خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۲۰ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲۰ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲۰ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 20 مهر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۲۰ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز روز درمان و آشتی است. شاید کسی اخیراً شما را اذیت کرده یا با شما رفتار بدی داشته است. ولی شما حالا آماده شروع تازه ای هستید، زیرا می توانید همه مشکلات را حل کنید و از آنچه از سرتان گذشته درس می گیرید. از لحظات بهره ببرید و با افرادی که دوستشان وقت بگذرانید. پتانسیل و انرژی مثبتی در هوا هست. ولی اگر می خواهید این انرژی مثبت را وارد رابطه خود کنید و آن را بهتر کنید، باید تلاش کنید و این خود به خود اتفاق نمی افتد. باید با شریک زندگی تان آغاز کنید. گرمی طبیعی و ذاتی تان را به او نشان دهید و برایش هدیه زیبایی بخرید. روحیه شما امروز زیاد خوب و بالا نیست، پس تظاهر نکنید که هست. دلیلی ندارد که خودتان را گول بزنید و فکر کنید که همه چیز عالی است. شما به حمایت عاطفی بیشتری نیاز دارید، پس شک نکنید و آن را درخواست کنید. دیگران به شما بدهکاراند.

 

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

خوش است خلوت اگر یار یار من باشد***نه من بسوزم و او شمع انجمن باشد

من آن نگین سلیمان به هیچ نستانم***که گاه گاه بر او دست اهرمن باشد

تعبیر: دعاهایتان برآورده خواهد شد و رقیبانتان موفق نمی شوند. فکر خودتان را به چیزهای دیگری هم معطوف کنید. روال عادی زندگی از دستتان خارج شده است. چیز با ارزشی در دست دارید که برایتان بسیار عزیز هم هست. نگذارید به دست نااهلان بیفتد. رازدار باشید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز احساس می کنید که زندگی تان شبیه بیابان شده است، ولی خوشبختانه امروز پناهگاهی پیدا می کنید. از آن بهره ببرید. افرادی که در چند هفته اخیر با آنها آشنا شده اید برایتان از قبل جالب تر می شوند. بر عهده شماست که جنبه هایی از شخصیت تان که عقب نگه داشته بودید را عوض کنید. شما آماده ماجرای بزرگی هستید. اگر در رابطه ای بوده اید و با هم خوب کنار می آمدید، پس وقایع امروز شما را تشویق می کنند که یک قدم دیگر بردارید. گرمی طبیعی و واقعی بین شما وجود دارد و میزان آن امروز از همیشه بیشتر می شود. شما چیز نادر و بسیار خوبی دارید. امروز سفره دلتان را باز کنید. اغلب اوقات شما بسیار منزوی و کم حرف هستید. دیگران در مورد شما اشتباه فکر می کنند، پس امروز روز خوبی برای روشن کردن بعضی موارد و از بین بردن شک و شبهه ها و صادقانه حرف زدن با دیگران است.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

صوفی از پرتو می راز نهانی دانست***گوهر هر کس از این لعل توانی دانست

قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس***که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست

تعبیر: هنوز خیلی خامی چیزهایی را که به دست آورده ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

بعضی سوالات در مورد زندگی خانوادگی آنطور که فکر می کردید واضح و مشخص نیستند. این موضوع در مورد احساسات هم صادق است. با این حال بیش از هر کسس شما هستید که باید مراقب آسیب نزدن به احساسات دیگران باشید. امروز مسئله ای پیش می آید که باعث می شود شما کنترل موقعیتی را در دست بگیرید و عواطف خود را مهار کنید. اگر از فکر کردن به قرار امشب ناراحت و نگران می شوید، اشکالی ندارد. چیز خاصی در مورد آشنایی اخیر شما وجود دارد. وقتی بعضی چیزها به خطر می افتند، انسان گرایش به احتیاط و دوراندیشی دارد و نمی خواهد چیز بیشتری از دست بدهد. خودتان باشید تا همه چیز خوب پیش برود. وقتی روحیه ثابتی ندارید درست نیست که تصمیمی بگیرید. شما امروز از لحاظ عاطفی قوی هستید و اعتماد به نفس غلبه بر چالش هایی که به سمت شما می آید را دارید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن***منم که دیده نیالودم به بد دیدن

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم***که در طریقت ما کافریست رنجیدن

تعبیر: به دنبال راه نجاتی هستید. دیگر خسته شده اید. اطرافیانتان فقط عیوب شما را به رختان می کشند و هنرتان را نمی بینند ولی شما مهد خوبی ها هستید. با شهامت به مراد دلتان می رسید. چشم امیدتان خداست، بی طاقت نشوید، حرفی که می زنید عل کنید شما خوبی را ه اطرافیانتان یاد دهید. مواظب باشید خطا نکنید تا همه کارهایتان به باد فنا نرود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

شما عواطف پیچیده ای در مورد رابطه و خانواده خود در چند روز اخیر داشتید. شاید نتوانسته باشید نگرانی های خود را کاملاً برای دیگران بگویید. ولی امروز این احساسات بالاخره رو می آیند. اطرافتان را نگاه کنید، شاید کسی را بیابید که به حل مشکلاتتان کمک کند. امروز دیگر درباره احساسات خود روشنفکری نمی کنید و می گذارید که خونگرمی طبیعی تان مشخص شود. مشکل اینجاست که حس می کنید در این رابطه چیزهای بیشتری هست و در حال حاضر شما از درون احساس هیجان می کنید و دست و پایتان را گم کرده اید. در حال حاضر دو دلی و تردید بزرگترین دشمن شماست. بیشتر آن بدین دلیل است که شما اطلاعاتتان زیاد است. هرچه تحقیق بیشتری انجام دهید و با افراد بیشتری حرف بزنید، بیشتر گیج می شوید. تمرکز و دقت خود را بیشتر کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

ای پیک راستان خبر یار ما بگو***احوال گل به بلبل دستان سرا بگو

ما محرمان خلوت انسیم غم مخور***با یار آشنا سخن آشنا بگو

تعبیر:  خوش به حال شما که دوستان و اطرافیانتان واقعا همراه و محرم رازتان می باشند. پس چرا ناراحتید و همه را نگران کرده اید. کسی از شما عنایت و یاری دارد در حق او کوتاهی نکنید که چند برابر بخشش تان در جایی دیگر جبران می شود.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

اگر هر روز مثل امروز بود، زندگی بهشت می شد. امروز روز خیلی خوبی برای شماست. شما راه حل مشکلاتی که در چند هفته اخیر اذیتتان می کردند را می یابید. چشم و گوشتان را باز نگه دارید و در همه گفتگوها دقت داشته باشید. شاید به اطلاعاتی که نیاز داشتید دست پیدا کنید. کارهایی زیادی هست که می توانید انجام دهید تا رابطه شما بهتر از قبل شود. نباید احساسات عمیق خود را در گوشه دلتان پنهان کنید. دوست دارید آنها را آزادانه تر و بهتر ابراز کنید. با آنکه بسیار فهمیده و مهربان هستید، ولی گاهی هم دمدمی مزاج می شوید. امروز دیگر دست اندازی که در روزهای قبل سر راهتان بود را پشت سر می گذارید و می توانید پایتان را روی پدال گاز فشار دهید. حمایت اطرافیان به شما کمک می کند تا به سرعت همیشگی برسید. در صورت عدم اطمینان به دیگران تکیه کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

یاد باد آن که نهانت نظری با ما بود***رقم مهر تو بر چهره ما پیدا بود

یاد باد آن که چو چشمت به عتابم می کشت***معجز عیسویت در لب شکرخا بود

تعبیر: ایام جئانی و خوشگذرانی و راحتی زود می گذردو از خود و اطرافت غافل نشو که ناگهان این روزهای خوش جای خود را به رنج و مشقت می دهندو پس در عین خوشی و راحتی فکر آینده و حوادث ناگوار هم باش و همیشه آماده ی جنگ با مشقات باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

لازم نیست کارهای دیگران را شما انجام دهید. این خسته کننده است و شما خودتان را تباه می کنید. باید سعی کنید به خودتان استراحت بدهید. به زندگی تان نگاه دقیقی بیندازید و ببینید به کدام سو می روید. پیاده روی کنید یا دوش آب گرم بگیرید. بعد از یک روز استراحت و تعمق، همه چیز بهتر به نظر می رسد. امروز نوید عشق واقعی را دریافت می کنید. اگر امشب قرار است با کسی بیرون بروید یا آشنا شوید، منتظر یک شب بسیار عالی باشید. اگر در رابطه ای دائمی هستید و ازدواج کرده اید، یکی از آن لحظات عالی عشق و محبت به یکدیگر را تجربه می کنید. امروز دیگر آن ستایشی که روزهای قبل از شما می شد وجود ندارد. نگران نباشید. این بهتر است. همیشه که نباید شما در انظار باشید و جلب توجه کنید. بگذارید کس دیگری جای شما را بگیرد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

دیدم به خواب خوش که به دستم پیاله بود***تعبیر رفت و کار به دولت حواله بود

چهل سال رنج و غصه کشیدیم و عاقبت***تدبیر ما به دست شراب دوساله بود

تعبیر: نتیجه ی صبر خودت را می بینی. رنج هایی که کشیده ای به سر آمده و حالا نوبت بخت و مراد است. دولت با تو مساعدت کرده، پس قدر این همه عنایت الهی را بدان. در اصل آنچه را در گذشته کاشته ای امروز درو می کنی و به نیت خودت خواهی رسید.

مطلب مشابه :   فال امروز دوشنبه 3 آبان 95 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

شما افرادی که با آنها وقت می گذرانید را انتخاب می کنید و در این انتخاب سخت گیر هستید. از آنها خواسته های زیادی دارید. گاهی در مورد دیگران حد و مرز خود را نمی شناسید. باید در این مورد خوب فکر کنید. امروز نمی توانید خودتان را با کتاب خواندن یا پنهان شدن در کتابخانه سرگرم کنید. سرنوشت شما را با مشت و لگد به سمت ملاقاتی می برد که کاملاً برایتان فراموش نشدنی خواهد بود. شاید تا وقتیکه فردی را ملاقات کنید و عاشقش شوید، اصلاً متوجه نشوید کجا می روید. مراقب تیر عشق باشید. دوره مهمی به پایان رسیده است و شما در نقطه شروع جدیدی هستید. صفحه دل و ذهنتان را پاک کنید و از نو شروع کنید. دیگران از صحبت کردن در مورد موضوعات جدید با شما خوشحال می شوند. این خوب است و باعث می شود که از تنهایی درآیید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

افسر سلطان گل پیدا شد از طرف چمن***مقدمش یا رب مبارک باد بر سرو و سمن

خوش به جای خویشتن بود این نشست خسروی***تا نشیند هر کسی اکنون به جای خویشتن

تعبیر: گمشده ی خویش را خیلی زود شیدا می کنید و قدر آنچه را که پیدا کرده اید بدانید. به شما بشارت پیروزی می دهند و اسمتان آوازه ی خاص و عام خواهد شد و دوستان شیطان صفت شکست خواهند خورد. الان وقت کار و همت است، امتحان کنید عدالت را برپا سازید و در همه ی کارها به عقلتان رجوع کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز روز رویاپردازی برای شماست، البته این کاری نیست که شما معمولاً انجام می دهید. حس می کنید به تعطیلات رفته اید. امیدوار باشید که مردم سوالات سختی از شما نپرسند زیرا جواب هایتان واضح نخواهد بود. لازم نیست شما هر روز بار دنیا را به دوش بکشید. امروز شانس رسیدن به رابطه ای معنادار و عمیق برایتان زیاد می شد. این چیزی است که شما مدتهاست آرزویش را داشتید و در عین حال از آن متنفرید، زیرا انگار خودتان را در معرض آسیب پذیری عمیقی می گذارید. اگر می خواهید این تجربه عالی را داشته باشید، باید به آتش نزدیکتر شوید. گپ و زمزمه مداوم طبیعی است. ولی امروز شما از غیبت های بیهوده مردم اذیت می شوید و نمی توانید کارتان را انجام دهید. وقتتان را اینگونه هدر ندهید و سرتان به کار خودتان باشد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

بر سر آنم که گر ز دست برآید***دست به کاری زنم که غصه سر آید

خلوت دل نیست جای صحبت اضداد***دیو چو بیرون رود فرشته درآید

تعبیر: تصمیم خود را عملی کن و هر کاری از دستت برمی آید انجام بده. غصه های تو به پایان رسیده است. با تلاش و اراده ی خویش شیطان را در وجودت کشته ای، حال وقت برپا خاستن است. از خدا جدا نشو تا همیشه نتیجه ی کار بر وفق مرادت باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

اگر فرد خاصی در زندگی شما هست، امروز بهترین روز برای ملاقات با والدین اوست. بگذارید آنها شما را خوب بشناسند و با هم گپ و گفتگو داشته باشید. نترسید دنیا که زیر و رو نمی شود. هر اتفاقی که بیفتد، حداقلش این است که چشم و گوشتان به روی بعضی مسائل باز می شود. امید زیادی در مورد رابطه شما وجود دارد. شما می توانید فعالیت ها را با هم انجام دهید که قدرت و توانایی های شما را در سطح بالایی منعکس کند. رابطه خود را کم کم بهتر کنید و جلو ببرید. در ابتدا ترس ها و نگرانی هایی وجود دارد و این طبیعی است. امروز روز لبخند و خنده و گفتگوهای طولانی با افراد دور و برتان است. بهتر است رو در رو و نه تلفنی یا با ایمیل با هم حرف بزنید. بدین ترتیب اطلاعات بیشتری کسب می کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

به جان پیر خرابات و حق صحبت او***که نیست در سر من جز هوای خدمت او

بهشت اگر چه نه جای گناهکاران است***بیار باده که مستظهرم به همت او

تعبیر: حق صحبت با پیران را به جا بیاور و به تجربه های آنها بهائی قائل باش. انها تو را به جایی هدایت می کنند که آخرش بهشت برین است. شانس به تو رو کرده آن را از دشت نده. به بخت خویش لگد نزن. نوید خبری را به تو می دهند که سرشار از رحمت است. خودت همتی داشته باش که فر دولت در انتظار تو است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز نمی توانید کاری برای دودلی خود بکنید. باید به خودتان زمان بدهید. مسیر زندگی شما در حال حاضر مشخص نیست. تغییرات بزرگی درون شما رخ می دهد. بگذارید همه چیز خود به خود درست شود. امروز احتمال این که عشق واقعی را بیابید زیاد است. اگر به مهمانی یا مناسبت اجتماعی می روید، لباس هایی با رنگ های گرم و شاد بپوشید. شاید با کسی ملاقات کنید که دوست داشته باشید او را در سطح عمیق تری بشناسید. شاید کار شما باعث شود که نیاز به مسافرت داشته باشید. آن سر دنیا که نمی روید، فقط به نقاط مختلف شهر یا شهرهای همسایه ممکن است بروید. این تغییر منظره برایتان خوب است.

فال حافظ امروز متولدین دی :

بازآی و دل تنگ مرا مونس جان باش***وین سوخته را محرم اسرار نهان باش

زان باده که در میکده عشق فروشند***ما را دو سه ساغر بده و گو رمضان باش

تعبیر: عجله کن تا از دیگران عقب نیفتی. با دل نگرانی و حرف نگرانی و حرف زدن به جایی نخواهی رسید. بسیار مواظب سلامتی خودت باش. فکر می کنی کس دیگری می خواهد مقصود و نظر تو را از چنگت بیرون بکشد ولی بدان در سرنوشت تو مقصود چیز دیگریست و نصیب کس دیگری نمی شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

شما روز عجیب و خوبی در پیش دارید. وقتی کارهایتان را تمام کردید می خواهید نقاشی بکشید یا چیزی بنویسید و امروز را تا مدتها به یاد خواهید داشت. شما نتایج تغییرات اخیر را در خود می بینید و به دنبال راهی برای بیان آنها هستید. برایتان پیدا کردن کلمات درست سخت می شود. ولی شما یک نویسنده ذاتی هستید. اگر شما از احساس تنهایی رنج می برید و نیاز به رابطه ای گرم و خوب دارید، امروز روز شماست. ولی باید وارد عمل شوید و دلتان را باز کنید تا بتوان عشق واقعی و شریک زندگی تان را پیدا کنید. در وهله اول باید خودتان را دوست داشته باشید. به خودتان فرصت بدهید. سعی کنید همیشه با جسارت و اعتماد به نفس ابتدا اهداف ماهانه خود را تیک بزنید و در هر قدمی از حمایت دیگران استفاده کنید. تشویق و حمایت و صداقت دیگران نسبت به کار شما موجب موفقیت تان می شود. آنچه دیگران به شما می گویند را با گوش جان بشنوید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

وصال او ز عمر جاودان به***خداوندا مرا آن ده که آن به

به شمشیرم زد و با کس نگفتم***که راز دوست از دشمن نهان به

تعبیر: رضایتان همیشه به رضای خدا باشد. با زور شمشیر به جایی نمی رسید. برای درمان دل بیمارتان از خداوند شفا بطلبید. فقط از خدا مرادتان را طلب کنید که دوای دردتان نزد اوست. عمرتان طولان است، کمی صبر و تحمل کنید. ناامید نشوید دعاهایتان پایمال نمی شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز روز خوبی در پیش روی شماست. دیگران بیشتر به نیازهای شما دقت می کنن و با شما خوب رفتار می کنند. شاید با این رفتار زیاد آشنا نباشید. ولی بیش از همیشه آسانگیر و مهربان و اجتماعی می شوید. باید از فضای امروز بهره ببرید و با افرادی که می ترسیدید با آنها آشنا شوید گفتگو کنید. با این کار چیزهای تازه ای یاد می گیرید. اگر تازه با کسی آشنا شده اید، به تدریج یکدیگر را بهتر می شناسید و کم کم درک عمیق تری از او می یابید. عقب نشینی نکنید و ادامه بدهید. بعداً از کاری که امروز کرده اید راضی خواهید بود. امروز وسوسه می شوید که با دیگران هم قدم شوید. شاید همه در طول موج شما نباشند، ولی همیشه کسانی هستند که دانایی و منطق بالایی دارند. باید همیشه چشم و گوشتان را باز نگه دارید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

وقت را غنیمت دان آن قدر که بتوانی***حاصل از حیات ای جان این دم است تا دانی

کام بخشی گردون عمر در عوض دارد***جهد کن که از دولت داد عیش بستانی

تعبیر: قدر لحظات عمر خود را بدان و آن ها را به راحتی از دست نده. راز خود را با نامحرمان در میان نگذار تا دچار دردسر و حسادت دیگران نشوی. برای رسیدن به هدف باید تلاش کنی. مراقب کارهای خود باش و با تعقل و تفکر و صبر و آرامش کار کن تا با سهل انگاری خود را دچار انحراف و شکست نکنی و پشیمان نشوی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا جمعه ۲۵ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا جمعه ۲۵ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار