خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۱۶ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۶ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۶ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 16 آذر 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۱۶ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

یک درگیری میان شما و یکی از همکاران تان رخ داده که شما را در مورد پیشرفت شغلی آینده تان نگران کرده است. از آنجا که در حال حاضر نمی توانید در مورد این موضوع نظر دهید، سعی کنید خودتان را کنترل کنید و زمان تان را صرف نگرانی و فکر های بی جا نکنید. مشکلات مالی شما به زودی برطرف می شوند و همه چیز همان گونه که انتظارش را دارید پیش خواهد رفت.  البته این موضوع کاملا به خود شما و تصمیماتی که می گیرید، بستگی دارد. اگر فکر می کنید عشق تان از شما فاصله گرفته، شما نیز کمی در تنهایی به آنچه واقعا می خواهید، بیشتر فکر کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

سال ها پیروی مذهب رندان کردم***تا به فتوی خرد حرص به زندان کردم

من به سرمنزل عنقا نه به خود بردم راه***قطع این مرحله با مرغ سلیمان کردم

تعبیر: به هر کسی زود اطمینان می کنید. قسم خورده بودید دیگر کارهای ناشایست انجام ندهید ولی عهد خود را شکسته و بسیار پشیمانید. رو به خدا آورید که شما را هدایت می کند و در زیر سایه ی اوست که به نیت و مقصود خودتان می رسید. صبر داشته باشید، نمازهایتان را به موقع بجا آورید و قرآن بخوانید که هر چه به دست می آورید از دولت قرآن می باشد

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

یکی از آرزوهای بلند مدت شما بالاخره پس از مدت ها تلاش به واقعیت می پیوندد و انرژی و اعتماد به نفس خوبی به شما می دهد. بنابراین قدم آخر را هم با اراده و محکم بردارید تا پرونده این آروزیتان هم بسته شود.. بد نیست امشب با گروهی از دوستان نزدیک تان قراری بگذارید و شادی خود را جشن بگیرید. لازم نیست ناراحتی و دلگیری خود را از شریک زندگی تان پشت بیماری هایی چون سردرد و دل درد پنهان کنید. بهتر است واقعیت را با او در میان بگذارید. جز این، هیچ راه بهتری برای شما وجود ندارد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بیا و کشتی ما در شط شراب انداز***خروش و ولوله در جان شیخ و شاب انداز

مرا به کشتی باده درافکن ای ساقی***که گفته اند نکویی کن و در آب انداز

تعبیر: تحولی بزرگ در زندگیت به وجود بیاور و دلت را به دریا بزن. کار خوب انجام بده که نتیجه اش را خیلی زود ببینی. حسادت را از خود دور کن تا چیزهای زیبا بیشتر در نظرت بیاید با خدا باش تا شیطان از تو دور شود و آرزوهای محالت محقق گردد.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

به شما تبریک می گوییم. پیشرفت شغلی شما در راه است. مدت هاست که به شغل رویایی خود می اندیشید و امروز چند قدم به آن نزدیک تر می شوید. اگر تصمیم گرفته اید شغل شخصی خودتان را آغاز کنید، لحظه ای درنگ نکنید. سال بعد، سال پر باری برایتان است و سودهای مالی خوبی را به دست می آورید طوری که برایتان یک سورپرایز بزرگ خواهد بود. مشکلی میان شما و شریک زندگی تان رخ داده که شما را کمی نگران کرده است، اگر در صحبت هایتان صداقت داشته باشید، می توانید رابطه خود را محکم تر از قبل سازید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

ای صبا نکهتی از کوی فلانی به من آر***زار و بیمار غمم راحت جانی به من آر

قلب بی حاصل ما را بزن اکسیر مراد***یعنی از خاک در دوست نشانی به من آر

تعبیر: بر سر دو راهی قرار گرفته ای و نمی دانی کدام راه را باید انتخاب کنی. تنها هستی و دل گرفته ای داری. احساس پیری می کنی زیرا همه چیز را از خود قطع کرده ای حتی خوشی را ولی بدان آنچه سرنوشت تو باشد پیش خواهد آمد. امیدوار باش. غم را کنار بگذار تا به وصال یار برسی.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

یک فرصت شغلی مناسب برای شما در یک کشور خارجی بوجود آمده است. شاید این راه کمی برایتان سخت باشد طوری که در دو راهی بیافتید و نتوانید تصمیم درست را بگیرید اما راهی است که باید با آن مواجه شوید. این یک فرصت استثنایی برای شما است پس اگر می خواهید سالهای بعد زندگی خود را در آرامش و رفاه بگذرانید، آن را از دست ندهید. شما آنقدر قدرت دارید که بتوانید از پس هر کار و پروژه ای به خوبی برآیید. در مورد رابطه عاطفی خود بهتر است کمی از سرعت خود بکاهید تا بتوانید واقعیات اطرافتان را بهتر ببینید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

کتبت قصه شوقی و مدمعی باکی***بیا که بی تو به جان آمدم ز غمناکی

بسا که گفته ام از شوق با دو دیده خود***ایا منازل سلمی فاین سلماک

تعبیر:  تهمتی به شما زده اند که به زودی دست بدخواهان رو م یشود. حادثه ای بسیار عجیب اتفاق می افتد که همه چیز را عوض می کند و به آنچه که هدفتان هست می رسید به شرط آنکه زرنگ باشید.کسی به دیدارتان می آید و غم رهایتان می کند.

 

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

اگر به دنبال افزایش درآمد خود هستید، باید کمی سخت کوش تر باشید. در اواخر امسال شرایط شما از هر نظر بهتر از اوایل سال تان خواهد شد. در شرایطی به سر می برید که ترجیح می دهید از شریک زندگی خود دور بمانید اما این را نیز بدانید که نادیده گرفتن او تنها اوضاع را بدتر می کند. پس سعی کنید رفتار و حرکات خود را عاقلانه انتخاب کنید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید. یک قرار ملاقات در بیرون از خانه می تواند برای هر دوی شما خوب و مفید باشد.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مزن بر دل ز نوک غمزه تیرم***که پیش چشم بیمارت بمیرم

نصاب حسن در حد کمال است***زکاتم ده که مسکین و فقیرم

تعبیر: آنقدر که به فکر دیگرانی به فکر خودتنیستی و فقط به این فکر می کنی به عهدی که با دوستانت بسته ای عمل نمایی. در این روزگار پر غوغا بهت اس بیشتر به فکر خود باشی تا بتوانی گلیمت را از آب بیرون بکشی. خودت را دست کم نگیر مطمئن باش صدای تو به خدایت می رسد.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

یکی از همکاران یا حتی شریک زندگی شما دست از تلاش برداشته و از راهی که با هم انتخاب کرده اید، کنار کشیده است. اکنون زمان مناسبی برای هل دادن یا اصرار او به سمتی که خود می خواهید، نیست. این کار شما تنها حرکت تان را آهسته تر می کند. پس لجبازی را کنار بگذارید و کمی به او فرصت دهید. صبور بودن تنها کاری است که در حال حاضر می توانید انجام دهید. اگر مدتی است به فکر خرید چیزی هستید، امروز زمان مناسبی برای رفتن به بیرون از خانه و تهیه آن است.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

زبان خامه ندارد سر بیان فراق***وگرنه شرح دهم با تو داستان فراق

دریغ مدت عمرم که بر امید وصال***به سر رسید و نیامد به سر زمان فراق

تعبیر: کار خود را به دست خدا بسپار. از تو دیگر کاری بر نمی آید. تو فقط باید صبر پیشه کنی. سرنوشت آنچه را که باید برایت رقم می زند پس دعا کن تا آنچه را که می خواهی پیش آید. اگر بخواهی به زور چیزی را بدست بیاوری زود هم از دست می دهی. پس با خدا و توکل به او کن.

مطلب مشابه :   فال امروز سه شنبه 4 خرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز در اوج سلامت فیزیکی خود هستید. احساس قدرت می کنید و انرژی زیادی در بدن دارید بنابراین از کارهای خارق العاده ای که امروز انجام می دهید، تعجب نکنید. کارهای خلاقانه ای که امروز انجام می دهید می تواند بر آینده شغلی و مالی شما تاثیر مثبتی بر جای بگذارد.  اگر می خواهید رابطه عاطفی خود را تازه تر و شاداب تر از قبل سازید، باید به فکر ایجاد تغییراتی باشید. در صحبت هایتان سعی کنید آنچه ته دلتان است را به زبان آورید. اگر به یکدیگر اعتماد کافی داشته باشید، همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

حالیا مصلحت وقت در آن می بینم***که کشم رخت به میخانه و خوش بنشینم

جام می گیرم و از اهل ریا دور شوم***یعنی از اهل جهان پاکدلی بگزینم

تعبیر: بسیار انسان آزاده و نترسی هستید. هیچ وقت کاری نمی کنید که باعث سرافکندگیتان شود. همیشه در صدد رفع عیوب و اشکالات خودتن می باشید. غمی در دل دارید که بسیار سنگین است فقط از خدا بخواهید تا ستم هایی که به شما روا شده فراموش گردد و دلتان دوباره مالامال از مهر و دوستی شود.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

روی پروژه ای کار می کنید که احتیاج به خلاقیت دارد. اگر برای آن زمان کافی بگذارید، نتیجه آن شما را غافلگیر خواهد کرد. در زمان استراحت خود نیز بهتر است به بیرون از منزل بروید و کمی هوای تازه بخورید. اگر احساس می کنید که رابطه عاطفی شما دچار مشکل شده است و کاری هم از دست شما بر نمی آید، کمی به عقب قدم بردارید و آن را از زاویه دید دیگری بررسی کنید. به عشق تان نیز فرصتی دوباره دهید تا به احساسات خود رنگ و لعاب تازه ای دهد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

بر سر آنم که گر ز دست برآید***دست به کاری زنم که غصه سر آید

خلوت دل نیست جای صحبت اضداد***دیو چو بیرون رود فرشته درآید

تعبیر: تصمیم خود را عملی کن و هر کاری از دستت برمی آید انجام بده. غصه های تو به پایان رسیده است. با تلاش و اراده ی خویش شیطان را در وجودت کشته ای، حال وقت برپا خاستن است. از خدا جدا نشو تا همیشه نتیجه ی کار بر وفق مرادت باشد.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

ایده های تازه ای در سر دارید، تصمیم گرفته اید که شغلی را بیرون از منزل آغاز کنید. اگر در حال حاضر کارتان به خوبی پیش نرفت، نگران و ناامید نشوید. دوستان و افراد باتجربه می توانند در این کار به شما کمک کنند اما به شرط این که آن را جدی بگیرید. خودتان را برای یک تغییر بزرگ و لذت های پس از آن آماده کنید. می خواهید چیزی را به معشوق خود بدهید اما دودل اید. می ترسید چیزهایی که در دلتان است را به زبان آورید اما کاری که شما باید در حال حاضر انجام دهید برداشتن موانعی است که شما را از او دور کرده است. به عشق فرصت تازه ای بدهید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

ای همه شکل تو مطبوع و همه جای تو خوش***دلم از عشوه شیرین شکرخای تو خوش

همچو گلبرگ طری هست وجود تو لطیف***همچو سرو چمن خلد سراپای تو خوش

تعبیر: تصمیم تان عجولانه است. فریب ظواهر را خورده اید و تمام فکر و ذکرتان را مشغول کرده استو همه ی کارهای مهم زندگی را فراموش کرده و به دنبال مقصود خود به راه افتاده اید. هر چند که کمی مردد هستید ولی حاضرید دست به سوی خطر دراز کنید.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

یکی از همسایه هایتان به دلیل مشکلاتی که دارد، برای کمک و حمایت به نزد شما می آید. بهتر است هر کاری که از دست تان بر می آید برای او انجام دهید. فرصت های کاری جدیدی برایتان بوجود می آید که اگر به آنها جواب مثبت دهید، درهای زیادی به رویتان گشوده می شود. ممکن است به خاطر انجام کارهایتان مجبور شوید امروز را در خیابان ها بگذرانید، پس خودتان را برای ترافیک و شلوغی شهر آماده کنید.  در مورد رابطه عاطفی تان هیچ چیزی برای نگرانی وجود ندارد. اگر در مورد چیزی ابهام دارید، چند روز به خودتان زمان دهید تا همه چیز برایتان روشن و آشکار شود.

فال حافظ امروز متولدین دی :

شراب و عیش نهان چیست کار بی بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حما” به تو خواهد رسید.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

ایده ها زیادی در سرتان است که می تواند تاثیر مستقیمی بر فرصت های شغلی شما بگذارد. اگر برایتان سخت است تا از میان انبوه آنها، یکی را انتخاب کنید، لیستی تهیه کنید و فواید هر کدام را مقابلش بنویسید تا بتوانید بهترین های آنها را برگزینید. خودتان را برای تغییرات اساسی در زندگی آماده کنید. اگر احساس می کنید که شریک زندگی تان از شما دور شده است، زیاد نگران نشوید و این موضوع را جدی نگیرید. او تا یک یا دو روز دیگر به شرایط عادی خود باز خواهد گشت. فغقط کافی است به او زمان دهید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

درآ که در دل خسته توان درآید باز***بیا که در تن مرده روان درآید باز

بیا که فرقت تو چشم من چنان در بست***که فتح باب وصالت مگر گشاید باز

تعبیر: دل تنگ هستی و روح و روان خسته ای داری مه همگی درمان می شود درهای وصال باز می شوند و شادی به رویت لبخند می زند خیالات را کنار بگذار و منتظر اتفاقات باش که همگی از خوبی و شادی می باشند.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

انرژی و هیجان شما به بالاتربن حد خود رسیده است. زندگی شخصی، شغلی و مالی شما در شرایط خوبی به سر می برد و به نظر هم نمی آید که به این زودی ها تغییر کند. از طرف دیگر زندگی عاطفی تان نیز رو به بهبود است. پس هر راهی را که تا کنون پیش گرفته اید، ادامه دهید. اگر چه شما به کاری که از ته قلب تان انجام می دهید، ایمان دارید اما اگر عشق زندگی تان به شما شک کرد، به جای دعوا و ناراحتی بهتر است با گفتگو سوتفاهم ها را بردارید. هر دوی شما لایق یک رابطه عمیق تر هستید به شرط آن که بخواهید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

از من جدا مشو که توام نور دیده ای***آرام جان و مونس قلب رمیده ای

از دامن تو دست ندارند عاشقان***پیراهن صبوری ایشان دریده ای

تعبیر: اینقدر سنگدل نباش. غرور کاذب خویش را دور بریز کسانی هستند که تو را بسیار دوست می دارند تو هم از محبت خود بخشش کن که اگر غفلت کنی در آینده خود را سرزنش خواهی کرد. زیاده روی باعث ضرر است و پشیمانی به بار می آورد.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی