خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۱۶ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱۶ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۱۶ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 16 آبان 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۱۶ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

کارهای قانونی که نیاز به امضا و سند دارند و مدت ها پیگیر آنها بوده اید، سرانجام امروز به نتیجه می رسند. این باعث می شود تا روحیه شاد و آرامی پیدا کنید. امروز دوست دارید مدام حرف بزنید و احساسات خود را بیان کنید. شاید حتی برای یک بعدازظهر رمانتیک نیز برنامه ریزی کنید. امروز فردی که به نظرتان جذاب است احساسات واقعی خود را به شما خواهد گفت و شما نیز بسیار هیجان زده و خوشحال خواهید شد. از این همه رویدادهای خوب نهایت لذت را ببرید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

خوش است خلوت اگر یار یار من باشد***نه من بسوزم و او شمع انجمن باشد

من آن نگین سلیمان به هیچ نستانم***که گاه گاه بر او دست اهرمن باشد

تعبیر: دعاهایتان برآورده خواهد شد و رقیبانتان موفق نمی شوند. فکر خودتان را به چیزهای دیگری هم معطوف کنید. روال عادی زندگی از دستتان خارج شده است. چیز با ارزشی در دست دارید که برایتان بسیار عزیز هم هست. نگذارید به دست نااهلان بیفتد. رازدار باشید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

یک اتفاق بد کاری، خانوادگی، سفر یا حتی تحصیلی باعث می شود تا یکی از دوستان نزدیک و صمیمی شما در شرایط روحی بدی قرار داشته باشد. این فرد حالت های روحی نامعلومی خواهد داشت، یک دقیقه خوب و دقیقه دیگر افسرده و غمگین است. نباید از او بخواهید تا خوشحال باشد و بی خیال غصه ها بشود. این باعث عصبانیت بیشتر او می شود. امروز بهتر است به دنبال رابطه جدید باشید زیرا رابطه کنونی شما هیچ ثمره ای ندارد. باید به دنبال فردی باشید که از نظر روحی شما را راضی کند و واقعا شما را دوست داشته باشد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

صوفی از پرتو می راز نهانی دانست***گوهر هر کس از این لعل توانی دانست

قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس***که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست

تعبیر: هنوز خیلی خامی چیزهایی را که به دست آورده ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز استرس کاری بسیاری خواهید داشت. شاید نوشیدن آب زیاد بتواند استرس را کاهش دهد. ورزش های سبک نیز تاثیر خوبی در کاهش استرس دارد. غذاهای پرادویه نخورید و بدانید که امروز بهترین زمان برای مطالعه، یادگیری و تحقیق است. امروز از نظر ذهنی و هوش در وضعیت خوبی قرار دارید از آن استفاده کنید. امروز افرادی در زندگی شما وارد می شوند که دوست دارید از نظر روحی، زندگی و علاقه مندی هایش بیشتر آنها را بشناسید. اگر دوست دارید نظر فرد خاصی را به خود جلب کنید باید بحث های ارزشمندی پیش بکشید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن***منم که دیده نیالودم به بد دیدن

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم***که در طریقت ما کافریست رنجیدن

تعبیر: به دنبال راه نجاتی هستید. دیگر خسته شده اید. اطرافیانتان فقط عیوب شما را به رختان می کشند و هنرتان را نمی بینند ولی شما مهد خوبی ها هستید. با شهامت به مراد دلتان می رسید. چشم امیدتان خداست، بی طاقت نشوید، حرفی که می زنید عل کنید شما خوبی را ه اطرافیانتان یاد دهید. مواظب باشید خطا نکنید تا همه کارهایتان به باد فنا نرود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز عشق و احساسات شما افزایش می یابد و دوست دارید در کنار شریک عاطفی خود ساعت های خوبی داشته باشید. برنامه ریزی برای این کار سخت است و درست در دقیقه های آخر میسر می شود. اگر تلاش های اولیه شما پاسخ مثبت نداشت ناامید نشوید و دوباره تلاش کنید. امروز را برای خود به یک روز شاد و پراحساس تبدیل کنید. خبرهای خوبی امروز خواهید شنید و روی رابطه عاطفی و زندگی شخصی شما تاثیر بسیار خوبی خواهند داشت.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

ای پیک راستان خبر یار ما بگو***احوال گل به بلبل دستان سرا بگو

ما محرمان خلوت انسیم غم مخور***با یار آشنا سخن آشنا بگو

تعبیر:  خوش به حال شما که دوستان و اطرافیانتان واقعا همراه و محرم رازتان می باشند. پس چرا ناراحتید و همه را نگران کرده اید. کسی از شما عنایت و یاری دارد در حق او کوتاهی نکنید که چند برابر بخشش تان در جایی دیگر جبران می شود.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

یکی از همکاران شما که بسیار رک و راست و کمی آزاردهنده است امروز به ملاقات شما خواهد آمد. اگر مراقب نباشید این فرد می تواند مکالمه ناراحت کننده ای را آغاز کند و همه اعصاب شما را به هم بریزد. از این فرد فاصله بگیرید. مطمئن باشید برای شما و زندگی شخصی مشکل ساز خواهد شد. با اداب و احترام به او اجازه ندهید به شما نزدیک شود. امروز در مورد رابطه عاطفی خود دیدگاه واضح و کاملی دارید. باید امروز روی مسایل مثبت و مهم تمرکز کنید و با شریک زندگی خود در مورد آینده برنامه ریزی داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

یاد باد آن که نهانت نظری با ما بود***رقم مهر تو بر چهره ما پیدا بود

یاد باد آن که چو چشمت به عتابم می کشت***معجز عیسویت در لب شکرخا بود

تعبیر: ایام جئانی و خوشگذرانی و راحتی زود می گذردو از خود و اطرافت غافل نشو که ناگهان این روزهای خوش جای خود را به رنج و مشقت می دهندو پس در عین خوشی و راحتی فکر آینده و حوادث ناگوار هم باش و همیشه آماده ی جنگ با مشقات باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز تماس های تلفنی بسیاری خواهید داشت. برخی از آنها از طرف دوستانی است که مشکلات عاطفی و روحی پیدا کرده اند و یکی دیگر از طرف عشق خودتان است. دوست دارید فردی که دوست دارید در کنارتان باشد و با او در ارتباط نزدیک باشید. اجازه ندهید در تلفن صدای شما هیجانتان را نشان دهد. امروز احساسات شما افزایش می یابند و همه در جهت مثبت و انرژی های خوب هستند. شاید لازم باشد برای زندگی و رابطه خود نگاهتان را به مشکلات کنونی تغییر دهید. شما توانایی و استعدادهای بسیاری دارید از آنها استفاده کنید

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

دیدم به خواب خوش که به دستم پیاله بود***تعبیر رفت و کار به دولت حواله بود

چهل سال رنج و غصه کشیدیم و عاقبت***تدبیر ما به دست شراب دوساله بود

تعبیر: نتیجه ی صبر خودت را می بینی. رنج هایی که کشیده ای به سر آمده و حالا نوبت بخت و مراد است. دولت با تو مساعدت کرده، پس قدر این همه عنایت الهی را بدان. در اصل آنچه را در گذشته کاشته ای امروز درو می کنی و به نیت خودت خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز مسایل مالی در اولویت مشکلات شما قرار دارند. همه قسط و چک و قرض های خود را باید پرداخت کنید و اینها باعث آشفتگی ذهنی شما می شوند. بیرون بروید و کمی هوای تازه تنفس کنید تا کمی ذهنتان باز شود و به روش بهتری آنها را مدیریت کنید. شاید لازم باشد با یک دوست قابل اعتماد حرف بزنید. شما زیاد کار می کنید و مستحق بهترین ها هستید. امروز فرصت آشنا شدن با فرد جدید را خواهید داشت. اگر مجرد هستید شاید فرصت خوبی برای یافتن یار باشد تا به واسطه آن خود را در شرایط پایدار و ثابت روحی قرار دهید

فال حافظ امروز متولدین مهر :

افسر سلطان گل پیدا شد از طرف چمن***مقدمش یا رب مبارک باد بر سرو و سمن

خوش به جای خویشتن بود این نشست خسروی***تا نشیند هر کسی اکنون به جای خویشتن

تعبیر: گمشده ی خویش را خیلی زود شیدا می کنید و قدر آنچه را که پیدا کرده اید بدانید. به شما بشارت پیروزی می دهند و اسمتان آوازه ی خاص و عام خواهد شد و دوستان شیطان صفت شکست خواهند خورد. الان وقت کار و همت است، امتحان کنید عدالت را برپا سازید و در همه ی کارها به عقلتان رجوع کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز حس و حال خوبی دارید. از نظر جسمی نیز بسیار پرانرژی هستید و ورزش کردن می تواند بر انرژی های مثبت بیفزاید. شاید در نظر داشته باشید برای یادگیری بیشتر در زمینه کاری خود به یک سفر کوتاه بروید. امروز نگاه شما به دنیا مثبت است. اما از نظر احساسی تصور می کنید در مشکلات خود گرفتار شده اید. شاید بهتر باشد کمی دیدگاه و نگاه خود را تغییر دهید. یا حتی می توانید به فرد جدیدی فکر کنید. همه اینها به خود شما بستگی دارد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

بر سر آنم که گر ز دست برآید***دست به کاری زنم که غصه سر آید

خلوت دل نیست جای صحبت اضداد***دیو چو بیرون رود فرشته درآید

تعبیر: تصمیم خود را عملی کن و هر کاری از دستت برمی آید انجام بده. غصه های تو به پایان رسیده است. با تلاش و اراده ی خویش شیطان را در وجودت کشته ای، حال وقت برپا خاستن است. از خدا جدا نشو تا همیشه نتیجه ی کار بر وفق مرادت باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز با یکی از دوستان خود احساس نزدیکی زیادی خواهید داشت. این دوست در فاصله دور یا شهری دیگر زندگی می کند. از اینکه او پس از مدت ها غیبت طولانی اکنون تا این اندازه به شما نزدیک شده است، تعجب خواهید کرد. اما خجالت نکشید. پیگیری کنید و دلیل این امر را جویا شوید. شاید این دوست فقط کمی ناراحت است و روزهای بدی را پشت سر گذاشته است. به جای نگرانی با او همدردی کنید. امروز شدیدا نیاز دارید با کسی حرف بزنید که دردهای شما را درک می کند. شما به یک رفتار عادت کرده اید و برایتان دشوار است آن را تغییر دهید اما اگر این کار را انجام دهید احساس بهتر و زندگی شادتر خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

به جان پیر خرابات و حق صحبت او***که نیست در سر من جز هوای خدمت او

بهشت اگر چه نه جای گناهکاران است***بیار باده که مستظهرم به همت او

تعبیر: حق صحبت با پیران را به جا بیاور و به تجربه های آنها بهائی قائل باش. انها تو را به جایی هدایت می کنند که آخرش بهشت برین است. شانس به تو رو کرده آن را از دشت نده. به بخت خویش لگد نزن. نوید خبری را به تو می دهند که سرشار از رحمت است. خودت همتی داشته باش که فر دولت در انتظار تو است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز در یک فعالیت گروهی این بحث پیش می آید که شما چه احساسی دارید و چگونه به زندگی نگاه می کنید. آنها در مورد عدم موافقت خود با کارهای شما با شما حرف خواهند زد. امروز زمان مناسبی برای مکالمه ها ناراحت کننده نیست. بهتر است فردی را پیدا کنید که بتوانید صادقانه در مورد خود و علاقه مندی های خود با او صحبت کنید. امروز زندگی به سرعت در حال تغییر است. هیچ چیز مثل قبل نیست. حتی عشق نیز همچون قبل نیست و باید به طرف خود اجازه دهید تا نشان دهد واقعا چه کسی است. شما و فرد موردعلاقه تان می توانید لحظه های شاد و مثبتی را در کنار هم داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

بازآی و دل تنگ مرا مونس جان باش***وین سوخته را محرم اسرار نهان باش

زان باده که در میکده عشق فروشند***ما را دو سه ساغر بده و گو رمضان باش

تعبیر: عجله کن تا از دیگران عقب نیفتی. با دل نگرانی و حرف نگرانی و حرف زدن به جایی نخواهی رسید. بسیار مواظب سلامتی خودت باش. فکر می کنی کس دیگری می خواهد مقصود و نظر تو را از چنگت بیرون بکشد ولی بدان در سرنوشت تو مقصود چیز دیگریست و نصیب کس دیگری نمی شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

اتفاق های ناخواسته در زندگی باعث هراس شما می شوند. تغییرات همیشه ابتدا سخت به نظر می رسند و پس از مدتی به آنها عادت خواهید کرد. در ضمن، باید بدانید این تغییرات بسیار مثبت هستند. با اینکه استرس و انرژی های منفی بسیاری در هوا جاری است اما نباید آنها را به خود جذب کنید. سعی کنید آرام باشید. از نظر احساسی نیز کمی دچار شبهه هستید. اگر فکر می کنید باید فرد جدیدی را بیابید بیرون بروید یا در جمع دوستانی حاضر شوید که عقاید مشترک با شما دارند. این کمک می کند تا فرد موردنظر خود را بیابید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

وصال او ز عمر جاودان به***خداوندا مرا آن ده که آن به

به شمشیرم زد و با کس نگفتم***که راز دوست از دشمن نهان به

تعبیر: رضایتان همیشه به رضای خدا باشد. با زور شمشیر به جایی نمی رسید. برای درمان دل بیمارتان از خداوند شفا بطلبید. فقط از خدا مرادتان را طلب کنید که دوای دردتان نزد اوست. عمرتان طولان است، کمی صبر و تحمل کنید. ناامید نشوید دعاهایتان پایمال نمی شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز بسیار دوست دارید به دانشگاه بازگردید و درس بخوانید. می خواهید بر دانش و اطلاعات خود بیفزایید. هیچ چیز امروز جلودار این حس شما نیست و به همین منظور بیشتر زمان خود را پای تلفن برای جمع آوری اطلاعات صرف خواهید کرد. امروز به قدری پرانرژی و پر احساس هستید که دوست دارید گذشته ها را کنار بگذارید و به دنبال آینده روشن و شفاف برای خود بروید. بهترین زمان برای یافتن موقعیت های خوب امروز است آنها را به بهترین نحو مدیریت کنید و از رابطه جدید خود لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

وقت را غنیمت دان آن قدر که بتوانی***حاصل از حیات ای جان این دم است تا دانی

کام بخشی گردون عمر در عوض دارد***جهد کن که از دولت داد عیش بستانی

تعبیر: قدر لحظات عمر خود را بدان و آن ها را به راحتی از دست نده. راز خود را با نامحرمان در میان نگذار تا دچار دردسر و حسادت دیگران نشوی. برای رسیدن به هدف باید تلاش کنی. مراقب کارهای خود باش و با تعقل و تفکر و صبر و آرامش کار کن تا با سهل انگاری خود را دچار انحراف و شکست نکنی و پشیمان نشوی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال فردا شنبه ۲۰ مرداد ۹۷ | فال روزانه

فال فردا شنبه ۲۰ مرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی