خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۲ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۲ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۲ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲ بهمن به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز جمعه 2 بهمن 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۲ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز روز خوبی است برای فکر کردن به جریان زندگی و این که چکار می خواهید بکنید. به تغییراتی که در محیط اطرافتان و به ویژه در محل کارتان اتفاق افتاده اند فکر کنید، هنوز هم اتفاقات و تغییرات زیادی در پیش دارید که باید خودتان را برای آنها آماد کنید. امروز حرف زدن برایتان سخت خواهد بود و نگران این هستید که با این کار آشفتگی های درونی و احساساتتان را به معرض نمایش بگذارید و آنچه می خواهید را هم به دست نیاورید. شما این توانایی را دارید که به افکار منفیتان غلبه کنید پس زودتر خودتان را جمع و جور کنید. سعی کنید کارهایی که دوست دارید را انجام دهید و تا جایی که می توانید از روز تعطیلتان در کنار شریک زندگی خود لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

شخصیت و فطرت هر کسی از اعمال و رفتارش عیان می گردد و قدر زر را زرگر می شناسد و بس. هر چیزی در جهان فانی و گذری است الا عشق، کار نیک و نام نیک. اگر فعلا گشایشی در کار خود نمی بینی، مصلحت تو در آن نیست وگرنه خدا از حال هیچ کدام از بندگانش غافل نیست. به خدا و ائمه اطهار توسل کن تا به آنچه در نظر داری دست یابی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز ذهنتان بسیار تند و تیز است و هیچ کس نمی تواند شما را گول بزند. هر کس تا دهانش را باز کند تا آخر حرفش را خوانده اید و انگار که صدای فکر کردن آدم ها را می شنوید. از این توانایی که امروز در وجودتان است استفاده مناسب بکنید و کاری نکنید که در دیگران بازخورد منفی ایجاد کنید. اگر احترامی که انتظارش را دارید از کسی که دوست دارید دریافت نکنید دچار دلخوری و ناراحتی خواهید شد. شما کار درستی انجام می دهید که خودتان را لایق احترام می دانید، ولی انتظارات بیهوده نداشته باشید، همین که خودتان از کاری که انجام داده اید رضایت داشته باشید و از درست بودن آن مطمئن باشید کافی است، شما نیازی به تحسین و تایید دیگران ندارید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

به زودی برای تو فرصتی مساعد فراهم می گردد. بخت به تو روی کرده و زمان کامیابی فرا رسیده است. برای رسیدن به مقصود خود از توسل به خدا و تاثیر دعا غافل مشو. گرچه امکانات فعلی تو محدود است، ولی می توانی با استفاده از توانایی هایی که در وجود تو نهفته است به کامیابی برسی، دست از تلاش بر ندار و از سرزنشها مرنج که خدا با توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز ممکن است درگیر یک نبرد قدرت شوید، به خودتان اصلا فشار بیش از حد نیاورید و تنها آنچه در توانتان هست را انجام دهید. از درگیری مستقیم پرهیز کنید، این کار وضعیت شما را به هیچ عنوان بهتر نخواهد کرد. شاید اگر این نبرد را به وقت دیگری واگذار کنید نتایج بهتری بتوانید بگیرید. امید خودتان را در هیچ شرایطی از دست ندهید و تسلیم تردیدهای خود نشده و قدرت تفکر مثبت در به وجود آوردن دنیایی بهتر را دست کم نگیرید. بعد از ظهر امروز در خانه نمانید، به خرید بروید، به دوستان و اعضا خانواده سر بزنید و یا به سینما و تئاتر بروید. تا جایی که می توانید امروز به خودتان استراحت مطلق داده و از تمام لحظاتتان لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

زندگی توام با آرامش و شادی داری و از هر نعمتی به اندازه کافی بهره مندی و این برای تو گنجی است که از تمامی گنجهای دنیوی با ارزش تر است و اگر این آرامش را به مال دنیا بفروشی، بسیار ارزان فروخته ای و آنچه از دست داده ای در مقابل آنچه بدست می آوری بسیار ناچیز است. پس از زندگی خود لذت ببر که زندگی واقعی آن چیزی است که تو از آن برخورداری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز کسی که دوست دارید موضوع حساسی را مطرح خواهد کرد که شما نظرات محکم و غیر قابل تغییری در مورد آن دارید و این موضوع ممکن است بین شما ایجاد بحث و درگیری کند. بیش از اندازه تعصبی نباشید و واقعیت ها را بپذیرید. از موضوع اصلی منحرف نشوید و بحث های نامربوط گذشته را دوباره مطرح نکنید. اگر مدت هاست در فکر آغاز انجام یک کار هنری بوده اید امروز بهترین زمان ممکن برای این کار است. اگر احساس ناراحتی می کنید و یا دلتان گرفته است در خانه ننشینید. بیرون بروید و قدم بزنید و هوای تازه را تنفس کنید. این قدم های کوچک به شما کمک خواهند کرد تا از فکر کردن به چیزهای منفی و ناخوشایند نجات پیدا کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

برای تو زمان عیش و کامیابی فرا رسیده است، اما بدان که در پیشگاه الهی همه انسانها یکسان هستند و دنیا رهگذری است که باید از آن گذشت. پس غصه کم و زیاد دنیا را مخور که فانی است و برای آنکه گنج بیابی باید رنج تحمل کنی ولی اکنون که دور به دست توست هرگز زیادی روی مکن که هر اوج، افولی به دنبال خواهد داشت

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

در حال حاضر اولویت اصلی شما بازگرداندن تعادل و آرامش به زندگیتان است تا بتوانید ببینید با خودتان چند چند هستید و برای به دست آوردن اهداف و خواسته هایتان چه کارهایی باید بکنید. در هر صورت این را به یاد داشته باشید که با هر مشکلی هم که در طول مسیرتان مواجه شدید ایده آل های ارزشمند خود را کنار نگذارید. به هیچ عنوان ارزش و توانایی های خودتان را دست کم نگیرید و اعتماد به نفستان را حفظ کنید. شما باید در رفتارهایتان علاوه بر داشتن محبت و توجه نسبت به کسانی که دوست دارید وظایف و مسئولیت های خودتان را هم در نظر داشته باشید تا بتوانید همه چیز را تحت کنترل داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

برای بدست آوردن کسی که دوستش داری تلاش بسیار زیادی کرده ای. سعی کرده ای آنقدر به او محبت کنی تا رسم مهر و وفاداری را به او بیاموزی، اما باید بدانی که او انسانی است که قدر مهر و محبت را نمی داند پس بیهوده تلاش مکن و به دنبال کسی باش که قدر تو و محبتهایت را بداند. بیهوده عمر خود را مصروف او مکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز فعالیت هایی که به عنوان تفریح های خنده دار شروع می شوند ممکن است ناگهان به رقابتی تمام عیار بدل شوند که بین شما و دوستانتان حتی جنگ و دعوا به راه خواهد انداخت. بازی و سرگرمی را بیش از اندازه جدی نگیرید و از دقایق با هم بودن لذت ببرید. امروز باید به وعده هایی که داده بودید عمل کرده و یا کاری که موعد آن فرا رسیده را انجام دهید. بهتر است این کار را پشت گوش نیندازید و در اولین فرصت ممکن آن را انجام دهید. بعد از به انجام رساندن وظایفتان می توانید بقیه روزتان را همان طوری که خودتان دلتان می خواهد بگذرانید. اصلا چطور است همراه با کسی که دوست دارید به گردش و تفریح بروید؟

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تا زمانیکه انسان در موقعیتی مناسب قرار دارد دوستان بسیاری در دور و برش هستند اما دوست خوب کسی است که در زمان تنگدستی و موقعیتهای نامناسب در کنار انسان بماند. چنانچه مسافرتی به شما پیشنهاد گردید حتما استقبال نمایید که نفع شما در آن است، اما در حساب و کتاب خود دقت بسیار کن و از مال حرام بپرهیز که چون آتش زندگی انسان را می سوزاند.

مطلب مشابه :   فال امروز جمعه 29 دی 96 | فال روزانه

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

ایده هایی که به تازگی در سرتان شکل گرفته اند به هیچ کسی مربوط نیستند، پس نیازی نیست که آنها را با کسی در میان بگذارید، خودتان به تنهایی به آنها فکر کرده و ساخته و پرداخته شان کنید. مسافرتی که مدت ها در انتظارش بوده اید به زودی برایتان فراهم خواهد شد. بد نیست امروز که تعطیل هستید و وقت دارید اطلاعات لازم برای داشتن بهترین سفر ممکن را جمع آوری کنید. شما در حال حاضر آمادگی لازم برای نزدیکی بیشتر در رابطه عاطفیتان را دارید، ولی اگر طرف مقابلتان بخواهد خودش را ناگهان بیش از اندازه به شما نزدیک کند به دلیل وحشتی که از آسیب دیدن از این رابطه در شما ایجاد می شود تمایل شدیدی به فرار کردن از او پیدا خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

معامله با خداوند بهترین معاملات است. تو به خلق خدا یاری برسان تا خدا تو را در کلیه امور زندگیت یاری دهد. رفتار دیگران با ما در واقع انعکاس رفتار خود ماست. چنانچه با دیگران از روی مهر و وفا رفتار کنیم آنها نیز با ما رفتاری مشابه خواهند داشت. در کلیه امور به خدا توکل کن که قادر مطلق است نه به بنده خدا که در مقابل خدا ناتوان و عاجز است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز نمی توانید نسبت به تفاوت بین حق و باطل و صحیح و غلط بی تفاوت باشید و هر جا جدالی بین این دو در میان باشد خودتان را وارد ماجرا خواهید کرد. شاید به نظر دیگران این طور بیاید که جو گیر شده اید و رفتاری غیر معمولی دارید از خودتان نشان می دهید، ولی خودتان از رفتار و عقایدتان اطمینان کامل دارید. با این حال در عکس العمل نشان دادن محتاطانه برخورد کنید، شاید راه حل هایی بهتر از آنچه شما فکر می کنید هم وجود داشته باشد. شاید یکی از دوستان و یا اعضای خانواده تان بر اساس موفقیت هایی که در گذشته داشته اید از شما بخواهد که او را راهنمایی کنید. این کار وقت زیادی از شما خواهد گرفت، ولی خودتان از انجام آن لذت خواهید برد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

به دنبال سنگ صبوری می گردی که دل خود را سبک کنی و از رنجها و بی قراری های خود برایش بگویی. بهترین رازدار برای تو خداست. با او درددل کن و از او یاری بخواه، اما همت تو نیز شرط لازم این کار است. به زودی خبرهای خوبی از او به دستت خواهد رسید که تو را شادمان می گرداند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

شما دوست دارید در مورد مسئله ای که برایتان اهمیت ویژه ای دارد برای دیگران صحبت کنید، ولی مواظب باشید که حرف هایتان بر اساس استدلال و منطق باشند. البته در حال حاضر هر چقدر هم که دیگران به ایده ها و نظراتتان اعتراض کرده و آنها را زیر سوال ببرند برایتان مهم نیست و با پشتکار سر حرفتان باقی خواهید ماند. امروز می توانید بر اساس برنامه هایتان پیش رفته و به خواسته هایتان برسید. فقط باید مواظب باشید که اتفاقات اطراف حواستان را پرت نکنند و در مسیر درست پیش بروید، وگرنه اوضاع به صورت غیر منتظره ای تغیر خواهد کرد. امروز رت و مدها و مهمانی های خانوادگی وقت زیادی از شما خواهند گرفت، از این کار لذت ببرید ولی به کارهای خودتان هم برسید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در تمام مدت عمر و زندگی خود همیشه در کارهای خود نیت خیر و خیال خدمت به خلق خدا را در سر داشته ای و طعنه و تحقیر دیگران در شما خللی وارد نکرده است. به پاس این اخلاق نیکو به زودی رحمت الهی شامل حالتان خواهد شد و کارهایتان سروسامان می یابد و مشکلات مالی شما کاملا مرتفع می گردد و این پاداش فطرت پاک شماست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

در حال حاضر عاملی که برای موفقیت خود کم دارید داشتن منطق و قدرت استدلال است. امروز بسیار احساسی عمل می کنید و رفتارهایتان اصلا قابل پیش بینی نیستند. از طرفی هم نگران افکار و قضاوت های دیگران هستید و در مقابل آنها گارد گرفته و آماده حمله اید، ولی بهترین کاری که می توان کرد این است که با رفتاری آرام و ملایم پیش بروید و در دیگران حساسیت ایجاد نکنید. امروز خانه تان حسابی شلوغ و پر رفت و آمد است و تلفنتان لحظه ای از زنگ خوردن باز نمی ایستد. شاید از این همه شلوغی و هیاهو احساس کنید که دارید سرسام می گیرید، قبل از خواب به پیاده روی بروید، هوا بخورید و ذهن خودتان را آرام کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

تمام سعی و تلاشت را به کار گرفتی ولی نهایتا به نتیجه مطلوب نرسیدی. اما امید خود را از دست مده. اگر یک در بسته است درهای دیگری هست که می توانی آن را با کلید صبر و تلاش بگشایی. راههای دیگر را امتحان کن و بدان که موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز هر چقدر هم که حرف هایتان را با دقت و احتیاط انتخاب کنید، همین که از دهانتان خارج شوند عکس العمل هایی در طرف مقابلتان ایجاد خواهند کرد که شما را شگفت زده خواهد کرد. متأسفانه اطرافیانتان پیام حرف هایتان را به درستی نمی گیرند و از حرف هایتان سوء برداشت خواهد شد. دلیل این موضوع به احتمال زیاد این است که برخی از اطلاعات مهم را از قلم انداخته اید. انعطاف پذیر باشید و در صورت لزوم در دیدگاه خود تغییر ایجاد کنید. سرتان شلوغ است و باید چند نفر را ببینید، یکی از دوستانتان نیز برای انجام این کار با شما همراه خواهد شد. ساعات پایانی روز را برای خودتان و استراحتتان بگذارید و خودتان را بیش از اندازه خسته نکنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

روزهای خوشی با هم داشتید اما اکنون فکر می کنی که او دیگر آن تمایل سابق را نسبت به تو ندارد. این اندیشه را از سر بیرون کن چون همانطور که تو به او محتاجی او نیز به تو مایل است. به زودی پیامهای امیدوارکننده ای به دستت خواهد رسید و تو را شادمان خواهد کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ ذهنی بسیار پر انرژی هستید و نیاز شدیدی به داشتن فعالیت فیزیکی در خودتان احساس می کنید. از روز تعطیلتان استفاده کرده و از خانه بیرون بروید. اگر می توانید به کوهنوردی بروید و یا فعالیت های ورزشی دیگری که دوست دارید را انجام دهید. سعی کنید خودتان را با دیگران هماهنگ کنید و ساز مخالف نزنید، به ویژه اگر قرار است فعالیتی گروهی داشته باشید این کار باعث ایجاد دودستگی بین افراد گروه خواهد شد و خودتان نیز از این رفتارتان پشیمان خواهید شد. تمام روز سرتان گرم خواهد بود و حسابی خسته خواهید شد، شب را روی کاناپه لم دهید و یک فیلم خوب نگاه کنید و زودتر بخوابید تا بتوانید هفته خوبی را شروع کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

از هر کسی به اندازه توان و ظرفیتش توقع داشته باش. از اینکه اطرافیانت تو را درک نمی کنند، غمگین مباش. مکر دشمنان در تو اثرگذار نخواهد بود. از آنچه که داری راضی باش و طمع مکن. قدر روزگار جوانی خود را بدان تا در پیری حسرت آن را نخوری. نگران فردا مباش و غصه دیروز را مخور. به حال بیندیش که در زندگی هیچ حالتی مداوم نیست. نیکی دیگران را نیز جبران کن تا پیوسته مورد لطف قرار بگیری.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی