خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۱۷ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۱۷ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۱۷ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۷ دی به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز پنجشنبه 17 دی 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۱۷ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز موانعی که در سر راهتان بوده اند دارند از میان برداشته می شوند و این موضوع باعث شده است که از خوشحالی در پوست خودتان نگنجید. گوش به زنگ هستید که اتفاقات خوب یکی پس از دیگری به سراغتان بیایند، ولی بیش از حد عجله نکنید و اگر خبرهایی که منتظرشان هستید کمی دیر رسیدند روحیه خودتان را نبازید. نسبت به مشکلاتی که باید به آنها بپردازید بی تفاوت و خوش خیال نباشید، این مسائل حتی اگر خیلی پیچیده به نظر نیایند هم باید هر چه زودتر سر و سامان داده شوند. اگر نسبت به اهدافتان نگرشی جدی داشته باشید خواهید توانست آنها را بدون هیچ نقصی اجرا کرده و به نتیجه مورد نظرتان برسید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

هیچ کس منکر قضا و قدر و دست سرنوشت نیست، ولی نه اینکه همه چیز را پای تقدیر بگذاری. انسان موجودی دارای اختیار است پس باید از این توانایی که خدا در اختیارش قرار داده بهترین استفاده را ببرد و مناسبترین راهها را برای زندگی انتخاب کند. همت عالی مهمترین شرط پیروزی است. هرگز از آن غافل مشو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

رسیدگی به تعهدات اجتماعیتان برای شما همراه با فشارهای روانی بسیار زیادی خواهد بود، زیرا به زمان زیادی احتیاج دارید. خوشبختانه امروز می توانید خیلی بیشتر از حد همیشگی تواناییتان به فعالیت بپردازید، ولی حواستان باشد که در این زمینه زیاده روی نکنید، در غیر این صورت نخواهید توانست به زندگی شخصی خودتان به درستی رسیدگی کنید. امروز خیلی خوشحال و سرحال هستید و این موضوع حتی در ظاهر شما نیز پیدا است. امروز امکان دارد با فرد جدیدی آشنا شوید که اگر در حال حاضر رابطه عاطفی نداشته باشید می تواند حتی تبدیل به عشق زندگیتان شود. این فرد به احتمال زیاد خیلی مودب، با دیسیپلین و باهوش است، خودتان را نبازید و از مصاحبتش لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

به جای آنکه پیوسته از آرزوهای دور و دراز خود صحبت کنی و در دنیا و جاذبه هایش غرق شوی به لطف و مرحمت الهی بیندیش که همانا کلید گنج مقصود ارتباط با پروردگار است و دعای خیر والدین در این راه بهترین یاور، پس هرگز از آنها غافل مشو و روح الهی خود را بشناس و به آنچه خدا نصیبت کرده قانع باش و از همنشینی با نااهلان بپرهیز که خلقت انسان مقصودی والاتر از اینها داشته است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

در حال حاضر انجام دادن کارهایتان به صورت گروهی نتایج خیلی بهتری از انجام آنها به صورت انفرادی خواهد داشت، زیرا نیاز زیادی به حضور در جمع و بودن با دیگران در خودتان احساس می کنید. امروز تفریح و سرگرمی بیشتر از رسیدن به موفقیت برای شما اهمیت دارد و آمادگی بسیار زیادی برای رها کردن برنامه های قبلیتان دارید. کافی است یکی از دوستانتان به شما اشاره کند تا برای همراهی با او کار و زندگی خودتان را رها کنید. شاید هم گروهی از دوستانتان رابه منزل خود دعوت کنید و دور هم راجع به موضوعات مورد علاقه تان به بحث و گفتگو بپردازید. شما از پذیرایی کردن از آنها نهایت لذت را خواهید برد و آنها نیز به عنوان میزبانی فوق العاده به شما نگاه خواهند کرد.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اگر تا این حد به او (به این کار) علاقه مندی پس باید در مقابلش فداکاری بسیار کنی و از «من» بگذری. تو او را بهترین می دانی و به او علاقه و اعتقاد داری پس اگر چنین است باید درمورد تصمیم گیری های او راجع به آینده و زندگی انعطاف بیشتری از خود نشان دهی و بدان او صلاح تو را بسیار خوب می داند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز نسبت به میزان کاری که می توانید در محل کارتان انجام دهید هر چند محتاط ولی خوش بین هستید، با این حال شاید انتظاراتی که دارید کمی غیر واقعگرایانه باشند. شما نمی دانید چه اتفاقاتی ممکن است ناگهان پیش آمده و برنامه هایتان را بهم بریزند، پس بهتر است که برنامه تان را بیش از حد فشرده تنظیم نکنید تا اگر یکی از کارهایتان به مشکل برخورد تمام برنامه روزتان با مشکل مواجه نشود و کارهایتان ناتمام نمانند. به جای این که وقت و انرژیتان را صرف کارهایی کنید که می دانید بی نتیجه باقی خواهند ماند، در ابندا به اولویت های اصلیتان رسیدگی کنید. بد نیست امروز یک نامه یا حتی پیام عاشقانه برای کسی که دوست دارید بنویسید، زیرا برای این کار آمادگی زیادی دارید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

برای انسان امید در زندگی چون بال است برای پرنده و امیدواری تو نیز بالاخره نتیجه خواهد داد. به زودی زندگیت روشن و زیبا چون سحری پس از شب تیره خواهد شد. خداوند به تو لطف و عنایت خواهد نمود و گره از مشکلاتت باز خواهد کرد. از این فرصت استفاده کن و از یاد خدا و شکر او غافل مشو.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

شما این روزها از لحاظ کاری بسیار مشغول هستید و روزبروز نیز مشغله تان بیشتر می شود و از لحاظ حرفه ای فعالیت های خود را گسترده تر می کنید. درآمدتان دارد افزایش پیدا می کند و دارید در زمینه کاریتان به شهرت و قدرت دست پیدا می کنید. با این حال هنوز هم به دنبال فرصت های تازه می گردید و شاید دلیل این کار این باشد که حوزه ای که دارید در آن فعالیت می کنید چیزی نیست که دلتان بخواهد برای تمام ۲۰ سال آینده عمرتان آن را ادامه بدهید. امروز روز خوبی است برای این که با خودتان در مورد این موضوع کمی فکر کرده و فرصت های موجود را با دقت بررسی کنید، نتیجه ای که به دست می آورید شما را شگفت زده خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

زمان منتظر کسی نمی ماند و با شتاب در گذر است. اگر می خواهی از قافله عقب نمانی باید عجله کنی. مدتها در حال جستجو و تحقیق در مورد تصمیمی که در سر داری بوده ای و اکنون فکر عملی کردن این نیت را در سر داری. هرچه سریعتر کار خود را آغاز کن که بهترین فکرهاست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

شاید فکر کنید که امروز هر کاری که بخواهید را می توانید به انجام برسانید. متاسفانه برنامه هایتان ممکن است به خاطر یک نفر دیگر به هم بریزند و نتوانید برنامه هایی که داشته اید را آن طوری که دلتان می خواهد به انجام برسانید. کارهایی که فکر می کرده اید زمان اندکی از شما خواهند گرفت ناگهان زمان بسیار زیادی از شما را به خود اختصاص خواهند داد و مجبور خواهید شد برخی از کارهایتان را به تاخیر بیندازید. شاید شما ناگهان عکس العملی از خودتان نشان دهید که باعث ناراحت شدن دیگران شود، ولی خیلی زود پشیمان شده و رای آرام کردن آنها هر کاری که از دستتان بربیاید را انجام خواهید داد. در هر صورت مهمترین از راضی نگه داشتن دیگران این است که به کارها و برنامه هایتان برسید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مدتها بود که دل خود را از هر دلبری دریغ می کردی، اما بالاخره کسی وارد زندگیت شد که بی آنکه خود بخواهی دل به او سپرده ای و اکنون از عاقبت کار خود بیمناکی و گاهی خود را سرزنش می کنی. بر خود مسلط باش و به خدا توکل کن تا کار تو فرجامی نیکو و عاقبتی دل نشین بیابد..

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

اضافه کردن حتی یک کار دیگر به برنامه روزانه تان باعث خواهد شد که نتوانید بار سنگینی که به عهده گرفته اید را از جایش بلند کنید. شاید در ابتدای امر خودتان هم نفهمید که چه بلایی سر خودتان آورده اید، ولی در میانه های روز به اشتباه خودتان پی خواهید برد. اگر تعهداتی بیش از حد توانتان به دیگران بدهید تمام برنامه های روزانه تان را بهم خواهید ریخت. حتی اگر فکر می کنید همه چیز روبراه خواهد بود هم بهتر است زیادی سر خودتان را شلوغ نکنید. گاهی باید بتوانید به دیگران «نه» بگویید. اگر از تنهایی خسته شده اید و دلتان می خواهد که شریک زندگیتان را پیدا کنید این را هم باید به یاد داشته باشید که بیش از اندازه عجله نکنید، عشق خودش به سراغتان خواهد آمد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

خود می دانی که آنچه طالب آن هستی گوهری است گرانبها و تو برای بدست آوردن آن دست به انجام کاری زده ای که از عاقبت آن بی خبری، اما بدان اراده و پشتکار و توکل به خدا از عوامل مهم و اصلی پیروزی است. تن به رضای او بسپار که صلاح تو در رضای اوست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز ممکن است کمی تمایل به زیاده روی در خرج کردن داشته باشید، ولی در حال حاضر و با شرایط موجود احتیاط کردن کاری بسیار عاقلانه است. فعلا منابع مالیتان کمتر از آن چیزی است که دارید جلوی دیگران به آن تظاهر می کنید، پس بهتر است بودجه بندی کنید و با سیاست از داشته هایتان استفاده کنید. قبل از آن که به بحران اقتصادی برخورد کنید عقلتان را بکار گرفته و خودتان را گول نزنید. داشتن یک برنامه ریزی منطقی کمک زیادی به برطرف کردن نگرانی هایتان خواهد کرد. یادتان باشد که قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود. یک جر و بحث خانوادگی ممکن است به رسیدگی فوری شما نیاز داشته باشد. خونسردی خودتان را حفظ کنید، اوضاع خیلی پیچیده نیست.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

انسانی قدرشناس هستی و اگر از کسی محبت ببینی تا پایان عمر فراموش نخواهی کرد. در کار خود پابرجا و مصمم هستی و همین صفت نیکو تو را در کارهایت یاری نموده است. اگر از سوی او بی میلی و بی اعتنایی می بینی واقعی نیست بلکه شیوه دلبری و دلداری است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

شما در حال حاضر اعتماد به نفس بسیار زیادی دارید، ولی پیش رفتن با ذهنیت فعلیتان و نادیده گرفتن جزئیات مهم به گمراهی شما منجر خواهد شد و برایتان ایجاد مشکل خواهد کرد. فعلا بهتر است به جای مثبت نگری ساده لوحانه به منطق خود تکیه کنید، هر چند این کار برایتان ساده نخواهد بود. امروز آنقدر به خودتان و توانایی هایتان اطمینان دارید که ممکن است فکر کنید هیچ چیزی نمی تواند به شما لطمه ای وارد کند، ولی نباید از واقعیت به خاطر آن که ناخوشایند است فرار کنید. داشتن تفکر مثبت به شرطی به شما کمک خواهد کرد که واقعیت ها را نادیده نگیرید. امروز ممکن است بین شما و عشقتان به دلیل عصبانیت غیر عادی یکی از دو طرف درگیری به وجود بیاید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

از فراز و نشیب و حوادث زندگی خسته و ملول شده ای، اما با این حال حاضری تمام هستی و زندگی خود را در راه عشق قربانی کنی. اکنون که تسلیم راه عشق شده ای به خدا امیدوار باش چرا که او عشاق واقعی را دوست دارد و آنها را یاری و هدایت می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

شما همیشه ترجیح می دهید که نسبت به مسائل و موقعیت های پیچیده رویکردی منطقی داشته باشید، ولی متاسفانه در شرایط موجود تحلیل های منطقی کمک چندانی به شما نخواهد کرد. به جای این که با تلاش برای حفظ رفتارهای منطقی همیشگیتان خلاقیت خودتان را سرکوب کنید، به خودتان اجازه دهید که تخیل و تصوراتتان کنترل اوضاع را در دست بگیرند. سعی نکنید انتخاب هایتان را برای هیچ کسی توجیه کنید و به خودتان و آنچه فکر می کنید درست است اطمینان کنید. حسابی سرتان گرم کارتان است و با انرژی برای هدفتان تلاش می کنید، به عشقتان بگویید که امروز سرتان گرم کار است، او را در انتظار نگذارید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

به زندگی و اطرافت خوب نگاه کن. خداوند نعمتهای بسیاری در اختیار تو قرار داده که باید از آنها به بهترین نحو استفاده کنی. به خاطر داشته باش که شکر نعمت، نعمتت افزون کند. پس همیشه شاکر درگاه الهی باش و سعی کن شاد و راحت زندگی کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

از لحاظ سلامت فیزیکی در وضعیت خیلی خوبی قرار دارید و هیچ مشکل خاصی ندارید و باید بخاطر این نعمت سپاسگزار باشید. امروز احساس می کنید که دیگران به شما بیش از روزهای دیگر توجه می کنند و این موضوع شما را به فکر برده است. دلیل این توجه درخشش خاصی است که امروز در شما وجود دارد و همه را تحت تاثیر قرار می دهد. ذهنتان نیز بسیار فعال و سریع است و هر چیز پیچیده ای را  هم به سادگی درک خواهید کرد. ذهنتان تا حدودی درگیر رویاهایتان شده است، این رویاپردازی برایتان خوب است زیرا این امکان را برایتان فراهم می سازد که آینده تان را خودتان و آن گونه ای که دوست دارید رقم بزنید، به شرط آن که فقط در عالم رویا غرق نشوید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

در دام عشقی اسیری و فکر می کنی به هیچ عنوان نمی توانی از آن بگذری. گرچه این کار در ابتدا به نظرت ساده و آسان می آمد ولی حالا مشکلات از هر طرف به تو روی کرده اند. به خاطر داشته باش که هر گل خندانی قابل اعتماد نیست. قبل از آنکه بیش از این اسیر او شوی او را امتحان کن و وفاداریش را بسنج. نیتی در دل داری. هرچه زودتر آن را عملی کن زیرا تأخیر در انجام این نیت برایت پشیمانی به بار خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز نسبت به آینده کاریتان اطمینان کامل دارید و مطمئن هستید که توانایی لازم را دارید تا با تفکر مثبتتان در مسیر حرفه ایتان با موفقیت کامل و به آسانی پیش بروید. با این حال ممکن است کمی در محاسباتتان بیش از حد خوشبینانه عمل کنید و با این عینک خوش بینی که زده اید آینده را ببینید. واقعیت ها را نادیده نگیرید، در نظر گرفتن سختی هایی که در طول مسیر با آنها مواجه خواهید شد شانس موفقیت شما را بیشتر خواهد کرد. امروز کارهای تکراری، در و دیوارهایی که همیشه دورتان را گرفته اند و مسیرهایی که هر روز باید طی بکنید شما را خسته کرده اند و احساس می کنید که به یک استراحت فوری نیاز دارید، اگر می توانید این آخر هفته به یک سفر کوتاه بروید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

متاسفانه ظواهر دنیا آنچنان پر زرق و برق و جذاب است که حتی زیرکان و عاقلان را نیز گاهی به دام می اندازد، بنابراین باید کاملا هوشیار باشی. در انتخاب دوستان خود دقت کن که یکرنگی شرط اول رفاقت است. برای انجام نیتی که در سر داری همتی بلند لازم است. اگر آن را در خود می بینی همین امروز نیتت را عملی کن که خیر تو در آن است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A