خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۱۸ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۸ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۸ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۸ تیر به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز جمعه 18 تیر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۱۸ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

شاید متوجه شوید که احساسات شما امروز دچار تغییر بزرگی می شوند. از آن به عنوان چاشنی روز استفاده کنید. به دیگران نشان دهید که شما هم چیزی برای گفتن دارید و از گفتن آن نمی ترسید. در هر کاری که انجام می دهید شوخی و خنده را فراموش نکنید. این رفتار مثبت باعث می شود که هر در بسته ای به رویتان باز شود. تجربه عشق و رمانس نیست که امروز باعث می شود به فردی توجه ویژه ای نمایید، بلکه گفتگویی آموزشی دلیل آن است. شما شیفته دانایی و عقلانیت او شده اید و یادتان رفته است که این یک قرار عاشقانه است. این گفتگو می تواند مبنایی برای دوستی بزرگی باشد. امروز در مورد حرف های خود مراقب باشید. اگر مراقب نباشید، چیزی را از دست می دهید که نباید از دست بدهید. شما اطلاعات مهمی دارید که فرد دیگری آن را می خواهد. از این به نفع خود استفاده کنید. رازهای شما ارزشمندند.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

زندگی سختی داشته ای و رنج بسیار کشیده ای. اما بشارت باد بر تو که دوران درد و رنج و غصه به زودی سر خواهد آمد. اگرچه تاکنون روی خوشی را ندیده ای، اما همچنان امیدوار باش چرا که نیک بختی و سعادت در راه است و به زودی به کلبه غم و اندوه تو پای خواهد گذارد و خانه ات را روشنی و جلا می بخشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز به دیگران توجه خاصی نمایید. به دیگران گوشزد کنید که چقدر برای شما اهمیت دارند. رفتار بچگانه ای در پیش بگیرید و هیجان و ماجرا را تجربه کنید. بگذارید نور آفتاب روحتان را لمس کند. بیرون بروید و کارهایی که دوست دارید انجام دهید. امروز گفتگوی خاصی با فردی در مورد پول یا امور مالی منجر به قرار ملاقاتی می شود که بسیار مسحور کننده است. مشخص است که هر دوی شما نقاط مشترک و تفاهم زیادی دارید، ولی شاید هنوز کاملاً متوجه آن نشده اید تا وقتی که آرامش بیشتری بیابید و راحت تر با هم حرف بزنید. به نظر می رسد که دل و منطق تان هارمونی کاملی در این مورد دارد. اعتماد به نفس کلی شما بسیار قوی است. شما در مورد حرفه خود در بالاترین نقطه هستید و می توانید نیروی درونی تان را در بر بگیرید. ایده هایی که از سوی فردی بزرگتر یا باتجربه تر می آیند احتمالاً امروز برایتان بسیار ارزشمند می شوند.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

مژده که به زودی لطف خدا شامل حال شما خواهد شد. کسی قدم به زندگی شما می گذارد که برایتان سعادت، خوشبختی، پیروزی و آرامش به ارمغان خواهد آورد، به شرط آنکه خواب غفلت شما را نرباید و از یاد خدا و ذکر او در همه جا و همه حال غافل نشوید. چرا که هرچه می رسد از اوست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز با عشق و علاقه کار کنید. روحیه اندوهگین خود را کنار بگذارید. زیر نور آفتاب بروید چه واقعاً چه مجازاً! وقتی دنیای بزرگی آن بیرون هست که می توانید کشف کنید نیازی به فرو رفتن در لاکتان نیست. امروز روزی است که باید همه چیز را سبک بگیرید و پرانرژی باشید. یادتان باشد که خوشبختی و شادی یک انتخاب است. امروز طالع شما بسیار عالی و خوش شگون است و این یعنی حضور یافتن در مناسبت های اجتماعی کاملاً به نفع شما خواهد بود. اگر در رابطه ای دائمی هستید، بهتر است که به زندگی خود انرژی تازه ای بدمید. اگر به دنبال عشق هستید، افرادی را ملاقات می کنید که برایتان کاملاً مناسبند. فرصت های زیادی پیش روی شماست. امروز به مدارک و قراردادی که جلوی شما می گذارند خوب دقت کنید. قبل از امضای آنها خوب بررسی کنید و آنها را موشکافی کنید. داشتن چشم ریزبین بیش از همیشه به دردتان می خورد.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

انسانی قدرشناس هستی و اگر از کسی محبت ببینی تا پایان عمر فراموش نخواهی کرد. در کار خود پابرجا و مصمم هستی و همین صفت نیکو تو را در کارهایت یاری نموده است. اگر از سوی او بی میلی و بی اعتنایی می بینی واقعی نیست بلکه شیوه دلبری و دلداری است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز روز درخشش شماست، پس از آن استفاده کنید. قبل از بیرون رفتن به ظاهرتان برسید و لباس خوب و شیکی بپوشید. شما شانس سوق دادن عواطف خود به سمت بالا را دارید. اگر بخشی از زندگی شما راکد به نظر می رسد، به آن انرژی و خلاقیت بدمید یا آن را از زندگی تان حذف کنید. شما فرصتی عالی پیش رو دارید تا خوش بگذرانید و با افرادی ملاقات کنید که زندگی رمانتیک شما را بهتر می کنند. این به شما امید می دهد زیرا اخیراً دیگر داشتید تسلیم می شدید. یک گفتگو هنوز هم لبخند به لب شما می آورد. امروز تعادل خوبی بین ایده های نو و کهنه برقرار است و گرفتن تصمیم درست در مورد قدم بعدی آینده کاری تان را آسانتر می کند. نترسید و ایده های جدید را با دقت بیشتر به سنت های گذشته در بر بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

تا زمانیکه انسان در موقعیتی مناسب قرار دارد دوستان بسیاری در دور و برش هستند اما دوست خوب کسی است که در زمان تنگدستی و موقعیتهای نامناسب در کنار انسان بماند. چنانچه مسافرتی به شما پیشنهاد گردید حتما استقبال نمایید که نفع شما در آن است، اما در حساب و کتاب خود دقت بسیار کن و از مال حرام بپرهیز که چون آتش زندگی انسان را می سوزاند.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

اگر مسئله ای عاطفی شما را ناامید می کند، باید راه های سالمی برای تسکین این موقعیت بیابید. پرخوری کردن مشکلات را حل نمی کند. این فقط آنها را می پوشاند و رسیدگی به آنها را سخت تر می کند. زمان آن رسیده که از این روتین و روزمره گی درآیید و تازگی و طراوت بیشتری به این موقعیت بدمید. شما عشق زیادی دارید که می توانید آن را با دنیا تقسیم کنید. امروز در یک مناسبت اجتماعی در گفتگو درباره تحصیل و هنر غرق می شوید. این محیط طوری است که تیر عشق هر لحظه ممکن است به قلبتان فرود آید. حتی اگر قسم خورده باشید که دوباره هرگز عاشق نشوید، امروز نمی توانید مقاومت کنید. او هم همینطور است. امروز فردی در محل کارتان هست که حفره های ایده جدید و عالی شما را پیدا می کند. زود تسلیم نشوید و از اطلاعات جدید برای اصلاح نقشه خود و نه دور انداختن آن استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

خودت خوب می دانی که او هرچه می کند در شان و مقامش است و زیبنده شخصیتش. پس اعتراض تو بی مورد است. تو گر طاووس می خواهی باید جور هندوستان کشی. هوشیار باش که این روزها او قصد امتحان و محک زدن تو را دارد و تو باید از این امتحان سربلند و پیروز بیرون آیی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز هر چیزی را تصور کنید در آینده نزدیک تحقق می یابد. مردم تقلا می کنند که حرف هایشان شنیده شود، پس شما هم نظرتان را بگویید. در دنیایتان همه چیز را متعادل نگه دارید تا نیازهایتان تأمین شوند. رفاه خود را فدای حفظ آرامش نکنید. تغییراتی اعمال کنید که همه طرف از آن سود ببرند. امروز شما زمان بسیار خوب و خوشی دارید. یک گفتگو قطعاً لبخند و خنده به لبتان می آورد یا به شما کمک می کند که مسئله ای که مدتی است از حسابش از دستتان در رفته برایتان روشن شود. کسی به شما دلیلی برای ایمان بیشتر داشتن می دهد و شما اعتماد به نفسی بیشتر از همیشه می یابید. انرژی امروز به نفع شماست. موفقیتی که دنبالش بودید در اختیارتان است. کلید رسیدن به آن داشتن چشمی ریزبین در کارتان است. از مشورت اجتناب نکنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

کسان بسیاری در زندگیت وجود دارند که سعی می کنند تو را وادار کنند از عشقی که در دل داری صرف نظر کنی، اما تو راضی به ترک عشق خود نمی شوی. از مال دنیا و موقعیت های اجتماعی خود در راه این عشق گذشته ای و مصمم و پابرجا ایستاده ای. بدان که بزودی لطف خدا از هر نظر شامل حال تو می گردد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

غرور شما امروز نمی گذارد که پیشرفت کنید. مراقب کسانی که می خواهند لقمه بزرگتر از دهانشان بردارند باشید. در مورد تخصیص منابع به افراد دور و برتان نیز واقع گرا باشید. کسی سعی می کند که از روحیه سخاوتمند و بخشنده شما سوءاستفاده کند. از مهارت های کارآگاهی خود برای رسیدن به ریشه مشکل و ایجاد تغییرات لازم استفاده کنید. گاهی تنها کاری که باید بکنید این است که چند کلمه محبت آمیز بگویید و دل طرفتان را بدست آورید و امروز این موقعیت برایتان پیش می آید. کسی متوجه می شود که شما ناراحت هستید و برایتان حرف های آرامش بخش می زند و این روحیه شما را خیلی بالا می برد. امروز در محل کار اگر با کسی پشت تلفن حرف می زنید باید همه جزئیات را برایش روشن کنید. اگر محدودیت ها و شرایط مربوط به موضوع پیش رو را کاملاً درک نکنید در منگنه گیر می کنید

فال حافظ امروز متولدین مهر :

گر مراد تو شکفته خواهد شد اما به شرط آنکه صبر و تحمل بسیار داشته باشی و عزمت را جزم کنی و در راهی که انتخاب کرده ای قدم بگذاری. تصمیمت را عملی کن و طمع مکن که کاری بهتر از این پیدا نخواهی کرد. بی هیچ شک و تردید جلو برو که سعادت در انتظار توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز روز مطلوبی برای شماست. انرژی دینامیکی در فضا هست که شما را تغذیه می کند. هر کاری که می کنید سعی کنید تفریح هم کنارش داشته باشید. رویکرد ماجراجویانه و با روحیه شما را به جایی که می خواهید می رساند. شما قدرت ایجاد تغییرات اساسی و مهم را دارید که در آینده به کمکتان می آیند. گفتگوی خاصی که با عشقتان داشتید امروز بسیار شفاف و روشن می شود. این گفتگو درها را به سوی عشق و علاقه تازه یافته و حس تعهد به هم باز می کند. انگار هر دو شما همدیگر را از دیدگاه جامعی می بینید و این موانع بین شما را از بین می برد. امروز در بحث و صحبت درباره مسائل مهم کاری شخص ثالثی را هم وارد کنید. جزئیاتی هست که هیچکدام از شما درباره اش فکر نکرده بودید. یک نفر امین هر دو طرف بیاورید که این صحبت را تسهیل کند.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

از زندگی و مشکلات آن به شدت گله مندی و از کرده ی خود پشیمان. باید بدانی که زندگی مملو از سختی ها و مشکلات است و مرد راه کسی است که با مشکلات مبارزه کرده و بر آنها غلبه کند. تو جوهر این کار را داری. تنها باید بر خود مسلط شوی و عنان زندگی را به دست بگیری. مطمئن باش که در انجام نیت خود موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز در انتقاد کردن عجله نکنید. مثبت نگاه کنید و در مورد چگونه تعریف کردن از دیگران فکر کنید. دل شما به توجهی بیشتر از قبل نیاز دارد، پس سعی کنید در دایره افرادی قرار بگیرید که روحیه شما را بالا ببرند نه اینکه روحیه تان را خراب کنند. اگر همیشه به آینده می اندیشید، شاید همه چیزهایی که در حال حاضر رخ می دهند را درک نکنید. شریک زندگی شما امروز گویی سرچشمه حکمت و دانایی است. معمولاً شما هستید که حقایق جالبی را مطرح می کنید که بینش های عمیقی از انواع موقعیت ها می دهند. ولی امروز عشقتان چیزهای زیادی به شما می گوید که به شما در نگرش به مسئله خاصی از دیدگاهی جدید کمک می کند و شما از این کار او سپاسگزارید. فردی در محل کارتان امروز رفتار نامناسبی دارد. او از حد خود گذشته است و درست رفتار نمی کند. نترسید و از جایگاه بالاتری موقعیتش را به او تذکر دهید. شما حق این کار را دارید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

کسی که او را بسیار دوست می داشتی بی علت تو را ترک کرده و اندوه این فراق تو را بی تاب کرده است و زندگی را برایت تیره و تار نموده. بی وجود او توان انجام هیچ کاری را نداری و از دست کسی هم کاری برایت ساخته نیست. بهترین درمان برای تو کار و فعالیت است تا اندوهت را تسکین دهد. برای بدست آوردن او که از دست رفته از خدا مدد بجوی و به او توکل کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز همه چیز به نحوی به اوج خود می رسند. زمانی بگذارید و در مورد اینکه چطور خودتان را دوست داشته باشید فکر کنید. شاید شما آنقدر در مورد گروه فکر کرده اید که نتوانسته اید از خودتان مراقبت کنید و به خودتان فکر کنید. موعظه کردن با ایده ها و ارزش های خودتان هیچ معنایی ندارد مگر آنکه آنها را روی خودتان پیاده کنید. امروز شما روز خوبی پیش رو دارید. در مورد عشق و رمانس در ناب ترین حالت آن، شاید هیجان بالایی نداشته باشید، ولی از مسیری که صحبت شما دو نفر می رود راضی هستید زیرا می دانید که رابطه شما با فردی که همیشه تحسینش می کردید، بدین ترتیب بسیار آرامش بخش و عمیق می شود. با آنکه رابطه شما آرام آرام شروع می شود، ولی خیلی زود شتاب می گیرد. امروز روز خوبی برای مرتب کردن میزتان است. شما از هفته ها و ماه ها پیش پیشنهادات و کاغذهایی داشتید. اگر به آنها نظم بدهید اطلاعات ارزشمندی برای شما هستند.

فال حافظ امروز متولدین دی :

به زودی به مراد و مطلب خود خواهی رسید و جهان به کامت خواهد شد. از یک دوست پیامی دریافت خواهی کرد که شادمانت می کند. به خاطر عشق و صداقتی که در دل داری بلند آوازه می شوی. نگران آینده نباش و قدم از راه راست بیرون نگذار تا از نعمتهای بی پایان خداوندی بهره مند شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز منتظر فرد دیگری نمانید تا کنترل اوضاع را بدست بگیرد. شما اداره امور را بدست بگیرید. کاری را انجام دهید که فکر می کنید درست است حتی اگر با مخالفت دیگران روبرو شوید. شما می دانید که بهتری چیز برای شما و موقعیت فعلی چیست. مثل دیگران جسور و قوی باشید. شما حق دارید که نظرتان را بیان کنید. به چیزهایی که ایمان دارید عمل کنید. امروز شما درمی یابید که غرق در امر عشقی پرشوری با فرد بسیار روشنفکری شده اید. چه در کلاسی آموزشی شرکت کنید چه در جلسه ای در دانشگاه، شدیداً مجذوب فردی می شوید که دقیقاً می داند چه می کند. او خیلی هم شوخ طبع است و شما از این ویژگی او خیلی خوشتان می آید. امروز در محل کار فردی شما را عصبانی می کند. حواستان باشد که تلافی شدیدی نکنید. اگر این کار را بکنید شرایط تان بدتر از فردی می شود که این مسئله را شروع کرده است. دست بالا بگیرید و خودتان را کوچک نکنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

فرصت جدیدی در اختیار تو قرار گرفته. اکنون وقت آن است که از تجربیاتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را بکنی تا به موفقیتهای بزرگ برسی. به تلاش خود ادامه بده و ناامید مشو و بدان که استقامت و پایداری در انجام کارها عامل اصلی موفقیت و پیروزی است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز صبح قبل از ترک منزل ظاهر خوبی برای خودتان درست کنید. باید لبخند به لب داشته باشید و نیشتان تا بناگوش باز باشد. نیروی زیادی درون شما هست پس از آن استفاده کنید. دلتان را باز کنید و عشقتان را آزادانه بیان کنید، زیرا این روحیه دیگران را هم بالا می برد. سرتان را بالا نگه دارید و شانه هایتان را عقب بدهید و سربلند باشید. امروز در زندگی شما خنده و شادی بیشتری می آید. با آنکه تجربه رمانس و عشق بزرگی را ندارید، ولی قوه مکالمه و صحبت کردن یک فرد شما را کاملاً مجذوب می کند. بدین ترتیب است که روابط شما عمیق تر و کامل تر می شوند. امروز متوجه دلیل مشکلی که اخیراً در رابطه با کارتان با آن سر و کله می زدید می شوید. اهداف بلندمدتی که به نظر ناممکن می رسیدند حالا دست یافتنی می شوند. امروز به چیزهایی که دیگران می گویند دقت و توجه کنید تا جوابتان را بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

به تازگی به کامیابی های بزرگی رسیده ای که حاصل دوران رنج و صبر و پایداری شماست. روزگار به شما روی خوش نشان خواهد داد و شما به بزرگی و منزلت خواهید رسید، اگر همتی بلند داشته باشید و در تمامی کارها از خود صبر و شکیبایی نشان دهید و دعای خیر دیگران بدرقه راهتان باشد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
CLOSE
CLOSE
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A