خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال روزانه،فال امروز چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴

فال روزانه،فال امروز چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴

فال روزانه،فال امروز چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه،فال امروز چهارشنبه 20 آبان 94
فال روزانه،فال امروز چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

چند روزی است که خودتان را درگیر موضوعی کرده اید و این مسئله بر روحیه شما تاثیر بدی گذاشته است طوری که احساس پوچی می کنید. برای رهایی از این وضعیت خواندن یک کتاب، مجله یا تماشای تلویزیون را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا می تواند شما را از آن وضعیت دور و ذهن تان را کمی بازتر کند. اگر می خواهید در مسیری درست قدم بگذارید، هر آنچه را که فکر می کنید می تواند برایتان هیجان انگیز باشد، انجام دهید. بهتر است امروز کمی به رابطه عاطفی که در آن قرار دارید، بیاندیشید. اگر دچار گیجی و ابهام شده اید، کمی در تنهایی به آنچه شما را آزار می دهد فکر کنید. شاید واقعا موضوعی که ذهن تان را درگیر کرده آنقدرها هم که شما فکر می کنید بزرگ و مهم نباشد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

شاه شمشادقدان خسرو شیرین دهنان***که به مژگان شکند قلب همه صف شکنان

مست بگذشت و نظر بر من درویش انداخت***گفت ای چشم و چراغ همه شیرین سخنان

تعبیر: به شما می گویند که چرا به دنبال پول و ثروت نمی روید و همیشه دم از شعر و عاشقی می زنید. در جواب می گوئید زندگی مرفه بدون عشق معنا ندارد و به این سخن خود معتقد هستید. به دنیای فانی تکیه نمی کنید. خوشی را در پرهیز از گناه می دانید و معتقدید که باید مرد خدا بود.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز رویاهای زیبا اما عجیب و غریبی را در سر می پرورانید. توصیه می کنیم آنها را بر کاغذی بنویسید زیرا می توانند ایده های خوبی به شما بدهند و حتی بر درآمد شما در آینده ای نزدیک نیز موثر باشند. فقط قبل از اقدام به هر کاری، تمام جوانب را به خوبی بررسی کنید و واقع بینانه تصمیم بگیرید. شاید کارهایتان آنطور که شما انتظار دارید، پیش نروند اما در نهایت موفقیت از آن شما خواهد بود. در مورد رابطه عاطفی خود بهتر است واقع بین باشید. موضوعات مختلفی است که باید در مورد آنها با شریک زندگی تان گفتگو کنید پس بی حوصلگی را کنار بگذارید زیرا این رابطه ارزش تلاش را دارد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

مرحبا طایر فرخ پی فرخنده پیام***خیر مقدم چه خبر دوست کجا راه کدام

یا رب این قافله را لطف ازل بدرقه باد***که از او خصم به دام آمد و معشوقه به کام

تعبیر: یک دیدر غیر منتظره دارید که بسیار خوشحالتان می کند و پیام خوشی به شما می دهد. به سفری می روید که جز معنویت چیزی سوغات ندارد. همه روزی به دنیای باقی می روند پس این چند صباح عمر را خوبی کنید و چیزی را که برای خودتان نمی پسندید برای دیگران هم مپسندید. به کس ترحم نکنید بلکه مخلصانه کار انجام دهید.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز یکی از دوستان تان را ملاقات می کنید و در این دیدار به جنبه هایی از شخصیت او که تا به حال نزد شما پنهان بوده، پی می برید. زیبایی بیش از حد او احساسات شما را بر می انگیزد طوری که دوست دارید ارتباط خود را با او افزایش دهید. فقط اگر می خواهید که او احترام بیشتری برای شما قائل شود، شما نیز باید به خود و توانایی هایتان ارزش بیشتری دهید. امروز قادرید با کلامتان دل هر آن که را که می خواهید به دست آورید یا حتی کدورت های قدیمی را با نرمی کلامتان از بین ببرید، فقط مراقب باشید در این راه زیاده روی نکنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

چه بودی ار دل آن ماه مهربان بودی***که حال ما نه چنین بودی ار چنان بودی

بگفتمی که چه ارزد نسیم طره دوست***گرم به هر سر مویی هزار جان بودی

تعبیر: ناشکری نکنید. با شکوه و شکایت ا عزت نفس تان کاسته می شود. سر خویش را جهت نیاز جز به آستان خداوند جلوی هیچ بنده ای خم نکنید. با سرنوشت خودتان نجنگید آنچه سرنوشت برایتان رقم زده همان اتفاق می افتد. مرحبا بر شما که جز حلقه ی عشق به خداوند دیگری به گوش نیانداخته اید.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

اگر چه فصل پاییز کمی دلگیر است اما شما از نظر روحی احساس رهایی و آزادی می کنید. ایده های جدید و خلاقانه ای در ذهن دارید که می تواند در پیشرفت و موفقیت تان تاثیر بسزایی داشته باشد. امروز فرصت خوبی برای کتاب خواندن یا مطالعه مطالبی است که به آنها علاقه دارید، پس اطلاعات خود را افزایش دهید. هر چیزی که امروز یاد بگیرید، فردا به کمک تان خواهد آمد. بهتر است از لاک خود بیرون بیایید و آنچه را که در دلتان می گذرد برای عزیزترین تان بازگو کنید. لازم نیست در این راه سخت بگیرید، کافی است به چشم های او زل بزنید و صادقانه کلام تان را به زبان آورید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست***در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست

در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست***در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست

تعبیر:  از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

 

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز دوست دارید در دنیای هنر گشت و گذار و کمی  در مورد آن تحقیق کنید.  شاید بد نباشد به گالری های مختلف سری بزنید یا به تماشای کنسرت یا تئاتر بروید. اگر می خواهید لذت شما دو چندان شود، از یکی از دوستان تان بخواهید شما را همراهی کند. اکنون زمان مناسبی برای خرید و پول خرج کردن نیست، به جای آن یک کتاب بخوانید تا ایده های جدیدی به ذهن تان بدهد. امروز یک ملاقات مهم با یکی از دوستان تان خواهید داشت. اگر می خواهید با هدف جنگیدن به جلو پیش روید و تنها به دنبال شنیدن چراها باشید، توصیه می کنیم که قبل از آغاز مکالمه، زاویه دید خود را تغییر دهید در غیر این صورت شکست شما حتمی است.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

سمن بویان غبار غم چو بنشینند بنشانند***پری رویان قرار از دل چو بستیزند بستانند

به فتراک جفا دل ها چو بربندند بربندند***ز زلف عنبرین جان ها چو بگشایند بفشانند

تعبیر: با یک اتفاق کوچک خیلی زود از پا در می افتی و فکر می کنی دیگر کارت تمام است. همه ی کارهایت نیمه تمام باقی مانده است. خودت می دانی اگر اراده کنی همیشه بهترین ها مال توست ولی تنبلی کرده و تدبیر کارت را به دست دیگری می سپاری. خودت را کنار نکش و همیشه در میدان کار و کوشش باش. تو موفق می شوی.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

مدتی است می خواهید در مورد تاریخ و گذشته اجدادتان تحقیق کنید، امروز فرصت مناسبی برای این کار است. شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت به دست آورید. مشارکت در گروههای مختلف و علاقمند به این رشته نیز می تواند به بسیاری از سوالات شما پاسخ دهد. در حال حاضر لازم نیست زیاد بر برنامه ها زندگی تان تمرکز کنید زیرا هر چه بیشتر به آنها فکر می کنید، گیج تر خواهید شد. کمی دست نگه دارید و استراحت کنید. برای آرامش خود وقت بگذارید. به احساسات خود گوش دهید زیرا راه درست را به شما نشان خواهند داد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

چو برشکست صبا زلف عنبرافشانش***به هر شکسته که پیوست تازه شد جانش

کجاست همنفسی تا به شرح عرضه دهم***که دل چه می کشد از روزگار هجرانش

تعبیر: به دنبال دوستی می گردید که بتوانید درد دل خودتان را به او بگویید. با خجالت و گوشه نشینی آینده ی خوبی نخواهید داشت. بهانه و عذرها را کنار بگذارید تا دلتان زنده و جوان شود. شما به نیتتان می رسید زیرا نشانه هایی از آن به نظرتان رسیده است.

مطلب مشابه :   فال امروز یکشنبه 23 آبان 94 | فال روزانه + فال حافظ

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

دوست دارید اطلاعات خود را به خصوص در زمینه هایی چون تکنولوژی افزایش دهید. شاید اطلاعاتی که به دست می آورید در ابتدا برایتان کمی پیچیده باشد اما اجازه ندهید دشواری آن شما را متوقف کند زیرا با گذشت زمان همه چیز برایتان روشن و واضح خواهد شد.  وقت آن است تا به رابطه عاطفی خود تغییراتی دهید. شما باید تصمیمات مهمی بگیرید و این کار مستلزم گفتگو با شریک زندگی تان است. هر دوی شما حقیقت را می دانید اما از بیان آن هراسانید. این راه در دراز مدت جوابگوی شما نخواهد بود. بنابراین زخم خود را همین حالا درمان کنید تا حادتر نشود.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

دارم از زلف سیاهش گله چندان که مپرس***که چنان ز او شده ام بی سر و سامان که مپرس

کس به امید وفا ترک دل و دین مکناد***که چنانم من از این کرده پشیمان که مپرس

تعبیر: همه تو را اذیت می کنند چه دوست و چه آشنا و هیچ نفعی به تو نمی رسانند. دوست به تو جفا می کند و آشنا دشمنی. چاره ای نیست تحمل کن و امیدوار باش سوختن و ساختن جزئی از وجودت است.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز به کمک دوستان تان مهارت های کامپیوتری خود را افزایش می دهید. شما به انیمیشن و گرافیک کامپیوتر علاقه دارید و دوست دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید پس برای ثبت نام در کلاس های آموزشی درنگ نکنید. به زودی خبر خوبی در مورد افزایش درآمدتان به شما می رسد، این را مدیون تلاش های اخیر خود هستید. حتما می دانید که کلمات قدرت زیادی دارند، بنابراین آنها را عاقلانه انتخاب کنید در غیر این صورت عشق تان را از خود می رنجانید. از احساس درون تان برای انتقال حرف هایتان کمک بگیرید. مطمئنا شریک زندگی تان آنها را به سادگی دریافت خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

مرا مهر سیه چشمان ز سر بیرون نخواهد شد***قضای آسمان است این و دیگرگون نخواهد شد

رقیب آزارها فرمود و جای آشتی نگذاشت***مگر آه سحرخیزان سوی گردون نخواهد شد

تعبیر: به امید قسمت خود باش. از رقیب خود دوری کن کار را از روی عقل و منطق انجام بده. عجله نکن همه چیز بهموقع درست خواهد شد. با گریه و زاری کردن چیزی درست نمی شود. دست به دعا بردار. نماز صبح را فراموش نکن که هر چه حاجت بگیری از نماز صبح است.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

به زودی یکی از دوستان قدیمی تان را ملاقات می کنید اما این بار به شیوه ای متفاوت از گذشته. اگر مجرد هستید گفتگوی شما به گونه ای پیش خواهد رفت که احساس می کنید نیمه گمشده خود را یافته اید. بر عکس آن هم ممکن است اتفاق افتد. به عنوان مثال شما با فردی رابطه ای عاشقانه داشته اید و پس از مدت ها جدایی دوباره با هم ارتباطی دوستانه برقرار خواهید کرد. در هر دو صورت خودتان را برای مسیری جدید اما هیجان انگیز آماده کنید. اگر هم متاهل اید و احساس می کنید که رابطه عاطفی شما دچار تلاطم شده است، نگران نشوید زیرا روندی طبیعی است که اجتناب از آن غیر ممکن است. شاید بد نیست بیشتر به نیازهای طرف مقابل تان توجه کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

به دور لاله قدح گیر و بی ریا می باش***به بوی گل نفسی همدم صبا می باش

نگویمت که همه ساله می پرستی کن***سه ماه می خور و نه ماه پارسا می باش

تعبیر: تو کار خیرات را انجام بده و ار بنده ی خدا تمنای جواب نداشته باش خداوند در جای دیگر جواب کار خوبت را می دهد. رحمت خداوند شامل حالت شده و مالی خوب به تو می رسد. گره از کارت باز می شود. تو کار خودت را بکن دشمن شکست می خورد و دست به هر چه بزنی طلا می شود.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

وقت آن است تا به رویاهای خود رنگ واقعیت دهید. مهم نیست ایده هایی که در سر دارید در چه زمینه ای است، نقاشی، شعر، مقاله، موسیقی… آنها را هر چه زودتر عملی کنید. شاید مجبور شوید برای اتمام این کار در خانه بمانید و از ملاقات دوستان تان محروم شوید اما نگران نباشید زیرا ارزشش را دارد. فردی را ملاقات کرده اید که محبت اش به دل شما نشسته است و دوست دارید رابطه جدی تری را با او آغاز کنید. نگران ابراز احساسات خود نباشید زیرا او نیز احساسی مانند شما دارد. فقط بهتر است قبل از هر پیشنهادی تمام حقایق زندگی خود را با او در میان بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

جهان بر ابروی عید از هلال وسمه کشید***هلال عید در ابروی یار باید دید

شکسته گشت چو پشت هلال قامت من***کمان ابروی یارم چو وسمه بازکشید

تعبیر: یارتان حاضر به هر گونه فداکاری برای شما می باشد. هر ملامتی را به خاطر شما تحمل می کند و برای رسیدن به تو بهای سنگینی پرداخت کرده است. بدون شما زندگی برایش چون شب است. تو هم طلب او را برآورده ساز تا خوبی های او را جبران کرده باشی.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

شنیدن خبرهایی شما را وادار کرده تا برای ایجاد تغییرات، تلاش بیشتری به خرج دهید اما بهتر است قبل از اقدام به هر کاری به خوبی جوانب مختلف را در نظر بگیرید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید. احتمال این که در نهایت نظر خود را تغییر دهید، زیاد است. به احساسات خود توجه بیشتری نشان دهید. مدتی است آنها را نادیده گرفته اید و شاید دلیل برخی سوتفاهم های شما همین باشد. سخت است گاهی افکار منطقی خود را نادیده بگیریم و به ندای قلب مان گوش دهیم اما حال زمان آن است که کمی آرامش داشته باشید و آنچه دلتان می خواهد را انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است***ببین که در طلبت حال مردمان چون است

به یاد لعل تو و چشم مست میگونت***ز جام غم می لعلی که می خورم خون است

تعبیر: روشنایی و آفتاب خوبی ها در حال طلوع است و این طلعت بسیار مبارک است و سعادت به همراه دارد. اتفاقات شیرینی رخ خواهد داد . شما از در آشتی در می آیید. لحن کلامت را زیباتر کن. خاطرات دردآور را فراموش کن. کاری را که می خواهی انجام بده چون سود سرشاری برایت دارد.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

آیا تا به حال به ستاره شدن یا بازی در یک فیلم فکر کرده اید؟ امروز این شانس برای شما فراهم می شود یا حداقل مهارت هایی را که در این زمینه به آن احتیاج دارید، به دست خواهید آورد. ممکن است حتی با افرادی که تجربه های زیادی در این زمینه دارند نیز ملاقاتی داشته باشید. در هر صورت شانس خود را از دست ندهید زیرا یک بار در خانه شما را خواهد زد. امروز فردی را ملاقات می کنید که تا به حال تمایلی به برقراری ارتباط با او نداشتید. درهای تازه ای به سوی شما و روابط تان باز خواهد شد بنابراین زمان آن است کمی روحیه ریسک پذیری خود را بالا ببرید و قلب خود را باز بگذارید تا اتفاقات خوشایند به سراغ تان آیند.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

آن کس که به دست جام دارد***سلطانی جم مدام دارد

آبی که خضر حیات از او یافت***در میکده جو که جام دارد

تعبیر: هر کس که در خانه ی او را زد ناامید بر نمی گردد. پس برای بازگشت سلامتی، دست به سوی او دراز کنید. از او بخواهید در ازای سلامتی، روح و جسم خویش را در راهش صرف کنید. خداوند هم به این حسن نیت شما از سر گناهتان خواهد گذشت. انشاالله.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی