خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۲ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز دوشنبه ۲ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۲ فروردین و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 2 فروردین 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۲ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

با رسیدن سال جدید ایده های بسیاری در ذهن تان ایجاد شده که دوست دارید تمام آنها را عملی کنید. جلوی تخیلاتتان را نگیرید و اجازه دهید به هر کجا که دوست دارند سفر کنند. از آنجا که شما روزهای سختی را گذرانده اید، بهتر است این روزهای تعطیل را تنها به سلامتی و مراقبت از خودتان بپردازید. انرژی زیادی که در این هفته به دست می آورید شما را تشویق به پیشرفت در روابط اجتماعی تان می کند. اگر می خواهید رابطه عاطفی خود را جدی تر کنید، اکنون زمان خوبی است. به زودی فردی شما را سورپرایز خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

دل به کسی سپرده ای که به اعتقاد تو از همه کسانی که می شناسی برتر و بهتر است. او محاسن بسیاری دارد اما به خاطر داشته باش اگر قصد وصال او را داری باید تلاش و سعی بسیاری بکنی زیرا بین تو و او فاصله بسیار و این فاصله جز با سعی و تلاش بسیار تو پر نخواهد شد. پس تا دیر نشده از همین امروز آغاز کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز میهمان های زیادی به دیدارتان خواهند آمد و آنقدر سرتان شلوغ می شود که گذر زمان را از یاد می برید. به یک میهمانی نیز دعوت می شوید که در آنجا افراد جدیدی را ملاقات می کنید. توصیه می کنیم رابطه خود را با آنها حفظ کنید زیرا می توانند فواید بسیاری برای پیشرفت شغلی شما داشته باشند. از آنجا که  شما عاشق خانواده تان هستید اما در روزهای عادی سال قادر نیستید آنها را به خوبی ببینید، پس بهتر است از این روزهای تعطیل بهترین استفاده را بکنید و از همنشینی با آنها نهایت لذت را ببرید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

در این شهر و دیار و در میان مردمان احساس شدید غربت و دلتنگی داری و بی تاب و بی قراری و برای رسیدن به همدمی که حرف دل شما را بفهمد لحظه شماری می کنی. اکنون که قصد بازگشت گرفته ای از خدا بخواه تا با مدد او وسایل بازگشت فراهم شده و تو به آرزوی خود دست یابی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امشب خانه شما از میهمان پر خواهد شد پس از همین حالا خودتان را آماده کنید و بهترین لباس خود را به تن کنید. اگر مجرد هستید، در این رفت و آمدها با فردی آشنا خواهید شد که می تواند شریک زندگی خوبی برایتان باشد. اگر چه روزهای عید روزهای شلوغ و پر هیجانی است اما یادتان باشد که استراحت را از یاد نبرید. در حال حاضر شما به خواب بیش از هر چیز دیگری احتیاج دارید تا خستگی های چند وقت اخیر از تن تان به دور شود. هفته های پیش رو زمان خوبی برای آرامش است و آسمان زندگی تان دوباره آفتابی خواهد شد

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

نیتی در سر داری و برای هرکس بازگو می کنی مورد تایید واقع می شوی، اما این نیت اگرچه ظاهری ساده و آسان دارد، ولی در عمل بسیار صعب و مشکل است و اگر در انجام این نیت راسخ هستی باید با مشکلات و سختی های این راه کنار بیایی و با صبر و شکیبایی آنها را حل نمایی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز در عالم ابرها سیر می کنید، اولین روزهای سال نو را می گذرانید و ایده های زیادی در سر دارید که اگر جدی شان بگیرید، می توانند در موفقیت شما سهیم باشند. اگر فردی که به او علاقه دارید از شما دور است، نگران و ناراحت نباشید. از تعطیلات خود استفاده کنید و خوش بگذرانید تا روزهای فراغ به پایان رسند. اکنون زمان آن است تا به بدن و ذهن خود استراحت دهید. هفته جاری آرامش خوبی را تجربه خواهید کرد، برای حفظ آن، کارهای مورد علاقه خود را انجام دهید و از افرادی که انرژی منفی به شما انتقال می دهند، دوری کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

برعکس آدمهای این دوره که عشق و عاشقی برایشان بازیچه و سرگرمی ای بیش نیست، انسانی عاشق و صادق هستی. تو که بهترین راه را انتخاب کرده ای نباید با دیدن کارهای دیگران در تصمیمات خود متزلزل شوی. داشتن دل پاک و پرمهر بزرگترین سرمایه است که ازلی و ابدی است. پس از این ثروت گرانبها حفاظت کن و به عشق خود پایدار باش که سعادت تو در آن است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مرداد:

با شروع سال نو، حساب بانکی شما هم نو می شود و پولی به دست تان می رسد که مدت هاست انتظار آن را می کشید. دوست دارید بخشی از این پول را برای تغییر دکوراسیون خانه یا حتی برای خوشگذرانی با خانواده تان صرف کنید. تصمیم خوبی است، از این تعطیلات نهایت استفاده را بکنید و نگران هیچ چیز نباشید. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق خود می گردید، فردی که مدت ها است به آن علاقه دارید را نیز به جمع تان راه دهید و ابراز علاقه کنید. با جذابیت این روزهای شما، او نیز به سمت تان جذب خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

دل به مهرویی سپرده ای و همه تو را به این خاطر مورد سرزنش و پند قرار می دهند ولی گوش دل تو به این حرفها بدهکار نیست. زیرا او کسی است که لیاقت عشق تو را دارد و تو نیز حاضری به خاطر او دست به هر کاری بزنی. گرچه راهت بسیار مشکل است ولی به امید خدا روزی او را به دست خواهی آورد و او قدر زحمات تو را خواهد دانست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز یکی از بهترین روزهای زندگی شماست. احساس شادی، هیجان، سر زندگی و خوش بینی می کنید و به آینده خود نیز امیدوار هستید. ارتباط شما با خانواده، دوستان و اقوام نیز محکم تر از قبل خواهد شد و حتی اگر مجرد هستید در این رفت و آمدها نیمه گمشده خود را پیدا خواهید کرد. منتظر یک سورپرایز از یک دوست که مدت هاست از شما دور است، باشید. در کنار تمام روزهای خوش، سلامت جسمانی خود را نیز فراموش نکنید. شما باید در این روزها انرژی لازم برای شروع سالی نو را به دست آورید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

ناامیدی از درگاه خداوند جز خجلت و شرمندگی حاصلی نخواهد داشت. کارها زمانی سامان می گیرد که خواست خدا بر آن باشد. از باقی مانده عمر خود بهترین استفاده را کن و اجازه نده عمرت به بطالت بگذرد. از جهل و نادانی دوری کن و به دنبال علم و حکمت باش تا با نور هدایت به مقصود برسی.

مطلب مشابه :   فال امروز یکشنبه 19 دی 95 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز یکی از عزیزترین های زندگی تان را خواهید دید و روزتان زیباتر از همیشه می شود.  اگر هم تنها هستید، فردی به شما زنگ می زند و آنقدر از شنیدن صدای او خوشحال می شوید که در پوست خود نمی گنجید.  به زودی مسافرت کوتاهی در پیش خواهید داشت و فردی را ملاقات خواهید کرد که تاثیر خوبی بر زندگی عاطفی تان می گذارد. اگر نگران کارهای عقب مانده خود هستید، توصیه می کنیم در حال حاضر تمام افکار منفی را از خود دور کنید و به ذهن خود استراحت دهید. روزهای پس از عید برای تمام آنها وقت کافی خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز افرادی را خواهید دید که از شهر دیگری به دیدن شما می آیند، در میان آنها حتی افرادی هستند که شما آنها را تا به حال ندیده اید اما با این رفت و آمدها دوستان خوبی برای هم خواهید شد و حتی اگر مجرد هستید، شریک زندگی خود را پیدا خواهید کرد. شاید دوست داشته باشید که در چنین روزی هیجان خود را با حرف زدن تخلیه کنید اما یادتان نرود که به حرف های دیگران هم گوش دهید. کلام آنها می تواند روی شما تاثیر خوبی بگذارد و به زندگی تان تغییراتی دهد که شما را شادتر از اکنون کند.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

مرگ یک واقعیت است و ما در هر مرحله از زندگی که می گذرانیم، یک گام به مرگ نزدیک تر می شویم و چه بهتر که قبل از آنکه اجل به سراغمان بیاید، در راه خیر قدم بگذاریم. دویدن به دنبال مال دنیا تا کی؟ کمی هم به فکر عاقبت خود باش. نام نیک و کردار نیک تنها یادگارهایی است که از انسان جاودانه می ماند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز، روز خوبی برای سرو سامان دادن به کارهایتان است. شما در اوج خود به سر می برید بنابراین از این فرصت نهایت استفاده را بکنید. به حرف هایی که اطرافیانتان درباره شما می زنند، گوش ندهید و نگذارید دیگران با حرف هایشان خوشی شما را نابود کنند. مدتی است می خواهید با فرد مورد علاقه زندگی تان گفتگو کنید اما نمی توانید. این را بدانید، پنهان کردن احساسات تنها مسائل را پیچیده و دشوارتر می کند. در چنین روزی که زمین و زمان می خندد، فرصت خوبی است تا راز دلتان را فاش کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

انجام این نیت خواب و خوراک را از تو گرفته و شوق آن در وجود تو هیاهویی به راه انداخته است. اما بدان برای رسیدن به مقصود، خیالبافی ثمری ندارد و باید واقع بین بود و با حقایق زندگی کرد. با تلاش وسیع و همتی والا می توانی آنچه را که در رویا آرزویش را می کشی، در عالم واقعی به دست آوری و اکنون زمان آغاز است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز دوستانتان با شما تماس می گیرند و می خواهند به شما سری بزنند. در ابتدا ممکن است کمی برای تمییزی خانه استرس داشته باشید اما نگران نباشید همه چیز بی عیب و نقص پیش خواهد رفت. امروز روز خوبی برای شما است. کارهایی که غیر ممکن می پنداشتید، برایتان ممکن می شود. احتیاجی به سخت کار کردن نیست، گاهی هم وقت خود را به تفریح و استراحت اختصاص دهید. شخصیت منحصر به فرد شما خوشبختی را به سمت تان جذب می کند و به آنچه لایق آن هستید خواهید رسید. افرادی که در این روز با شما ارتباط دارند نیز در این خوشبختی سهیم خواهند شد.

فال حافظ امروز متولدین دی :

به دنبال سنگ صبوری می گردی که دل خود را سبک کنی و از رنجها و بی قراری های خود برایش بگویی. بهترین رازدار برای تو خداست. با او درددل کن و از او یاری بخواه، اما همت تو نیز شرط لازم این کار است. به زودی خبرهای خوبی از او به دستت خواهد رسید که تو را شادمان می گرداند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

آروزهایتان را جدی بگیرید. با کمک آن‌ها است که می‌توانید به علاقمندی های زندگی خود پی ببرید و در کمال ناباوری به خودشناسی برسید و مشکلات زندگی‌تان را حل کنید. اگر فردی می‌تواند در این راه به شما کمک کند، برای درخواست آن کوتاهی نکنید. مدت‌ها است ارتباط خوبی با یکی از دوستان تان ندارید اما امروز فرصت خوبی برای حل مشکلات است. با شروع سال جدید شما نیز کدورت ها را دور بریزید و برای دوستی دوباره پیش قدم شوید. مطمئنا از این تصمیم خود پشیمان نخواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

زیبایی و نیکویی ظاهر کسی تو را شیفته خود کرده بود و دلت را بی تاب نموده بود. گرچه او در حال کاضر از شما دور شده است ولی دست دعای شما و تلاشهای بی حدتان او را دوباره به شما خواهد رساند و پاسخ محبتهای بی دریغ خود را از او خواهید گرفت و در کنارش به سربلندی و افتخار خواهید رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

به فکر یک مسافرت هستید، شک و دودلی را کنار بگذارید و با خانواده یا دوستان خود به این سفر بروید زیرا خاطرات و تجربه های خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. احساسات شما فوران کرده است اما سعی می کنید آنها را نادیده بگیرید. بد نیست برخی اوقات به جای منطق از در احساس وارد شوید. این روزها که اعتماد به نفس شما بالاست، به هر کاری دست بزنید، موفقیت شما حتمی خواهد بود. به زودی تلفنی به شما خواهد شد که حاوی خبرهای خوب است. این خبر می تواند روز شما را به بهترین شکل تغییر دهد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

به کسی دل سپرده ای که نه تنها نسبت به تو بی اعتناست بلکه با تو سر لجبازی نیز دارد، ولی بدان تمام اینها که تو می بینی تنها ظاهر قضیه است. او اگرچه در ظاهر با تو دشمنی می کند و دیگران را بر تو ترجیح می دهد، ولی در باطن به شدت خواهان توست. از غم و مشکلات عشق گریزی نیست و باید همه را تحمل نمود ولی به عاقبت شیرین آن می ارزد.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE