خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۱۹ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز دوشنبه ۱۹ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۹ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 19 مهر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۱۹ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز به مسایل ارزشمندی دست پیدا می کنید که باعث افزایش انرژی و اشتیاق شما می شوند. همین موفقیت محرک و مشوقی برای شما می شود تا با انگیزه بیشتر تلاش کنید تا از این مرحله نیز بالاتر بروید. همه فکر، ذهن، روح و دغدغه شما امروز حول محور کار و پیشرفت می گذرد. خیلی حواستان به گزینه ها و حق انتخاب هایی که دارید باشد. این را بدانید که می توانید از میان چند پیشنهاد بهترین آنها را انتخاب کنید. عشق و احساسات نیز در مسیر فانتزی قرار می گیرند و فاصله زیادی میان آنچه می خواهید داشته باشید و آن چه دارید به وجود خواهد آمد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

می فکن بر صف رندان نظری بهتر از این***بر در میکده می کن گذری بهتر از این

در حق من لبت این لطف که می فرماید***سخت خوب است ولیکن قدری بهتر از این

تعبیر: همیشه کارهایتان را یمه کاره رها می کنید و به آخر نمی رسانید. هر چند که فکر و اندیشه تان بسیار عالیست و نتیجه ای بس موفقیت آمیز دارد ولی ناامیدی بر شا چیره شده و بی صبرید. به هنر و عقل خودتان رجوع کنید که روزگار موفق تر از تو به خود ندیده است. کارتان را به آخر برسانید که نتیجه ای بس عالی در پی دارد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز احتمالا روز بدون استراحتی خواهید داشت.  تصور می کنید کارهایی را باید انجام دهید اما واقعا نمی دانید چه کاری و چرا. شما ذهن باز، خلاق، منطقی و آینده نگری دارید اما مشغله های بسیار فکری و آینده نامعلوم شما را در یک حالت ناپایدار فکری قرار داده اند. با وجود گزینه های مختلف، دقیقا نمی توانید تشخیص دهید کدام یک را باید انتخاب کنید. اما بدانید با انتخاب هر کدام از راه های پیش رو، می توانید با تلاش مستمر به موفقیت دست پیدا کنید. پس خیلی سخت نگیرید.  شاید امروز در مورد رابطه عاطفی خود دچار شک و تردید شوید و فکر کنید رفتارها واقعی نیستند. اما این تصور اشتباه و گذرا است و نباید به آن اهمیت بدهید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

گلبن عیش می دمد ساقی گلعذار کو***باد بهار می وزد باده خوشگوار کو

هر گل نو ز گلرخی یاد همی کند ولی***گوش سخن شنو کجا دیده اعتبار کو

تعبیر: با صدای بلند اعتراض کنید که چرا فدرت و اختار را از شما گرفته اند. با یاد و خیال پردازی زنده اید. فکرمی کنید پیش هیچ کسی سخنانتان اعتبار ندارد. مسائل روزمره و دنیوی راضی تان نمی کند به دنبال مراد و هدف که خودتان می دانید چیست می روید باید مشکلات را تحمل کنید تا به مرادتان برسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

احتمالا امروز تمایل خواهید داشت در زمینه تجارت و کسب و کار با یکی از دوستان خود شریک شوید. تردید نکنید و دست به کار شوید. انرژی های امروز رابطه ارتباطی خوبی برای شما ترتیب داده اند. امروز خیلی راحت می توانید وظیفه هر فرد را به طور واضح مشخص کنید تا در آینده با هم به مشکل برنخورید. مطمئن باشید با کمی تلاش بیشتر می توانید به اهداف خود دست پیدا کنید. امروز با حرف و کلام و جملات عاشقانه می توانید دل فرد مورد علاقه خود را ببرید و او را شیفته خود کنید. قدرت کلامی و تاثیر جملات شما امروز در اوج است و از آن نهایت استفاده را ببرید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

سلیمی منذ حلت بالعراق***الاقی من نواها ما الاقی

الا ای ساروان منزل دوست***الی رکبانکم طال اشتیاقی

تعبیر:به آنچه در گذشته خداوند بر تو عطا نموده خشنود و شکرگزار باش و بر آنچه فکر میکنی به آن نرسیده ای غمگین مباش که خداوند حکیم گاه خیری بر آنچه به ظاهر مطلوب~ما نیست قرار داده است قدر لحضات زندگی خود را بدانگ

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

اگر از آن دسته افرادی هستید که تایید و تعریف دیگران بسیار برایتان مهم است و بیشتر کارهای خود را بر این اساس انجام می دهید باید بدانید امروز به این هدف می رسید. امروز در نتیجه سخت کوشی های خود به نتایج بسیار خوبی دست می یابید که نمی توان آنها را نادیده گرفت و به همین دلیل مردم همه به تلاش و هوشمندی شما اعتراف خواهند کرد. این شهرت و تعریف و تمجیدها اعتماد به نفس شما را افزایش می دهند و کمک می کنند تا در آینده نیز موفقیت های بیشتری داشته باشید. امروز احتمال دارد با فرد رویاهای خود ملاقات کنید. اما برای آشنایی با او خیلی عجله نکنید و بگذارید مدتی بگذرد و او را چند بار از دور ملاقات کنید تا اگر واقعا همانی بود که دوست دارید، سپس برای پیشنهاد پا پیش بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

الا ای طوطی گویای اسرار***مبادا خالیت شکر ز منقار

سرت سبز و دلت خوش باد جاوید***که خوش نقشی نمودی از خط یار

تعبیر:  شانس فقط یک بار در خانه ی شما را می زند پس چرا آن را پس می زنید و ندانسته به بازی می گیرید. فکر می کنید با زور می توانید همه چیز را به دست آورید ولی اینطور نیست. دل و دبینتان را به خدا بسپارید تا به یمن خوبی تان دولت و مال و سلامت به شما عطا فرماید.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز همه چیز بر وفق مراد پیش خواهد رفت: عشق، پول و کار. اما با همه اینها باز هم به دنبال اهداف دیگری هستید و مثلا شاید تمایل به ادامه تحصیل داشته باشید. یا به مسایل ماورایی و روحی یا حتی مسایل عرفانی علاقه خاصی پیدا کنید. همه این افکار به ذهن شما هجوم می آورند و دوست دارید همین الان برای ثبت نام در کلاس های آموزشی اقدام کنید. اما عجله نکنید. لازم نیست همین امروز اقدام کنید. به خودتان کمی وقت بدهید ببینید آیا همچنان این تمایلات در دل شما وجود دارند یا خیر. امروز همه مسایل میان شما و فرد مورد علاقه تان کاملا شفاف است و با هم رابطه بسیار خوبی دارید. امروز با هم بیرون می روید و لحظه های شاد و پرعشقی در کنار یکدیگر خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

کلک مشکین تو روزی که ز ما یاد کند***ببرد اجر دو صد بنده که آزاد کند

قاصد منزل سلمی که سلامت بادش***چه شود گر به سلامی دل ما شاد کند

تعبیر: قاصدی خوش خبر به سمت شما می آید که به همراه خود رسیدن به مراد و لطف یار را مژده می دهد. مدت درازی صبر کردید و از خدا طلب حاجت نموده اید. گوهری با ارزش به شما بخشیده اند سعی کنید آن را با کمال و جمال حفظ کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز همه فکر شما را مسایل مالی و سرمایه گذاری در خانه، خرید سهام یا زمین مشغول می کند. مدام با خود بودجه ای که دارید و وام هایی که می توانید بگیرید را حساب و کتاب می کنید تا بدانید چگونه می توانید ارزش آن را چند برابر کنید. امروز فرصت بسیار خوبی برای این کارها است. فکر اقتصادی شما امروز خیلی خوب کار می کند بنابراین با اعتماد به نفس برای پول هایتان تصمیم گیری کنید. شاید در میان کتاب، روزنامه یا مجله ها بتوانید راهکارهای درست این کار را پیدا کنید. یا شاید حتی بهتر باشد با یک کارشناس حرفه ای مشورت کنید. امروز مسایل بسیار مهم و ارزشمندی در مورد عشق متوجه خواهید شد. اینکه فرد دلخواه شما چگونه لباس می پوشد و تا چه اندازه مرتب، دقیق و باهوش است. امروز سرشار از لحظه های شاد و دوست داشتنی است و از داشتن نامزد خود خدا را شکر خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

سحر با باد می گفتم حدیث آرزومندی***خطاب آمد که واثق شو به الطاف خداوندی

دعای صبح و آه شب کلید گنج مقصود است***بدین راه و روش می رو که با دلدار پیوندی

تعبیر: حدیث درد و رنج و حاجت خویش را جز به باد به کشی دیگر نگفته اید چون می دانید که صدایتان را به خداوند می رساند. الطاف و رحمت ایزدی شامل حالتان شده است. به مقصود می رسید راهی را که می روید ادامه دهید فقط یادتان باشد کبر و غرور شما را از راهتان دور نسازد. نکند که طمع کنید و همت و تلاش را کنار بگذارید. همیشه با خدا باشید.

مطلب مشابه :   فال امروز جمعه 29 دی 96 | فال روزانه

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

رویدادهای اجتماعی یا معاشرت های کاری یا دوستانه امروز باعث می شوند تا نگاهتان به دنیا اطراف تغییر کند و در مسیر جدیدی گام بردارید. پیش زمینه های فکری و دارایی های روحی شما دید جدیدی به اطراف و موقعیت ها به شما می دهند و متوجه می شوید در گذشته چه موقعیت های ارزشمندی را از دست داده اید. ارتباطات امروز بیش از هر زمان دیگری شفاف هستند و این بسیار به نفع شمااست زیرا می توانید با درک درست و انتخابمناسب، بیش از پیش به دوستان و اطرافیان نزدیک شوید. اطرافیان تصور م یکنند شما بیشتر مواقع در حال اعتراض و شکایت از اتفاق ها هستید. شاید بهتر باشد امروز کمی به خود کمک کنید و رفتار مناسب تری با فرد مورد علاقه خود داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

دوش در حلقه ما قصه گیسوی تو بود***تا دل شب سخن از سلسله موی تو بود

دل که از ناوک مژگان تو در خون می گشت***باز مشتاق کمانخانه ابروی تو بود

تعبیر: آفرین بر ایمان راسخ و اراده ی تو که باعث می شود جهانی را بهم بریزی و دنیایی را به خوبی بسازیریال دام ها را مشکنی خداوند به خاطر همین همت و ایمانت، دلت و راهت را همیشه روشن می کند و تو به تمام حاجات خود می رسی حتی اگر آرزویت عجیب باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز احساس  می کنید همه دنیا در دست شما است و قدرت و اعتماد به نفس کافی برای انجام هر کاری را دارید. حس هیجان دوستی شما بسیار بالا است. حتی تا این اندازه که برای تعطیلات جذاب و پرهیجانی همچون ماندن در جنگل یا سفر با قایق برنامه ریزی کنید. سفر رفتن ایده بسیار خوبی است و باعث می شود تا از نظر ذهنی و روحی استراحت کنید و با انرژی بیشتر به زندگی روزمره بازگردید. شاید از نظر احساسی و عاطفی امروز کمی احساس تنهایی داشته باشید و تصور کنید اطرافیان نمی توانند به درستی فانتزی های شما را درک کنند. اما شما هم چندان صادق نیستید و درست در زمانی که کاملا پرانرژی هستید می توانید وانمود کنید بی حوصله و خسته هستید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

ز در درآ و شبستان ما منور کن***هوای مجلس روحانیان معطر کن

اگر فقیه نصیحت کند که عشق مباز***پیاله ای بدهش گو دماغ را تر کن

تعبیر: صبر و مقاومت را از دیگران یاد بگیر مقاومت و صبر تو باعث پیروزیت می شود تلاش هایت بی اجر نمی مانند تو پاداش خود را خواهی گرفت فقط عجله کن الان وقت مقاومت است. خجالت را کنار بگذار و بر حسب قراری که گذاشته ای عمل کن حاجت خود را از خدا بخواه که اوست دعایت را مستجاب می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

انرژی های امروز تاثیر بسیاری روی روابط شما دارند. امروز می توانید رابطه صمیمانه تر و دوستانه تری با دیگران داشته باشید و با هم در مسیر اهداف و آرزوهای مشابه گام بردارید. امروز با همه وجود حس اعتماد به نفس و قدرت دارید و این حس زمانی تشدید می شود که در در کارهایتان نیز موفق می شوید. سفر، ماشین جدید یا وسایل لوکس و گران قیمت در طالع امروز شما وجود دارند. در رابطه با نامزد یا همسر خود بسیار مراقب باشید. احتمالا کار بسیار اشتباهی انجام خواهید داد که ممکن است چند روز از دیدن او محروم شوید و شرایط سختی پیدا کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد***نهال دشمنی برکن که رنج بی شمار آرد

چو مهمان خراباتی به عزت باش با رندان***که درد سر کشی جانا گرت مستی خمار آرد

تعبیر: دنیا پستی و بلندی های زیادی دارد. گاهی خوب و گاهی بد، گاهی خزان و گاهی بهار در هر صورت تو فقط به دوستا ها بیاندیش تا التیام دل بی قرار دیگران باشی. بدون دوست خود را تهی می دانی از خدا می خواهی همین چند صباحی را که زنده هستی در کنار دوست باشی و با دوست بمیری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز در خانه حکومت می کنید و این مساله بسیار شما را شاد می کند. باید بدانید امروز ملاقات و رفت و آمدهای بسیار به خانه شما وجود خواهد داشت. حتی شاید مجبور شوید بدون هیچ برنامه ریزی یک مهمانی ساده و دوستانه برپا کنید. برای موفقیت در کار و پیشبرد ایده های خود می توانید دست به دامن دعا و نیایش و تمرکز بشوید. با کمی مراقبه می توانید فکرتان را جمع و ایده هایتان را روی کاغذ پیاده کنید. برای اهداف خود برنامه ریزی کنید. امروز متوجه می شوید که مسیری که برای ارتباط و ابراز علاقه به نامزد خود در پیش گرفته اید درست نیست و باید کمی تنوع در کارهایتان ایجاد کنید. ابتدا باید اعتماد به نفس خود را بازیابید و سپس یاد بگیرد با عشق خود چگونه رفتار کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

هر نکته ای که گفتم در وصف آن شمایل***هر کو شنید گفتا لله در قائل

تحصیل عشق و رندی آسان نمود اول***آخر بسوخت جانم در کسب این فضایل

تعبیر: پشیمانی سودی ندارد. راهی را ک رفته ای تا آخر باید بروی هر چند که راهی سخت می باشد به تجربه اش می ارزد. کناره نگی کسی به تو کمک نمی کند. الان وقت فکر کردن و عمل کردن است. انسان با اراده ای هستی و اگر بخواهی کاری را انجام دهی طوفان به پا می کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز نامه یا تماس های جالبی به شما خواهد رسید. ممکن است تنظیم قرارداد، پیشنهاد کار جدید یا حتی وقت گذرانی با دوستان باشند. به هر صورت، امروز فعالیت های گروهی خواهید داشت و با افراد بیشتری آشنا می شوید و با دوستان خود رابطه نزدیک تری پیدا می کنید. برای انجام این کارها نیز به تلاش شما نیازی نیست و نیروهای امروز همه این رویدادها را جلوی پای شما قرار می دهند. عشق سابق شما برایشان این سوال پیش می آید که چرا در رابطه های احساسی تا این اندازه سرد و بی احساس هستید و شما هم هیچ کمکی به او نمی کنید و اگر رابطه شما همین طور ادامه پیدا کند مطمئن باشید خیلی زود متوجه می شوید که چه فردی را از دست داده اید و پشیمان خواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

کنون که بر کف گل جام باده صاف است***به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است

بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر***چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است

تعبیر: آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز از نظر مالی و اقتصادی موفقیت خوبی کسب خواهید کرد که موجب غرور شما می شود. این موفقیت در نتیجه سخت کوشی و هوشیاری شما به دست آمده است و به همین واسطه دوست دارید بیرون بروید و همه وسایلی که دوست داشته اید را خریداری کنید. اما عجله نکنید. شما با تلاش به این پول رسیده اید، بنابراین یک شبه آن را هدر ندهید و وسایلی که واقعا نیاز ندارید را نخرید. اطرافیان اعتقاد دارند شما بسیار خیال پرداز هستید اما خودتان بیشتر دوست دارید به جادو و جمبل فکر کنید. امروز به فردی که مدت ها است با او در ارتباط هستید احساس نزدیکی بیشتر خواهید داشت و باعث می شود تا قرار ملاقاتی با هم تنظیم کنید و بیرون یا رستوران بروید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تعبیر: ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE