خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۱۸ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۱۸ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۱۸ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۱۸ شهریور و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز پنجشنبه 18 شهریور 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۱۸ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

تمایل ناگهانی به استقلال و جدا شدن از محدودیت های شغلی، زندگی راکد در خانه یا رابطه ای که دیگر جواب نمی دهد، امروز برایتان وسوسه بر انگیز می شود. شما ایده های تکان دهنده ای برای تغییر شغل، نقل مکان یا یافتن شریکی جدید دارید. این ایده ها عملی تر از آنچه به نظر می رسند هستند، ولی امروز روز تصمیم گیری است. چند روز صبر کنید و سپس دوباره ایده هایتان را بررسی کنید. در حال حاضر شما مسائلی که با نزدیک ترین و عزیزترین فرد زندگی تان داشتید را حل کرده اید، ولی هنوز تا حدودی هنوز از هم احساس دوری می کنید. شما هنوز در یک مورد عقب نشینی می کنید و از مسئله اجتناب می کنید. تا وقتی که به خودتان اجازه بررسی این موضوع را بدهید، رابطه شما در حال تعلیق است.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

ای قبای پادشاهی راست بر بالای تو***زینت تاج و نگین از گوهر والای تو

آفتاب فتح را هر دم طلوعی می دهد***از کلاه خسروی رخسار مه سیمای تو

تعبیر: شما لایق هر آنچه که دارید و در آینده به دست می آورید هستید. آفتاب برای شما هیچ وقت غروب نمی کند. همیشه جوان می مانید و فاتح اید. همای سعادت بالای سرتان در حال پرواز است. بسیار دانا و زیرکید. زبانتان جذاب است. چشم چراغ همه اید فقط کافی است حاجتی طلب کنید آنی مورد قبول واقع می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

یک نامه، ایمیل یا تماس تلفنی گرم و صمیمی از سوی یکی از عزیزان شما که در جای دوری زندگی می کند، امروز شما را خوشحال می کند. این برای شما خوشایند است است، ولی ناامیدی های ناشی از جدایی باعث می شود که به سفر و دیدار با این شخص فکر کنید. این احتمالاً ایده خوبی است، ولی قولی ندهید. چند روز صبر کنید و ببینید که آیا این کار عملی است یا خیر. آیا از خودتان می پرسید که چرا حیات عشقی شما حس بد و ناجوری دارد؟ شاید بخاطر رفتار خاصی است که شما دارید و به همین دلیل این رابطه معلق شده است. چیزی مربوط به گذشته شما را می ترساند و نمی گذارد که رابطه خود را بهتر کنید. باید تعمق و تفکر بیشتری داشته باشید تا به دیدگاه صحیحی برسید. این حتماً ارزشش را دارد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

دارم امید عاطفتی از جانب دوست***کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست

دانم که بگذرد ز سر جرم من که او***گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست

تعبیر: دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز فردی به شما نزدیک می شود تا به شما پیشنهاد فرصتی را بدهد که می تواند درآمد شما افزایش دهد و آنقدر خوب است که واقعی به نظر نمی رسد. مردم خیلی چیزها می گویند، ولی شما باید قبل از هر وعده و وعیدی، به واقعیات دقت کنید. شاید آن طور که به نظر می رسد نباشد. امروز روز خوبی برای انجام انواع سرمایه گذاری ها نیست. چند روز صبر کنید و دوباره این ایده را از نظر بگذرانید و ببینید که آیا عملی است یا خیر. امروز شما افکار جامع و کاملی دارید. نمی توانید دقیقاً انگشت روی چیز خاصی بگذارید، ولی ایده ای از آن دارید. رابطه فعلی شما به نقطه ای رسیده است که ممکن است به چیزی قویتر و عمیق تر و متعهدانه تر تبدیل شود. مشکل همینجاست، شما شک دارید. قبل از هر تصمیمی این موضوع را خوب بررسی کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

مسلمانان مرا وقتی دلی بود***که با وی گفتمی گر مشکلی بود

به گردابی چو می افتادم از غم***به تدبیرش امید ساحلی بود

تعبیر: فکر می کنی کسی حرفت را نمی شنود و از مشکلت خبر ندارد. کسی تو را از گرداب غم رهایی نمی دهد. اما همه ی این ها مصلحت الهی است و تو مورد امتحان قرار گرفته ای باز هم رحمت خدا شامل حالت می شود و کاردانی تو را نجات می دهد بدان همه ی این مصائب به خاطر جهالت خودت بوده است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

موقعیت شما هرچه باشد، امروز ممکن است با فرد هیجان انگیزی ملاقات کنید که جذابیت رمانتیک فراوانی برای شما دارد. این می تواند خوشایند باشد و دلیلی ندارد که شما از مصاحبت با او لذت نبرید، ولی باید کمی احتیاط کنید. قبل از هر تصمیمی و هر تعهدی، اول او را خوب بشناسید. همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست. امروز برایتان راحت تر است که سکوت کنید و چیزی نگویید که اغراق آمیز باشد و احتمال وقوعش نباشد. عشق شما تا حدودی از کل این مسئله ترس دارد و باید چیزهای بشنود که برایش جالب و خوب و رمانتیک است. شاید شما دو نفر بتوانید در این مورد به توافق برسید و گفتگویی را آغاز کنید. این موجب ییشرفت در رابطه شما می شود.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست***که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق***چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست

تعبیر:  صلاح در این است که فعلا” به عهدی که بسته ای عمل کنی. درست است که پشیمان شده ای اما خود را به دست سرنوشت سپرده ای. رحمت خداوند شامل حالت می شود و اقبال بلند و ثروت زیادی به تو می بخشد. اما مواظب باش با وزیدن باد غفلت زود همه چیز را از دست ندهی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

موقعیت های آزاردهنده و ناراحت کننده ای امروز پیش می آید که به شما استرس می دهند. تمایلی ناگهانی به فرار کردن می یابید. سعی کنید ناراحتی های خود را با فکر کردن به غذا و خوراکی بدتر نکنید. روی مسائل و کارهای در دست اقدام تمرکز کنید و آنها را تمام کنید. پیاده روی طولانی انجام دهید و ذهنتان را باز نگه دارید و یا به سینما بروید تا افکارتان کمی پراکنده شوند. امروز حس می کنید که تا حدودی خودتان را گم کرده اید. مسئله ای هست که اخیراً پیش آمده و شما در مورد آن و نسبت به باورهای خود صادق نبوده اید. شما تا حدودی خودتان را در این مورد دست کم گرفته اید. زمانی را به فکر کردن و بررسی کامل این موضوع اختصاص دهید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

دیدم به خواب دوش که ماهی برآمدی***کز عکس روی او شب هجران سر آمدی

تعبیر رفت یار سفرکرده می رسد***ای کاج هر چه زودتر از در درآمدی

تعبیر: خوابی را که دیده اید تعبیر بسیار خوبی دارد که رسیدن به مراد است. فالی بس مبارک و فرخنده ای دارید. از راهنمایی اطرافیانتان نهایت استفاده را بکنید. مال .و ثروت هنگفتی نصیبتان می شود اما یادتان باشد که گذشته ی خویش را فراموش نکنید. ظلم نکنید که باز همه چیز را از دست خواهید داد.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز مشکل در دستیابی به دیگران و ارتباط برقرار کردن با آنها شما را اذیت می کند. شاید ایمیل هایتان به مقصد نرسد و شما نتوانید تماسی تلفنی برقرار کنید. دیگر می خواهید دست از تلاش بردارید، ولی نباید تسلیم شوید. همینطور ادامه دهید. همینطور که منتظر هستید کار دیگری برای انجام دادن پیدا کنید. در نهایت شما تماس را برقرار می کنید. آنچه باید در مورد آن با دوستان صحبت کنید، ممکن است بیش از یک جنبه خشنودکننده باشد. ممکن است در مورد مشکلی دائماً نگرانی داشته باشید. امروز اگر راهی برای آرام شدن نیابید و این مسئله را کنار نگذارید ممکن است دل درد بگیرید. شما اشتباه می کنید و باید آن را مدتی فراموش کنید. جوابی که دنبالش هستید بالاخره در زمان درستی خودش را نشان می دهد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

جان بی جمال جانان میل جهان ندارد***هر کس که این ندارد حقا که آن ندارد

با هیچ کس نشانی زان دلستان ندیدم***یا من خبر ندارم یا او نشان ندارد

تعبیر: نامید نشوید. بیشتر جستجو کنید. هر چند که هر چه در پی اش می گردید کمتر نشانی از او پیدا می کنید. از راهنما کمک بگیرید وگرنه هیچ وقت به مقصود نمی رسید. مالی را از دست داده اید که بدون تدبیر و تفکر به دست نخواهید آورد.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز آن دسته از افراد خانواده شما که ناراحت هستند کاری می کنند که شما فرار کنید و به کار پناه ببرید، به خصوص اینکه پروژه های خلاقانه زیادی در سر دارید. این بهترین کار است. این موقعیت دائمی نیست و شاید اعضای دیگر خانواده را باید راحت بگذارید تا خودشان مسائلشان را حل کنند. در این مدت کارتان به شما رضایت می دهد و حتی شاید پیشرفت هم بنمایید. حال و هوای امروز به کمی رعد احتیاج دارد. باید لبخند به لب داشته باشید و گفتگوهای شادی داشته باشید تا دیگران هم به شما پاسخ بدهند. این می تواند برای شما بسیار کسل کننده باشد و حوصله شما سر برود، به خصوص اگر موضوع به عزیزان شما مربوط باشد. ولی اگر بتوانید آنها را به حرف بیاورید و دلیل ناراحتی آنها را کشف کنید، این باعث می شود که فضای امروز عوض شود.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز در مورد دستگاه های کامپیوتری انتظار شانس زیادی نداشته باشید، به خصوص وقتی نوبت به نوشتن یا ارتباط برقرار کردن با دیگران می رسند. خرابی هایی در دستگاه های الکترونیکی ممکن است روز شما را خراب کند. اگر می خواهید پیامی را به دوستتان برسانید، بهترین راه آن است که با آن فرد شخصاً دیدار کنید. تلاش های خلاقانه شما امروز به طریقی با مانع روبرو می شوند. امروز روزی عالی برای برگشتن به سیستم کاغذ و قلم است. انرژی امروز درست همان چیزی است که بدان نیاز دارید، به خصوص اگر حس می کنید حس انتقام به شما بازگشته است. شاید با نزدیک ترین فرد به خود حرف نزنید. وضعیت ارتباطی شما هر چه باشد، حرف زدن به حل مسائل کمک نمی کند. برای آنکه پیشرفت کنید، باید این یخ را بشکنید و گفتگوی معناداری را آغاز کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

زان می عشق کز او پخته شود هر خامی***گر چه ماه رمضان است بیاور جامی

روزها رفت که دست من مسکین نگرفت***زلف شمشادقدی ساعد سیم اندامی

تعبیر: از رسم روزگار بسیار گله مند هستید مدام در پی برآورده شدن حاجتتان می باشید. به زودی خبری به شما می رسانند که باعث حل شدن مشکلاتتان می شود. بسیار سخت و دشوار به مرادتان خواهید رسید طوری که در این راه پخته می شوید و تجربه های فراوان به دست می آورید. ماه رمضان ماه پر برکت و رسیدن به حاجات شما می باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

اخبار ناراحت کننده ای در مورد امور مالی امروز به شما می رسد. این شامل امور مالی شخصی یا فاکتورهای اقتصادی می شود که بطور غیرمستقیم بر امور اقتصادی شما تأثیر می گذارد. هل نشوید. شاید همه چیز آنطور که به نظر می رسد نباشد. قبل از هر کاری خوب واقعیت ها را بررسی کنید. این موقعیت واقعی است، ولی بیشتر حاصل شایعات مطبوعاتی است. به هر چیزی که در مطبوعات می خوانید اعتماد نکنید. امروز ممکن است خودتان را در موقعیت دشواری در مورد رابطه نزدیک و شخصی خود بیابید. این در خانه مشکل ایجاد می کند زیرا بین شما دو نفر فاصله افتاده است. ارزشش را دارد که زمانی را به حل مسئله موجود اختصاص دهید و آن را حل و فصل کنید تا چیزهای خوب و مثبتی بین شما اتفاق بیفتد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش***می سپارم به تو از چشم حسود چمنش

گر چه از کوی وفا گشت به صد مرحله دور***دور باد آفت دور فلک از جان و تنش

تعبیر: فکر می کنید رسیدن به حاجت محال است ولی به زودی خبری بسیار خوش به شما می دهند. بی قرار و بی تاب شده اید. به هر کس که می رسید می خواهید خبری از او بگیرید اما بدانید انتظار امروز تلخ و وصال فردا بسیار شیرین است. خودتان را به دست سرنوشت سپرده اید و مطمئن هستید هر چه پیش آید رضای حق در اوست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

تمایل زیادی به رمانس جدید دارید، دوست دارید رابطه رمانتیک خود را به درجه شاد و مثبتی برسانید. شما وسوسه می شوید که هر کاری انجام دهید تا به آن برسید. سعی کنید در آن غرق نشوید، امروز روز آن نیست. ممکن است مشکلاتی برایتان ایجاد کند. به سینما بروید و فیلمی رمانتیک تماشا کنید یا رمان زیبایی بخوانید. در این چند روز دنبال چیزهایی که می خواهید بگردید. تا آن موقع نتایج بهتری کسب می کنید. امروز باید رفتار سرد خود را کنار بگذارید و این کار را خودتان آگاهانه انجام دهید. اگر شما تمایل نداشته باشید هیچ کس نمی تواند شما را وادار به لبخندهای شیرین کند. امروز حس می کنید که شرایط به شما فشار می آورند و احساس می کنید محدودیت هایی وجود دارند که واقعاً نیازی به آنها نیست. حس می کنید بهتر است چند ساعتی تنها باشید و به خودتان اجازه بدهید که احساسات واقعی تان رو بیایند.

فال حافظ امروز متولدین دی :

در ازل پرتو حسنت ز تجلی دم زد***عشق پیدا شد و آتش به همه عالم زد

جلوه ای کرد رخت دید ملک عشق نداشت***عین آتش شد از این غیرت و بر آدم زد

تعبیر: تو بسیار یکرنگ و صادق هستی. عشقی واقعی داری اما دیگران به تو دروغ گفته اند و خود را با فریب دیگران سرگرم می کنند وای تو صبور و عاشق بودی و به حاجات قلبی خودت می رسی و خیلی زود غصه را فراموش می کنی و روی خوشی و خوشبختی را می بینی

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

فردی که خیلی به او علاقه دارید، امروز در موقعیت دشواری قرار می گیرد. نگذارید حساسیت شما به شما غلبه کند. اگر او از سر عصبانیت و ناامیدی حرفی زد به او سخت نگیرید. حس او را درک کنید و خودتان باشید و با او مهربان باشید. این رابطه شما را تقویت می کند و باعث می شود که احساس خوب و مثبتی داشته باشید. امروز مسئله ای مطرح می شود که مدتی است مانند نهری زیرزمینی در جریان است. وقتی به سر می رسد، شما واقعاً ناراحت و نگران می شوید و حتی می ترسید از اینکه مبادا اتفاق خاصی بیفتد. ساکت ماندن در زمانی که باید حرف بزنید چیزی را حل نمی کند. به تنهایی ها و گوشه گیری های خود پایان دهید و بقیه چیزها راحت و آسان خواهد شد. به زودی از اینکه واقعیت را گفتید خوشحال خواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

خوش آمد گل وز آن خوشتر نباشد***که در دستت بجز ساغر نباشد

زمان خوشدلی دریاب و در یاب***که دایم در صدف گوهر نباشد

تعبیر: قدر جوانیت را بدان و به خاطر مسائل کوچک غمگین نباش. وجودت مثل گلستانی است که چند روزی سبز و با طراوت است و بعد خزان زندگی آن را از بین می برد. اگر می خواهی عمری دراز داشته باشی به مستمندان کمک کن. ناجی تو کسی غیر از خدا نیست و اوست که زینت دهنده ی دلهاست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

یک ملاقات غیرمنتظره با دوستی باعث می شود که احساساتی قوی را از سوی دوستتان تجربه کنید. این شما را از تعادل می اندازد، پس مراقب و آماده باشید. آگاهی روانی بیشتر باعث می شود که افکار و احساسات دیگران را بطور قویتری برداشت کنید. این درک شما از فرد را افزایش می دهد، ولی مواظب باشید که این درک را آشکار و فاش نکنید. زیرا در حال حاضر برای دوست شما زیاده از حد است. امروز روزی عالی برای برگزاری دور همی یا مهمانی نیست، زیرا مردم در حال و هوای اجتماعی شدن نیستند. اگر دنبال رابطه خاصی هستید، سعی نکنید کسی را شاد کنید تا این اتفاق بیفتد، به خصوص اگر به او علاقه دارید، بلکه صبر کنید تا روحیه او عوض شود. بعد همه چیز به تدریج بهتر می شود و درست می شود.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

رو بر رهش نهادم و بر من گذر نکرد***صد لطف چشم داشتم و یک نظر نکرد

سیل سرشک ما ز دلش کین به درنبرد***در سنگ خاره قطره باران اثر نکرد

تعبیر: امیدوار باش. ناامیدی علامت نرسیدن است. بالاخره یکی از نیات تو مورد قبول خداوند واقع می شود. با این غصه ا که می خوری خود را بیمار کرده ای اطرافیان تو هم از غصه ی تو غصه می خورند خوددار باش و امیدوار.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز سه شنبه ۲۵ دی ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۲۵ دی ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A