خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۱۶ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۶ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۶ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۶ مرداد به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 16 مرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۱۶ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز دیگر فکر کردن در مورد کاری را کنار بگذارید و انجامش دهید. امروز روزی است که باید ماجراجو باشید. با آنکه این کمی عجیب به نظر می رسد و با ذات شما همخوانی ندارد، ولی می تواند ایده خوبی برای انجام کاری باشد. از ناشناخته ها نترسید. آینده می تواند مفهوم هیجان انگیزی باشد چون ناشناخته است. آن را در بر بگیرید. می گویند در جنگ و عشق همه چیز موجه و مجاز است. گاهی تأیید نقش شریک زندگی مان در رسیدن به خوشبختی سخت می شود. ما فکر می کنیم که به لطف خودمان همه چیز خوب شده یا به موفقیت رسیده ایم. امروز به هر کسی که لیاقتش را دارد که احترام و قدردانی مناسبتی به او بکنید. اگر اشتباهی از شما سر زد فروتنانه آن را بپذیرید. این فصل جدیدی را در دفتر زندگی شما می گشاید. امروز انرژی جسمانی زیادی دارید که به شما الهام می دهد تا پروژه های بسیاری را با مشکل کمتری شروع کنید. دیگران را در انجام این کار اذیت نکنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

به جای آنکه پیوسته از آرزوهای دور و دراز خود صحبت کنی و در دنیا و جاذبه هایش غرق شوی به لطف و مرحمت الهی بیندیش که همانا کلید گنج مقصود ارتباط با پروردگار است و دعای خیر والدین در این راه بهترین یاور، پس هرگز از آنها غافل مشو و روح الهی خود را بشناس و به آنچه خدا نصیبت کرده قانع باش و از همنشینی با نااهلان بپرهیز که خلقت انسان مقصودی والاتر از اینها داشته است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز روز پرتنشی برای شماست، به خصوص وقتی صحبت از احساسات می شود. شما متوجه می شوید که مردم سعی می کنند نوعی قدرت نمایی به شما بکنند. شاید سعی می کنند به شما فشار بیاورند که کاری برایشان انجام دهید. تحت کنترل کسی قرار نگیرید. موضع خود را بگیرید و در این موضع قوی باشید. گاهی کوچکترین چیزها باعث می شود که روی اعصاب همدیگر باشیم. باید بتوانیم چیزهای بزرگ را نیز خیلی خوب حل و فصل کنیم. چیزی که امروز باید حواستان به آن باشد این است که نگذارید یک عادت یا رفتار دفاعی در مسیر رابطه خوب بین شما دو نفر قرار بگیرد. درها را بگشایید و بگذارید عشق وارد شود. امروز فرصت هایی عالی درست جلوی رویتان قرار می گیرند، به خصوص فرصت های کاری. اگر تابحال آرزویی داشته اید، امروز وقت آن رسیده که به آن آرزوها و رویاها بپردازید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

عشق زیباترین هدیه خدا به انسان است و شعله های زیبای آن زندگی تو را روشن ساخته. بدان که هر کسی به این مرحله نخواهد رسید و نامحرمان را راهی در خلوت یار نیست. پس غصه بیهوده مخور و به موقعیتی که داری افتخار کن و از آن استفاده مطلوب ببر و بدان که به دست آوردن هر چیز گرانبهایی سختی و رنج دارد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

بجای آنکه همه پرسش های سوزان خود را به درون بریزید، باید آنها را بیرون بریزید. وارد بحث ها شوید و سوالات خود را از دیگران بپرسید. شما معمولاً مشکلات را خودتان حل می کنید، ولی گاهی هم باید صبر کنید و دیدگاه های دیگران را بررسی کنید و به دیدگاه خود غنا بدهید. هیچ کس دوست ندارد به او بگویند چه بکند و چه نکند، هیچ کس هم دوست ندارد که نادیده گرفته شود. شما باید تعادل بین عیب یابی و دیدن حقیقت را در رابطه خود بیابید. اگر این کار را از ته دل انجام دهید، به نحوی مثبت پیشرفت می کنید. امروز شما نظری اجمالی به توانایی خود در محل کار می اندازید. زمان آن است که جداً درباره تقویت استعدادهای خود فکر کنید و از آنها استفاده بهینه و تمام وقت نمایید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

داشتن آرزوهای بی پایان و پوچ و بلندپروازیهای بچگانه کاری بیهوده است، زیرا عمر انسان محدود و کوتاه است و نمی شود به مسائل دنیوی دل بست. به قول معروف دنیا به هیچ کس وفا نکرده که تو دومی باشی. پس به جای حسرت خوردن و به دیگران حسد ورزیدن استعدادهای نهفته در وجود خود را تقویت کن تا به آن جایگاهی که لایقش هستی برسی و مطمئن باش که موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز باد موافق خوبی برای شما می وزد و شما انرژی امروز را بسیار متحول کننده می دانید. شما حالا فرصتی دارید تا در هر چیزی که می خواهید به پیشرفت های بزرگی برسید. زمان آن رسیده که تغییر بزرگی در رفتار خود بدهید. تفاوت های دیدگاهی و نظری را بپذیرید. نظرات مختلف به شما کمک می کنند تا موقعیت فعلی را درک کنید. لاک سخت شما همیشه در مقابل آسیب ها از شما محافظت کرده است. گاهی هم مانعی برای رشد شما و فرصت های بیشتر بوده است. باید احساسات بد را از خود دور کنید و جنبه حساس خود را نشان دهید. شما از آسیب خوردن می ترسید، ولی اگر ریسک نکنید، چطور باید طرفتان از احساسات شما آگاه شود؟ امروز باید کار دقیقی را انجام دهید و این برایتان خوب است. در مورد جزئیات وسواس داشته باشید. نباید خودتان را گم کنید و شروع به عیبجویی از دیگران کنید. این کار نتیجه بد و معکوسی دارد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

مصلحت کار انسان را جز خدا کسی نمی داند و گاهی نفع تو در آن اموری است که اتفاق می افتد نه آنچه که تو انتظارش را داری. بدان که هر صورت زیبایی، سیرت زیبا ندارد و گاهی پشت این زیبایی های ظاهری دامهایی نهفته است که انسان را اسیر خود می کند. هر کسی معنای عشق و محبت را نمی فهمد، پس در انتخاب مسیر زندگی خود تا آنجا که می توانی دقت و حوصله به خرج بده زیرا عجله در کارها جز پشیمانی سودی نخواهد داشت.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز هیچ چیزی را دست کم نگیرید. هیچ چیزی را تکه تکه نکنید تا فقط جزئیات ریز آن باقی بماند. به عنوان یک کلیت به آن بنگرید. مسائل ذهنی و احساسی امروز برای شما نگرانی می آورند. نباید آنها را تشریح و تجزیه کنید. این فقط مسائل و مشکلات بیشتری برایتان می آورد. امروز دری به رویتان بسته می شود و در دیگری باز می شود. با این همه پتانسیل در حیات رمانتیک شما، نمی توانید بگذارید که حوادث گذشته شادی را از شما بگیرند. باید مطمئن شوید که درهای گذشته کاملاً قفل شده اند و هیچ روحی منتظرتان نیست که شما را بترساند! امروز گرایش دارید به اینکه گمانه زنی ها عجیبی کنید. فردی شما را به موضوعی تشویق می کند که نمی توانید در مقابل وسوسه آن تاب بیاورید. نباید وقت، انرژی و پول زیادی روی آن سرمایه گذاری کنید. آنقدرها هم که به نظر می رسد، بی عیب و نقص نیست.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

گفتگوهای بی حاصل را هرگز پایانی نیست و ثمره ای جز اتلاف وقت ندارد. به جای صحبت، عمل واجب است، اما هر عملی در وقت و زمان مناسب خود. پس غصه بیهوده مخور و به جای آن در همه امور عاقلانه فکر کن و عجولانه تصمیم مگیر، چرا که کامیابی با توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز تا وقتی که تلاش می کنید همه چیز را متعادل نگه دارید، یادتان باشد که یکی از مسائل کلیدی، سرگرمی و تفریح است. شادی و خوشبختی عنصر مهمی از معادله کائنات است. هر چه در موقعیت فعلی سرزنده تر و بانشاط تر باشید، رسیدن به موفقیت و سعادت راحت تر می شود. یک لبخند شما را از هر در بسته ای رد می کند. اگر شما همیشه باید عشقتان را بجایی میخ کنید تا در نرود، یک جای کار اشتباه است. اگر قرار است همیشه موقعیت ها و مسائل را بپیچانید تا مشکلی پیش نیاید، پس دیگر نباید معجزه عشق باشید. ترسی که زیر رفتار سرد خوابیده است را درک کنید تا دیر نشده رابطه شما نجات یابد. هر کاری هنری و خلاقانه ای امروز باید آغاز شود تا به انتها برسد. انرژی امروز برای شکوفایی تخیلات شما و جنبه رویایی شما کافی است. هر کاری که نیاز به دقت یا دیدگاه عملی دارد را به زمان دیگری واگذار کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

بهار زندگیت در راه است. از فرصتی که به تو روی می آورد نهایت استفاده را ببر که زندگی انسان به تار مویی بسته است و هیچ کس از فردای خود خبر ندارد. پس غم دنیا را مخور و به فکر خودت باش و کمتر از زندگی شکوه کن که هرچه خدا بخواهد همان خواهد شد. به عفو و رحمت الهی امیدوار باش و از او روی مگردان.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز زیاد در مورد مسئله ای احساساتی نشوید. شما حس بدی دارید، ولی اگر آن را ادامه دهید، در گرداب احساسات غرق می شوید. حتماً با یک دوست حرف بزنید و در مورد برخوردها و ماجراهایی که داشتید صحبت کنید. انگار همه چیز با دو چیز متضاد همراه است، ولی در میانه مسیر راه عقل را می یابید. امروز در حیات رمانتیک تان نباید رفتارهای طرف مقابلتان را زیاد جدی بگیرید. او رفتار خودخواهانه و سردی نشان می دهد. این برای شما ترس و عدم امنیت می آورد. سعی کنید مسائل را از دیدگاه او درک کنید. به او احساس امنیت بدهید. امروز به حس ششم خود اعتماد کنید و از انرژی امروز استفاده کنید. ایده های عالی به ذهنتان خطور می کنند. نیازی به شک تردید یا تأخیر در آنها نیست؛ فقط به آنها عمل کنید. شما در مسیر موفقیت قرار دارید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

لجبازی های تو بی مورد است. غرض ورزی ها را کنار بگذار و به نصیحت بزرگان گوش کن و به جای آنکه تجربه کنی از تجربیات دیگران استفاده کن. از بدگویی دوستان بپرهیز که مهر و محبت را از بین می برد. چاره کار تو دعای خیر دیگران است. پس از اطرافیان خود غافل مشو و حق هم صحبتی را فرو مگذار.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز روز محشری برای شماست. شما به راحتی انرژی امروز و سرزندگی و نشاط را حس می کنید. دیگران در کنار شما هستند و دانایی و علم شما در انجام کارها را تحسین می کنند. مثبت و مطمئن به خود بمانید. روحیه ماجراجوی شما آماده است، پس راه بیفتید. شما نمی توانید فقط بدین دلیل که از نحوه ورود کسی به زندگی تان خوشتان نمی آید او را از زندگی خود خط بزنید. نمی توانید به خاطر یک روز بد یا یک رفتار کوچک رابطه ای را پایان دهید. باید بیشتر فکر کنید و به طرفتان ایمان داشته باشید که تغییر امیدبخشی رخ دهد. ذهن شما امروز ناامیدتان می کند. ایده ای که فکر می کردید خیلی خوب است که واقعیت داشته باشد، حقیقت دارد. فردی می خواهد شما را متقاعد کند که وارد پروژه یا معامله ای شوید. زود تصمیم نگیرید. این کار شما را از تعادلی که دارید می اندازد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

مدتهاست در غم و اندوه اسیری و خود را به دست تقدیر سپرده ای و اعتراضی نمی کنی. تنها دلخوشیت در زندگی کسی است که به او علاقمندی. انتظار یک تغییر مثبت را در زندگی داری. امید خود را از دست مده و به راهنمایی بزرگان توجه کن و از تجربه های آنها استفاده نما که آفتاب صبح پیروزی در حال طلوع است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

سرعت ثابت و نرمال شما باعث می شود که معمولاً مسابقه را ببرید، ولی امروز باید میانبر بزنید. فرصت هایی که از ناکجا برایتان می رسند را از دست ندهید، شما نیاز به تعهد به چیزی ندارید. شانس خود را امتحان کنید و ببینید که شانس و اقبال شما را تا کجا می برد. روحیه ماجراجویی دارید که شما را به ریسک کردن وامی دارد. شما دوست دارید که در زندگی نشاط و اعتماد به نفس داشته باشید. امروز عشقتان زیاد سرحال نیست و نمی شود به او نزدیک شد. بجای آنکه عصبانی شوید، باید به هم زمان بدهید و همدیگر را درک کنید و دلیل ناراحتی او را دریابید. شاید شما ناخواسته و ندانسته او را آزرده کرده اید و او نمی خواهد به حرف شما گوش بدهد. باید به کارتان ایمان داشته باشید تا در محل کار موفق باشید. اگر از لحاظ روانی به کارتان تعهد نداشته باشید، پس چرا انجامش می دهید؟ برای پول؟ بدانید که می توانید با انجام کاری که به آن علاقه دارید پول دربیاورید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

با امید فرج و گشایش قصد آغاز کار جدیدی را داری. این کار برای تو نفع بسیاری به دنبال خواهد داشت. به شرط آن که در این راه به جای یاری گرفتن از انسانها و امید بستن به آنها به خدا امیدوار باشی، هوا و هوسها را از خلوت دل بیرون بریزی و دلت را لایق انوار الهی گردانی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز احساسات خود را کتمان نکنید، زیرا برایتان فایده زیادی دارند. نیرویی در احساسات شما هست که به شما کمک می کند در هر موقعیت قوی بمانید. فرصت ها در گروه ها خوابیده اند. اشتیاق و علاقه مشترک به کارها باعث می شود که سریعتر انجام شوند. در جستجوی موفقیت به دیگران بپیوندید. می دانید که وقتی اطرافیان شما از شما ناراحت هستند و فاصله می گیرند چقدر دردناک است. شما هم گاهی فاصله می گیرید. امروز باید دلتان را در جایگاه درستی قرار دهید. داشتن پارانویا در مورد آنچه قرار است اتفاق بیفتد فقط همه چیز را بدتر می کند. گاهی سیگنال ها انسان را به اشتباه می اندازند و ممکن است به مسیر اشتباهی بروید. امروز شاید به خاطر چرت زدن در محل کار غرغر رئیستان را بشنوید. نگذارید امروز کسی جنبه تنبل شما را ببیند و شما را سرزنش کند. دیگران سخت تلاش می کنند و شما هم باید تلاش کنید. وقتی این کار را بکنید احساس بهتری خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین دی :

پیش از این در فعالیتهای تجاری خود دچار ضرر و زیان شده اید، اما به زودی خبرهای مسرت بخشی به شما خواهد رسید و موقعیتی در تجارت برای شما فراهم می شود که اگر از این فرصت به خوبی و به موقع استفاده کنید، به موفقیتهای بزرگ مالی و کاری خواهید رسید. پس مترصد این فرصت باشید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

دودلی امروز شما را پر می کند. حواستان باشد که فقط بدلیل اینکه نمی دانید به کدام جهت بروید از کاری اجتناب نکنید. برای درمان بیتابی خود، باید به رفتن به سفری کوتاه فکر کنید. سفر باعث می شود که نگرانی هایتان در مورد موقعیت خاصی کاهش یابد. جوابی که منتظرش هستید خیلی راحت به دستتان می رسد. هرچیزی که باعث شود شما به سوی چیزهای جدید بروید برایتان در حال حاضر مفید است. هرچیزی که متفاوت باشد و دیدگاه خاصی بدهد، برایتان الهام بخش است. فقط گذشته است که نمی گذارد به سوی ناشناخته ها بروید. بعضی از افکار قدیمی نمی گذارند که رابطه تازه ای که بر اساس ایده آل های جدید ساخته اید مورد حمایت قرار گیرد. باید این مانع را پشت سر بگذارید و وارد فاز جدیدی شوید. امروز شما وقتی می بینید که دیگران امتیازاتی دریافت می کنند که شما لیاقتش را دارید ناامید و عصبانی می شوید. بجای عصبانیت یا حسادت سر این مسئله، با رئیس خود حرف بزنید تا دفعه بعد پاداشتان را بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

هر کسی در زندگی خود مشکلات و گرفتاری هایی دارد و هیچ کس در زندگی آسوده مطلق نیست. مهم این است که با این مشکلات چگونه برخورد کنیم. برای حل مشکلات خود با بزرگان و عقلا مشورت کن چرا که همه چیز را همگان می دانند. به جای ستیز با تقدیر با زندگی سازش کن و در هیچ موردی از یاد خدا و کتاب آسمانیش و ائمه اطهار غافل مشو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز همه چیز را تا مرز آنها ببرید و از آن مرزها فراتر بروید. امروز یکی از آن روزهایی است که افراد تا نهایت چیزها می روند، بخصوص از لحاظ احساسی. شما حق دارید که مرزها را پشت سر بگذارید و ببینید که تا کجا می توانید پیش بروید. نیازی به تأخیر و تعلل نیست. اگر قرار است کاری انجام دهید، حالا وقت آن اس. نیروی زیادی هست که در این مسیر کمکتان می کند. امید چیزی است که تاریکی را از شما دور می کند. گاهی باید بگذارید در خاصی که به رویتان باز شده بود بسته شود. بگذارید فصل جدیدی در زندگی تان آغاز شود و با ایمان و اعتماد به نفس بیشتری در زندگی پیش بروید. به گذشته نگاه نکنید و افسوس نخورید، زیرا فقط برایتان درد و رنج دارد. امروز از روتین روزمره خود فاصله بگیرید. محیط اطراف خود را عوض کنید. میزتان را جابجا کنید. کار متفاوتی انجام دهید. این کار کلید انرژی خلاقانه ای است که می توانید در محل کار از آن بهره ببرید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

اکنون فرصتی مناسب برای شما فراهم گردیده تا بتوانی به مقصود خود برسی. اگر از این فرصت به نحو احسن استفاده کنی، مسلما به موفقیت های بزرگتری نیز دست خواهی یافت. اگرچه اکنون امکانات لازم را برای عملی نمودن نیت خود نداری، اما با کمی تلاش می توانی این امکانات را مهیا کنی. سعی خود را دوچندان کن که زمان رسیدن به آرزوهای دیرین است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ | فال روزانه

فال امروز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

2
دیدگاه بگذارید

avatar
2 تعداد نظرات
0 تعداد پاسخ ها
0 فالوور ها
 
جالب ترین نظرات
داغترین نظرات
2 نویسنده نظر
نازگلزهرا نویسنده آخرین نظرات
  مشترک  
جدیدترین قدیمی ترین بالاترین رای
به من اطلاع بده
نازگل
مهمان
نازگل

فالم خیلی خوب بود مرسی

زهرا
مهمان
زهرا

مرسی عالی بود

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A