خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه  ۲ اردیبهشت به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز پنجشنبه 2 اردیبهشت 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز به دنبال پیدا کردن راه چاره ای برای مشکلات حل نشده تان هستید، ولی حرف زدن در این مورد به آن خوبی که انتظار دارید پیش نخواهد رفت. در هر صورت سرکوب کردن احساساتتان در دراز مدت راه حل خوبی نخواهد بود. باید سعی کنید برای رسیدن به توافق با طرف مقابلتان کنار بیایید و احساسات او را نیز درک کنید و به او هم حق بدهید. این کار زمینه لازم برای رسیدنبه نقاط مشترک و تفاهم را فراهم خواهد کرد. در زمینه روابط عاطفی امروز برای شما روز رهایی و پیش رفتن است. اگر به فکر بهبود رابطه تان هستید باید خیلی زود خودتان را از آنچه دست و پایتان را می گیرد رها کرده و آغوشتان را به سوی آنچه پیش رویتان است باز کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

بشارت باد بر شما اخبار خوشی که به زودی به دستتان خواهد رسید. او که مدتها منتظرش بودید باز خواهد گشت و به یمن بازگشت او کارهایتان سامان می یابد. آنان که پیمان های خود را با شما شکستند، به جزای اعمال خود خواهند رسید و زندگی همراه با آرامش و شادی نصیب شما خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

راه های همیشگی که از صحت آنها برای به انجام رساندن کارهایتان به بهترین شکل ممکن اطمینان دارید امروز برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان برای شما کافی نخواهد بود، زیرا شما امروز به دنبال کمال و یافتن بهترین ها هستید. کنار گذاشتن انتظارات غیر منطقی برای به پایان رساندن برنامه ها و کارهایتان همراه با موفقیت ضروری است. کمی از خود گشتگی خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید و به صورتی که اصلا انتظارش را ندارید به کمکتان خواهد آمد. در شرایط فعلی شاید ریلکس کردن به نظرتان سخت بیاید، اما حداقل کمی دراز بکشید تا باتری هایتان شارژ شوند. با شرکت در کلاس یوگا، پیاده روی طولانی مدت در طبیعت و یا گفتگو با کسی که به او اعتماد دارید خودتان را آرام کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

مدتی است به درد هجران گرفتاری و به شدت نگران آن یار سفر کرده. نگرانی تو بی مورد است، او باز خواهد گشت. به پشتوانه های نامطمئن دنیا تکیه مکن و اگر زندگی فرصت دوباره ای در اختیارت گذاشت از آن استفاده مطلوب کن و از سوءاستفاده کردن از امکاناتی که در اختیارت قرار می گیرد، بپرهیز. حرفهایی از قول تو به کسی که دوستش داری گفته شده، هرچه زودتر حقیقت را برای او بیان کن قبل از آنکه اسباب دردسر شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز اگر فرصتی برای وقت گذراندن با بچه هایتان برایتان پیش آمد قدر این فرصت را بدانید و برنامه مخصوصی برای امروزتان بچینید. کودک درونتان را آزاد کنید و شما هم مثل آنها رفتار کنید. تفریحات برنامه ریزی نشده می توانند روزتان را به خاطره ای خوشایند برای خودتان و اطرافیانتان تبدیل کنند، حتی اگر این کار به قیمت کنار گذاشتن برنامه قبلیتان تمام شود. شادی انرژی منفی را از بین می برد، پس هر چقدر که می توانید آن را به اطراف منتقل کنید. ما وقت بسیاری را هدر می کنیم تا کاری کنیم که اطرافیان دوستمان داشته باشند، و خودمان را در قالب هایی می گنجانیم که مناسب ما نیستند؛ خودتان را همانگونه که هستید بپذیرید و نگذارید هیچکس مانع درخشش شما بشود.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

فکری در سر داری و نیتی در دل که تمام زندگی تو را تحت الشعاع قرار داده است. تمام فکر و ذکر روز و شب تو رسیدن به این نیت است. بهتر است کمی حوصله به خرج دهی. درست است که تو با او به شهرت و موقعیت عالی می رسی، اما باید تحمل داشته باشی. بدان که مرادت حاصل خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز نسبت به وقت گذراندن با دوستان و نزدیکانتان احساساتی دوگانه دارید. از طرفی دلتان میخواهد که با آنها همراه شوید و از بودن در کنار آنها لذت ببرید، از طرفی دیگر هم نگران این هستید که مبادا مجبور شوید بخاطر آنها وارد بحثی شوید که به شما هیچ ارتباطی ندارد و از آن فراری هستید. انتخاب کردن تنهایی هرچند به اندازه بودن با دیگران لذت بخش نیست، امروز می تواند بهترین گزینه شما باشد، زیرا وقتی تنها هستید نیازی ندارید که در مورد چیزی به کسی توضیح بدهید. فردا برای فعالیت های اجتماعی روز بهتری خواهد بود. آیا حرف مهمی در ذهنتان است که باید با عشقتان در میان بگذارید؟ اکنون زمان خوبی برای مخفی کردن نیست، حرف دلتان و حقیقت را بگویید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

به کسی دل بسته ای و نگرانی که رقیب بر تو پیروز شود و این فکر آسایش و آرامش را از تو سلب کرده است. فکر می کنی که او از حال تو بی خبر است. در انجام مقصود خود راه صحیح را انتخاب کن تا اسیر انسانهای دیو صفت نشوی و به راه خطا نیفتی. از دوران جوانی خود نهایت استفاده را بکن و مقصودت را از خدا بخواه که برآورده خواهد شد.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

شما می خواهید کنترل خودتان را روی برنامه هایی که دارید حفظ کنید، ولی مانع غیر منتظره ای که امروز ناگهان بر سر راهتان قرار خواهد گرفت ممکن است که برنامه هایتان را کمی بهم بریزد. بجای این که برای حفظ برنامه های قبلیتان تقلا کنید و با سرسختی و نگرانی واکنش نشان دهید بهتر است عقلتان را به کار انداخته و انعطاف پذیر باشید. خودتان را با شرایط ایجاد شده تطبیق داده و رسیدن به کارهای اصلی برنامه تان را در اولویت قرار دهید، بعدا هم وقت برای پرداختن به جزئیات وقت گیر خواهید داشت. یادتان باشد به دنبال هر چیزی که بگردید همان را خواهید یافت. پس انرژی منفی را کنار زده و به دنبال بهترین ها باشید تا بهترین ها را به دست بیاورید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

انسان وارسته ای هستی و از تعلقات دنیوی دست شسته ای. وقتی موقعیت و امکانات فعلی خود را با هدف بزرگی که در نظر داری مقایسه می کنی، احساس پوچی و نگرانی می کنی اما به خاطر داشته باش که خداوند قادر مطلق است. پس امید خود را به لطف و مرحمت الهی هرگز از دست مده و بدان که از دریای عشق قطره ای کیمیاست. به همان قطره قانع باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز پیدا کردن راه حل به سادگی برایتان ممکن نیست و تصمیم گیری در مورد مسائل مادی را برای شما دشوارکرده است. بیهوده به دنبال پیدا کردن راهی برای منطقی نشان دادن ولخرجی هایتان نباشید و سراغ انجام کارهایی که با بودجه تان هماهنگی ندارند نروید. حتی اگر فکر می کنید معامله خوبی را دارید از دست می دهید هم بهتر است پولتان را پس انداز کنید و این کار را برای وقت دیگری بگذارید که نگاهتان نسبت به نیازهایتان منطقی تر است. وقتی از چیزی اطمینان ندارید حفظ احتیاط بهترین گزینه ممکن است. در مورد تعهدات خود به عشقتان فکر کنید و ببینید در رابطه شما چه کسی قدرت را در دست دارد و این نبرد قدرت را به نتیجه برسانید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

آرزوهای بسیاری در سر داری. تاکنون همیشه سر در لاک خود داشته ای، ولی مدتی است حس جدید در وجود خود احساس می کنی، گویا در دام محبت یا غمزه جادویی اسیر شده ای. انشاءالله که خیر است. قدم پیش بگذار و منتظر خبرهای خوش باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

اگر از انتخاب و قضاوت خودتان در رابطه با موضوعی اطمینان ندارید به هیچ عنوان تحت فشار دیگران دست به انتخاب نزنید. این حس تردید شما شاید برای دیگران خوشایند نباشد، ولی می تواند امروز بزرگ ترین نقطه قوتتان باشد زیرا شما قادر هستید هر دو طرف قضیه را با ذهن باز و به دقت مورد بررسی قرار دهید. همین باعث می شود سیاستمدار خوبی باشید و بتوانید بین دو طرف زمینه رسیدن به توافق را فراهم کنید. امروز قدرت بی سابقه ای در خود حس می کنید که نمی توانید آن را نادیده بگیرید، اما در راهی که به سوی موفقیت می رود  اعتدال را فراموش نکنید و محدودیت های خود را درنظر بگیرید، متاسفانه شما یک سوپر قهرمان نیستید!

فال حافظ امروز متولدین مهر :

انسانی خوشبین هستی و خیلی راحت گول ظاهر دیگران را می خوری و این هیچ خوب نیست. تو باید اطرافیانت را با محک تجربه آزمایش کنی و نیک و بد را از هم جدا نمایی. سعی کن کمتر غصه مال دنیا و کم و زیاد آن را بخوری زیرا ارزش عمر و زندگی بیشتر از اینهاست. برای دستیابی به آرزوها و اهداف بزرگت باید از جان و دل مایه بگذاری. پس قبل از آنکه دیر شود اقدام کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز بادقت بسیاری در هر اتفاق و هر حرفی به دنبال معنا و مفهومی غیر از آنچه در ظاهر آن می بینید می گردید. این کار تنها باعث احساس گیجی و سردرگمی شما خواهد شد زیرا به احتمال زیاد معنای خاصی در این اتفاقات و حرف ها نهفته نیست. این کار تنها با ایجاد این توهم که دیگران از حرف هایشان منظوری دارند می تواند باعث به وچود آمدن دلخوری از اطرافیانتان شود. وقت آن رسیده است که رزومه کاری خود را به روز کنید و چنانچه خواهان یک موقعیت کاری بهتر هستید به جستجوی آن بروید. باید با موسسات و افراد برجسته ارتباط برقرار کنید تا فرصت های بهتری بیابید. وقت گذراندن با افرادی که به شما در رسیدن به اهدافتان می توانند کمک کنند را حتما در برنامه خود جای دهید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

تصمیم به انجام کاری گرفته ای که راهی بس دشوار دارد که در این راه باید هرآنچه که داری در طبق اخلاص بگذاری و تمام سعی و توانت را به کار گیری. اگر از گذر عمر تاکنون راضی نبوده ای و واقعا قصد تغییر مسیر در زندگیت را داری امروز بهتر از فرداست زیرا این راه تو را به سعادت و نیکبختی دنیوی و اخروی خواهد رساند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز اگر درمورد چیزهایی که برایتان جالب هستند با اطرافیانتان صحبت کنید به احتمال زیاد دچار ناامیدی خواهید شد، زیرا حرف هایتان برای آنها هیچ جذابیتی ندارند و نمی توانند شور و هیجان شما وقتی دارید در این باره صحبت می کنید را درک کنند. البته اگر انتظارتان را نسبت به عکس العمل آنها بالا نبرید خیلی هم دلسرد نخواهید شد. سعی کنید در بحث هایتان منطقی باشید و با اغراق و زیاده روی در آنها واکنش منفی ایجاد نکنید. اگر برای عشقتان برنامه ای در سر دارید بدانید که فقط با رویاپردازی نمی شود پیش رفت، باید پیش بروید و هر چند کوچک، گام بردارید. ببینید رابطه تان به کجا دارد می رود؟ آیا در همان مسیری قرار دارید که رویایش را در سر دارید؟

فال حافظ امروز متولدین آذر :

عمر گرانبهای خود را صرف هوا و هوسهای بیهوده کردی و فرصت ها را از دست دادی. لیاقت بیش از اینها را داشتی ولی به اندکها بسنده کردی. اکنون نیز قافله عمر در حال گذر است و تو همچنان در خواب غفلت آرمیده ای و صدای زنگهای کاروان به گوشت نمی رسد. ولی حالا وقت آن رسیده که تحولی در خود ایجاد کنی و از بند اسارت در دام دنیا خود را رها کنی و تا به آنجا که لیاقتش را داری پرواز کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز بهتر است سکوت نکنید و نظرات و ایده هایتان در رابطه با شرایط فعلی را بیان کنید. الان وقت خوبی برای ناز و ادا نیست، پس خیلی صریح و راحت نظرتان را بگویید. شاید با مخالفت بعضی ها مواجه شوید، ولی اگر بتوانید از نظرات خود دفاع کنید درست بودن آنها را به دیگران ثابت کرده و حمایتشان را به دست خواهید آورد. وقتی دیگران بدانند موضعتان دقیقا چیست دست از مخالفت و مقاومت در برابر افکار و نظراتتان برخواهند داشت. درست است که عاشق بودن و لذت بردن از رابطه عاطفیتان مهم است، اما آیا احترامی که انتظار دارید را از این رابطه دریافت می کنید؟ آیا به همان اندازه که برای عشقتان مایه می گذارید از جانب او نیز دریافت می کنید؟

فال حافظ امروز متولدین دی :

انجام این نیت خواب و خوراک را از تو گرفته و شوق آن در وجود تو هیاهویی به راه انداخته است. اما بدان برای رسیدن به مقصود، خیالبافی ثمری ندارد و باید واقع بین بود و با حقایق زندگی کرد. با تلاش وسیع و همتی والا می توانی آنچه را که در رویا آرزویش را می کشی، در عالم واقعی به دست آوری و اکنون زمان آغاز است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:


امروز احساس می کنید که دیگران نسبت به شما، توانایی ها و موفقیت هایتان به اندازه کافی توجه نشان نمی دهند و این مسئله باعث احساس ناراحتی و دلخوری شما شده است. شاید حتی نسبت به یکی از دوستان و یا نزدیکانتان که مورد تحسین دیگران است حسادت کرده و فکر کنید که حق شما را خورده است. ولی حتی اگر خودتان فکر کنید دارید در این مورد بیطرفانه قضاوت می کنید هم تعصب هایی از درون قدرت تشخیص شما را دارند تحت تاثیر قرار می دهند. دیگران را برای احساس بدی که دارید سرزنش نکنیدو به جای این کار سعی کنید عملکرد خودتان را بهتر کنید و این نکته را بدانید که همیشه موفقیت بهترین انتقامی است که می توانید بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

از این لج و لجبازیها درمانده و مستاصل شده ای و در مقابل هر عملی نتیجه ای معکوس می گیری، اما بدان که راه عشق راهی است پر نشیب و فراز و اگر تمایل رسیدن به مقصود را داری باید آهسته و پیوسته بروی و متواضع و فروتن باشی. مشکل تو خودت هستی. کمی عاقلانه تر فکر کن، راه حل مسائل پیدا می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

شما اصلا نمی توانید کسانی که وعده و وعیدهای بیش از حد می دهند و بعد به جای انجام وظایفشان وقت خود را به بطالت و خوش گذرانی با دیگران می گذرانند را تحمل کنید. شما نمی خواهید قضاوت کنید، ولی وقتی کسی سهم خودش را از کاری که دارید انجام نمی دهد احساس بسیار بدی به شما دست خواهد داد. متأسفانه انتقاد کردن از دیگران هیچ کمکی به بهبود این اوضاع نخواهد کرد. امروز کمی دندان روی جگر بگذارید و صبر کنید تا ببینید فردا چه اتفاقی خواهد افتاد. چنانچه احساس کردید که رابطه عاطفیتان با مشکل مواجه است از کسانی که روزی در جایگاه امروز شما بوده اند کمک بخواهید و مطمئن باشید که آنها با روی باز به شما کمک کرده و شما را راهنمایی خواهند کرد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

در تمام مدت عمر و زندگی خود همیشه در کارهای خود نیت خیر و خیال خدمت به خلق خدا را در سر داشته ای و طعنه و تحقیر دیگران در شما خللی وارد نکرده است. به پاس این اخلاق نیکو به زودی رحمت الهی شامل حالتان خواهد شد و کارهایتان سروسامان می یابد و مشکلات مالی شما کاملا مرتفع می گردد و این پاداش فطرت پاک شماست.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A