خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۱۵ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۵ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۵ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۵ شهریور به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 15 شهریور 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۱۵ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

انرژی امروز آنقدر به شما دلهره و دلشوره می دهد که دیگران نمی دانند چکاری می توانند برایتان انجام دهند. بهتر و عاقلانه تر است که قبل از هر کاری برنامه ریزی کنید و نقشه بکشید. خودتان را با کارهای فیزیکی مشغول کنید. خانه خود را مرتب کنید یا تغییر دکوراسیون بدهید. بهتر است کار سازنده ای انجام دهید و کسی را بی جهت نگران و دیوانه نکنید. امروز شما فرصت انواع و اقسام تعامل های اجتماعی را دارید. انرژی هماهنگ و هارمونیک زیادی هست که برای ملاقات با دیگران و تماس گرفتن با فردی خاص، عالی است. امروز روز خانه ماندن نیست. بیرون بروید، در مهمانی شرکت کنید یا جایی بروید که بتوانید فعالیت تیمی انجام دهید. هرچه با افراد بیشتری آشنا شوید و حرف بزنید، برایتان بهتر است.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

اگر پروژه ای به دست دارید، با کمی خلاقیت می توانید آن را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانید. شاید تمرکز کردن در این شرایط کمی برایتان سخت باشد اما سعی خودتان را بکنید زیرا امروز بهترین زمان برای انجام این کار است. اگر با شریک زندگی تان اختلاف نظر دارید و این موضوع شما را از او دور کرده است، کافی است چند قدم به عقب بردارید و به خودتان زمان دهید تا با زاویه دید دیگری به موضوع نگاه کنید. راههای زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارند، کافی است بخواهید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

ریسک چیزهای کاملاً تازه و متفاوت شاید چیزی باشد که بدان نیاز دارید. شما جنبه عملی قدرتمندی دارید، ولی نیاز به هیجان و ماجراجویی شما هم زیاد است. اگر اخیراً سخت تلاش و کار کرده اید، بهتر است کمی وقت برای تفریح بگذارید. به دیدن دوستتان بروید یا به مکان های بروید که قبلاً نرفته بودید. امروز شما خیلی محبوب می شوید. ولی امروز عشقتان را وادار می کند که زیاد حرف بزنید در حالیکه ترجیح می دهید کار مفیدی انجام دهید. شاید پاسخ معمای رمانتیک شما این است که احساسات خود را در میان بگذارید و نشان دهید که چقدر به او اهمیت می دهید و زیاد درباره اش حرف نزنید. این برای شما نتیجه ای که می خواهید فراهم می کند.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

پای در راهی نهاده ای و حاضری برای رسیدن به هدف، هر سختی ای را تحمل کنی، اما گاهی دچار ناامیدی می شوی و می اندیشی عمر خود را بیهوده در این راه تلف کرده ای، ولی دل خود را از زنگارها پاک کن و از مال حرام بپرهیز و تنها به خدا و معصومین توکل کن تا به هدف خود برسی و اقبال تو را یاری نماید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

یاد گرفتن چیزهایی که به آنها علاقه دارید، کاری است که امروز دوست دارید انجام دهید. در خانه برنامه ای برای این کار می ریزید. در زمان فراغن شما آزادید که چیزهایی هم در مورد مسائل عاطفی یاد بگیرید. رشد ذهنی و عاطفی چیزی است که از آن لذت می برید. چه به آشپزی بپردازید، چه نجو چه شجره شناسی، چیزهای تازه ای می یابید. امروز روز خوبی برای ملاقات با افراد و انسان های مختلف است. اگر در جستجوی رابطه خاصی هستید، خیلی بهتر است. ارتباط برقرار کردن در این مورد اهمیت دارد. نه اینکه دائماً در جستجوی کلمات و واژه هایی باشید، بلکه امروز احتمالاً بیشتر از همیشه سرزنده و بانشاط هستید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

قبل از این روزگار بسیار خوشی داشتی و یاری همدل و همزبان که از بد روزگار او را از دست دادی و تلاشهای دوباره ات بی نتیجه ماند. بدان که تمام خوشیها ناپایدار است. اکنون دیگر غفلت جایز نیست. به فردا بیاندیش و دوباره از نو شروع کن که فردا روز دیگری است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

اگر امروز با افراد جدیدی آشنا شدید، مراقب باشید. بعضی ها خیلی جذاب به نظر می رسند، زیرا جسور یا خطرناک هستند. شاید کارهایی بکنند که اصلاً خوابش را هم نمی بینید. با آنکه این چیزها برایتان وسوسه انگیز است، ولی می تواند دردسرساز باشد و اگر احتیاط نکنید به شما آسیب بزند. به استانداردهای معمول خود پایبند باشید. اگر خطر شما را خیلی هیجانزده می کند، زمان آن رسیده که در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید. امروز روزی عالی برای انواع روابط است. همه چهارچوب ذهنی خوش بینانه ای دارند، پس همنشین خوبی برای خود انتخاب کنید. قطعاً دوست ندارید تمام بعدازظهر در خانه بنشینید و قهوه یا چای بنوشید. با عشقتان بیرون بروید و در مورد آینده از صمیم قلب حرف بزنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

خود را به شدت درگیر مسائل دنیوی کرده ای. حیف از تو که اینگونه اسیر مسائل پوچ شده ای. به خود بیا. خودشناسی اولین مرحله خداشناسی است. قابلیتهای خود را بشناس و در کسب کمالات بکوش. مشکلات و سختیهای زندگی تو همه به خاطر دنیاطلبی است. به زودی و با صبر و تلاش می توانی این مشکلات را از میان برداری. فکر سفری در سر داری. هرچه زودتر فکرت را عملی کن که خیر تو در آن است.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز مجبور می شوید بین واقعیت و دروغ انتخابی انجام دهید. گاهی این انتخاب سخت می شود، به خصوص اگر از آن بترسید که به احساسات کسی صدمه بزنید. ولی بدانید که دروغ گفتن انرژی بیشتری می برد. به این توجه کنید که اگر جای طرف مقابل بودید، دوست داشتید چه بشنوید. به اخلاقیات پایبند باشید، حتی اگر برایتان سنگین و تلخ باشد. امروز روز خوبی برای شکوفا شدن رابطه شماست. عشقتان را به شام بیرون دعوت کنید و با هم در محیطی رمانتیک غذا میل کنید. انرژی خوش بینانه عظیمی وجود دارد، پس خجالت نکشید. در هوای عنصری جادویی وجود دارد که نباید آن را از دست بدهید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

کسی (کاری) را در نظر داری و در تو تمایل بسیاری نسبت به آن شخص یا کار وجود دارد و منتظر اشاره ای موافق هستی. صلاح تو در این است که از ناشکیبایی و عجله پرهیز کنی تا به مقصود خود برسی، زیرا این تحول جدید بخت خواب آلوده تو را بیدار خواهد کرد و برایت کامیابی و موفقیت همراه خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

مهربانی ویژگی فوق العاده ای است، ولی سوءاستفاده از آن می تواند خطرناک باشد. شما باید به حس ششم خود اعتماد کنید و نگذارید چنین اتفاقی بیفتد. اگر آنچه می شنوید با آنچه حس می کنید تطابق نداشته باشد، به احساستان اعتماد کنید. در صورتی که از شما سوءاستفاده می شود، بهتر است آن را پشت سر بگذارید. اگر بیزاری بطور دائمی ذات مهربان شما را از بین ببرد، خیلی بد می شود. امروز احساسی دارید که باید حتماً این حس را جشن بگیرید. اگر می خواهید احساس خوش شانسی خود را با عشقتان تقسیم کنید، بهتر است او را به مکانی خاص ببرید. اگر در جستجوی رمانس هستید، آن را در مکان هایی می یابید که فضای هنری نیرومندی وجود دارد. به نگارخانه بروید یا از نمایشگاه فرهنگی دیدن کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مژده ای بر شما خواهد رسید که پایان سختی ها و مشکلات شماست. تحولی بزرگ در زندگی شما روی خواهد داد و بخت و اقبال به شما روی می آورد. سفری در پیش داری که بسیار خیر و نیکوست. در رفتن به این سفر تاخیر مکن که به مراتب عالیه خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

شما طبیعت و ذات خاصی دارید. شما همه چیز را بطور عمیقی حس می کنید و ساعت ها زمان را به فکر کردن می گذرانید. در این کار زیاده روی نکنید تا برای سلامتی تان مشکلی پیش نیاید. بهتر است بیرون بروید و خوش بگذرانید. پیاده روی کنید یا فعالیت فیزیکی انجام دهید. برای ناهار با دوستتان باشید یا کمی خرید کنید. کارها و فعالیت هایی انجام دهید که یکنواختی روتین شما را کاهش دهد. امروز خوش بینی بر روز شما غلبه دارد. شما فرصتی عالی برای ملاقات با افرادی دارید که علایق مشترکی با شما در حوزه هنر و خلاقیت دارند. رفتن به نمایشگاه، نگارخانه یا اجتماعی شدن و مهمانی رفتن، فعالیت هایی است که باعث می شود بالاخره آن فرد خاص را پیدا کنید. در این میان خنده و شادی نیز وجود دارد، پس خوش بگذرانید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

به زودی دست تقدیر فرصتی در اختیار تو می گذارد که اگر از آن غافل نشوی خواهی توانست یک شبه ره صد ساله را طی کنی، اما به خاطر داشته باش که چون به مقصود رسیدی، فریب دنیا را نخوری که گمراه خواهی شد و آنچه نصیبت گردیده از دست خواهی داد. پس خود را هرچه سریعتر مهیای استفاده از این فرصت خدادادی کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز ذهنتان را تغذیه کنید. از آنجائیکه از فعال و اجتماعی بودن خوشتان می آید، امروز فوراً حوصله تان سر می رود. باید برای خودتان چیزهای تازه و هیجان انگیزی فراهم کنید تا حس کسالت نداشته باشید و حس خوبی پیدا کنید. موضوع جالبی را دنبال کنید یا سرگرمی جدیدی یاد بگیرید. ذهن خود را تحریک کنید و برای بدنتان انرژی بیشتری جذب کنید. اگر کار دیگری نتوانستید بکنید در اینترنت سیر کنید. امروز برای شما و عشقتان روز خاصی است. نه اینکه مشکلی برایتان پیش بیاید، بلکه چیزهای خنده دار زیادی هم رخ می دهد. ولی کمی هم به تنهایی و سکوت احتیاج دارید. این باعث می شود که رابطه شما احیا شود و شما به هم نزدیکتر شوید. گاهی باید از دیگران دوری کنید تا چیزهایی که دارید را کشف کنید و به آنها ببالید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

در زندگی خود دائما از این شاخه به آن شاخه می پری و بی آنکه منطقی فکر کنی پیوسته تصمیمات خود را عوض می کنی. به همین علت کارت پیش نمی رود. از خود ناامید مباش و برای آینده خود یک تصمیم جدی و منطقی بگیر و با امید به خدا آن را عملی کن. حتما موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

اگر می کوشید ثابت کنید که چیز ارزشمندی برای ارائه دادن دارید، دوباره در مورد آن فکر کنید. شما ذاتاً مهربان و خونگرم هستید و تقریباً با همه جور آدمی می توانید کنار بیایید. این نقطه قوت شما محسوب می شود و شما قطعاً چیزها و ویژگی هایی دارید که به دیگران ارائه دهید. فقط خودتان باشید و حس نکنید که باید همیشه بخشی از چیزها باشید. به ویژگی ها و خصایل خوب خود بنگرید و شایستگی خود را تحسین کنید. امروز زمان زیادی را به خنده و شادی می گذرانید. امروز روزی آفتابی و شاد برای شماست. اگر اخیراً مشکلاتی در رابطه اخیر خود داشته اید، با بیرون رفتن و خوش گذراندن و استفاده از فرصت ها برای صحبت کردن در مورد مشکلاتتان می توانید این مسئله را رفع و رجوع کنید. بعداً دیدگاه بهتر و روشن تری خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

زندگی پر از غم و اندوهی داشته ای و سختی زیادی کشیده ای، طوری که دل هر آشنا و بیگانه ای را به درد آورده ای. اما به خاطر داشته باش که در هر شرایطی باید از روی عقل تصمیم بگیری نه احساس. بلند پروازی مکن و پی آرزوهای محال نرو که تنها نتیجه آن از دست دادن فرصت است. به زودی قصه غمها به پایان خواهد رسید و به کامیابی خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز مهارت های حل مسئله خود را به آزمون بگذارید. شما علاقه زیادی به بررسی موقعیت ها و دریافتن آنچه رخ داده دارید. اگر چیزی برایتان پیش آمد که اسرارآمیز به نظر می رسید، مستقیماً به آن رسیدگی کنید و با واقعیت سر و کله بزنید. اگر گیج شده اید، از روند حذف استفاده کنید. با آن پیش بروید و ببینید که همه چیز در چشم بر هم زدنی حل می شود. امروز همه روابط شکوفا می شوند و رابطه شما هم همینطور است. شما فرصت صحبت کردن با افراد درست در مکان درست را دارید. با عشقتان بیرون بروید و شام بخورید. شما همیشه بهترین تصمیم ها را می گیرید و در کل تصمیم گیرنده شما هستید. امروز شما تأثیرگذاری زیادی خواهید داشت و این تأثیرگذاری بیشتر از آن است که فکرش را بکنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

در دام عشقی اسیری و فکر می کنی به هیچ عنوان نمی توانی از آن بگذری. گرچه این کار در ابتدا به نظرت ساده و آسان می آمد ولی حالا مشکلات از هر طرف به تو روی کرده اند. به خاطر داشته باش که هر گل خندانی قابل اعتماد نیست. قبل از آنکه بیش از این اسیر او شوی او را امتحان کن و وفاداریش را بسنج. نیتی در دل داری. هرچه زودتر آن را عملی کن زیرا تأخیر در انجام این نیت برایت پشیمانی به بار خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز سعی کنید گول دیگران را نخورید. اگر کسی را خوب نمی شناسید و در مورد او اطمینان ندارید، به حس ششم خود اعتماد کنید. شما به دیگران اهمیت می دهید، پس به آسانی دلتان برای دیگران می سوزد و برای کمک به آنها پیشقدم می شوید. ولی باید مطمئن شوید که فردی که دست کمک به سویش دراز کرده، واقعاً لیاقت کمک شما را داشته باشد و باید از کل داستان او باخبر شوید. اگر حواستان نباشد، بعداً برایتان مشکل درست می کنند. امروز روزی عالی برای انواع فعالیت های مربوط به روابط و استعدادهای هنری است. شاید در روند ارتقای هنری فردی باشد که عشق را می یابید. حس می کنید که در نگاه اول عاشق این فرد شده اید و احساس خونگرمی و سازگاری طبیعی زیادی با او می کنید. شاید اصلاً شما دو نفر برای هم ساخته شده اید!

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

از آنجایی که زندگی آرام داشته ای طاقت تحمل سختیها را نداری، اما بدان که اگر می خواهی به مقصود خود برسی باید رنج و مشقت بسیاری را تحمل نمایی. انسانهای بسیاری همچون تو در این راه قدم گذاشته اند و با صبر و بردباری به مقصود رسیده اند. احساس تنهایی مکن و با امید به خدا به راه خود ادامه بده که پایان این راه برای تو موقعیتی فراهم می کند که همه اطرافیانت حیرت زده می شوند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز خیلی راحت و سریع غرق در جریان وقایع می شوید. خیلی هیجانزده می شوید و در روزی مثل امروز باید از مغزتان استفاده کنید و حواستان را جمع کنید. هر چیزی را دوبار کنترل کنید و در فعالیت های خود میانه رو باشید. محدودیت هایتان را در نظر داشته باشید. امروز هر چیزی که به چشمتان بخورد برای شما قابل انجام است. فقط احتیاط کنید و سلامت خود را فراموش نکنید. امروز در هیچ چیزی نه در غذا و نه در تفریح زیاده روی نکنید. هر چیزی اگر به جا و به اندازه باشد خوب است. امروز فرصت آن را دارید که برای شامی رمانتیک با عشقتان بیرون بروید. فضای امشب بسیار خوشایند و مطبوع است و شما می توانید عشقتان را مجذوب و شیفته خود کنید. فقط ولخرجی نکنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

تو که همدمی نیکو و وفادار داری و امکانات زندگی در حد لازم برای مهیاست، چرا با کوچکترین مشکلی خود را می بازی؟ غمها و شادی های جهان گذران است، پس تو بهتر آنست که به جای دل مشغولی های غمبار به شادی های زندگی فکر کنی و با خاطری آسوده زندگی خوش را برای خود و خانواده ات بسازی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A