خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۱۷ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۷ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۷ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز ۱۷ بهمن – به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز شنبه 17 بهمن 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۱۷ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز صبح بسیار پر انرژی و سر حال از خواب بیدار می شوید. قدرت بدنی شما نیز افزایش یافته، بنابراین اگر کارهایی دارید که احتیاج به قدرت بدنی بالا دارند، همین امروز به سراغ شان بروید. شاید این کار تعمیر یک وسیله یا رسیدگی به باغچه باشد. اگر هم کاری در دست ندارید، پیشنهاد می کنیم به باشگاه های ورزشی سری بزنید یا به استخر بروید و کمی فعالیت بدنی داشته باشید. مهم نیست چه کاری را انتخاب کنید، در هر صورت روز فوق العاده ای را در پیش خواهید داشت. در رابطه عاطفی خود بد نیست کمی چشم هایتان را باز و به اطراف نگاه کنید، شما نیاز به ایجاد تغییرات دارید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

کارها برایت مهیا شدند و با شانس و اقبالی که روبه رو شدی توانستی به اهداف و آرزوهای دیرین خود برسی. اکنون بیش از این طمع کردن و به دنبال هوی و هوسها رفتن به صلاح تو نیست. کاری که آغاز کرده ای بهترین انتخاب برای توست. از این راه برنگرد زیرا مسیری بهتر از این نخواهی یافت و با ادامه این مسیر به کامیابی و سعادت خواهی رسید.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز از آن روزهایی است که باید زودتر از خواب بیدار شوید و فعالیت خود را آغاز کنید. پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری.. هم به شما از نظر روحی انرژی خواهند داد و هم بر سلامتی و قدرت بدنی تان تاثیری مثبت می گذارد، بنابراین تنبلی نکنید. حتی اگر زمان کافی برای انجام چنین کارهایی را در صبح ندارید و مجبور هستید به محل کار خود بروید، بعد از ظهر خوبی در پیش خواهید داشت، از آن نهایت استفاده را بکنید. به تازگی وارد رابطه ای عاطفی شده اید، از آن بسیار راضی هستید طوری که حسرت می خورید چرا زودتر این کار را نکرده اید. مطمئن باشید همه چیز در زمان خود به بهترین شکل اتفاق خواهد افتاد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زمان برای انجام کاری که در نظر داری کاملا مناسب است. پیام همکاری و خدمت خود را هرچه سریعتر به او برسان. در انتخاب همراهان و همکاران خود دقت بسیار کن، زیرا که همکاری با یاران خدا تو را در مقابل مشکلات و مصائب این راه مصون می کند. بیش از این عمر خود را مصروف مادیات نکن که همه اینها فانی است و برای تو سودی ندارد. از امکاناتی که در اختیار داری به خوبی استفاده کن و شاد باش و از تزویر و ریا بر حذر باش

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

سلامتی کلی بدن شما به اوج خود رسیده است، احساس خوبی دارید و پر از انرژی هستید. از این فرصت استفاده کنید و کمی فعالیت بدنی داشته باشید تا این حس خوب در شما متوقف نشود. در این صورت  در کارهای دیگرتان نیز موفق خواهید شد. اگر می توانید چند دقیقه ای را در بیرون از خانه، زیر نور آفتاب بنشینید و از هوای تازه استشمام کنید. پیاده روی، باغبانی یا کارهایی که هم نیاز به قدرت بدنی دارد و هم خلاقیت، به شما کمک خواهند کرد. در مورد رابطه عاطفی تان به مشکل بر خورده اید، هر چه زودتر خجالت را کنار بگذارید و حرف هایتان را بزنید، مشکل تان زودتر حل خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

انسانی موفق هستی خصوصا در زمینه تحصیل مدارج علمی، اما از زندگی خود خسته شده ای. زندگیت نیاز به یک تنوع شیرین دارد. از آغاز زندگی مشترک نترس و با توکل به خدا قبل از آنکه فرصتها از بین برود اقدامی موثر کن که ازدواجی فرخنده خواهی داشت.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

کارهای نیمه تمامی دارید که احتیاج به خلاقیت دارند و مدت ها سراغشان را نگرفته اید، اما امروز وقت آن است که به آنها سری بزنید، حتی اگر تصور می کنید که این کارهای هنری برای شما ساخته نشده اند. سایت های زیادی هستید که می توانند به شما در این راه کمک کنند و ایده های تازه ای را به ذهن تان برسانند. توانایی خودتان را نادیده نگیرید و با به دست گرفتن این پروژه ها، خود و استعدادهایتان را کشف کنید. مطمئنا سورپرایز خواهید شد. اگر احساس می کنید در رابطه عاطفی از اخلاق خوب شما سو استفاده شده است، بهتر است کمی عقب بکشید و به دوست تان فضا دهید تا در تنهایی خود بیشتر راجع به اشتباهش فکر کند.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

از این شاخه به آن شاخه پریدن و هر روز دری را زدن به نفع تو نمی باشد. سعی کن با فکر باز و دقت و مشورت بسیار راه درستی را انتخاب کنی و در آن مسیر قدم برداری تا به موفقیت برسی. از بخت و اقبال خود شکوه مکن که همت را بیشتر شرط است تا قسمت. با همت فراوان و عزم راسخ قسمت را تغییر بده و اظهار عجز و ناتوانی مکن.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین مرداد:

زمان مناسبی است تا هر چه زودتر از خواب بیدار شوید و به بیرون از خانه بروید. امروز انرژی زیاد و مثبتی در هوا پراکنده است که می تواند روحیه شما را از این رو به آن رو کند. انجام کمی فعالیت هنری هم به شما کمک خواهد کرد. سعی کنید از کوچک ترین زمان خود استفاده کنید، حتی اگر نیم ساعت زمان استراحت یا ناهار دارید، برای یک پیاده روی برنامه ریزی کنید. عصر امروز زمان مناسبی برای یک دورهمی دوستانه و خوردن نوشیدنی مورد علاقه تان است. اگر سعی دارید شریک زندگی تان را تغییر دهید، اشتباه کرده اید. تنها کاری که باید بکنید شنیدن حرف ها و درک اوست.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

حاجتی در دل داری که در آرزوی دست یافتن به آن هستی، اما این حاجت چون آرزویی برای تو دست نیافتنی می نماید. دل خود را از زنگارها پاک کن و خود را به دست خدا بسپار و تنها از او کمک بخواه که فقط در این صورت است که به آرزوی خود خواهی رسید. سعی کن با انجام کارهای خیر و ثواب، نامه اعمال خود را از گناهان پاک کنی.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

ممکن است از دست یکی از صمیمی ترین دوستان یا شریک زندگی تان به خاطر کم توجهی هایش به شما دلگیر شده باشید اما با انرژی مثبتی که در هوا پراکنده است، می توانید آنقدر تلاش کنید تا به هدف تان برسید. به سدهایی که پیش رویتان قرار گرفته توجهی نداشته باشید و تنها به سمت جلو پیش روید، موفقیت شما حتمی است. افراد ترسو یا آنهایی که جرات قدم برداشتن نیز ندارند، شما را تنها گیج می کنند، بدون توجه به آنها تنها روی هدف خودتان متمرکز شوید. هر کسی باید با توجه به اولویت هایی که در زندگی برای خود تعریف کرده، راه خود را انتخاب کند. صبور باشید تا همه چیز همان طور که شما می خواهید، اتفاق افتد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تو هنوز در سنین پایین و در دوران جوانی هستی ولی به یاری خدا به موفقیتهای بسیاری رسیده ای و هزاران رقیب سر راهت قرار گرفته اند که تو بر آنها پیروز شده ای. بدان که خداوند در همه جا حاضر و ناظر بر کارهای ماست. اکنون که شهرتی یافته ای و مورد تحسین قرار گرفته ای مغرور مشو که زندگی قصه های عجیب و بسیاری دارد که تو از آن بی خبری.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

ممکن است از دست یکی از صمیمی ترین دوستان یا شریک زندگی تان به خاطر کم توجهی هایش به شما دلگیر شده باشید اما با انرژی مثبتی که در هوا پراکنده است، می توانید آنقدر تلاش کنید تا به هدف تان برسید. به سدهایی که پیش رویتان قرار گرفته توجهی نداشته باشید و تنها به سمت جلو پیش روید، موفقیت شما حتمی است. افراد ترسو یا آنهایی که جرات قدم برداشتن نیز ندارند، شما را تنها گیج می کنند، بدون توجه به آنها تنها روی هدف خودتان متمرکز شوید. هر کسی باید با توجه به اولویت هایی که در زندگی برای خود تعریف کرده، راه خود را انتخاب کند. صبور باشید تا همه چیز همان طور که شما می خواهید، اتفاق افتد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

هرکس در زندگی سرنوشت معلوم و مشخصی دارد و هیچ کس کاملا بی عیب نیست، پس بهتر است به جای خیالبافی، واقع نگر باشی و به جای افکار پوچ، منطقی فکر کنی. از مشکلات و سختیها فرار مکن و صبر و شکیبایی به خرج بده تا به نتیجه مطلوب برسی.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

اگر مدت ها به دنبال فرصتی برای انجام یک فعالیت بدنی می گردید، امروز زمان خوبی است تا دست به کار شوید. ورزش هیچ آسیبی به بدن شما نخواهد زد. اگر به دلیل برخی مشکلات از ورزش های قدرتی منع شده اید، یک پیاده روی ساده یا یوگا هم می تواند گزینه های خوبی برایتان باشد و به شما در رسیدن به اندام ایده آل، کمک کند. اگر اخیرا با عشق تان بگومگویی داشته اید، باید بگوییم که شما و شریک زندگی تان عاشق هم هستید و به خوبی می توانید اختلافات خود را حل کنید. پس جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

از این لج و لجبازیها درمانده و مستاصل شده ای و در مقابل هر عملی نتیجه ای معکوس می گیری، اما بدان که راه عشق راهی است پر نشیب و فراز و اگر تمایل رسیدن به مقصود را داری باید آهسته و پیوسته بروی و متواضع و فروتن باشی. مشکل تو خودت هستی. کمی عاقلانه تر فکر کن، راه حل مسائل پیدا می شود.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

به اهدافی که در سر دارید، جامه عمل بپوشانید. امروز که پر از انرژی هستید، زمان مناسبی است تا اولین قدم هایتان را بردارید. مطمئن باشید اگر شما اقدام نکنید، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. زندگی به سرعت در حال گذر است و اگر همین طور بنشینید و حسرت روزهای رفته را بخورید و مدام بگویید: «ای کاش…» یک روز می رسد که پشیمان می شوید، روزی که دیگر خیلی دیر شده و هیچ کاری از دست شما بر نمی آید. همه چیز با اولین قدم آغاز می شود، پس درنگ نکنید. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل بر خورده اید، تغییر زاویه دیدتان می تواند کمک شایانی به شما کند.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

انسانی فداکار و مهربان هستی که هر کاری از دستت برآید برای دیگران انجام می دهی و از هیچ بخششی فروگذار نمی کنی اما دیگران از تو توقعات بسیاری دارند که گاهی این توقعات غیرمعقول است اما با اینحال تو تمام سعی ات را در انجام آنها به کار می بندی. خود را تا این حد به زحمت نینداز و کمی هم به فکر خود باش.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

برای برنامه ریزی و به دست گرفتن پروژه های جدید، درنگ نکنید. در هر کاری که امروز به دست بگیرید، موفق خواهید شد زیرا انرژی شما زیاد و مهارت هایتان بالا است. اگر می خواهید تمرکز بیشتری بر کارهایتان داشته باشید، اهداف تان را روی کاغذ بنویسید. کارهایی که ارزش زیادی برایتان ندارند را خط بزنید. لوازمی را هم که استفاده چندانی از آنها ندارید دور بریزید یا آنها را برای اشخاص نیازمند کنار بگذارید. شاید فکر کنید که بر رابطه عاطفی خود تسلط و کنترل کافی دارید اما این همیشه پاسخو نیست. برخی اوقات لازم است حرف های طرف مقابل را نیز بشنوید و بر اساس آنها تصمیم بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

از روزی که عاشق شده ای با مشکلات بسیاری روبرو گشته ای، ولی همچنان به وصال او و حل این مشکلات امیدواری. به جز او به هیچ کس و هیچ چیز نمی اندیشی و در انتظار فرصتی هستی تا راز دل خود را به او بگویی. آماده باش که بزودی این فرصت مهیا خواهد شد.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

با انرژی و احساس خوبی که دارید امروز همه چیز به خوبی برایتان پیش خواهد رفت. اگر کارهای نیمه تمامی در دست دارید، به آنها رسیدگی کنید. میزتان را از چیزهایی که استفاده چندانی از آنها ندارید، خالی کنید تا تمرکزتان بیشتر شود. شما فرد توانایی هستید که می توانید بیشترین کارها را در کمترین زمان انجام دهید پس اعتماد به نفس تان را بالا ببرید. قبل از اتمام پروژه هایی که در درست دارید، برای به عهده گرفتن کارهای جدید برنامه ریزی کنید تا وقت تان تلف نشود. شما شایسته بهترین ها هستید، خودتان را دست کم نگیرید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

دنبال اهداف خاصی در زندگی هستی که به نظر دیگران بی ارزش می آید ولی به اعتقاد خودت بهترین اهداف و بهترین روش را برای رسیدن به آنها انتخاب کرده ای. اعتماد به نفس شما شایسته تقدیر است و ایمان و اعتقاد شما به هدفتان عامل موفقیت شماست، پس به طعنه ها و سرزنشهای دیگران اعتنا نکن و اهداف خود را دنبال کن که پیروز خواهی شد.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

احساس می کنید که خلاقیت تان افزایش یافته و می توانید دست به کارهای های هنری بزنید. شاید هم بخواهید از این انرژی برای انجام کارهای خانه مانند تغییر دکوراسیون یا مرتب کردن و چیدن لوازم خانه استفاده کنید. با برنامه ریزی دقیق حتی می توانید چندین فعالیت را با هم انجام دهید. پس از روز به این خوبی نهایت استفاده را بکنید. شما میان دو راهی در رابطه عاطفی تان قرار گرفته اید. احساس می کنید که به شما خیانت شده اما باور این مسئله برایتان غیرممکن است. بهتر است قبل از هر اقدامی، خوب جوانب مختلف را بررسی کنید تا در آینده پشیمان نشوید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

به لطف خدا دارای موقعیت خوب مالی و اجتماعی هستی و زندگی راحت و خوشبختی داری. به زودی خبری به تو خواهد رسید که موفقیت هایت را دوچندان می کند. اگر می خواهی این پیشرفتها و موفقیتها ادامه پیدا کند، از یاری رساندن به کسانی که محتاج کمک تو هستند، دریغ نکن و کاری کن که دعای خیر آنها بدرقه راهت باشد.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A