خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۲۰ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۲۰ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۲۰ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۰ اذر به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز جمعه 20 آذر 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۲۰ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز چرخیدن به دور خودتان با حداکثر سرعت و بدون هیچ هدف و انگیزه خاصی هیچ کمکی به آرام کردن بیقراری درونیتان نخواهد کرد. شما برای انجام هر کاری آماده اید و فکر می کنید می توانید با وجود مشکلات محتلف، به اشاره ای به صورت تخته گاز در مسیر رسیدن به هدفتان قرار بگیرید. با این که متاسفانه امروز پیشرفت چندانی نخواهید داشت، نباید مسیری که در پیش گرفته اید را ترک کنید، با سرعت کم هم که شده باید به مسیرتان ادامه دهید. فقط مواظب باشید که خطری در راهتان قرار نداشته باشد و چراغ قرمزها را رد نکنید. داشتن اعتماد به نفس و اطمینان به آنچه می خواهید به دست بیاورید کلید موفقیت شما خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

نیتی در سر داری و برای هرکس بازگو می کنی مورد تایید واقع می شوی، اما این نیت اگرچه ظاهری ساده و آسان دارد، ولی در عمل بسیار صعب و مشکل است و اگر در انجام این نیت راسخ هستی باید با مشکلات و سختی های این راه کنار بیایی و با صبر و شکیبایی آنها را حل نمایی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز مسائلی که در حالت عادی جذابیتی برای شما ندارند توجه شما را به خود جلب کرده اند. پرداختن به مسائل اسرار انگیز برایتان بسیار جالب و هیجان آور است و بی آن که در دنیای واقعی جایی بروید این موضوعات شما را به سفرهای دور و دراز خواهند برد. ولی فکر کردن به این موضوعات حواس شما را از مسائل و کارهایی که به رسیدگی شما نیاز دارند پرت خواهد کرد. قبل از هر کاری به مسائلی که برایتان در اولویت هستند بپردازید. امشب را با دوستانتان بگذرانید، البته اگر متاهل هستید این یعنی باید وقتتان را با دوستان خانوادگی خود بگذرانید تا عشقتان نیز با شما همراه باشد، امروز حتما باید برای خانواده تان وقت بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

در گذشته چیزی (کسی) را از دست داده ای که خیال آن هرگز از سرت بیرون نشده و پیوسته حسرت گذشته را می خوری، ولی وقت آن رسیده که از این خواب غفلت برخیزی، زیرا یکبار دیگر شانس به تو روی آورده پس فرصت را از دست مده و نگذار زندگیت تباه شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

شما فکر می کنید که دیگران از شما توقعاتی بیش از حد و بیجا دارند و قابلیت هایتان نیز آنطور که باید و شاید دیده نمی شود و توجهی که لیاقتش را دارید به شما نشده است. اگر می خواهید جدی گرفته شوید بیش از هر چیز دیگری باید به چیزهایی که برایتان اولویت دارند توجه کنید. شما دوست دارید که به فرد بهتری تبدیل شوید و این موضوع می تواند کمک بسیار زیادی به رشد و پیشرفت شخصی شما بکند. می خواهید رابطه ای که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است را به مرحله جدیدی برسانید، برای این کار باید مسائلی که به رسیدگی فوری شما نیاز دارند را در نظر بگیرید و با بی تفاوتی از کنار آنها عبور نکنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در مقابل نیکیها و کارهای خوبی که انجام می دهی توقع مزد مادی نداشته باش و بدان که خوب بودن هنر است و اسرار بسیاری در زندگی نهفته که برای هر کس قابل فهم نیست. نفوذ در دیگران تنها با خوبی و مهربانی ممکن است و به تو هشدار می دهم که کسانی که در مقابلت ادعای عاشقی می کنند عاشقان واقعی نیستند. از آنها بر حذر باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

شما معتقد هستید که می توانید عادت های قدیمیتان را به اشاره ای کنار بگذارید. ولی واقعیت این است که این کار به آن سادگی که شما فکر می کنید هم نیست و نمی توان یک شبه به یک نفر دیگر تبدیل شد و باید با تصمیماتی کوچک و ساده شروع به ایجاد تغییرات در زندگیتان بکنید. بهترین کار این است که با ایجاد تغییرات لازم در برنامه غذاییتان شروع کنید و غذاهایی که برای سلامتیتان ضرر دارند را کنار بگذارید. تغییرات در هر زمینه ای که باشند باید کم کم به وجود بیایند، درغیر این صورت خیلی زود کنار گذاشته خواهند شد. امروز احساسات انسان دوستانه شما در اوج خود هستند و دوست دارید هر کاری که از دستتان بر می آید برای دیگران انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

زمان منتظر کسی نمی ماند و با شتاب در گذر است. اگر می خواهی از قافله عقب نمانی باید عجله کنی. مدتها در حال جستجو و تحقیق در مورد تصمیمی که در سر داری بوده ای و اکنون فکر عملی کردن این نیت را در سر داری. هرچه سریعتر کار خود را آغاز کن که بهترین فکرهاست.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز آنقدر سرشار از انرژی هستید که توانایی مهار کردن آن را ندارید، مخصوصا اگر مجبور باشید یک جا بمانید و به کارهایتان رسیدگی کنید. سعی کنید این همه انرژی را با شرکت در فعالیت های ورزشی به صورت سالمی تخلیه کنید، حتی تماشای مسابقات ورزشی هم می تواند به این کار کمک کند. این کار همچنین به شما کمک خواهد کرد تا جذب هیجانات مسابقات شده و نگرانی هایتان را فراموش کنید. هر کار دیگری هم که به شما کمک می کند تا همراه با تخلیه این همه انرژی احساس بهتری نسبت به زندگی داشته باشید هم به شما توصیه می شود. این آخر هفته فرصت خوبی برای پیدا کردن نیمه گمشده تان میتواند باشد. به شرط آن که خودتان بدانید که به دنبال چه کسی دارید می گردید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

کسی را دوست داری که دارای طبعی بسیار لطیف و زودرنج است و در عین حال مورد توجه همگان. اگر او را دوست داری باید با خوب و بدش کنار بیایی و سازش کنی و در عین حال به وفاداری او اطمینان داشته باشی. تو او را با هزاران مشکل و سختی به دست آورده ای، پس به افسون دشمنان اعتنا نکن و صبر و حوصله به خرج بده تا مشکلاتت حل شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز فکرتان درگیر مسائل مربوط به گذشته است و از زمان حال فاصله گرفته اید. این فکرها و خاطرات آنقدر مبهم هستند که به جای این که شما را به آرامش برسانند، می توانند باعث احساس سردرگمی شما شوند. درست است که فکر کردن به گذشته بسیار جذاب به نظر می رسد، ولی تمرکز کردن روی آینده و اهدافتان بسیار سازنده تر می تواند باشد. ارتباط برقرار کردن با نیازمندان و انجام دادن آنچه که در توانتان است باعث می شود که احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید. اگر احساس می کنید که هیچ کس شما را دوست ندارد و برای هیچ کسی جذابیت ندارید سخت در اشتباهید، کافیست کمی چشمتان را باز کنید.

 

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

زندگی بی عشق تنها زنده بودن است و هر کسی که عشقی در سر ندارد زندگی هم ندارد. از خوشیهای زندگی لذت ببر. به پند و نصایح بزرگان گوش جان بسپار که برایت سودآور و بی ضرر است. فکر زیاده طلبی مال دنیا را از سر بیرون کن که مال هر قدر زیاد هم که باشد، تمام شدنی است. قصه گنج قارون بهترین گواه بر این مدعاست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز حرف زدن در مورد مسائل جنجالی و بحث برانگیز مانند فلسفه و مفهوم زندگی با دوستان نزدیک و اطرافیانتان می تواند راه خوبی برای پرت کردن حواستان از نگرانی های جدیترتان باشد. این بحث ها نتایج چندانی نخواهند داشت ولی می توانند به شما در تعیین اهداف جاه طلبانه ای کمک کنند که حاضر هستید برای رسیدن به آنها هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید. این را یادتان باشد که برای رسیدن به این اهداف به میزان زیادی از کار و تلاش نیاز خواهید داشت. با احساسات خود مواجه شوید و آنچه احساس می کنید را انکار نکنید؛ این کار به نفع شما خواهد بود و به شما قدرت بیشتری خواهد بخشید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

در این شهر و دیار و در میان مردمان احساس شدید غربت و دلتنگی داری و بی تاب و بی قراری و برای رسیدن به همدمی که حرف دل شما را بفهمد لحظه شماری می کنی. اکنون که قصد بازگشت گرفته ای از خدا بخواه تا با مدد او وسایل بازگشت فراهم شده و تو به آرزوی خود دست یابی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز ممکن است اعتماد به نفستان در مورد رسیدن به موفقیت آنقدر بیش از حد و اندازه باشد که فکر کنید دست به هر کاری که بزنید به موفقیت ختم خواهد شد و با این تفکر برای خودتان مشکل ایجاد کنید. اگر می خواهید پیشرفت کنید باید واقع بین باشید و اعتماد به نفس کاذب نداشته باشید. برداشتن قدم های کوتاه ولی پیشروی مداوم همیشه بهترین راه برای رسیدن به نتیجه مورد نظرتان است. کارهای بسیار برای انجام دادن و زمانی اندک پیش رو دارید. با این حال الان از آن وقت هایی است که بیشترین بازدهی ممکن را دارید. فقط یادتان باشد که غذا خوردن و نوشیدن آب را فراموش نکنید. حتی سوپر قهرمان ها هم برای موفقیت در عملیات خود به سوخت نیاز دارند.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

اکنون که به شکر خدا زندگیت سروسامانی گرفته دیگر جای شکوه و ناله نیست. اگر دلداده ای شکایت بیهوده مکن و اگر بی اعتنایی دیده ای از اعتراض بپرهیز. بدنامی و رسوایی قسمت کوچکی از راه پرنشیب و فراز عاشقیست. هرچه در این راه نصیبت می شود غنیمت شمر که هرچه از دوست رسد نیکوست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز حتی اگر هیچ برنامه به خصوصی برای روزتان نداشته باشید هم سرشار از شور و هیجان هستید. با تمام وجود به دنبال ماجراجویی هستید، ولی بهتر است فعلا ایده های عجیب و غریبی که در سر دارید را عملی نکنید و به وقت گذرانی و انجام کارهای هیجان انگیز همراه با دوستانتان اکتفا کنید. اگر بیش از اندازه خودتان را حق به جانب ندانید شانس موفقیتتان بیشتر خواهد بود. داشتن کمی تواضع به شما کمک خواهد کرد پیشرفت بیشتری داشته باشید.وقت آن رسیده است که ترس هایی که مانع از پیشرفت شما در راهتان به سوی آینده ای موفق می شوند را کنار بگذارید و روی افکار مثبت متمرکز شوید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

انسان زمانی به موفقیت و مراد خود می رسد که در این راه زحمت بسیار کشیده باشد. تو نیز اگر می خواهی به سعادت برسی هیچ شک و تردیدی به دل راه مده و بدان که وسواس و تردید عوامل بازدارنده و منفی هستند به سرزنشهای بی خبران توجهی مکن تا به کمال مطلوب خود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

.امروز بر خلاف آنچه با توجه به ویژگی های شخصیتان از شما انتظار می رود، با اشتیاق تمام حاضرید تا وارد پروژه ای شوید که چیز زیادی در رابطه با آن نمی دانید. بهتر است حواستان را خوب جمع کنید، زیرا ممکن است حقایق مهمی را نادیده بگیرید که می توانند اثراتی مخرب روی برنامه هایی که برای آینده تان دارید داشته باشند. نیازی نیست که امروز تصمیمات سرنوشت ساز بگیرید؛ در واقع بهتر است کمی به خودتان وقت بدهید و پیش از برداشتن قدم بعدی تمام گزینه های موجود را مورد بررسی قرار دهید. هر چند قلبا خیلی بیقرار هستید و دلتان می خواهد هر چه زودتر دست به کار شوید کمی صبوری به خرج دادن برایتان خیلی بهتر خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین دی :

زمان تصمیم گیری و عمل فرا رسیده. قبل از اینکه زمان از دست برود با فکری باز و صبر و حوصله تصمیمی عاقلانه بگیر. از اهل ریا و دنیاپرستان و حسودان فاصله بگیر و در راه عملی نمودن تصمیمت قدم بردار، قبل از آنکه آیینه دلت را زنگارها سیاه کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

شما از این که فرصتی دست داده تا یک استراحت درست و حسابی بکنید بسیار هیجان زده هستید و دوست دارید ساعاتی لذت بخش همراه با دوستان و اعضای خانواده بگذرانید. به همین دلیل ممکن است برنامه های زیادی برای وقت گذراندن با آنها ترتیب دهید. ولی این همه برنامه برای گذراندن این روزها شما را آنقدر خسته خواهد کرد که دیگر حوصله این همه خوشگذرانی را نخواهید داشت. به جای این که دیگران را به خاطر این موضوع سرزنش کنید پیش از این که دیر شود در برنامه ریزی برای تعطیلات کمی منطقی برخورد کنید. مسائل احساسی ذهن شما را بیش از هر چیز دیگری به خود مشغول خواهند کرد، خیلی آنها را تجزیه و تحلیل نکنید، وگرنه همه چیز را پیچیده تر خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

مدتی است دچار مشکلات مالی شده ای و به علت ضعف مالی در عشق خود دچار تردید گشته ای، اما بدان که به زودی مشکلت حل خواهد شد. غصه گذشته را مخور و به آینده بیاندیش و نگران هیچ چیز نباش که خداوند کریم و رحیم است.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

فرصت های جدیدی دارند برای شما به وجود می آیند و این پیام را برایتان در بر دارند که می توانید در مسیر زندگیتان تغییراتی را به وجود بیاورید که مدت ها در انتظار آنها بوده اید. با این حال شما دارید تلاش می کنید که رویاها و اهداف قدیمیتان را فراموش کرده و اولویت را به چیزهایی بدهید که به تازگی برای شما اهمیت پیدا کرده اند. اکنون فرصت مناسبی است برای این که به بررسی عواملی بپردازید که مانع پیشرفت شما در زندگی حرفه ایتان شده اند. ولی این را به یاد داشته باشید که آنچه لازم است انجام دهید تغییر در مسیرتان است و نه در پیش گرفتن راه میانبر! کارهای غیر ضروری را از لیست کارهای امروزتان خط بزنید. امروز روز تعطیل است و حتما باید وقتی را هم صرف استراحت کردن کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

از آنجا که شما انسانی هستید که نسبت به همه اطرافیان رفتاری شایسته و به جا دارید، از دیگران نیز توقعی مشابه دارید، اما بدان که کار نیک کردن برای پاسخ نیک گرفتن نیست. تو با انجام کارهای نیک وجدان خود و خدای خود را راضی می کنی، پس غصه عکس العمل های دیگران را مخور و در بند رفتار آنها نباش که اجر نیکوکاران با خداست.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A