خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۱۶ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز سه شنبه ۱۶ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۱۶ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۶ شهریور به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 16 شهریور 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۱۶ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز در دام دلسوزی برای خودتان نیفتید. شما تمایل دارید که دائماً خودخوری کنید تا وقتی که دیگران بفهمند و بپرسند که شما چرا ناراحتید. اگر کسی متوجه نشد، شما عصبانی می شوید و حس می کنید که هیچ کس شما را دوست ندارد. روحیه شما خرابتر می شود و وقتی کسی از شما سوالی منطقی می پرسد، از کوره در می روید. مواظب باشید که از این شیب تند لیز نخورید. امروز هر نوع مکالمه و گفتگویی بسیار روشنگرانه می شود. این گفتگو در مورد موضوعات پیش پا افتاده ای مانند آب و هوا یا غذا نیست. اگر چیزی هست که باید به عشقتان بگویید، باید آن را با کلماتی از واژگان متافیزیکی بگویید. امروز این زبان تنها زبانی است که او متوجه می شود و این باورنکردنی است.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

دلم رمیده شد و غافلم من درویش***که آن شکاری سرگشته را چه آمد پیش

چو بید بر سر ایمان خویش می لرزم***که دل به دست کمان ابروییست کافرکیش

تعبیر: بر سر دو راهی قرار گرفته ای. همه ی کارها را سخت می گیری و ناامیدی. فکر می کنی تا حالا زنده بودنت بیخود بوده و تلاش هایت هدر رفته و خود را گول زده ای ولی این را بدان که از هر جا شروع کنی با منفعت است. با تجربه ای که به دست آورده ای بهتر تصمیم می گیری و راهت را انتخاب می کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

شما در زمان آب و هوا و شرایط عاطفی و احساسی هستید. حس می کنید که انگار کسی به احساسات شما صدمه می زند و شما را دلخور می کند. شاید شما ترسیده اید یا خجالت می کشید. شاید حس نمی کنید که بتوانید احساس خود را آنطور که می خواهید بیان کنید. اگر اینطور باشد باید دلیل آن را کشف کنید. آیا دیگران هم چنین احساسی دارند یا شما هستید که فقط از این احساسات خود ناراحت هستید؟ این مسئله بیشتر به توفان درونی شما با دیگران مربوط می شود. امروز دنیا حول کلمات و ایده ها می گردد و بدون آنها هیچ اتفاقی نمی افتد. امروز شما ایده ها و افکاری در مورد آن فرد خاص در زندگی تان دارید، ولی نمی دانید آیا این افکار شما درست هستند یا خیر. تنها راه برای فهمیدن آن سوال کردن است، با آنکه این موضوع می تواند گمراه کننده باشد. سعی کنید به ریشه آنچه شما را ناراحت می کند پی ببرید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

عمریست تا به راه غمت رو نهاده ایم***روی و ریای خلق به یک سو نهاده ایم

طاق و رواق مدرسه و قال و قیل علم***در راه جام و ساقی مه رو نهاده ایم

تعبیر: آفرین بر شما که در زندگیتان ریا و دورویی وجود ندارد و پایه و بنیاد زندگی را بر مبنای مهر و محبت گذاشته اید. اما چندی است که چشم به راه و منتظر خبری هستید. به عافیت و سلامت می رسید و مقامتان روز به روز بالاتر می رود. همیشه امیدوار باشید . چشم طلب فقط از خدا داشته باشید که او بشارت رسیدن حاجت و مراد را به شما می دهد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

نگذارید روحیه تلخ و ناجور شما روزتان را خراب کند. شما زیاد خوشحال نیستید و احساس نشاط و شادی نمی کنید. این بر همه اطرافیان تأثیر زیاد و بدی می گذارد. حواستان به این قضیه باشد که روحیه شما شاید انعکاس صحیحی از واقعیت نباشد، حتی اگر بیشتر اوقات حس می کنید روحیه شما متمرکز بر روحیه شماست و بر نوسان عاطفی دائمی شما در روز متمرکز است. امروز می توانید کارهای جادویی واقعی انجام دهید. می توانید با کلمات مانند تردستی جادوگر با عصا بازی کنید و چیزهایی را به دیگران بفهمانید که انگار اصلاً نشنیده اند. شما می توانید با این هنر خود داستان کاملی برای آنها بسازید که کاملاً موجه و باورپذیر به نظر برسد، ولی در واقع هرگز اتفاق نیفتاده است. ولی زیاد در مورد آن زیاد اغراق نکنید. عشقتان شما را خیلی خوب می شناسد. زیاده روی نکنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در خرابات مغان نور خدا می بینم***این عجب بین که چه نوری ز کجا می بینم

جلوه بر من مفروش ای ملک الحاج که تو***خانه می بینی و من خانه خدا می بینم

تعبیر: انسان آینده نگر و عاقلی هستید. همیشه می گوئید باید دید در آیندهچه پیش می آید و نتیجه ی کار چه می شود. کاری را از روی هوس انجام نمی دهید اگر آن کار همراه با درد و رنج باشد ولی می دانید که در آینده برای شما نتیجه ای بسیار خوب و عالی در پی دارد. دوستانتان شما را مسخره می کنند ولی اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

روابط امروز کمی دشوار می شوند، پس اگر کسی شوخی را درک نمی کند، به آن اجبار نکنید. امروز باید شعار شما این باشد: “اگر چیز خوبی برای گفتن ندارید، اصلاً چیزی نگویید بهتر است”. شاید این زبان شما را ببندد، ولی اشکالی ندارد. اگر لازم است که زمان زیادی را به تنهایی سپری کنید، اشکالی ندارد. اگر حس خوبی ندارید، لازم نیست اجتماعی شوید. امروز روز تخیل، فانتزی، شعر و رنگ های گرم و شاد است. شانس آن هست که شما از قدرت حال و هوای امروز استفاده کنید و تأثیری خوب و دوست داشتنی ایجاد کنید. بهتر است شمع روشن کنید و گل های زیادی بخرید و موسیقی بگذارید. حرف های زیبا و جالبی بزنید که عشقتان نتواند در مقابل آنها از خود مقاومتی نشان دهد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر:  راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز شما نیازهای دیگران را جلوتر و ارجح تر از نیازهای خودتان قرار می دهید. تعادل مهمی بین خودخواهی و از خودگذشتگی وجود دارد. خودتان را فدای خدمتکار شدن برای دیگران نکنید. مهم است که فقط به خودتان فکر نکنید و بدانید که کارهای شما بر دیگران اثر می گذارد. امروز شما رو به گذشته می نمایید. این فقط به بیزاری می انجامد و منابع احساسی و فیزیکی شما را تحلیل می برد. امروز روزی است که شما با گفتن هر حرفی نمی توانید در بروید. اگر در مورد چیزی زیاد صداقت نداشته باشید، پس آن را اصلاً نگویید بهتر است، بدین ترتیب در ذهن عشقتان زنگ هشداری روشن می شود و این از یادش نمی رود. کل این چیزها دوباره در لحظه ای خجالت آور دوباره رو می شوند. صداقت داشته باشید و راستش را بگویید تا امروز شما به بهترین وجه پیش برود.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

جهان بر ابروی عید از هلال وسمه کشید***هلال عید در ابروی یار باید دید

شکسته گشت چو پشت هلال قامت من***کمان ابروی یارم چو وسمه بازکشید

تعبیر: یارتان حاضر به هر گونه فداکاری برای شما می باشد. هر ملامتی را به خاطر شما تحمل می کند و برای رسیدن به تو بهای سنگینی پرداخت کرده است. بدون شما زندگی برایش چون شب است. تو هم طلب او را برآورده ساز تا خوبی های او را جبران کرده باشی.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز نظم و دیسیپلین داشته باشید. مرزهای خود را حفظ کنید تا در میان جریان ها و مسائل دیگران غرق نشوید. فرار کردن از مشکلات و پریدن در زندگی دیگران ممکن است سرگرم کننده باشد، ولی به زودی متوجه می شوید که بار اضافی نه تنها برایتان سنگین تمام می شود، بلکه مشکلات شما را هم حل نمی کند. نباید به دیگران نه بگویید، ولی اشکالی ندارد. باید به نیازهای خود احترام بگذارید و این بسیار حیاتی و مهم است. امروز تا حدودی گیج و سرگردان می شوید، زیرا یکی از آن زمان هایی است که همه چیز آن طور که باید جلو نمی رود. شما در مورد یک معامله یا مسئله شک و تردید دارید. مسئله این است که شما یادتان نمی آید که باید چه بگویید و چه نگویید. اصلاً ریشه مخالفت یا توافق خود را به یاد نمی آورید. باید با احتیاط جلو بروید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند***واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند

بیخود از شعشعه پرتو ذاتم کردند***باده از جام تجلی صفاتم دادند

تعبیر: اگر به تمام نیات خودتان می رسید منظور این است که لیاقت داشته و مورد لطف خداوند قرار گرفته اید زیا با تمام وجود خدا را می پرستید و وجود خودتان را از خدا می دانید. صبرتان باعث شد مژدگانی دولت به شما بدهند و جور و جفا را از شما دور کنند.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز زیاده از حد اشتیاق نشان می دهید. امروز در برهه ای از روز از خود بیخود می شوید و تا شب حس می کنید که از مرزهای خود فراتر رفته اید. افسوس و پشیمانی در شما رخنه کرده است و شما در مورد چیزهایی که گفته اید و کارهایی که کرده اید، احساس گناه می کنید. قبل از حرف زدن یا عمل کردن خوب به کار یا حرف خود فکر کنید تا این اتفاق نیفتد. شما قدرت تأثیرگذاری بر دیگران در سطح عاطفی عمیقی را دارید. از این قدرت عاقلانه استفاده کنید. هر کسی در درون خود کمی رمانس دارد و حتی ممکن است جنبه آموزشی و جدی داشته باشد. ولی ممکن است جا و مکان آن فرق کند، و به روشی متفاوت روشن می شود. امروز شما باید در مورد چیزهایی حرف بزنید که از ذهنتان به دور هستند، اگر بتوانید آن فرد خاص را متقاعد کنید، شانس بیشتری خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

مطلب مشابه :   فال امروز یکشنبه 9 مهر 96 | فال روزانه

خرم آن روز کز این منزل ویران بروم***راحت جان طلبم و از پی جانان بروم

گر چه دانم که به جایی نبرد راه غریب***من به بوی سر آن زلف پریشان بروم

تعبیر: آرزویی دارید که رسیدن به آن را محال می دانید و مدام به خودتان می گوئید که این کار انجام نمی شود. خودتان را بیمار و رنجور کرده اید و غصه می خورید. نذری کرده اید و متوسل به ائمه شده اید. با خود عهدی بسته اید که اگر انجام شود، تولد دیگری می یابید. انسان های مؤمنی به شما کمک می کنند تا غم این ایام را آسان تر تحمل کنید و از این ورطه نجات یابید و به ستاره ی بخت و اقبال خودتان برسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز دیگران ناامیدانه سعی می کنند با شما ارتباط برقرار کنند و حرف بزنند، ولی شما از آن آگاه نیستید، زیرا در مشکلات و مسائل خود غرق شده اید. حس می کنید که با ترمز دستی در حال رانندگی هستید. شما آنقدر به صاف حرکت کردن در مسیر مشغول شده اید که اصلاً حواستان به خودروهای دیگر در این مسیر نیست. توقف کنید، ترمز دستی را رها کنید و درست رانندگی کنید. شما از ایده اینکه بتوانید با حرف هایتان دیگران را گیج کنید خوشتان می آید. در حال حاضر شما شانس و فرصت چشم بندی و فریب دادن عشقتان و باوراندن نقشه ای کوچک یا طرحی که برای او ریخته بودید را دارید. شما می توانید او را فریب دهید و از خودتان بسیار راضی خواهید بود، ولی سعی کنید که از خودراضی به نظر نرسید. ممکن است خنده آخر از آن او باشد، ولی یادتان باشد که کوه به کوه نمی رسد، ولی آدم به آدم می رسد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

خوشا دلی که مدام از پی نظر نرود***به هر درش که بخوانند بی خبر نرود

طمع در آن لب شیرین نکردنم اولی***ولی چگونه مگس از پی شکر نرود

تعبیر: همگان به تو غبطه می خورند و این به خاطر این است که در هیچ کاری طمع نمی کنی و برای مال دنیا حریص نیستی. دل بزرگی داری و برای همین خدا تو را از مال دنیا بی نیاز می سازد. عهدی را که بسته ای فراموش نکن. تاج دانایی بر سرت می نهند فقط مواظب شیطان باش تا صید او نشوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

حس می کنید که انگار توجه یا عنایتی که لایقش هستید و به آن نیاز دارید را دریافت نمی کنید. به همین دلیل، از افرادی که فکر می کنید باید از آنها توجه دریافت کنید، بیزارید. این رفتار باعث می شود که دیگران اصلاً سراغتان نیایند و نجاتتان ندهند. چه کسی دوست دارد نزدیک کسی باشد که اینقدر محتاج و ناراحت و ناخشنود است؟ روی خودتان تمرکز کنید و خودتان را درمان کنید قبل از آنکه مسائل خود را برای دیگران ببرید. مشکل شما این است که شما هر چقدر تلاش کنید استعداد دروغ گفتن را ندارید. شما تشویق می شوید که در مورد موضوع خاصی با کلمات بازی کنید. ولی هرگز نمی توانید به مدتی طولانی حقیقت را پنهان کنید و در مقابل پلک می زنید یا نخودی می خندید. برای آنکه شب رمانتیک و خوبی داشته باشید، از همان اول آنچه باید گفته شود را بگویید و خلاص شوید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

گر من از باغ تو یک میوه بچینم چه شود***پیش پایی به چراغ تو ببینم چه شود

یا رب اندر کنف سایه آن سرو بلند***گر من سوخته یک دم بنشینم چه شود

تعبیر: با خیالبافی و حسرت کشیدن کاری از پیش نمی بری و به هیچ مقام و منزلتی هم نمی رسی. این طوری به جای عقل، جهالت به سراغت می آید و ایمانت هم کم می شود. عمر عزیز خود را به بطالت صرف کرده ای بدون اینکه به نتیجه ای برسی. به واقعیات بپرداز و رویاها را فراموش کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

افرادی که برای کمک به شما نزدتان هستند را از خود نرانید. هوار کردن مشکلاتتان روی سر دیگران شاید همین قضیه باشد. احساسات ناراحت و بد خود را بشناسید، و آنها را روی دوش دیگران نگذارید. خوشبختی و شادی شما مسئولیت خودتان است. اگر خودتان به ناراحتی خودتان حواستان باشد، احساس خیلی بهتری خواهید داشت. آن زمان است که افرادی که دوست دارید را جذب خودتان می کنید. گاهی اوقات پول پیشنهاد بسیار خوبی می شود و اینگونه است که می توانید پول بیشتری بدست آورید. انرژی امروز نقشه عجیبی دارد که مانده حساب بانکی شما امروز تحت تأثیر آن ناگهان رشد زیادی را تجربه می کند، ولی پول همیشه عشق را نمی خرد. ممکن است یک فرد پیشنهاد جالب و جذابی به نظر برسد، ولی باید حواستان باشد که برایتان مهمتر از پول نباشد. باید شما از لحاظ عاطفی و احساسی نیز مطمئن باشید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

دوش از جناب آصف پیک بشارت آمد***کز حضرت سلیمان عشرت اشارت آمد

خاک وجود ما را از آب دیده گل کن***ویرانسرای دل را گاه عمارت آمد

تعبیر: خود را کوچک نشمار. تو فرد بسیار بزرگ و کاردانی در جامعه خواهی شد. در همه حال رو به سوی خدا بیاور که در عین ناامیدی فقط اوست که به تو امید می بخشد. بشارتی به تو می دهند که دل ویران تو را تبدیل به عمارت می کند وقت مناسبی پیش آمده تا از یک معامله سود کلانی ببری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

نیروهای انطباقی شما امروز مفید هستند و به شما تولرانس بالایی برای موقعیت های بد و دشوار می دهند. با این حال گاهی این خصلت به اندازه مفید و مؤثری به کار شما نمی آید و به دردتان نمی خورد. ممکن است در نهایت در رابطه دشوار یا در شغل غیر رضایتبخشی گیر بیفتید، زیرا از چیزهای جدید می ترسید. زندگی کوتاه است. اگر می خواهید موقعیت خود را بهبود ببخشید، باید مسئولیت آن را بپذیرید. دوراندیش باشید. امروز ممکن است عشق را در مکان های عجیب و غیرمنتظره ای بیابید، ولی این بدان معنا نیست که برایتان معنادار و عمیق نخواهد بود. شاید عشق احتمالی شما همان انسانی باشد که مادرتان در مورد او به شما هشدار داده بود. با این حال این فرد شوخ طبعی و جذابیتی دارد که برای زندگی شما خوب است و با شما سازگاری دارد. ارزش امتحان کردنش را دارد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

صبح است و ژاله می چکد از ابر بهمنی***برگ صبوح ساز و بده جام یک منی

در بحر مایی و منی افتاده ام بیار***می تا خلاص بخشدم از مایی و منی

تعبیر: دچار کبر و غرور شده اید سعی کنید خودتان را خلاص کنید و از کارهای حرام دور کرده و به خدا نزدیک شوید. اگر بخواهید همین راه را طی کنید غم به سراغتاتن می آید. به راز و نیاز بپردازید تا کامروا باشید. درست است که به چیزی نیاز ندارید اما نیازمند رحمت الهی هستید.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز احساس تنهایی و گوشه گیری می کنید، و حس می کنید کسی نیست که با آن حرف بزنید. تعامل ها و رفتارهای شما بجای آنکه باعث شوند بحث خوب و مفیدی داشته باشید تبدیل به سخنرانی می شوند. شاید حس می کنید که دارید با خودتان حرف می زنید و اغلب اوقات در واقع کسی به حرف شما گوش نمی دهد. شما هیچ کار اشتباهی نمی کنید یا فرد مقابل شما آدم اشتباهی نیست. فقط فاز فعلی فاز مناسبی نیست. در این فاز گیر نکنید. حس شهود قوی و نیرومند شما امروز مهم می شوند و جلوی چشم می آیند. امروز شما فرصت آن را دارید که از لحاظ فیزیکی حدس بزنید که مکان عشق شما کجاست و چه زمانی به زندگی شما قدم می گذارد و حتی رنگ چشم های او چه رنگی است. ولی چیزی که آن را پیش بینی نکرده بودید این است که شما دو نفر چطور می توانید با هم کنار بیایید. رابطه خوبی بین شما دو نفر شکل می گیرد. به حس ششم خود اطمینان داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

بی مهر رخت روز مرا نور نماندست***وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست

هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم***دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست

تعبیر: زندگی بدون او برایت میسر نیست. غم دوری و هجران را نمی توان تحمل کنی ولی فعلا” چاره ای جز این نداریو با گریه و زاری کردن کاری درست نمی شود. شاید در آینده وصال یار میسر شود. با امید رسیدن به مقصود با مرگ دست و پنجه نرم کن.

همچنین ببینید

فال امروز جمعه 31 فروردین 97

فال امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE