خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۲۱ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز شنبه ۲۱ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۲۱ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۲۱ فروردین و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 21 فروردین 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۲۱ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز آنقدر هوای بیرون به دلتان نشسته است که دوست دارید تمام روز خود را در بیرون از خانه بگذرانید. شاید یک قدم زدن در پارک هم حالتان را سر جایش آورد. در حال حاضر شما باید تمام تمرکز خود را بر یک موضوع جدی که در زندگی تان اتفاق افتاده بگذارید. پس بهتر است انرژی تان را ذخیره کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. از آنجا که زمان خوبی برای تصمیم گیری نیست پس بر این کار پافشاری نکنید، تنها سعی کنید آرامش و تمرکز لازم را به دست آورید. از هوای آزاد و تازه بهاری لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

بعد از مدتها تفکر و تعقل راه مناسب زندگی خود را یافته ای. اکنون وقت آن رسیده که گذشته ها و خاطراتی که مرور آنها جز غم برایت سودی ندارد، دور بریزی و به آینده سفر کنی. اسرار زندگی خود را با هیچ کس نگو. راهی که انتخاب کرده ای بهترین راه است. از همین فردا شروع کن و عاقلانه و با شکیبایی اولین قدم را بردار.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

آنچه امروز ذهن شما را درگیر خود کرده است، مسائل مالی است. شاید فکر کنید که این موضوع آنقدرها هم که شما فکرش را می کنید، مهم نیست اما بهتر است واقع بین باشید و مسائل مالی را در اولویت زندگی تان قرار دهید. آینده غیر قابل پیش بینی است، پس بهتر است به فکر پس اندازی برای خود باشید. اما در نهایت نگرانی به دل راه ندهید زیرا این شرایط موقتی است و شما در طول یک تا دو هفته آینده دوباره به روال زندگی خود و آرامش باز خواهید گشت. گفتگو و به اشتراک گذاشتن افکارتان با یک دوست می تواند بر تغییر روحیه تان موثر باشد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

به زودی به آرزوی دیرینه خود خواهی رسید و شادی به تو روی می آورد و این نتیجه تلاشهای بسیاری است که تو در راه رسیدن به هدف خود انجام داده ای. مشکلات زندگی خللی در کار تو ایجاد نخواهد کرد و تو به موفقیتهای بزرگی خواهی رسید. پس از فرصتهایی که به تو روی می آورد نهایت استفاده را ببر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

هنگامیکه که صبح از خواب بیدار می شوید و خودتان را در آینه می بینید، از دیدن ظاهرتان وحشت زده می شوید. احساس می کنید کمی ناراحت و کسل هستید و کارهای اخیری که بر سرتان ریخته، شما را خسته کرده است. اما این موضوع را خیلی بزرگ نکنید. قرار نیست زندگی همیشه یک جور و بر وفق مراد شما باشد. تمام چیزی که در حال حاضر بدان احتیاج دارید این است که  سعی کنید کمی به خودتان استراحت بدهید. به عشق تان زنگی بزنید و با او در مکانی آرام قرار بگذارید

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

انسانی خوشبین هستی و خیلی راحت گول ظاهر دیگران را می خوری و این هیچ خوب نیست. تو باید اطرافیانت را با محک تجربه آزمایش کنی و نیک و بد را از هم جدا نمایی. سعی کن کمتر غصه مال دنیا و کم و زیاد آن را بخوری زیرا ارزش عمر و زندگی بیشتر از اینهاست. برای دستیابی به آرزوها و اهداف بزرگت باید از جان و دل مایه بگذاری. پس قبل از آنکه دیر شود اقدام کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

شما فرد خلاقی هستید اما امروز خلاقیت خودتان را از دست داده اید و از این که نمی توانید کار نیمه تمام خود را پیش ببرید و به اتمام برسانید، عصبی و نگران هستید. بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید و این کار را به طور موقت کنار بگذارید و کار دیگری را خیلی احتیاج به خلاقیت و تمرکز ندارد، آغاز کنید. فقط یادتان نرود که به خودتان هر از چند گاهی استراحت بدهید. یک پیاده روی در هوای آزاد بهاری می تواند حال شما را سر جایش آورد. پس تنبلی را کنار گذاشته و به بیرون از خانه سری بزنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

روزها و شبهای سخت هجران و دوری پایان پذیرفته و به زودی مراد شما حاصل می گردد. گذشته سخت و پررنج شما به پایان رسیده و آینده ای درخشان در انتظارتان است. کسانی که به شما فخرفروشی می کردند در مقابلتان به زانو در خواهند آمد. خوشبختی خود را باور کنید و خدای بزرگ را که این نعمت گرانبها را در اختیارتان قرار داده شکرگذار باشید که حلال همه مشکلات تنها اوست.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز ذوق و شوق آن را دارید که در بیرون از خانه بچرخید و از هوای بهاری استفاده کنید. در چنین روزی ارتباط شما نیز افزایش می یابد و افراد مختلفی را ملاقات می کنید. حتی ممکن است مجبور شوید که ساعات زیادی را پای تلفن بگذرانید. در هر صورت روز پر مشغله اما خوشی در انتظارتان است. اگر در ارتباط با شریک زندگی تان صداقت ندارید، بهتر است در رفتار خود تجدید نظر کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. دلخوری ها را همین حالا کنار بگذارید و با گفتگو به مشکلات خود پاسخ دهید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

رفاقت گرچه نعمتی است الهی اما افراط در این راه و فریب هرکس را خوردن عاقلانه نیست. تو که انسانی متواضع، مهربان و پاک هستی بهتر آنست در این مورد دقت بیشتری کنی و بدان هرکه خدا با اوست از همه کس و همه چیز بی نیاز است. مهر الهی را در دل خود پرورش بده تا در عین فقر و حقارت به بزرگی برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

به زودی به یک مراسمی که مدت هاست انتظار آن را می کشیدید، دعوت می شوید و با افراد مهمی در ارتباط خواهید بود.. در این حین حتی ممکن است پیشنهادهای خوب کاری به شما شود. سعی کنید از این فرصت برای پیشرفت خود استفاده کنید. به دنبال انجام کاری هستید اما احساس می کنید که فردی مدام سنگ جلوی پایتان می اندازد و مانع پیشرفتان می شود. اگر زرنگ باشید، برای رهایی از این مسیر حتما راهی پیدا خواهید کرد. فقط باید قبل از هر کاری به خوبی فکر و برنامه ریزی کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

جستجو در احوالات دیگران کاری بیهوده است. وقت خود را به تجسس در خصوص کسانی که با تو ارتباطی ندارند تلف نکن و از گفتن هر حرفی در حضور هر کسی خودداری کن هرچند که او به نظر محرم راز آید. به زودی بهار عمر به تو روی می آورد (فرصتی که دیگر تکرار نخواهد شد) از آن نهایت استفاده را ببر و از هم اکنون خود را مهیا کن.

مطلب مشابه :   فال امروز جمعه 10 آذر 96 | فال روزانه

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

بالاخره فرصت این را پیدا می کنید که به شهر یا کشوری که همیشه آرزوی آن را داشتید، سفر کنید. این سفر شاید یک سفر کاری باشد اما در هر صورت به شما حسابی خوش خواهد گذشت و برایتان بسیار هیجان انگیز خواهد بود. فقط ممکن است در برنامه ریزی هایتان کمی اختلال افتد. به عنوان مثال پرواز تاخیر داشته باشد یا نتوانید هتل دلخواهتان را پیدا کنید یا حتی مشکلاتی در خانه ذهن شما را به خود درگیر کند. اما نگران نباشید زیرا برای تک تک آنها راه حلی پیدا خواهید کرد. کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

مشکلی که برایت پیش آمده تقصیرش به گردن خودت است. بیهوده به دنبال مقصر نگرد و تقصیر را به گردن دیگران نینداز. آنچنان که باید تلاش نکردی، در نتیجه به مقصود مطلوب نرسیدی. پس شکوه و ناله بیهوده نکن و به جای آن به تلاشت اضافه کن زیرا رنج نابرده گنج نخواهد برد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز به یک میهمانی دعوت می شوید. در این مهمانی افرادی هستند که با صحبت های خود توجه شما را به خود جلب می کنند. حتی ممکن است از آنها چیزهای زیادی بیاموزید. اگر دوست دارید ارتباط خود را با آنها ادامه دهید، خجالت را کنار بگذارید و شماره تلفن هایتان را رد و بدل کنید. این ارتباط می تواند درهای جدیدی را در زندگی شما بگشاید. اگر مجرد هستید و به فکر شروع یک رابطه عاطفی، خجالت را کار بگذارید و احساسات و افکار خود را بیان کنید تا نیمه گمشده شما پیدا شود.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

به لطف خدا دارای موقعیت خوب مالی و اجتماعی هستی و زندگی راحت و خوشبختی داری. به زودی خبری به تو خواهد رسید که موفقیت هایت را دوچندان می کند. اگر می خواهی این پیشرفتها و موفقیتها ادامه پیدا کند، از یاری رساندن به کسانی که محتاج کمک تو هستند، دریغ نکن و کاری کن که دعای خیر آنها بدرقه راهت باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز دلتان برای یک رابطه عاشقانه پر می زند. اگر متاهل هستید و از شریک زندگی خود درخواست کردید که با شما همراه شود اما با جواب منفی مواجه شدید، ناراحت و عصبی نشوید. پیش داوری نکنید که او به شما اهمیتی نمی دهد. جواب منفی او می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد. بهتر است حرف های او را قبول و این کار را به روزهای دیگر موکول کنید. به جای آن با یکی از دوستانتان قرار بگذارید و سرتان را گرم کنید تا فکرهای بی ربط به سراغ تان نیاید. به زودی شرایط دلخواهتان فراهم خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در زندگی کسی به ارزش و قدر واقعی تو پی نبرده است و کسانی را بر تو ترجیح داده اند که بسیار از تو پایین تر هستند. به کسی دل سپرده ای که دل در گرو دیگران دارد و تو باید از این عشق حذر نمایی هرچند او دارای ظاهری زیبا و موقعیتی عالی باشد ولی به کار تو نخواهد آمد و ادامه این راه جز پستی و بدبختی ره آوردی نخواهد داشت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

زیاده روی در روزهای گذشته باعث شده که کمی احساس درد کنید. شما باید به سلامت خود اهمیت بیشتری دهید، چیزی که اخیرا از آن غافل بوده اید. اگر نمی خواهید این دردها بار دیگر به سراغ تان آیند، هر چه سریع تر شیوه زندگی سالم تری را در پیش بگیرید. امروز یکی از همکاران یا دوستان تان با حرف هایش شما را غافلگیر خواهد کرد. اما بهتر است قبل از هر عکس العملی خوب فکر کنید تا مبادا پشیمانی به سراغ تان آید و تمام خوشی هایتان را از شنیدن این خبر نابود کند.

فال حافظ امروز متولدین دی :

اکنون که قصد انجام کار و فعالیت جدیدی را داری راهی را انتخاب کن که از آن نفعی به تو و دیگران برسد و علاوه بر سود مادی، نفع معنوی نیز همراه داشته باشد. تنها به فکر مادیات نباش که در لباس درویشی هم می توان خوشبخت و سعادتمند زندگی کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

دلتان می خواهد امروزتان را با عشق تان بگذرانید اما ممکن است در این کار موفق نشوید. ممکن است دوست تان سرش شلوغ باشد طوری که حتی نتواند به تلفن های شما پاسخ دهد. خودتان را کنترل کنید و عصبانی نشوید. اگر کمی صبر کنید، شرایط دلخواه شما فراهم می شود اما با کم طاقتی فقط اوضاع را بدتر خواهید کرد. اگر دیدارتان در چنین روزی میسر نشد، برای روزهای بعدی برنامه ریزی کنید. همیشه یادتان باشد که دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

تمام زندگیت را در گرو عشقی نهاده ای و همه چیزت را وقف دلدار نموده ای اما بدان که اصلی ترین عامل موفقیت در راه عشق، صبر و شکیبائیست و تو را تحمل باید، چرا که همانطور که خودت هم می دانی پایبندی به این عشق برای تو بهترین راهیست که به خوشبختی و سعادت منتهی می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

یکی از اعضای خانواده امروز نزد شما می آید و با حرف هایش شما را گیج می کند، آنقدر که نمی توانید پاسخ درستی به او دهید. سعی کنید از تجزیه و تحلیل بیش از اندازه خودداری کنید زیرا تنها شرایط را پیچیده تر می کند. بهترین راه این است که هر آنچه در همان لحظه به ذهن تان می رسد را بیان کنید. البته در نهایت خواهید فهمید که مشکل او آنقدرها هم که شما فکرش را می کنید حاد نبوده است و در نهایت ختم به خیر می شود. به زودی دوستی با شما تماس می گیرد و خبر خوشی را به شما می دهد که در ارتباط با روابط عاطفی تان خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

انسان زمانی به موفقیت و مراد خود می رسد که در این راه زحمت بسیار کشیده باشد. تو نیز اگر می خواهی به سعادت برسی هیچ شک و تردیدی به دل راه مده و بدان که وسواس و تردید عوامل بازدارنده و منفی هستند به سرزنشهای بی خبران توجهی مکن تا به کمال مطلوب خود برسی.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۷ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE