خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۱۷ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۱۷ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۱۷ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز ۱۷ تیر و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز پنجشنبه 17 تیر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۱۷ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

بعضی از مسائل عشق و عاشقی امروز برایتان تنش ایجاد می کنند. غرورهای باد کرده در مسیر ارتباط مانع ایجاد می کنند و نمی گذارند بین شما و عشقتان هارمونی ایجاد شود. شما از همیشه بیشتر بحث می کنید. اگر مراقب نباشید جرقه هایی از اختلاف نظر تبدیل به آتش دعوا و مشاجره می شوند. کپسول اطفای حریق را دم دستتان بگذارید! با آنکه شما باید با عشقتان صحبت کنید، ولی زیاد مطمئن نیستید که چه چیزهایی برای گفتن دارید. احتمالاً دارید از خودتان می پرسید آیا باید کل حقیقت را نگویید تا موضوع قابل هضم تر باشد یا خیر. ولی سردرگمی فقط آشفتگی و گیجی بیشتر می آفریند، پس بهتر است که راستش را بگویید. امروز در محل کار صحبت های زیادی بین شما و دیگران صورت می گیرد، ولی به نظر می رسد که شما به جایی نمی رسید. باید از دیالوگ های طولانی با رئیس خود اجتناب کنید. فردا دوباره سوال هایتان را از او بپرسید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

کسان بسیاری در زندگیت وجود دارند که سعی می کنند تو را وادار کنند از عشقی که در دل داری صرف نظر کنی، اما تو راضی به ترک عشق خود نمی شوی. از مال دنیا و موقعیت های اجتماعی خود در راه این عشق گذشته ای و مصمم و پابرجا ایستاده ای. بدان که بزودی لطف خدا از هر نظر شامل حال تو می گردد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز کنترل زندگی را بدست بگیرید. هرچه بیشتر اهل عمل باشید، احساس سرزندگی بیشتری می کنید. شاید تصمیم بگیرید که شغلی در روی صحنه داشته باشید. امروز از آن روزهایی است که شما به تنوع بیشتر از همیشه نیاز دارید. افراد باهوش و شاد چشمتان را می گیرند. در این مسیر قرار بگیرید. شما آماده هستید. امروز حس می کنید زبانتان بسته شده، ولی اگر چیز مهمی هست که باید به عشقتان بگویید، بهترین چیز این است که مطمئن شوید بدانید واقعاً از چه حرف می زنید. اگر پروژه ای عملی هست که نیاز به بحث و گفتگو دارد، باید جلو بروید و حرفتان را بزنید تا موفق شوید. امروز شما در هر حوزه ای دستی می برید و در مورد شغل خود پیشرفت زیادی می کنید و موفق می شوید. ایده های مختلف را از افراد مختلف بگیرید و موفقیت خود را با دیگران تقسیم کنید. می توانید تکه های مختلف را کنار هم بگذارید تا شاهکاری خلق شود.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

پیش از این در فعالیتهای تجاری خود دچار ضرر و زیان شده اید، اما به زودی خبرهای مسرت بخشی به شما خواهد رسید و موقعیتی در تجارت برای شما فراهم می شود که اگر از این فرصت به خوبی و به موقع استفاده کنید، به موفقیتهای بزرگ مالی و کاری خواهید رسید. پس مترصد این فرصت باشید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز پنهان نشوید. زمان آن رسیده که از تاریکی بیرون بیایید. درونتان آتشی روشن شده که شما را وادار به حرکت و اقدام می کند. جلو بروید و نگران عواقب نباشید. زمان خوبی برای جستجوی معنای پنهان در هر جمله نیست. دیگران به حرف هایشان اهمیتی نمی دهند. زیادی حرف های آنها را تحلیل نکنید. با آنکه دوست دارید به فرد خاصی بگویید که چه احساسی درباره او دارید، ولی تصمیم می گیرید که حداقل برای لحظه ای مطمئن جلو بروید و به او نسخه متوسط حقایق را بگویید. انگیزه های شما برای پنهان نگه داشتن احساسات تان هرچه باشند، از گفتن حقیقت احساس بهتری خواهید داشت. امروز زیاد در جنبه روانی شغلتان درگیر نشوید. خطر این کار آن است که نیروهای واقعی شما در حساسیت و حس ششم شما نهفته هستند. این استعدادها را در بر بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

ظاهری آرام ولی درونی پرهیاهو داری. از زندگی خسته شده و به دنیا توجهی نداری. به تازگی عشقی (کاری) سر راهت قرار گرفته که تو را به دنیا و زندگی علاقمند کرده و فکرت را به شدت مشغول ساخته است. به سخن اهل دل گوش کن و از حقیقت مرنج. به زودی پیامی دریافت خواهی کرد که زندگیت را لبریز از شادی و سعادت می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز روز محشری برای شماست. روحیه شما خوب است و همه چیز به نفع شما پیش می رود. آتش درونتان بسیار داغ است و شما در هر کاری هدایت امور را به عهده می گیرید. قطعاً امروز رمانس و عشق در برنامه های شما هست. خودتان باشید و یادتان باشد که خندیدن به اشتباهاتتان اشکالی ندارد. نگذارید ترس های شما رفتن سر قرار امروز را خراب کند، شاید فقط نگرش های یا الگوهای رفتاری خاصی را به او نسبت می دهید که او واقعاً اینطور نیست. بهتر است ذهنتان را باز نگه دارید و بگذارید او خودش باشد. ذهنتان انگار به هر سمت و سویی می رود و تمرکز کردن روی کار را برایتان سخت می کند. از کافئین سنگین یا شکر دور بمانید وگرنه گرداب ذهنی شما شدیدتر می شود.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

روزها و شبهای سخت هجران و دوری پایان پذیرفته و به زودی مراد شما حاصل می گردد. گذشته سخت و پررنج شما به پایان رسیده و آینده ای درخشان در انتظارتان است. کسانی که به شما فخرفروشی می کردند در مقابلتان به زانو در خواهند آمد. خوشبختی خود را باور کنید و خدای بزرگ را که این نعمت گرانبها را در اختیارتان قرار داده شکرگذار باشید که حلال همه مشکلات تنها اوست.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز دیگران بجای شما مرکز توجه قرار می گیرند، ولی نگذارید این شما را ناامید کند. باید از آنهایی که ریاست را بر عهده می گیرند درس بگیرید. خوش بگذرانید و نگران جزئیات نباشید. دینامیک بودن باعث می شود که بعضی از جنبه های زندگی شما تغییر کند. از روتین روزمره خود خارج شوید. امروز شما شانس وارد کردن فردی به راز خود را دارید، شما مدتی است که این راز را در دلتان حبس کرده اید و حالا می خواهید آن را با کسی در میان بگذارید. رابطه شما با عشقتان در هر مرحله ای که هست می خواهید آن را عمیق تر کنید و نگران پاسخ او هستید. نگران نباشید زیرا همه چیز درست می شود. امروز یک نفر به شما نقشه ثانویه ای می دهد که شما در مورد کارتان از تعادل خارج می کند. اطلاعات و حقایق را جمع کنید ولی هنوز چیزی را امضاء نکنید. قبل از عمل کردن به ایده هایتان خوب به آنها فکر کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

روزها و هفته ها از عمر عزیز خود را در انتظار گذرانده ای، غافل از این که عمر در گذر است و زمان در انتظار کسی نمی ماند. اکنون دیگر بهتر آن است که به جای انتظار کشیدن و در آرزوها راکد ماندن از زندگی خود لذت ببری و فردا را با دستهای توانای خود بسازی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

شاید به نظر برسد که عزیزان شما دائماً دارند با شما جنگ و دعوا می کنند. در رفتار همه لحن دردسر و دعوا هست. سریع فکر نکنید که این فرد در اشتباه است. درس ارزشمندی در هر دعوا هست که باید یاد بگیرید. هر اختلافی را به عنوان درس جدیدی برای خود بدانید. پرورش و رشد یک رابطه مدت زمان زیادی می برد تا شکوفا شود و گل بدهد. امروز شما نگران این هستید که صحبتی که اخیراً با عشقتان داشتید او را ناراحت و آزرده کرده باشد. اگر از این می ترسید پس بهتر است که بیشتر با او صحبت کنید و مسائلی که بین شما مشکل زا بوده را پیدا کنید و حل کنید. امروز در محل کار بازده شما بالا می رود. روابط شما با افراد در محل کار بسیار مفید می شود. هر کاری که می خواهید انجام دهید در دسترس شما است. با کمک، حمایت و توصیه دیگران و اطرافیان کارتان پیش می رود. این روابط بسیار مهم و طلایی هستند.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

اگر می خواهی به مراد دل خود برسی با همه مهربانی و دوستی کن و کینه را از دل بیرون بریز که بیش از حد باعث آزار خودت می شود. از عمر و فرصتی که خدا در اختیارت نهاده نهایت استفاده را ببر زیرا که گردش روزگار می ماند و انسان رفتنی است. حاجتی که در دل داری از خدا بخواه که روا خواهد شد. بهترین چیزی که می توانی از خدا بخواهی آرامش است که هیچ نعمتی بهتر از آرامش روح و روان نیست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

یکی از عزیزان شما در مورد بعضی از چیزها اظهار نارضایتی می کند. شاید در فضا تنش باشد و باعث شود که از تنش و ناراحتی منفجر شوید. بین دیگران حس اجبار به عمل کردن وجود دارد و بیقراری خاصی وجود دارد نسبت به این که اقدامی صورت دهید. متأسفانه این کار اگر مراقب نباشید با مشکل روبرو می شود. امروز شما شانس شناخت کسی که همیشه گوشه گیر و منزوی به نظر می رسید را دارید. ولی همین ویژگی اوست که شما بیشتر جذبش می شوید. باید با احتیاط جلو بروید و او را نترسانید. امروز مثل همیشه به دیگران اعتماد نکنید. یادتان باشد که دیگران ژرف اندیشی و درکی که شما در مورد امور کاری دارید را ندارند. اگر می خواهید کاری درست انجام شود، باید آن را خودتان انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

بزرگترین ثروت و گنج نهانی دوست واقعی است که به لطف خدا تو از این نعمت برخورداری. بزودی سفری در پیش خواهی داشت که برایت سفری شاد و خاطره انگیز خواهد بود و صحبت هایی خواهی شنید که تحولی در زندگی تو ایجاد خواهد کرد. از این فرصت استفاده کن، زیرا فرصت رفته باز نخواهد گشت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز باید انرژی خود را بالا ببرید و تجهیزات لازم برای به عهده کردن کنترل امور را تهیه کنید. بگذارید روحیه ماجراجوی شما به هر مسیری که می خواهد برود. ارتباط با عزیزانتان شفاف و واضح خواهد شد. می توانید انتظار داشته باشید که برخوردهای اجتماعی شما خیلی خوب و روان پیش برود. شما ستاره هر جمعی خواهید بود. نگذارید اختلاف نظرهای کوچک شما را از پذیرفتن قرار امشب باز دارند. امروز شما از کاه کوه می سازید و بهتر است که این مسئله کوچک را کنار بگذارید و از مصاحبت هم لذت ببرید. این رفتار بهترین و موفق ترین رفتار است. شما امروز در محل کار طرفداران زیادی دارید. دیگران نسبت به ایده های شما و نقش شما به عنوان رهبر احترام زیادی قائلند. اطلاعات فراوانی از طریق شخصیت خوش اخلاق و خوش مشرب شما قابل انتقال است.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

حکایت عشق حکایت زیباییهای ظاهری نیست و در این راه قدم گذاشتن کار هر کسی نیست. به سروری عالم عشق رسیدن کار بسیار دشواری است، زیرا کار بزرگ مشکلات بزرگ به همراه خواهد داشت. اگر تمنای وصال داری علم و هنر بیاموز که قدر و ارزش انسان به میزان علم و هنر است نه زیبایی ظاهر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

انزوا را کنار بگذارید و دنبال چیزی بروید که دلتان می خواهد. حواستان به جهت باد باشد. انرژی امروز شما را وادار می کند که کنترل زندگی تان را به دست بگیرید و بر قلمرو جدیدی غلبه کنید. امروز دینامیک زیادی می یابید و اگر این کار را نکنید از کارها عقب می افتید. زمان آن رسیده است که از عشقتان بخواهید در مورد احساساتش صادق باشد. شاید حس کرده بودید که او چیزی را پنهان می کند و از خودتان می پرسید که آن چیست. نیازی نیست که این مسئله را بزرگ کنید، فقط با ملایمت و در زمان مناسبی از او بپرسید که قضیه چیست. این پیوند بین شما را محکمتر می کند. هر نوع سفر کوتاه وابسته به کار امروز بسیار موفق خواهد بود. اگر کسی می خواهد کاری را در خارج از محل کار انجام دهد، شما داوطلب آن شوید. شاید در این مسیر چیز بسیار مطلوبی به چشمتان بخورد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

کسی (کاری) فکر تو را کاملا به خود مشغول کرده است و تو از بی اعتنایی این شخص به شدت غمگین هستی. اگر می خواهی به مقصود برسی غرور و خودبینی را کنار بگذار و به یاد داشته باش با اخلاق نیکو و مهربانی با مردم می توانی جای خود را در دل آنها باز کنی و به موفقیت برسی. به دوستان خود بیشتر رسیدگی کن. کاری که قصد انجام آن را داری هیچ ایرادی ندارد فقط برای رسیدن به مقصود باید تلاش بسیار کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

تغییرات بزرگی در انتظار شماست. به چیزهای مهم مربوط به آینده دقت کنید. در مسیر شما موانعی هست. شاید دلتان نمی گذارد که پیشرفت کنید. نیازی به فرد دیگری ندارید تا حفره های خالی زندگی خود را پر کنید. اعتماد به نفس شما چیزی است که برای تقویت عزت نفس خود بدان نیاز دارید. گرفتن پاسخ درست و درمانی از عشقتان امروز سخت می شود و علتش می تواند انرژی امروز باشد. نه اینکه او در مورد جنبه خاصی از این رابطه راستش را نگوید، بلکه حس می کند که این مسئله ای است که مشکل درست کرده است. باید با او ملایمت زیادی به خرج دهید تا او به حقیقت ماجرا اعتراف کند. ارتباط با دیگران در محل کار در روزی مثل امروز خیلی خوب می شد و حس می کنید که هر چه می گویید مثل برق و باد بین همکارانتان پخش می شود. چیزی نگویید که از رسیدن آن به گوش رئیستان پشیمان شوید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

عشق زیباترین هدیه خدا به انسان است و شعله های زیبای آن زندگی تو را روشن ساخته. بدان که هر کسی به این مرحله نخواهد رسید و نامحرمان را راهی در خلوت یار نیست. پس غصه بیهوده مخور و به موقعیتی که داری افتخار کن و از آن استفاده مطلوب ببر و بدان که به دست آوردن هر چیز گرانبهایی سختی و رنج دارد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

جسور باشید و شجاعت به خرج دهید. حتی اگر شخصیت شما چنین نیست، دینامیک بودن در روزی مثل امروز می تواند برایتان پاداش های خوبی داشته باشد. دیگران از شنیدن حرف های شما خوشحال می شوند. نظرات شما ارزشمندند و دیدگاه های خوبی برای ارائه دادن دارید. شخصیت سازگارپذیر شما امروز به امتحان گذاشته می شود. باید اصلاحاتی صورت دهید تا با طرز تفکر دیگران تطبیق یابید. مانعی سر راه آشنا شدن شما با فرد خاصی وجود دارد. البته این مانع بیشتر به نحوه ارتباط برقرار کردن شما دو نفر مربوط می شود. همه اینطور نیستند و چیزها را مثل هم درک نمی کنند. وقتی این موضوع را درک کنید، صحبت کردن با او برایتان راحت تر می شود. امروز از دست کسانی که کارها را سرسری و شتابزده انجام می دهند عصبانی می شوید و می دانید که شما بهتر می توانید آن کار را انجام دهید. در مقابل وسوسه به عهده گرفتن کل کارها مقاومت کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

بزودی نیتت برآورده می شود و به وصال دوست خواهی رسید، اما باید سختی های این راه را تحمل کنی و با تکیه بر محبت و مهر او از این راه سخت و دشوار به آسانی عبور کنی. اکنون که دیگر به مقصود خود رسیده ای، غم و غصه ی بیهوده ی دنیا را نخور و از زندگی خود لذت ببر.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز عشق طرف شماست و همه موقعیت های عشقی و اجتماعی به نفع شما هستند. اکنون بهترین زمان برای به عهده گرفتن پروژه های خلاقانه و هر چیزی است که نیاز به دقت فراوان دارد. روحیه شما مثبت و شاد است. در هر کاری که نیاز به نشان دادن خود باشد اشتباه نخواهید کرد. فکر نکنید که چون مسئله را به کسی نگفته اید برایتان اهمیت فراوانی دارد، او مسئله را درک نکرده است. انرژی امروز نشان می دهد که او احتمالاً در حالت روانی بدی قرار دارد و استرس شما را بدون آنکه بداند بیشتر می کند. شما باید راستش را به او بگویید و شروع به صحبت کنید. بدین ترتیب حس بهتری خواهید داشت. شایعات بدی درباره شما در میان همکاران افتاده است که بازدهی شما در محل کار را کم می کند. سعی خود را بکنید تا آرام باشید و از راه دیپلماتیک این موقعیت را حل کنید بدون آنکه دردسر بیشتری درست کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

تمام تلاش خود را به کار بسته ای تا به مقصود برسی. تا به حال هر کاری که فکر می کردی درست است انجام داده ای. به تلاش و کوشش خود ادامه بده که بالاخره جوینده یابنده است و تو نیز به هدف بزرگ خود خواهی رسید. و آنچه را که می خواهی به دست خواهی آورد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A