خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۱۹ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۱۹ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۱۹ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۹ آبان به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز چهارشنبه 19 آبان 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۱۹ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

اگر ندانید دشمنان شما کدامند نمی توانید هیچ فکر و ایده ای در مورد نحوه مبارزه با آنها داشته باشید. حواستان به افرادی که می خواهند شما را پایین بکشند باشد. این انرژی که از سوی آنها می آید زیاد بزرگ نیست، بنابراین در ابتدا شما متوجه آن نمی شوید. ولی در کل امروز شما نیروی زیادی برای مبارزه با هر چیزی که بر سر راه موفقیت شما قرار دارد، در اختیار دارید. شما اراده غلبه بر این چالش ها را دارید. امروز روز بسیار خوبی برای ترتیب دادن دورهمی با دوستان نزدیک است. همچنین می توانید با مخاطب خاص خود بیرون بروید و خوش بگذرانید. صمیمیت، انرژی و گفتگوی دو نفره امروز را برای شما جذاب می کند. به این فرد بگویید که چه احساسی دارید و مراقب موانعی که ممکن است سر راهتان قرار بگیرد باشید و جایگاه عشق را مشخص کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

به جای آنکه پیوسته از آرزوهای دور و دراز خود صحبت کنی و در دنیا و جاذبه هایش غرق شوی به لطف و مرحمت الهی بیندیش که همانا کلید گنج مقصود ارتباط با پروردگار است و دعای خیر والدین در این راه بهترین یاور، پس هرگز از آنها غافل مشو و روح الهی خود را بشناس و به آنچه خدا نصیبت کرده قانع باش و از همنشینی با نااهلان بپرهیز که خلقت انسان مقصودی والاتر از اینها داشته است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز نیروی دگرگون کننده ای وجود دارد که شما را به مسیرها و جهات مخالف می کشاند. رویه های بلندمدت امروز به اوج تأثیر خود می رسند. قانون کارما که در سال های گذشته برای شما جاری نشده بود، امروز گریبان شما را می گیرد. امروز موقعیت ها برای شما بسیار داغ و پرهیجان می شوند و احتمالاً به زره یا جلیقه نسوز احتیاج پیدا می کنید! امروز حس می کنید که حس آرامش خاطر و خنده و شادی بیشتری وارد رابطه شما دو نفر شده است. اگر هر دوی شما اخیراً زیر فشار مشکلات و مسائلی در زندگی های خود بوده اید، باید زمانی را به برقراری ارتباط مجدد و تحکیم پیوند بین خود و عمیق تر کردن آن اختصاص دهید. با هم بروید فیلم خنده داری تماشا کنید یا تئاتر کمدی ببینید و خوش بگذرانید. هر دوی شما لیاقت داشتن تفریح و اوقات خوش را دارید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

عشقی نهان در دل داری و منتظر یک موقعیت مثبت هستی که از جانب او فراهم شود. کار عاقلانه این است که به هر کسی اعتماد نکنی و سعی کنی بر افکار آشفته ات تسلط پیدا کنی. به زودی او به تو فرصتی خواهد داد. آماده باش تا با تلاش و فداکاری صداقت خود را به او اثبات کنی و اگر نمی خواهی ترک این عشق را بکنی، در راه خود ثابت قدم باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز شما بطور غیرمستقیم تحت تأثیر یک دعوا و مشاجره قرار می گیرید. بحث داغی بخاطر ارتباطات اشتباه و سوءتفاهم در می گیرد و اعصاب شما را بهم می ریزند. پس باید گارد خود را بگیرید. انرژی جهان امروز صحنه را برای توفان احساسی آماده کرده است. چه بخواهید چه نخواهید شما در هر صورت وارد این توفان می شوید و باید کاری انجام دهید. امروز خوش اخلاقی و دیدن نیمه پر لیوان و یا توجه به جنبه شاد رابطه می تواند روز خوب و رمانتیکی برای شما دو نفر رقم بزند. هر دوی شما حس می کنید که باید نگاه لیبرال تری نسبت به همدیگر داشته باشید. به هم آزادی بیشتری بدهید و صمیمیت خود را بیشتر کنید، به خصوص اگر اخیراً همه چیز برایتان عالی نبوده و مشکلاتی با هم داشته اید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

قبل از این روزگار بسیار خوشی داشتی و یاری همدل و همزبان که از بد روزگار او را از دست دادی و تلاشهای دوباره ات بی نتیجه ماند. بدان که تمام خوشیها ناپایدار است. اکنون دیگر غفلت جایز نیست. به فردا بیاندیش و دوباره از نو شروع کن که فردا روز دیگری است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

از احساسات و انرژی امروز برای قویتر کردن عشق خود استفاده کنید. مدتی است که تنش خفیفی بین شما دو نفر وجود دارد و انرژی منفی کم کم تلنبار شده است. شما به نقطه ای بحرانی رسیده اید. نباید از ماجراجویی بترسید و نگران شکست خوردن باشید. تغییر کنید و قلبتان را به روی دنیا بگشایید. شاید تردید داشته باشید که حرکتی بکنید، زیرا نمی خواهید در آبهای آرام موجی ایجاد کنید، ولی برای پیشرفت در زندگی دیگر چه کاری می توانید صورت دهید؟ شما و عشقتان امروز خیلی بیشتر به هم نزدیک می شود و صمیمیت شما بطور ویژه ای افزایش می یابد. شاید هر دوی شما اخیراً خیلی کار کرده اید و فرصتی برای استراحت نداشته اید تا آرامش پیدا کنید و بگذارید که خوش اخلاقی و شادی دوباره شما را نسبت به هم گرمتر کند. داشتن دیدگاه و چشم اندازی مثبت به هر دوی شما امکان داشتن حس شوخ طبعی را می دهد. امروز سعی کنید که نسبت به هم مهربان تر باشید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

انسان وارسته ای هستی و از تعلقات دنیوی دست شسته ای. وقتی موقعیت و امکانات فعلی خود را با هدف بزرگی که در نظر داری مقایسه می کنی، احساس پوچی و نگرانی می کنی اما به خاطر داشته باش که خداوند قادر مطلق است. پس امید خود را به لطف و مرحمت الهی هرگز از دست مده و بدان که از دریای عشق قطره ای کیمیاست. به همان قطره قانع باش.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

نگذارید دعواهای دیگران امروز در مسیر حقیقت مانع تراشی کنند. به خودتان شک نکنید. نگرانی را کنار بگذارید. اگر از چیزهایی که دور و برتان می گذرد خبر ندارید و نمی توانید خودتان را با آنها تطبیق دهید، دلخور و ناراحت نشوید. این نشان می دهد که شما باید مسیر دیگری را در پیش بگیرید. اگر از ریتمی که نواخته می شود خوشتان نمی آید، گروه موزیک خودتان را برپا کنید! شما توان انجام این کار را دارید و می توانید تغییر ایجاد کنید. امروز بازی و تفریح را در برنامه خود قرار دهید. با عشقتان بیرون بروید و تفریحات و سرگرمی های شاد را تجربه کنید تا روحیه هر دوی شما بهتر شود. با افراد مختلفی آشنا شوید و دوست پیدا کنید و دایره اجتماعی خود را بزرگتر کنید تا افق ها و چشم انداز شما وسیع تر شود. ریسک بپذیرید و وارد مناطق ناشناخته شوید. خیلی زود شما دوستان جدید و بسیار خوبی پیدا می کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

فرصتهای بسیاری را در زندگی از دست داده ای. به امید رسیدن به کمال مطلق، اهداف کوچکتر را از دست داده ای ولی تو باید از کوچکترین فرصت زندگی برای لذت بردن از عمر خود استفاده کنی. در مورد هرکس هم محاسن او را ببین و هم معایبش را و به جز خدا به کس دیگری چشم امید نداشته باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز شما سخت کار می کنید تا بین نیروهای قدرتمند تعادل ایجاد کنید. شما بین تمایل به ماجراجویی و نیاز به برقراری ارتباط مانده اید و گیر کرده اید. در هر صورت حداقلش این است که شما آزادی گفتن و انجام آنچه می خواهید دارید. اکنون زمان مهمی برای باز کردن بال هایتان در جهت مخالف است! با یادگیری و کسب دانش بیشتر در حوزه های مختلف، ضرر نمی کنید. امروز با عشقتان زمان بیشتری را سپری کنید. اگر رابطه شما نه تنها راز سر به مهری است، بلکه اقدامی خطرناک است، پس باید خطر کنید و برای به نتیجه رساندن آن کاری بکنید. شاید بهتر باشد او را به همه معرفی کنید و بگویید که نیت تان جدی است. زندگی و عشق ترکیبی از ریسک ها و تغییرها هستند. شاید زندگی و عشق شما امروز نتیجه بدهد!

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

صلاح انسان را هیچ کس بهتر از خالق او نمی داند. همیشه به دنبال آنچه می خواهی نباش، چه بسا آنچه خدا نصیبت کرده به مراتب برایت بهتر از آن چیزی است که آرزویش را داشته ای. نصیحت پذیر باش و هر حرفی را که نفع تو در آن است بدون در نظر گرفتن گوینده بپذیر. قصد عزیمت به شهر دیگری داری که صلاح تو در آن نیست. از این نیت صرف نظر کن.

مطلب مشابه :   فال امروز دوشنبه 20 فروردین 97 | فال روزانه

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز هیجان شدیدی که در شما وجود دارد با ظهور اطلاعات بیشتر، با مخالفت روبرو می شود. ارتباط برقرار کردن امروز شکل دیگری به خود می گیرد و آنطور که تصور می کردید نیست. صبور باشید و منتظر بمانید تا همه چیز در جای خود قرار بگیرد، قبل از آنکه شما بخواهید اقدامی صورت دهید. چیزی که اغلب منعطف به نظر می رسد و خیلی تأثیرپذیر است، امروز سخت و لجوجانه می شود. امروز فرصت بسیار خوبی برای شما فراهم می شود که با عشقتان بیرون بروید و دایره دوستان خود را بزرگتر کنید. حیات اجتماعی شما پرشور تر و شادتر می شود. هر دوی شما حس می کنید که گروه اجتماعی فعلی شما را محدود می کند. جسور باشید و دعوت دوستان را بپذیرید. شاید این دعوت برایتان ارتباطات جدید و خوبی درست کند که برایتان جایگاه بهتری بیافریند.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

انسانی متعهد و وفادار به عهد خود هستی و چون در راهی پا گذاشته ای هرگز به بی راهه نمی روی. دلت پیش دلداری است که تمام زیباییها و لذتهای زندگی را با او می خواهی. دیگران پیشنهاداتی به تو می کنند که تو حتی حاضر به شنیدن آن هم نیستی. بدان که این ثبات قدم پایداری تو را به مقصود خواهد رساند. منتظر فرداهای بهتر باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز حس می کنید تحت فشار حرکتی مهمی و بااراده قرار دارید. گزینه ها و انتخاب های زیادی برای شما وجود دارد که باید روی آنها تمرکز کنید. وقتی برای آنچه به آن اعتقاد دارید ایستادگی می کنید با مقاومت روبرو می شوید. تمایل شما به آزادی به شما چشم انداز مثبتی می دهد که برای دیگران الهام بخش است. روحیه ماجراجوی خود را از دست ندهید و فکر نکنید که باید خودتان را به تعهد کامل محدود کنید. زمان آن رسیده که از برنامه عادی خود کمی فراتر بروید و تصمیم بگیرید که می خواهید برای یک شب تفریح و خوش گذرانی کجا بروید. همه قوانین عادی را بشکنید و از مرزهای خود فراتر بروید و فقط به یک دایره اجتماعی خاص محدود نشوید. دنیا هیجان انگیز و پرهیجانی وجود دارد که باید برای کشف آن پایتان را از منطقه امن تان فراتر بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

خیالپردازی بیهوده و بلندپروازی دو عاملی هستند که انسان را از واقعیات دور می کنند. واقعیت این است که تو به شدت خواهان کسی هستی که فاصله طبقاتی بسیاری با تو دارد و برای به دست آوردن او به مال و منال بسیاری نیاز داری. به جای ابراز ناامیدی و شکایت اگر می توانی تلاش خود را چندین برابر کن و با مشکلات بجنگ. در غیر اینصورت از این کار صرفنظر کن و فرصت ها را بیهوده از دست نده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

سعی کنید امروز با دیدگاه منفی به هیچ چیز نزدیک نشوید. با این کار فقط خودتان را از فرصت های عالی و باورنکردنی دور می کنید. زمان آن رسیده که خودتان را گسترش دهید. بال هایتان را باز کنید و پاهایتان را از زمین جدا کنید. به کاری که انجام می دهید افتخار کنید. شما به اهدافی که برایشان زحمت می کشید می رسید. از مسیری که در آن هستید لذت ببرید. مسیری که در آن هستید پاداش شماست. امروز درها جالبی به روی شما باز می شوند، به خصوص در حوزه عشق و رمانس. اگر تصمیم بگیرید به جای متفاوتی بروید، احتمالاً در این مکان چیزهای آموزشی هم یافت می شود. جایی را امتحان کنید که بتوانید چیزهای تازه و جالبی در آن یاد بگیرید. شاید با کسی ملاقات کنید که در سطوح متنوع و جالبی برایتان جذاب باشد. خجالت نکشید و خودتان را نشان دهید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

انسانی متواضع و افتاده حال هستی و نیتی پاک داری، از این رو مورد توجه همگان قرار می گیری. قصد سفری داری که خیر تو در آن است، پس تردید نکن. موقعیتی خوب خواهی یافت و شهرتی که تو را نزد همگان عزیز خواهد کرد. اما شرط رسیدن به آن تلاش و کوشش است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز رویه های بلندمدت به نفع شما نتیجه می دهند. شما در نقطه ای بحرانی قرار دارید که اگر دست به هر کاری بزنید در آن کار موفق می شوید. بگذارید رویاهایتان گسترش یابند. اینکه به دیگران بگویید چطور زندگی کنند و چه بکنند و چه نکنند شما را به جایی نمی رساند. شما باید الگو و سرمشق دیگران باشید. بگذارید ادراک و خلاقیت منحصر بفرد شما موفقیت را برایتان به ارمغان بیاورد. برای یک بار هم که شده در زندگی تان دیوار سکوت را خراب کنید و نگذارید که بین شما و اطرافیان شما مانع ایجاد کند. آرام باشید و دیگران را به عنوان دشمن بالقوه خود نبینید. بدون بازی های قدرت هم می توانید با آزادی حرف بزنید و عمل کنید. خودتان را از قید آنها آزاد کنید تا این بار شما برنده باشید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

با امید به یاری و مدد دوستان وارد کاری شده ای، اما تمام تصورات شما غلط از آب درآمد و آنها تو را تنها گذاردند. با تمام زحمتی که تو در این راه کشیده بودی اکنون غصه بیهوده نخور و بدان اشتباه تو در آن بود که به جای توکل به خدا از خلق او یاری خواستی. اکنون به خود بیا و از قادر مطلقی یاری بجو که هرگز تو را در نیمه های راه رها نخواهد کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز انرژی زیادی وجود دارد که باید از آن بیشترین استفاده را ببرید. شما پروژه های زیادی در دست اقدام دارید و مطمئن نیستید که تمرکز انرژی خود را روی کدام بگذارید. حس نکنید که باید همین حالا تصمیمی بگیرید. در جهت جریان عمل کنید و کنترل خود را از دست ندهید. مهم است که کنترل خود را داشته باشید در حالیکه رویدادهای زیادی اطرافتان رخ می دهند. انعطاف پذیر باشید و خودتان را با هر چیزی تطبیق دهید. امروز شما در جایی که معمولاً به آن رفت و آمد می کنید، مثلاً پارک یا یک مکان عمومی، فرد خاصی که دنبالش بودید را پیدا می کنید. هر کاری انجام می دهید سعی کنید در خانه نمانید و فقط تلویزیون تماشا نکنید. حتماً از خانه بیرون بروید و از انرژی امروز به عنوان فرصتی ایده آل برای نشان دادن خودتان و برداشتن موانع و تحت تأثیر قرار دادن دیگران با مهارت ها، شوخ طبعی و آزادی اندیشه خود بهره ببرید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

همیشه میل به ایجاد تحولات مثبت در وجود تو بوده و هست و وقتی تصمیم به انجام کاری می گیری بی پروا و بی هراس به سوی مقصد می تازی. اما باید بدانی انجام هر کاری نیاز به مقدمات خاص دارد و گاهی مهیا نمودن این مقدمات از توان تو خارج است و تو فقط خود را عذاب می دهی. پس پای خود را از حد گلیم خود فراتر مگذار، کمی هم به زندگی خود فکر کن و از آن لذت ببر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز تنش زیادی در فضا وجود دارد. نیروی زیادی هست که باید از آن استفاده کنید و روی آن سرمایه گذاری کنید. ارتباطات به شما کمک می کند تا جنبه های کلیدی زندگی خود را گسترش دهید و پیشرفت کنید. از مرزهای عادی خود فراتر بروید و خودتان را ارزان نفروشید. روی جذب سرمایه و موفقیت تمرکز کنید. رویه ها و چرخه های بلندمدت به نفع شما ردیف شده اند. به عهده شماست که روی آنها کار کنید. شما و عشقتان امروز خیلی شوخ طبع می شوید. اگر صمیمیت و خنده و شادی مدتی از زندگی شما رفته بود، امروز فرصتی عالی در اختیار دارید تا با هم بیرون بروید و خوش بگذرانید. با دوستانتان دیدار کنید و تفریح کنید و بخندید. این جنبه های زیادی از رابطه شما بهتر می کند و تأثیر مثبتی بر رابطه شما خواهد داشت.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

کسی (کاری) را در نظر داری و در تو تمایل بسیاری نسبت به آن شخص یا کار وجود دارد و منتظر اشاره ای موافق هستی. صلاح تو در این است که از ناشکیبایی و عجله پرهیز کنی تا به مقصود خود برسی، زیرا این تحول جدید بخت خواب آلوده تو را بیدار خواهد کرد و برایت کامیابی و موفقیت همراه خواهد آورد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی