خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۱۹ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز جمعه ۱۹ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۹ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۱۹ شهریور به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز جمعه 19 شهریور 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۱۹ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز دوست دارید کار متفاوتی انجام دهید. هر کسی گاهی به استراحت نیاز دارد و اکنون زمان خوبی برای امتحان کردن چیزهای متفاوت است. شاید دوست داشته باشید روتین خود را تغییر دهید. اگر امروز روز مرخصی یا تعطیلی شماست، دوست دارید روزتان را به انجام کارهایی که شما را خوشحال می کنند بگذرانید. لباس متفاوتی بپوشید. به سینما بروید. کاری انجام دهید که زندگی شما را شادتر کند. امروز روزی عالی برای ارتباط برقرار کردن و پل زدن بین خودتان و دیگران است. باید توجه خودتان را به دیگران معطوف کنید و لازم نیست امروز به برنامه ها و نقشه های غیر واقع گرایانه فکر کنید و وقت تلف کنید. رمانس و شعر و شاعری را برای رابطه خود مهم و لازم بدانید و خاکی باشید تا رابطه شما بهبود یابد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

پای در راهی نهاده ای و حاضری برای رسیدن به هدف، هر سختی ای را تحمل کنی، اما گاهی دچار ناامیدی می شوی و می اندیشی عمر خود را بیهوده در این راه تلف کرده ای، ولی دل خود را از زنگارها پاک کن و از مال حرام بپرهیز و تنها به خدا و معصومین توکل کن تا به هدف خود برسی و اقبال تو را یاری نماید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

برای خودتان دفتر خاطرات روزانه درست کنید. این راهی ارتباطی با ضمیر درونتان فراهم می کند. کارهایی که باید انجام دهید، تمایلات و حتی چالش ها را یادداشت کنید و برای خودتان برنامه ریزی کنید و آن را دنبال کنید. حتی اگر شروعش سخت باشد، باید به آن پابند بمانید. اگر شما شروع کنید کلمات خود به خود به ذهنتان راه می یابند. این روز شما را آسانتر می کند. امروز ممکن است کسی که در گذشته به او علاقه داشتید را بطور غیرمنتظره ای ملاقات کنید. او همه خاطرات خوش گذشته را به یاد دارد و هنوز به امکان و احتمال تجدید آن رابطه فکر می کند. شما بیشتر افکار عملی دارید و با آنکه این فکر خوبی به نظر می رسد، ولی در واقع خودتان هم می دانید که این قضیه اصلاً امکان ندارد و شدنی نیست.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بخت و اقبال به شما روی آورده است. همه عوامل دست به دست هم داده اند تا زندگی به کام شما گردد. اکنون زمان مساعد برای انجام هر کاری در اختیار شما قرار گرفته است و همه چیز موافق میل شماست. وقت آن است که عزم خود را راسخ کنی و بدون فوت وقت و با تمام نیرو به سوی اهداف خود گام برداری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز برایتان پیشروی سخت می شود. دنبال جهت و مسیر گشتن باعث می شود که مسیرتان را گم کنید، به خصوص اگر مصمم هستید که کار متفاوتی انجام دهید. ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید. اگر احساسات را کنار بگذارید بهتر می توانید رویکرد خود را به دیگران بفهمانید. امروز شما متوجه می شوید که در شناخت فردی که با او کار می کنید به کجا رسیده اید. تعجب می کنید از اینکه خیلی خوب می توانید با هم کنار بیایید و همکاری کنید، زیرا ایده آل های معنوی مشترکی دارید. این باعث می شود که ارتباط شما محکمتر شود. امروز مجبور می شوید به ساز یکی از همکاران خود برقصید. منتظر هستید که او نظرش را عوض کند در حالیکه او ه منتظر است شما نظرتان را عوض کنید. در نتیجه هر دو پات می شوید. بهتر است مدتی تصمیمات خود را به تأخیر بیندازید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

دل در گرو کسی نهاده ای که هواخواهان بسیار دارد و این موضوع تو را دچار تردید نموده و نمی دانی که آیا او هم به کسی علاقمند هست یا نه؟ و این باعث شده که در ابراز علاقه خود نسبت به او دچار تردید شوی. توصیه می شود راز خود را با او در میان بگذاری که او تو را به دیگران ترجیح خواهد داد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز احساس خوشحالی و سخاوت بیشتری می کنید. کمک کردن به دیگران برای شما مناسب است و برایتان مهم است. اگر پروژه های معوقه ای هست باید اول به آنها بپردازید. زمان خیلی خوبی است که به چالش ها بپردازید. اگر با کسی برخورد کردید که به کمک نیاز داشت شک نکنید و کمکش کنید. این هم به نفع اوست و هم به نفع شماست. امروز حس هارمونی زیادی در روابط وجود دارد. شانس زیادی هست که شما فردی را پیدا کنید که علایق مشترکی با شما دارد و برایتان بسیار جذاب است. اگر در زندگی خود دنبال فرد خاصی هستید، به جاهایی بروید که به مردم کمک می شود. بیمارستان، مهد کودک، پرورشگاه و … جاهایی هستند که ممکن است عشقتان را در آنجا بیابید. امروز در محل کارتان با موقعیت دشواری روبرو می شوید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

به تازگی دچار درگیری های جدید فکری و مشغولیات ذهنی شده ای و این برایت نوعی سرگردانی به وجود آورده. نگران و حیران نباش که کارها بر وفق مراد است، فقط به خاطر داشته باش که پای از حد و حدود خود فراتر نگذاری و برای رسیدن به مقصود، صبر و حوصله به خرج دهی و پله پله پیش بروی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز سعی کنید با کسی که دلتان برایش تنگ شده است تماس بگیرید. حتی اگر در ابتدا برایتان دردناک باشد، بعد از تماس احساس بهتری خواهید داشت. گوشی تلفن را بردارید، یادداشتی بنویسید یا ایمیل بفرستید. بگذارید آن فردی که دلتان برایش تنگ شده یا به او اهمیت می دهید احساس شما را بداند. گاهی بیان احساستان خیلی بهتر از ریختن آنها در دلتان است. آن فرد هم به اندازه شما دلش برایتان تنگ شده است. رابطه ای که در آن هستید شاید در حال حاضر زیاد هیجان انگیز به نظر نرسد. ولی هنوز چیزی پایدار و آرامش بخش در آن هست. هر کاری که با هم انجام می دهید، فرصتی برای کار مشترک با حسی عمیق وجود دارد. ترکیب نیرومندی از انرژی های شما باعث می شود درک کنید که چقدر خوش شانس هستید. انرژی امروز باعث می شود که حس هارمونی موجود را تحسین کنید و از آن استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

تو که همدمی نیکو و وفادار داری و امکانات زندگی در حد لازم برای مهیاست، چرا با کوچکترین مشکلی خود را می بازی؟ غمها و شادی های جهان گذران است، پس تو بهتر آنست که به جای دل مشغولی های غمبار به شادی های زندگی فکر کنی و با خاطری آسوده زندگی خوش را برای خود و خانواده ات بسازی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز روز استدلال و قضاوت برای شماست. راه بسیار خوبی برای انجام کارهاست. پروژه های تمام نشده را ادامه دهید و پیشروی کنید. به مسائل و مشکلات رسیدگی کنید و مستقیماً به آنها بپردازید. راه برای انجام مؤثر کارها پیدا کنید و از این انرژی بیشترین استفاده را ببرید. به خودتان اطمینان داشته باشید که می توانید هر کاری را انجام دهید. روز بسیار خوبی پیش روی شماست زیرا شما چیزهای زیادی برای ارائه دادن به دیگران دارید. دوست دارید به کمک دیگران بروید، به خصوص وقتی که می بینید که بعضی افراد مشکل دارند. با این کار و دل سوزاندن برای دیگران شاید آن فرد خاصی که دنبالش بودید پیدا کردید. امروز زمان بیشتری را به رسیدن به ظاهرتان اختصاص دهید. مردم به کسانی که به ظاهر خود می رسند و مرتب و تمیز و آراسته هستند احترام می گذارند. از آن گذشته با این کار اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تمام هم و غم زندگیت، کارت و سود و زیان آن می باشد. بیش از اندازه خود را درگیر مسائل کاری و مادی کرده ای. تو که می دانی پول و مادیات دنیا فانی و از بین رفتنی است پس چرا خود را به خاطر هیچ آزار می دهی و حرف کسی هم به گوشت نمی رود. اگر می خواهی عمری طولانی همراه با شادکامی و سعادت داشته باشی، کمی به فکر خودت باش و بیشتر از این خود را آزار نده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز ذهنتان را تغذیه کنید. انرژی امروز موافق با رشد و گسترش است، پس چرا به یادگیری موضوعات مورد علاقه خود نمی پردازید؟ خود را با مطالعه یا گذراندن دوره آموزشی به چالش بکشید. موضوعات آنلاین زیادی هست که می توانید برای آنها ثبت نام کنید. چیزی را پیدا کنید که به آن علاقه داشته باشید و بتوانید در اوقات فراغت تان انجامش دهید. امروز شما فرصت دارید که به مکانی آرام و ساکت پناه ببرید و استراحتی بکنید. البته تنها نروید و شریک زندگی تان را هم با خود ببرید. اگر در محل کار هستید ممکن است فردی باشد که به اندازه شما خوشفکر نباشد و دائماً شما را عصبانی کند. متأسفانه شما باید به حرف های این فرد گوش کنید. با آنکه ترجیح می دهید کار خودتان را بکنید، ولی در نهایت از ماندن در کنار گروه، منتفع می شوید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

مطلب مشابه :   فال امروز جمعه 10 شهریور 96 | فال روزانه + فال حافظ

غم و غصه فکرت را آشفته و غمگین کرده. بدان که غم و اندوه قدرت فعالیت مثبت و سازنده را از انسان سلب می نماید. همیشه در زندگی اسراری نهفته است که برای انسان قابل فهم نیست چه بسا خیر و صلاح تو در کارهایی است که در نظرت شکست و ناکامی محسوب می شود. خدا برای هر کسی قسمت و سرنوشتی مشخص نموده و به هر کس رتبه ای اعطا فرموده که غیر قابل تغییر می باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز بیشتر سرگرم اجتماعی شدن هستید و به چیزهای دیگر زیاد نمی رسید. البته این اصلاً اشکالی ندارد به شرطی که کار زیادی روی میزتان تلنبار نشده باشد. اگر باید کاری را انجام دهید، ممکن است وسوسه شوید که اول با دوستتان گپ بزنید. کارتان را انجام دهید و برای حرف زدن با دوستتان به خودتان در میان کار استراحت بدهید و دوباره با تمرکز بیشتر به کارتان برسید. همیشه برای وقت گذاشتن برای دوستان زمان هست. اگر از نوشتن داستان های تخیلی یا شعر خوشتان می آید، امروز ذهن شما خلاقیت بالایی برای این کار دارد. در جستجوی عشق، ممکن است با کسی دیدار کنید که یکی دو چیز در مورد شعر می داند. با مجذوب کردن او با شعرهای رمانتیک خود عشق را می یابید و دیگر شعرهای تنهایی نخواهید نوشت. امروز در محل کار رساندن افراد بهم نقطه قوت شما می شود. از این توانایی خود بهره ببرید. کار تیمی امروز بسیار مهم می شود.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

برای رسیدن به مراد دل حاضری بزرگترین فداکاریها و سخت ترین کارها را انجام دهی ولی بدان آنچه برای یار انجام می دهی تنها رفع نیاز خود توست و او از ابراز عشق تو بی نیاز است، پس منتظر جبران از سوی او نباش. گرچه محاسن یار تو را از خود بی خود و بی قرار کرده است اما باید حد و حدود خود را رعایت نمایی و از انگشت نما کردن خود و او بپرهیزی و تلخی سخنان او را با شیرینی عشقش بر خود هموار سازی. به نصیحت بزرگان توجه داشته باش و به جای آنکه خود را با حل معمای زندگی آزار دهی از زندگیت لذت ببر که راز حکمت را جز خدا کسی نمی داند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

اگر امروز زنجیره کارهای شما کندتر از قبل حرکت می کند تعجب نکنید. همه روزها تند و تیز آغاز نمی شوند، پس به خودتان سخت نگیرید. کارهایتان را آرام و راحت انجام دهید. اگر ضرب الاجلی برای شما تعیین شده است، درخواست کمی وقت نمایید. اینکه به خودتان فشار بیاورید که کارها را انجام دهید، فقط باعث می شود که حس کنید زیاد مفید نیستید. امروز حس هارمونی و آرامش در روابط شخصی شما حاکم می شود. شما معمولاً زمانی خوشحال و راضی هستید که عشقتان کارهایش را خودش انجام می دهد و امروز حس می کنید که می توانید استراحت کنید و از توجهی که به شما می شود لذت ببرید. برای یک بار هم که شده این کار بکنید: لم بدهید و لبخند بزنید. کسی در محل کار شما سعی می کند میانبر بزند و در کل آدم تنبلی است. شما عصبانی نشوید. او نتیجه کارش را می بیند.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

زندگی پستی و بلندیهای بسیار دارد اما انسان در هر شرایطی که قرار بگیرد، چه در سختی و چه در آسایش، می بایست روحیه خود را حفظ و شاد زندگی کند. زیرا روحیه مثبت، قدرت انسان را مضاعف می نماید. فردا برای تو روز تازه ای است، روزی که می تواند سرشار از موفقیت و کامیابی باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز اگر زیادی در فکر بودید تعجب نکنید. امروز یکی از آن روزهایی است که شما بیش از همیشه رویاپردازی می کنید. قوه تخیل شما در اوج خود است. بجای مبارزه با آن، استفاده مفید و سازنده ای نمایید. ایده هایتان را بنویسید و راه های بهتر و خلاقانه تری برای عملی کردن آنها بیابید. زمان بگذارید تا نتایج بهتری بگیرید. شما از حال و هوای امروز لذت می برید، زیرا آرامش فراوانی وجود دارد. شما ارتباط قوی و نیرومندی بین خودتان و کسی که خیلی به شما علاقه دارد ایجاد می کنید. با آنکه نشانه های عشق کاملاً واضح و مبرهن هستند، ولی شما در ته دلتان می دانید که همه چیز درست می شود. امروز همکارانتان از شما تعریف می کنند و حق هم دارند. شما دارایی ارزشمندی برای شرکت خود هستید. سختکوشی، مهارت های خلاقانه و هنری شما برای محل کارتان مفید است.

فال حافظ امروز متولدین دی :

گذشته ای بسیار خوب و شاد داشته ای واکنون با خاطرات گذشته زندگی می کنی که این هیچ کار خوبی نیست. باید بدانی که زندگی رو به آینده جریان دارد. گذشته هرچه بود گذشت و دریغ آن را خوردن کاری عبث است. اکنون وقت آن رسیده که به فردای خود بنگری و زندگیت را دوباره بسازی. رازی که در دل نهفته داری نزد خود نگه دار که محرم راز بسیار کم پیدا می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز گفتگو و گپ زدن با عشقتان از همیشه برایتان دلنشین تر می شود. اگر چیزها و کارهای زیادی هست که باید به آنها رسیدگی کنید گفتگو را کوتاه کنید. اگر در منزل هستید همه وقت خود را به حرف زدن پشت تلفن یا کارهای دیگر سپری نکنید. اول به کارهایی رسیدگی کنید که حتماً باید تکمیل شوند. از پول می توان استفاده های زیادی کرد، ولی یکی از بهترین کاربردهای آن خوشحال کردن دیگران است. امروز شما می توانید عشقتان را خوشحال کنید به خصوص اگر قصد داشته باشید برایش چیزی بخرید که خوشحالش کند. هدیه ای بخرید که ارزش معنوی رابطه را منعکس کند و به او نشان دهد چقدر برایش ارزش قائلید. اگر امروز اراده و نیروی همیشگی را برای کار ندارید ناراحت نشوید و به خودتان ناامید نشوید. به خودتان استراحت یا مرخصی بدهید. یک بار هم که شده تنبل باشید و بگذارید دیگران سختکوش باشند.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

بر سر راه تو دامی پهن شده است که تو باید با هوشیاری بسیار از آن عبور کنی. از آنجایی که او ظاهری بسیار دل پسند و رفتاری بسیار مسحورکننده دارد و در عین حال قصد به دام انداختن تو را در سر دارد باید بسیار عاقلانه و با احتیاط عمل کنی. زیرا اگر در دام او اسیر شوی تمام موقعیتهای خود را از دست خواهی داد. پس به خدا توکل کن و حساب کسانی را که به تو بد کرده اند به خدا واگذار کن و در پی جبران مباش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز بیش از همیشه انرژی دارید. در واقع مثل پروانه دور همه می چرخید و به همه رسیدگی می کنید. با اعتماد به نفس کار کنید زیرا به راحتی می توانید به هر کاری برسید. اگر مقدور بود زمانی را نیز به همنشینی با دوستان و صحبت با آنها اختصاص دهید و از این مصاحبت لذت ببرید. اگر قرار یا جلسه دارید، فوراً به آنها بپردازید. روز بسیار خوبی برای روابط است. احتمالش زیاد است که شما با کسی آشنا شوید که علایق مشترکی با شما دارد و در عین حال اهل عمل و خاکی است. در محل کار با افراد همکاری کنید و در تیم قرار بگیرید و سعی نکنید که همه کارها را تنهایی انجام دهید. اینکه کسی در کنارتان باشد، باعث می شود که همه چیز سریعتر و راحت تر انجام شود. به علاوه کار گروهی بهره وری و کیفیتی بهتر از کار تنهایی دارد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

این اندیشه را در سر داری که همه بلاهای جهان نصیب تو می شود، اما این طور نیست شاید صلاح تو در آن چیزیست که خدا نصیبت کرده است. موفقیت در زندگی تنها وابسته به کسب مادیات نیست، کامیابی به آن است که تو در دل احساس آرامش و خوشبختی کنی. پس به آنچه که داری قناعت کن و از زندگی و یار نیکویی که نصیبت می شود لذت ببر.

همچنین ببینید

فال امروز جمعه 31 فروردین 97

فال امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE