خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۱۷ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۱۷ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۱۷ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۱۷ فروردین و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 17 فروردین 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۱۷ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز آنقدر ذهن خودتان را درگیر آینده و آنچه قرار است برایتان اتفاق بیفتد کرده اید که اصلا نمی توانید فکرتان را روی زمان حال و آن چه در اطرافتان در جریان است متمرکز کنید. باید این را بگوییم که در حال حاضر حتی گذشته هم از اهمیت بیشتری نسبت به آینده برخوردار است، زیرا می تواند درس های ارزشمندی برای شما داشته باشد که به رشد و پیشرفت شما کمک می کنند. پس به جای این که با نگرانی در مورد آینده به خودتان فشار و استرس وارد کنید به گذشته تان نگاه کرده و از اشتباهات خود درس عبرت بگیرید و سپس بی آن که به اتفاقات و مشکلات احتمالی که در آینده پیش خواهند آمد فکر کنید، تمام توانتان را روی اکنون و آنچه باید انجام دهید بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

پای در راهی نهاده ای و حاضری برای رسیدن به هدف، هر سختی ای را تحمل کنی، اما گاهی دچار ناامیدی می شوی و می اندیشی عمر خود را بیهوده در این راه تلف کرده ای، ولی دل خود را از زنگارها پاک کن و از مال حرام بپرهیز و تنها به خدا و معصومین توکل کن تا به هدف خود برسی و اقبال تو را یاری نماید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

شما در حال حاضر آنقدر دارید روی یکی از ایده های خودتان پافشاری می کنید که اصلا حاضر نیستید به افکار و ایده های دیگران گوش کرده و یا حتی ایده ها و افکار دیگر خودتان را مورد بررسی قرار دهید. شما حاضر نیستید با هیچ کس کنار بیایید، ولی این به نفعتان است که به حرف دوستانتان گوش کرده و بگذارید شما را در مسیر درست راهنمایی کنند. امروز بهترین تاکتیک ممکن این است که به نظرات و افکار دیگران اولویت بیشتری بدهید و کارهایتان را با همکاری و به صورت گروهی پیش ببرید. همیشه باری که با همکاری چند نفر برداشته شود سبکتر می شود، پس بیهوده خودتان را زیر بار سنگینی که می خواهید به تنهایی به دوش بگیرید له نکنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

به زندگی و اطرافت خوب نگاه کن. خداوند نعمتهای بسیاری در اختیار تو قرار داده که باید از آنها به بهترین نحو استفاده کنی. به خاطر داشته باش که شکر نعمت، نعمتت افزون کند. پس همیشه شاکر درگاه الهی باش و سعی کن شاد و راحت زندگی کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز هیچ کاری به اندازه لم دادن و فرو رفتن در عالم رویا بدون نگرانی برای مشکلات و مسائلی که در دنیای واقعی در انتظارتان هستند شما را خوشحال نخواهد کرد، ولی وزن کارهای نیمه تمام بسیاری که دارید روی ذهنتان سنگینی می کند و نمی گذارد با خیال راحت بتوانید چنین کاری بکنید. متاسفانه باید بگوییم کمبود حس مسئولیت پذیری در وجود شما چیز چندان جدیدی نیست، ولی این موضوع می تواند به شما کمک کند تا از اشتباهات گذشته خود درس عبرت بگیرید. بهتر است هر نوع تفریح و سرگرمی را تا زمانی که کارهای ناتمام خود را به سرانجام نرسانده اید برای خود ممنوع کنید و بعد از پایان کارهایتان با خیال راحت هر کاری که دلتان می خواهد را انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

برای رسیدن به مراد دل حاضری بزرگترین فداکاریها و سخت ترین کارها را انجام دهی ولی بدان آنچه برای یار انجام می دهی تنها رفع نیاز خود توست و او از ابراز عشق تو بی نیاز است، پس منتظر جبران از سوی او نباش. گرچه محاسن یار تو را از خود بی خود و بی قرار کرده است اما باید حد و حدود خود را رعایت نمایی و از انگشت نما کردن خود و او بپرهیزی و تلخی سخنان او را با شیرینی عشقش بر خود هموار سازی. به نصیحت بزرگان توجه داشته باش و به جای آنکه خود را با حل معمای زندگی آزار دهی از زندگیت لذت ببر که راز حکمت را جز خدا کسی نمی داند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز قدرت شگفت انگیز تفکر مثبت شما را در مسیر درست قرار خواهد داد، ولی باید همان روش همیشگی خودتان را حفظ کرده و دست از تلاش و سخت کوشی برندارید و به نتیجه مورد نظرتان برسید. تمام کردن کارهایی که به عهده دارید این فرصت را برایتان فراهم خواهد کرد تا از تفریحاتی که حق مسلم شما هستند بیشترین لذت ممکن را ببرید. امروز بعدازظهر به خانه بروید و یک فنجان چای برای خودتان ریخته و یک گوشه بنشینید و با موهبت نگرش مثبت که اکنون در اختیار دارید هر آنچه می خواهید را در ذهن خود مجسم کنید. جلوی خلاقیت خود را نگیرید و به ذهنتان اجازه پرواز بدهید. هرچه الان در ذهن خود بسازید به احتمال زیاد به حقیقت خواهد پیوست.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

به زودی از دوستان خود کمکهای بزرگی دریافت خواهید کرد و مشکلات فعلی تان حل خواهد شد. روزگار غم و اندوه سپری گردیده و زمان شادمانی و سرخوشی رسیده است. اکنون که این فرصت به تو روی کرده، این بار با دقت بیشتری مسیر زندگی خود را انتخاب کن و بدان که هرچه تعلق کمتر باشد زندگی آسانتر است.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

شاید در ابتدای روز فکر کنید که امروز برای ایجاد تغییرات اساسی و قدم های بزرگ آماده اید، ولی هر چه بگذرد بیشتر در فکر فرو می روید. شما از طرفی می دانید که حفظ ثبات فعلیتان برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، ولی از طرف دیگر نیز می دانید موانعی در راه هستند که جلوی پیشرفت شما را خواهند گرفت و سرعتتان را کم خواهند کرد. با این همه نباید روی چیزهای منفی که تنها در حد احتمالات هستند تمرکز کنید و جلوی رشد خودتان را بگیرید. با تمام قدرت پیش بروید، هر جا که به مشکل برخوردید هم تدبیرات لازم را اندیشیده و هرچند کمی آرامتر به پیشروی خود ادامه دهید. این کار نتایج رضایت بخشی برای شما خواهد داشت.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

گرچه انسان عاقل و بالغی هستی ولی همه چیز را همگان دانند و هر انسانی در مواردی نیاز به شور و مشورت دارد. تو نیز برای فائق آمدن بر تردیدی که در انتخاب راه خود به آن دچار شده ای، با افراد مطمئن و با تجربه مشورت کن تا بهترین راه را انتخاب کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

شاید امروز دوست نداشته باشید افکار و نیات خود را با دیگران در میان بگذارید. هرچند نیاز دارید احساسات خود را بیان کنید، ولی دلتان نمی خواهد دیگران از رازهایتان باخبر شوند. متاسفانه اکنون زمان خوبی برای این پنهان کاری ها نیست و افرادی که سعی دارید حقیقت را از آنها مخفی کنید بیشتر چیزهایی که فکر می کنید از آنها بی اطلاع هستند را می دانند. در میان گذاشتن نقشه هایتان با اطرافیانتان آنقدر ها هم که فکر می کنید اقدام ریسک آمیزی نیست و اعتماد کردن به آنها و گوش کردن به توصیه هایشان می تواند به شما کمک کند تا با قدرت و دقت بیشتری برنامه هایتان را عملی کنید، در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

افکار و آرزوهای بلندی در سر داری، طوری که گاهی به خیالبافی روی می آوری. خداوند به هر کس نعمتی ارزانی کرده و از خوان او هر کسی را بهره ای است. تو هم از نعمتهایی که خدا در اختیارت قرار داده استفاده کن تا به آرزوهای منطقی خود برسی. برای مقبول شدن در بین مردم تلاش بسیاری لازم است، پس شروع کن

مطلب مشابه :   فال امروز سه شنبه 18 اسفند 94 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز از طرفی دلتان می خواهد همچون آتشفشانی خروشان فوران کرده و تمام آنچه دارد آزارتان می دهد را با صدای بلند فریاد برآورید، ولی از طرفی هم عقل سلیم حکم می کند که نباید بیش از حد زیاده روی کنید. اگر تلاش هایی که برای رسیدن به خواسته هایتان دارید می کنید مورد مخالفت و مقاومت دیگران قرار گرفتند بیش از اندازه پافشاری نکرده و خودتان را با دیگران هماهنگ کنید. خودتان را رها کنید و با گروه همراه و هماهنگ شده و پیش بروید. بها دادن به خواسته هایتان ضمن احترام گذاشتن به نظرات و افکار دیگران به نفع خودتان و دیگران خواهد بود. یادتان باشد که هیچ گاه با کله شقی و خودرای بودن به نتیجه ای نخواهید رسید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

دنبال اهداف خاصی در زندگی هستی که به نظر دیگران بی ارزش می آید ولی به اعتقاد خودت بهترین اهداف و بهترین روش را برای رسیدن به آنها انتخاب کرده ای. اعتماد به نفس شما شایسته تقدیر است و ایمان و اعتقاد شما به هدفتان عامل موفقیت شماست، پس به طعنه ها و سرزنشهای دیگران اعتنا نکن و اهداف خود را دنبال کن که پیروز خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

فراتر رفتن از مرزهایی که خودتان برای خود ساخته اید برای شما کاری دشوار است و به تلاش بسیاری نیاز دارد. ولی زمانی که گارد دفاعیتان را زمین گذاشته و با دیگران همراه شوید حتما از بودن با آنها لذت خواهید برد. امروز اگر در عالم خودتان فرو رفته و تنهایی را انتخاب کنید در پایان روز خیلی ناراحت و پشیمان خواهید بود. نیازی نیست که بخواهید احساسات و خواسته های خودتان را از دیگران مخفی کنید، به غریزه و حس درونی خود اعتماد کرده و در زمانی که خودتان احساس می کنید درست است سفره دلتان را برای کسانی که مورد اعتماد شما هستند باز کنید تا در پایان روز با لبی خندان و خیالی راحت به خواب بروید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

برای تو زمان عیش و کامیابی فرا رسیده است، اما بدان که در پیشگاه الهی همه انسانها یکسان هستند و دنیا رهگذری است که باید از آن گذشت. پس غصه کم و زیاد دنیا را مخور که فانی است و برای آنکه گنج بیابی باید رنج تحمل کنی ولی اکنون که دور به دست توست هرگز زیادی روی مکن که هر اوج، افولی به دنبال خواهد داشت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز آنقدر سرتان شلوغ است که دارید مثل فرفره دور خودتان می چرخید و آنقدر گرفتارید و فکرتان مشغول کارهایتان است که همراهی و کمک های دوستان و همکارانتان را نمی توانید ببینید. با این حال آنها آماده اند تا از شما حمایت کرده و اگر خودتان اجازه بدهید و با آنها همکاری کنید شما را وارد مرحله جدیدی بکنند. فکر نکنید که اعتماد نسبت به کسانی که مورد اعتمادتان هستند شما را آسیب پذیر خواهد کرد و بر عکس تصور شخصیتان دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید. گاهی بهتر است سرعت گام هایتان را کم کرده و نگاهی هم به اطرافتان بیندازید و از آنچه می بینید و مسیری که دارید طی می کنید لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

مدتی است احساس بیماری می کنی و این تو را نگران ساخته. نگرانی تو بیهوده است. علاج بیماری تو در دستهای توانای خودت نهفته است و نیازی به طبیب و مصرف دارو ندارد. به تفریحات سالم و شاد روی بیاور و از طعنه و حرفهای بیهوده دیگران ناراحت نشو زیرا همان طور که می دانی زندگی کسان دیگری که تو را دوست دارند وابسته به سلامت توست. پس به فکر خودت باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز شما مسئولیت هایتان را خیلی جدی می گیرید. این یکی از ویژگی های همیشگی شما است، ولی امروز جدیتی خیلی بیشتر از همیشه دارید به وظایف و مسئولیت هایتان می پردازید. در حالی که هنوز شدیدا درگیر یکی از کارهایتان هستید با اشتیاق فراوانی دلتان می خواهد چالش جدیدی را به عهده بگیرید. ولی باید این را یادتان باشد که آنچه شروع کرده اید را حتما باید به پایان برسانید و تعهدات خود را عملی کنید. صبور باشید و قدم به قدم پیش بروید تا بتوانید از فرصت هایی که در مسیرتان قرار می گیرند نهایت استفاده را ببرید. وجدان کاری شما برای تمامی همکاران و اطرافیانتان مثال زدنی است و هر چند حسادت خیلی ها را هم بر می انگیزد، الهام بخش خیلی ها نیز هست.

فال حافظ امروز متولدین دی :

هر کسی در زندگی خود مشکلات و گرفتاری هایی دارد و هیچ کس در زندگی آسوده مطلق نیست. مهم این است که با این مشکلات چگونه برخورد کنیم. برای حل مشکلات خود با بزرگان و عقلا مشورت کن چرا که همه چیز را همگان می دانند. به جای ستیز با تقدیر با زندگی سازش کن و در هیچ موردی از یاد خدا و کتاب آسمانیش و ائمه اطهار غافل مشو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

ایده های تحریک کننده ای که اطرافیانتان دارند به شما انگیزه می دهد که کار تازه ای را شروع کنید، ولی شما باید با اشتیاق برای پذیرش تغییرات آماده بوده و رشد کنید تا بتوانید از فرصت های فعلی خود نهایت استفاده را ببرید. اگر حاضر نباشید گذشته را رها کنید تحولات فردی برای شما بسیار دشوار و چالش برانگیز خواهند شد. اگر بخواهید با اصرار و سرسختی به وضعیت فعلیتان بچسبید نخواهید توانست از موقعیت های فوق العاده ای که در دسترستان قرار دارند به درستی استفاده کنید. ذهنتان را باز کرده و از ناشناخته ها هراسی به دلتان راه ندهید. آخرین باری که برای خودتان کتابی خریده اید کی بوده است؟ بعد از کارتان به نزدیک ترین کتاب فروشی رفته و یک کتاب خوب برای خودتان بخرید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

انسانی بسیار حساس هستی ولی از این حساسیتهای بی مورد جز غم و غصه چیزی عایدت نمی شود و کارهایت را مشکل و دشوار می کند. تو که سالها به دنبال انجام این نیت بوده ای چرا حالا که وقت عمل رسیده با تصورات بیجا و حساسیتها و حسادتها کار خود را خراب می کنی. پیش از آنکه فرصت را از دست بدهی به خود بیا تا دم عیسایی او به زندگیت روحی تازه بخشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز اگر کمی صبر کرده و زمانی را به فکرکردن به اتفاقاتی که این چند وقت اخیر افتاده اند اختصاص دهید درس ارزشمندی درباره ذات انسانی خود خواهید گرفت. این بازنگری همچنین نگرش شما نسبت به آینده را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. زندگی دارد برای شما معنای تازه ای پیدا می کند و این موضوع تغییراتی اساسی را در مسیرتان می تواند به دنبال داشته باشد. شما تلاش بسیار زیادی در جهت ایجاد ثبات در میانه آشوبی که اطرافتان را فرا گرفته است دارید. شاید از این که برای مدیریت این اوضاع چه باید بکنید اطمینان نداشته باشید، ولی کافی است به حس درونی خود و آنچه خودتان فکر می کنید صحیح است اعتماد کنید تا قدم هایی موثر بردارید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

زندگی توام با آرامش و شادی داری و از هر نعمتی به اندازه کافی بهره مندی و این برای تو گنجی است که از تمامی گنجهای دنیوی با ارزش تر است و اگر این آرامش را به مال دنیا بفروشی، بسیار ارزان فروخته ای و آنچه از دست داده ای در مقابل آنچه بدست می آوری بسیار ناچیز است. پس از زندگی خود لذت ببر که زندگی واقعی آن چیزی است که تو از آن برخورداری.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا جمعه ۲۲ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا جمعه ۲۲ تیر ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی