

در طول روزهای گذشته احساس ناامیدی و خستگی از زندگی داشته اید. مشکلات محیطی نیز مزید بر علت شده بودند و حالتان خوب نبوده است و همین مساله به بی احساسی و بی هیجانی کنونی شما منتهی شده است. پیش از انجام هر کاری، مشکل اصلی شما باید حل شود. شاید فردا روز بهتری باشد و موقعیت های بهتری برای یافتن راه حل مشکلات خود بیابید. از نظر احساسی تصور می کنید بر لبه پرتگاه ایستاده اید. البته شاید درست برعکس، احساس هیجان زیادی داشته باشید که مورد استقبال شریک زندگیتان نیز قرار گیرد. اگر حالت دوم را دارید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و رابطه خود را بهبود ببخشید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

برخیز و اراده کن که وقت عمل است. تردیدها را از خود دور کن و به عهدهایی که بسته ای وفا کن چرا که اگر دیر بجنبی و به موقع کاری انجام ندهی پشیمانی به بار خواهد آورد. در مشکلات این راه به خدا پناه ببر و چون محتاج یاری شدی به جای آنکه آبروی خود را نزد هر انسان بی مقداری بریزی از خدای حاجت دهنده یاری بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز روز جنب و جوش و فعالیت شما است. امروز حس بسیار خوبی دارید و هیچ چیز نمی تواند مانع از فعالیت های شما بشود. خیلی تعجب نکنید. ایده های زیاد و خلاقانه زیادی به ذهنتان خطور می کنند. روحیه شاد و مثبت شما باعث می شود تا دیگران نیز از بودن در کنار شما لذت ببرند و شما را تحسین کنند. امروز این فرصت را دارید تا با نامزد/ همسر خود در مورد مسایل زندگی صحبت کنید. شاید حتی این شهامت را بیابید که رویاهای خود را بیان و آنها را به واقعیت نزدیک کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

مدتی است که در کار دنیا حیران مانده ای و حکمت آن را نمی فهمی که چطور کسانی بی هیچ علت و سبب کامروا و صاحب نام می شوند و عده ای با استعدادهای فراوان از میدان به در می شوند. با این اندیشه ها فکر خود را مشغول مکن و به جای آن به شناخت استعدادهای خود بپرداز و از آنها بهره ببر و بدان که در زندگی، هر گل زیبایی خاری دارد و غم و شادی همراه هم هستند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

مراقب باشید امروز عصبی نشوید. امروز کمی ایرادگیر و غرغرو هستید و ممکن است با فردی از اطرافیان دعوا کنید. مراقب گفتار و رفتار خود باشید. احتمالا در مسایل کاری نیز با کمی تضاد مواجه خواهید شد. اگر دیگران از شما می خواهند کمی محتاط و با فکر رفتار کنید، نصیحت آنها را بپذیرید. از نظر رابطه عاطفی نیز تغییرات مثبتی در انتظار شما است. به طور مثال، ممکن است شما و همسرتان تصمیم به جابه جایی از خانه فعلی را داشته باشید. هر چه که باشد، آینده خوبی در انتظار شما است.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

بی آنکه خود بدانی فرصتی در اختیار تو قرار گرفته که به سرعت در حال گذر است و این در حالی است که با وجود تمام مشکلات، تو می توانی از این فرصت نهایت استفاده را ببری. قبل از هر چیز به خدا توکل کن و با خلوص نیت از او حاجات خود را بخواه که به امید خدا مستجاب خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز گویا زمان به جای جلو رفتن به عقب می رود. از این حالت برای برانگیخته کردن خلاقیت خود بهره بگیرید. امروز همه فکر شما آینده و سرنوشت فرد دیگری است. این مهربانی قابل تحسین است. اما بد نیست به جای آن، به سرنوشت خود بیاندیشید. امروز متوجه می شوید در رابطه عاطفی خود مشکلات بسیاری دارید و این فقط به مساله عشق و علاقه مربوط نیست. اشتیاق شما نیز از بین رفته است. اگر مجرد هستید نیز بهتر است امروز به دنبال عشق جدید نباشید. امروز فرصت خوبی برای عاشق شدن نیست.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

سختی ها و رنجهای بسیاری در زندگی خود کشیده ای اما ناامید مشو. چه بسیار بلاهایی که درواقع نعمت هستند و ما از مصلحت آن بی خبریم. اگر به خدای بزرگ اعتقاد و توکل داشته باشی نباید غصه هیچ چیز دیگری را بخوری. به زودی اتفاقاتی در زندگیت روی خواهد داد که پایانی است بر همه دردهای تو. پس ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز احساس گرفتگی و خفگی دارید. از یک طرف می خواهید تغییراتی که در ذهنتان است را ایجاد کنید و از طرف دیگر، دوست ندارید آنها به روش موجود پیش بروند. دل و قلبتان به شما می گوید اعتراض به شرایط هیچ گاه مشکلات را حل نکرده است و باید دست به کار شوید. اما گویا برای حرکت به نیروی بیرونی نیاز دارید. امروز به طور ناگهانی این شهامت را می یابید تا خود را رها کنید. امروز احساس می کنید عشق همه وجود شما را فراگرفته است و نمی خواهید یک روز عالی و پر از احساس را از دست بدهید. اگر فرد خاصی را زیر نظر دارید، برای آشنایی اقدام کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

از این شاخه به آن شاخه پریدن و هر روز دری را زدن به نفع تو نمی باشد. سعی کن با فکر باز و دقت و مشورت بسیار راه درستی را انتخاب کنی و در آن مسیر قدم برداری تا به موفقیت برسی. از بخت و اقبال خود شکوه مکن که همت را بیشتر شرط است تا قسمت. با همت فراوان و عزم راسخ قسمت را تغییر بده و اظهار عجز و ناتوانی مکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز در ذهن شما سوالات بسیاری نقش می بندد. ممکن است با مشکلات روحی، معنی یا فیزیکی متعددی درگیر باشید که باعث ناراحتی شما می شوند. روزی که در پیش دارید باعث می شود تا روش زندگی خود را تغییر دهید. شاید لازم باشد در این مورد با دوستان و اطرافان خود حرف بزنید. امروز عشق و هیجان زیادی را تجربه خواهید کرد. بنابراین خیلی تعجب نکنید که احساساتتان شما را به مکان هایی می کشاند که تاکنون نرفته اید. امروز با فرد مورد علاقه خود کارهای هیجان انگیزی انجام می دهید و از این لحظه ها نهایت لذت را خواهید برد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

فرصتهای بسیاری را در زندگی از دست داده ای. به امید رسیدن به کمال مطلق، اهداف کوچکتر را از دست داده ای ولی تو باید از کوچکترین فرصت زندگی برای لذت بردن از عمر خود استفاده کنی. در مورد هرکس هم محاسن او را ببین و هم معایبش را و به جز خدا به کس دیگری چشم امید نداشته باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

گاهی ممکن است مردم از شما گلایه کنند که در روابط خود بسیار با سیاست هستید. این مساله برایتان خوشایند نیست و به این جمله بسیار حساس شده اید. اما امروز خیلی این حرف ها آزارتان نمی دهد و می توانید روی خود و رفتار خود تمرکز داشته باشید. همه موانعی که شما را از رسیدن به فرد موردعلاقه تان باز می دارد را در هم بشکنید. موانع را پشت سر بگذارید و با صداقت و بی سیاست وارد یک رابطه عاشقانه بشوید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

با مشکلی برخورد کرده ای که تو را بسیار ناراحت و رنجور کرده است. باید بدانی که حل این مشکل کاری بس سخت و دشوار است. در حل این مشکل در اولین مرحله از خداوند کمک بگیر و به معصومین متوسل شو و در مرحله دوم با افراد عاقل شور و مشورت کن که کوچکترین اشتباه تو کار را خراب تر خواهد کرد

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال فردا یکشنبه ۲۱ مرداد ۹۷ | فال روزانه

فال فردا یکشنبه ۲۱ مرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی