خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۱۷ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۷ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۷ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۱۷ آبان و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 17 آبان 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۱۷ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز فقط به یک کار گیر ندهید. اگر کارهای مختلف انجام دهید بسیار برایتان آسان تر خواهد بود تا مشکلات خود را حل کنید. امروز باید فکرهای بزرگی انجام دهید. هر چه بیشتر اطلاعات کسب کنید و دانش خود را افزایش دهید، سرمایه بیشتری برای حل مشکلات بزرگ در طول زندگی خواهید داشت. انجام چند کار همزمان را تمرین کنید و یاد بگیرید. امروز شاید دلتان برای شریک عشقی خود تنگ شود. شاید هم احساس علاقه شدیدی به فرد خاصی پیدا کنید. باید حد میانه را برای خود تعیین کنید. اگر دوست ندارید چنین اتفاقی بیفتد همین امروز جلوی آن را بگیرید. اگر فرد خاصی برایتان اهمیت دارد به او احترام بگذارید ولی فاصله را رعایت کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

دلم رمیده شد و غافلم من درویش***که آن شکاری سرگشته را چه آمد پیش

چو بید بر سر ایمان خویش می لرزم***که دل به دست کمان ابروییست کافرکیش

تعبیر: بر سر دو راهی قرار گرفته ای. همه ی کارها را سخت می گیری و ناامیدی. فکر می کنی تا حالا زنده بودنت بیخود بوده و تلاش هایت هدر رفته و خود را گول زده ای ولی این را بدان که از هر جا شروع کنی با منفعت است. با تجربه ای که به دست آورده ای بهتر تصمیم می گیری و راهت را انتخاب می کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز بسیار عجولانه تصمیم گیری می کنید و مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید. این را بدانید این قدر دانش دارید که بتوانید با آهنگ زندگی همگام شوید. همیشه سرحال و پر انرژی باشید. خود را به یک مساله خاص محدود نکنید. حرکت کنید و از انرژی های فضا نهایت استفاده را ببرید. همه پاسخ هایی که به دنبال آن هستید منتظر شما هستند. امروز با شریک عاطفی خود رابطه نزدیک تری پیدا خواهید کرد. این بهترین فرصت برای بیان احساسات خود است. ساعات خوبی را در کنار یکدیگر سپری کنید. از همه فرصت ها برای عمیق تر کردن رابطه خود استفاده کنید. به خود و طرف مقابل فرصت فکر کردن بدهید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

عمریست تا به راه غمت رو نهاده ایم***روی و ریای خلق به یک سو نهاده ایم

طاق و رواق مدرسه و قال و قیل علم***در راه جام و ساقی مه رو نهاده ایم

تعبیر: آفرین بر شما که در زندگیتان ریا و دورویی وجود ندارد و پایه و بنیاد زندگی را بر مبنای مهر و محبت گذاشته اید. اما چندی است که چشم به راه و منتظر خبری هستید. به عافیت و سلامت می رسید و مقامتان روز به روز بالاتر می رود. همیشه امیدوار باشید . چشم طلب فقط از خدا داشته باشید که او بشارت رسیدن حاجت و مراد را به شما می دهد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز انرژی زیادی دارید و می خواهید به بهترین شکل از آن استفاده کنید. به هیچ وجه دوست ندارید در یک شرایط واحد برای مدت طولانی باقی بمانید. هر کاری انجام می دهید یک پله شما را به آنچه می خواهید نزدیک تر می کند. چشمان خود را باز کنید و با حواس جمع به جلو پیش بروید. راکد بودن در یک کار و یک مکان شما را از رسیدن به اهدافتان دور می کند. انرژی های امروز می خواهند رابطه عمیقی بین شما و فرد موردعلاقه تان به وجود بیاورند. اما شریک شما این مساله را دوست ندارد و از آن سرباز می زند. او قصد قطع رابطه دارد. برای بهبود این شرایط باید او را رها کنید. هر چه بیشتر بر این امر اصرار داشته باشید خود را از پیشرفت های آینده دورتر می کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در خرابات مغان نور خدا می بینم***این عجب بین که چه نوری ز کجا می بینم

جلوه بر من مفروش ای ملک الحاج که تو***خانه می بینی و من خانه خدا می بینم

تعبیر: انسان آینده نگر و عاقلی هستید. همیشه می گوئید باید دید در آیندهچه پیش می آید و نتیجه ی کار چه می شود. کاری را از روی هوس انجام نمی دهید اگر آن کار همراه با درد و رنج باشد ولی می دانید که در آینده برای شما نتیجه ای بسیار خوب و عالی در پی دارد. دوستانتان شما را مسخره می کنند ولی اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز همه نگاه ها به شما است. امروز شما رهبر و دیگران پیرو شما خواهند بود. طوری صحبت کنید تادیگران کاملا جذب شما شوند. اطلاعات و دانش شما زیاد است و به خوبی می توانید یک گروه را مدیریت کنید. به پرسش های همه با حوصله پاسخ دهید. آنها حوصله و صبر را تحسین خواهند کرد. امروز با سرعت و انرژی بسیار به سمت خط پایان در حرکت هستید. فردی که مدت ها ذهن شما را درگیر خود کرده است از این همه انرژی و خلاقیت شما خوشش خواهد آمد و احتمالا جذب شما می شود. اگر دوست دارید. اگر می خواهید شانس برقراری این ارتباط را داشته باشید برای مدت کوتاهی از او دور شوید تا درست تصمیم بگیرد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر:  راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز احساس اعتماد به نفس دارید و این باعث ایجاد ایده های بسیار خوب و کاربردی در ذهن شما می شود. اطلاعات و دانش باعث قدرت بیشتر شما است. دیگران از همه توان خود استفاده می کنند تا روی دست شما بلند شوند. اما این اجازه را به آنها ندهید. بهتر است برای بهبود اوضاع به آنها پیشنهاد همکاری بدهید و به جای اینکه رقیب هم باشید، رفیق هم بشوید. در رابطه کنونی خود سردرگم هستید و به جای اینکه شاد و آرام باشید، مودی و دمدمی هستید. شما این شانس را دارید تا شریک عاطفی خود را خود جذب کنید. بنابراین راه های مختلف را امتحان کنید. البته این را هم بدانید که او در جهت مخالف خواسته های شما عمل خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

جهان بر ابروی عید از هلال وسمه کشید***هلال عید در ابروی یار باید دید

شکسته گشت چو پشت هلال قامت من***کمان ابروی یارم چو وسمه بازکشید

تعبیر: یارتان حاضر به هر گونه فداکاری برای شما می باشد. هر ملامتی را به خاطر شما تحمل می کند و برای رسیدن به تو بهای سنگینی پرداخت کرده است. بدون شما زندگی برایش چون شب است. تو هم طلب او را برآورده ساز تا خوبی های او را جبران کرده باشی.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز ذهن بازی دارید. ایده های بسیاری به مغز شما خطور می کنند که بسیار هم کاربردی هستند. آنها را نادیده نگیرید. اگر پروژه بزرگی در دست دارید، سعی کنید هر چه سریع تر تمامش کنید. بهترین کار این است که آرامش داشته باشید اگر می خواهید همه کارها را در دقیقه آخر به انجام برسانید بدانید که دچار سردرگمی خواهید شد. برای خود برنامه ریزی کنید اگر قرار است برای نخستین بار با فرد جدیدی ملاقات کنید، باید بدانید یک بعدازظهر عالی در انتظار شما است. برق و جاذبه بسیاری در هوا در جریان دارد و این در روحیه شما بسیار موثر است. هر دو شما بسیار از هم خوشتان خواهد آمد و همه چیز در بهترین جهت حرکت خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند***واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند

بیخود از شعشعه پرتو ذاتم کردند***باده از جام تجلی صفاتم دادند

تعبیر: اگر به تمام نیات خودتان می رسید منظور این است که لیاقت داشته و مورد لطف خداوند قرار گرفته اید زیا با تمام وجود خدا را می پرستید و وجود خودتان را از خدا می دانید. صبرتان باعث شد مژدگانی دولت به شما بدهند و جور و جفا را از شما دور کنند.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

خیلی به حرف مردم اهمیت ندهید. امروز ممکن است زمان خود را برای گریه در مورد حرف ها و رفتارهای مردم صرف کنید. اینکه در فکر دیگران چه می گذرد نباید این قدر برای شما مهم باشد که همه زندگی و روحیه شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. به جای این کارها، به دنبال یافتن راهکارهای لازم برای پیشرفت های بیشتر در زندگی باشید. حرف های مردم اندازه جو نیز ارزش ندارد. امروز به فرد خاصی علاقه مند می شوید. کارهای و اشتیاق او به گونه ای است که خیلی راحت نظر شما را جذب خود می کند. اما بهتر است پیش از برقراری هر رابطه ای، چندین روز فکر کنید و همه جوانب امر را در نظر بگیرید. شما به زمان نیاز دارید تا روحیه و شخصیت واقعی او را بشناسید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

خرم آن روز کز این منزل ویران بروم***راحت جان طلبم و از پی جانان بروم

گر چه دانم که به جایی نبرد راه غریب***من به بوی سر آن زلف پریشان بروم

تعبیر: آرزویی دارید که رسیدن به آن را محال می دانید و مدام به خودتان می گوئید که این کار انجام نمی شود. خودتان را بیمار و رنجور کرده اید و غصه می خورید. نذری کرده اید و متوسل به ائمه شده اید. با خود عهدی بسته اید که اگر انجام شود، تولد دیگری می یابید. انسان های مؤمنی به شما کمک می کنند تا غم این ایام را آسان تر تحمل کنید و از این ورطه نجات یابید و به ستاره ی بخت و اقبال خودتان برسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

تمایلاتی که مدت های طولانی در ذهن خود داشته اید به یکی از مغزلات مهم امروز شما تبدیل خواهد شد. این دوران با کسب اطلاعات بسیار برای شما سپری خواهد شد. از این اطلاعات جدید استفاده کنید. این را بدانید جریانات امروز به گونه ای پیش می روند که می توانند به بهبود رابطه شما بسیار کمک کنند. اگر قرار است مهمانی یا یک جمع دوستانه بروید خیلی با اعتماد به نفس باشید و سفت و سخت بر موضع خود ایستادگی کنید. اجازه ندهید هرفردی به شما نزدیک شود و بخواهد احساساتتان را برانگیخته کند. به هیچ وجه سریع وارد رابطه عاطفی یا دوستی نشوید. امروز ذهنتان خوب کار نمی کند بهتر است به خود فرصت دهید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

خوشا دلی که مدام از پی نظر نرود***به هر درش که بخوانند بی خبر نرود

طمع در آن لب شیرین نکردنم اولی***ولی چگونه مگس از پی شکر نرود

تعبیر: همگان به تو غبطه می خورند و این به خاطر این است که در هیچ کاری طمع نمی کنی و برای مال دنیا حریص نیستی. دل بزرگی داری و برای همین خدا تو را از مال دنیا بی نیاز می سازد. عهدی را که بسته ای فراموش نکن. تاج دانایی بر سرت می نهند فقط مواظب شیطان باش تا صید او نشوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

از کارهایی که انجام می دهید برای مدت کوتاهی دست بکشید. به مردمی که شما را می نگرند، توجه کنید. برنامه ها و تصمیمات آینده خود را در ذهن مرور کنید و ببینید بهترین راه برای اینکه با یک تیر دو نشان بزنید چیست. همکاری در عوض رقابت بهترین کاری است که می توانید انجام دهید. هر چه امروز کارهای بهتری انجام دهید، فردای بهتری برای خود خواهید ساخت. امروز عشق بسیار عمیق و پرهیجان است. امروز این فرصت را دارید که به هر که علاقه مند هستید، او را جذب خود کنید. البته از همان ابتدا همه زندگی و شخصیت خود را برای او رو نکنید. بهتر است چندین مدت با او معاشرت داشته باشید و پس از اطمینان از صداقت او، به او نزدیک شوید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

گر من از باغ تو یک میوه بچینم چه شود***پیش پایی به چراغ تو ببینم چه شود

یا رب اندر کنف سایه آن سرو بلند***گر من سوخته یک دم بنشینم چه شود

تعبیر: با خیالبافی و حسرت کشیدن کاری از پیش نمی بری و به هیچ مقام و منزلتی هم نمی رسی. این طوری به جای عقل، جهالت به سراغت می آید و ایمانت هم کم می شود. عمر عزیز خود را به بطالت صرف کرده ای بدون اینکه به نتیجه ای برسی. به واقعیات بپرداز و رویاها را فراموش کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

خود را با انرژی های فضا همگام کنید تا از قافله زندگی عقب نمانید. معاشرت با دوستان امروز برای شما اهمیت بسیاری دارد. باید سعی کنید میان همه دوستان خود رابطه عمیق و سالمی برقرار کنید. بزرگ فکر کنید. امروز عطش بسیاری برای کسب اطلاعات و آزادی های فردی دارید. امروز این فرصت را پیدا می کنید تا فردی که مدت های طولانی به او علاقه داشته اید ساعاتی را سپری کنید. البته توجه داشته باشید در نخستین ملاقات هیجان و ذوق زدگی خود را به او نشان ندهید. اجازه دهید همه چیز بسیار آرام و با فکر جلو بروند.

فال حافظ امروز متولدین دی :

دوش از جناب آصف پیک بشارت آمد***کز حضرت سلیمان عشرت اشارت آمد

خاک وجود ما را از آب دیده گل کن***ویرانسرای دل را گاه عمارت آمد

تعبیر: خود را کوچک نشمار. تو فرد بسیار بزرگ و کاردانی در جامعه خواهی شد. در همه حال رو به سوی خدا بیاور که در عین ناامیدی فقط اوست که به تو امید می بخشد. بشارتی به تو می دهند که دل ویران تو را تبدیل به عمارت می کند وقت مناسبی پیش آمده تا از یک معامله سود کلانی ببری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز ابزار زیادی به جعبه ابزار خود اضافه خواهید کرد. با دیگران تعامل داشته باشید و اجازه دهید این رابطه های اجتماعی باعث پیشرفت شما بشوند. ایده های بسیار خوبی به ذهن شما خطور خواهد کرد. اما خود را اسیر توهمات نکنید و مراقب باشید همیشه حقایق زندگی در اولویت باشند. ایده های توسعه و پیشرفت بسیاری به ذهن شما خواهند رسید. از آنها استفاده کنید. گارد خود را در مقابل فردی که م یخواهد خود را به شما نزدیک کند، حفظ کنید. آنها قصد و نیت شیطانی برای شما دارند و حتی ممکن است خنجر در آستین آنها بیابید. بهترین کار دوری از این افراد است. به هیچ وجه اجازه ندهید به شما نزدیک شوند.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

صبح است و ژاله می چکد از ابر بهمنی***برگ صبوح ساز و بده جام یک منی

در بحر مایی و منی افتاده ام بیار***می تا خلاص بخشدم از مایی و منی

تعبیر: دچار کبر و غرور شده اید سعی کنید خودتان را خلاص کنید و از کارهای حرام دور کرده و به خدا نزدیک شوید. اگر بخواهید همین راه را طی کنید غم به سراغتاتن می آید. به راز و نیاز بپردازید تا کامروا باشید. درست است که به چیزی نیاز ندارید اما نیازمند رحمت الهی هستید.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

پیش از اینکه به مسافرت طولانی بروید به گروه دوستان خود ملحق شوید. کوچک ترین ایده ها می توانند منجر به برنامه حمله بزرگی بشوند. امروز احساس ارتباط و همکاری بسیار مثبتی در هوا جریان دارد. اگر احساس کردید دوستان شما هیچ تلاشی برای موفقیت یا پیشرفت و همکاری با شما در جهت ایده هایتان ندارند، خیلی راحت از آنها جدا شوید. ظاهر سرد و بی روح شما امروز از بین خواهد رفت. اگر بتوانید این شرایط رابرای چند روز حفظ کنید، می توانید به این جنگ فیصله بدهید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

بی مهر رخت روز مرا نور نماندست***وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست

هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم***دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست

تعبیر: زندگی بدون او برایت میسر نیست. غم دوری و هجران را نمی توان تحمل کنی ولی فعلا” چاره ای جز این نداریو با گریه و زاری کردن کاری درست نمی شود. شاید در آینده وصال یار میسر شود. با امید رسیدن به مقصود با مرگ دست و پنجه نرم کن.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A