خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۲۱ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۱ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۱ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۱ دی به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 20 دی 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۲۰ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

یکی از دوستان تان از شما می خواهد تا در مشکلات مالی به او کمک کنید. این موضوع آنقدرها هم که شما فکر می کنید بزرگ نیست. بهتر است به جای این که شما برای او تصمیم بگیرید، به او کمک کنید تا خود برای زندگی اش تصمیم بگیرد. با بیان حقایق و نشان دادن راههای گوناگون، او بهتر و راحت تر می تواند صلاح زندگی خود را پیدا کند. این کار شما در آینده ای نزدیک مورد قدردانی قرار خواهد گرفت. اگر اخیرا برای رابطه عاطفی خود بیش از توان تان انرژی گذاشته اید، وقت آن است که کمی دست نگه دارید و به خودتان نیز اهمیت دهید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

اگر پروژه ای به دست دارید، با کمی خلاقیت می توانید آن را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانید. شاید تمرکز کردن در این شرایط کمی برایتان سخت باشد اما سعی خودتان را بکنید زیرا امروز بهترین زمان برای انجام این کار است. اگر با شریک زندگی تان اختلاف نظر دارید و این موضوع شما را از او دور کرده است، کافی است چند قدم به عقب بردارید و به خودتان زمان دهید تا با زاویه دید دیگری به موضوع نگاه کنید. راههای زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارند، کافی است بخواهید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

یکی از دوستان صمیمی یا شریک زندگی تان به تلفن های شما پاسخ نمی دهد و این موضوع شما را نگران کرده طوری که فکر می کنید دیگر برای او اهمیتی ندارید. اما خودتان را درگیر این موضوع نکنید زیرا دلیل کم توجهی او شما نیستید. او اخیرا به شدت درگیر کارهای خود است طوری که حتی وقت جواب دادن به تلفن هایش را هم ندارد. تنها کاری که شما باید بکنید این است که صبور باشید و سر خودتان را گرم کنید و روز بعد دوباره با او تماس بگیرید. به زودی در زمینه شغلی مورد علاقه تان به شما پیشنهادی می شود که خوشحالتان می کند.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

پای در راهی نهاده ای و حاضری برای رسیدن به هدف، هر سختی ای را تحمل کنی، اما گاهی دچار ناامیدی می شوی و می اندیشی عمر خود را بیهوده در این راه تلف کرده ای، ولی دل خود را از زنگارها پاک کن و از مال حرام بپرهیز و تنها به خدا و معصومین توکل کن تا به هدف خود برسی و اقبال تو را یاری نماید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

آیا امشب با فردی قرار ملاقات دارید؟ اگر جواب شما مثبت است، انتظار کمی تاخیر را از جانب او داشته باشید اما نگران و عصبانی نشوید زیرا عصبانیت شما کاری از پیش نمی برد. از بعدازظهر خود نهایت لذت را ببرید. اگر می خواهید در زندگی تان آرامش محض داشته باشید، وقایع تلخی که در گذشته در زندگی شما رخ داده را فراموش کنید و دیگران را بابت اشتباهات شان ببخشید. در نهایت خواهید فهمید که اتفاقات آنقدرها هم که شما فکرش را می کردید، بزرگ نبوده و حتی برخی از آنها سوتفاهمی بیش نبوده است.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

قبل از این روزگار بسیار خوشی داشتی و یاری همدل و همزبان که از بد روزگار او را از دست دادی و تلاشهای دوباره ات بی نتیجه ماند. بدان که تمام خوشیها ناپایدار است. اکنون دیگر غفلت جایز نیست. به فردا بیاندیش و دوباره از نو شروع کن که فردا روز دیگری است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

زیاده روی در غذا شما را کمی سنگین و بی حال کرده است به همین دلیل نمی توانید به خوبی روی کارهایتان تمرکز کنید. بهتر است خودتان را تحت فشار نگذارید و سعی کنید کارهایتان را به آرامی انجام دهید تا انرژی از دست رفته را دوباره به دست آورید. یک کتاب به دست بگیرید و برای خود یک فنجان چای یا قهوه آماده کنید و روی مبل خانه تان لم دهید و استراحت کنید. اگر سعی دارید با فردی بیشتر آشنا شوید مراقب باشید که در این راه زیاده روی نکنید. زمان همه چیز را حل خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

خود را به شدت درگیر مسائل دنیوی کرده ای. حیف از تو که اینگونه اسیر مسائل پوچ شده ای. به خود بیا. خودشناسی اولین مرحله خداشناسی است. قابلیتهای خود را بشناس و در کسب کمالات بکوش. مشکلات و سختیهای زندگی تو همه به خاطر دنیاطلبی است. به زودی و با صبر و تلاش می توانی این مشکلات را از میان برداری. فکر سفری در سر داری. هرچه زودتر فکرت را عملی کن که خیر تو در آن است.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

عشق زندگی تان از شما دور شده و حوصله هیچکسی را ندارید،  ترجیح می دهید در خانه بمانید و کارهایتان را انجام دهید اما اجازه ندهید که این شرایط روحیه شما را خراب کند. اگر هنرمند هستید، تمام انرژی و خلاقیت خود را صرف خلق یک اثر هنری کنید یا اگر به ورزش علاقمندید، کمی فعالیت را به شما پیشنهاد می کنیم. مطمئن باشید زمان سریع تر از آنچه فکر را بکنید می گذرد و شما بار دیگر در کنار عشق زندگی تان خواهید بود. در شغل خود احساس خستگی و ناامیدی می کنید، اگر فکر می کنید که توانایی های شما بیش از موقعیت شماست، به دنبال فرصت های بهتری برای پیشرفت خود باشید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

کسی (کاری) را در نظر داری و در تو تمایل بسیاری نسبت به آن شخص یا کار وجود دارد و منتظر اشاره ای موافق هستی. صلاح تو در این است که از ناشکیبایی و عجله پرهیز کنی تا به مقصود خود برسی، زیرا این تحول جدید بخت خواب آلوده تو را بیدار خواهد کرد و برایت کامیابی و موفقیت همراه خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز به جای بیرون رفتن از خانه ترجیح می دهید در خانه بمانید و کمی تلویزیون ببینید. دوستان تان به شما اصرار می کنند که به جمع شان بپیوندید اما در حال حاضر از تنهایی لذت بیشتری می برید. هر کاری که دوست دارید را انجام دهید. برای این که دوستان تان نیز دچار سوتفاهم نشوند، شرایط خود را صادقانه توضیح دهید و با آنها روز دیگری قرار بگذارید. موضوعی شما را نگران کرده است، برای این که از نگرانی دربیایید، سعی کنید اطلاعات خود را در مورد آن افزایش دهید. جای هیچ نگرانی وجود ندارد و همه چیز همانطور که می خواهید پیش خواهد رفت.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مژده ای بر شما خواهد رسید که پایان سختی ها و مشکلات شماست. تحولی بزرگ در زندگی شما روی خواهد داد و بخت و اقبال به شما روی می آورد. سفری در پیش داری که بسیار خیر و نیکوست. در رفتن به این سفر تاخیر مکن که به مراتب عالیه خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

یکی از دوستان یا عشق زندگی تان ناراحت است و به شانه های شما برای گریه و دردودل احتیاج دارد. در این شرایط شما به عنوان یک دوست باید به او کمک کنید اما اجازه ندهید که این موضوع شما را از کارهای دیگرتان عقب بیاندازد. شما مسئولیت های زیادی بر دوش دارید که نباید آنها را فراموش کنید. برای دوست تان تا جایی که فکر می کنید مناسب است، وقت بگذارید سپس به کارهای عقب مانده خود برسید. به زودی یکی از دوستان قدیمی تان که مدت هاست از او بی خبرید، با شما تماس خواهد گرفت و سورپرایزتان خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

به زودی دست تقدیر فرصتی در اختیار تو می گذارد که اگر از آن غافل نشوی خواهی توانست یک شبه ره صد ساله را طی کنی، اما به خاطر داشته باش که چون به مقصود رسیدی، فریب دنیا را نخوری که گمراه خواهی شد و آنچه نصیبت گردیده از دست خواهی داد. پس خود را هرچه سریعتر مهیای استفاده از این فرصت خدادادی کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

آیا قصد دارید امروز به خرید بروید؟ پس انتظار یک کالای گران قیمت را که نظر شما را به خود جلب می کند، داشته باشید. قبل از خرید آن خوب فکر کنید، آیا واقعا به این جنس در دراز مدت احتیاج دارید یا این که عطش شما موقتی است. اگر نیاز شما در حال حاضر به آن ضروری نیست، از آن چشم پوشی کنید. شما از محدودیت بیزارید، اگر فکر می کنید که در رابطه عاطفی کنونی خود محدود شده اید، افکار خود را صادقانه بیان کنید. پنهان کاری دردی از شما دوا نمی کند.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

در زندگی خود دائما از این شاخه به آن شاخه می پری و بی آنکه منطقی فکر کنی پیوسته تصمیمات خود را عوض می کنی. به همین علت کارت پیش نمی رود. از خود ناامید مباش و برای آینده خود یک تصمیم جدی و منطقی بگیر و با امید به خدا آن را عملی کن. حتما موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز حسابی غافلگیر خواهید شد زیرا میهمان هایی سر زده خواهید داشت. به خانه خود نگاه کنید، اگر مرتب و تمییز نیست، بهتر است به سرعت دست به کار شوید. الیته لازم نیست خیلی خودتان را به زحمت بیاندازید زیرا میهمان های شما به گرد و خاک بالای کابینت یا پشت مبل تان اهمیتی نمی دهند. بهتر است انرژی خود را برای همنشینی با آنها نیز نگه دارید. در رابطه عاطفی خود سعی کنید به مسائل دوطرفه نگاه کنید. شاید همه چیز به همان اندازه که در ظاهر ساده به نظر می رسند، در باطن نباشند. پس با خودتان صادق باشید تا پیشمانی به سراغ تان نیاید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

زندگی پر از غم و اندوهی داشته ای و سختی زیادی کشیده ای، طوری که دل هر آشنا و بیگانه ای را به درد آورده ای. اما به خاطر داشته باش که در هر شرایطی باید از روی عقل تصمیم بگیری نه احساس. بلند پروازی مکن و پی آرزوهای محال نرو که تنها نتیجه آن از دست دادن فرصت است. به زودی قصه غمها به پایان خواهد رسید و به کامیابی خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

شما از نظر ظاهری زیبا و جذاب به نظر می رسید اما از درون احساس خوبی ندارید. امروز از همان روزهایی که وقتی در آینه به خود نگاه می کنید احساس می کنید که یک روح در مقابل شما ایستاده است. بهتر است بیشتر برای خودتان زمان بگذارید و به خودتان برسید. به عنوان مثال به آرایشگاه بروید و موهایتان را کوتاه یا رنگ کنید یا برای یک ساعت ماساژ یا استخر وقت بگیرید. در نهایت یک اسموتی میوه برای خود درست کنید تا حالتان بهتر از قبل شود. اینطور به نظر می رسد که شما بیش از این نمی توانید احساسات خود را مخفی نگه دارید. امروز زمان خوبی برای صحبت کردن با شریک زندگی تان است.

فال حافظ امروز متولدین دی :

در دام عشقی اسیری و فکر می کنی به هیچ عنوان نمی توانی از آن بگذری. گرچه این کار در ابتدا به نظرت ساده و آسان می آمد ولی حالا مشکلات از هر طرف به تو روی کرده اند. به خاطر داشته باش که هر گل خندانی قابل اعتماد نیست. قبل از آنکه بیش از این اسیر او شوی او را امتحان کن و وفاداریش را بسنج. نیتی در دل داری. هرچه زودتر آن را عملی کن زیرا تأخیر در انجام این نیت برایت پشیمانی به بار خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز برخلاف روزهای دیگر، منطقی به نظر نمی رسید به همین دلیل بهتر ایت خودتان را درگیر مسائل پیچیده نکنید زیرا با این کار تنها گیج تر از قبل خواهید شد. نگران نباشید این شرایط موقتی است و به زودی از بین می رود. احساس می کنید که از عشق زندگی تان دور شده اید اما نگذاریدکه این موضوع شما را نگران کند. اگر فکر می کنید که دردودل با یک دوست می تواند بر حالتان تاثیر مثبتی بگذارد، همین حالا با یکی از دوستان تان قرار بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

از آنجایی که زندگی آرام داشته ای طاقت تحمل سختیها را نداری، اما بدان که اگر می خواهی به مقصود خود برسی باید رنج و مشقت بسیاری را تحمل نمایی. انسانهای بسیاری همچون تو در این راه قدم گذاشته اند و با صبر و بردباری به مقصود رسیده اند. احساس تنهایی مکن و با امید به خدا به راه خود ادامه بده که پایان این راه برای تو موقعیتی فراهم می کند که همه اطرافیانت حیرت زده می شوند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

اگر پروژه ای به دست دارید، با کمی خلاقیت می توانید آن را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانید. شاید تمرکز کردن در این شرایط کمی برایتان سخت باشد اما سعی خودتان را بکنید زیرا امروز بهترین زمان برای انجام این کار است. اگر با شریک زندگی تان اختلاف نظر دارید و این موضوع شما را از او دور کرده است، کافی است چند قدم به عقب بردارید و به خودتان زمان دهید تا با زاویه دید دیگری به موضوع نگاه کنید. راههای زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارند، کافی است بخواهید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

تو که همدمی نیکو و وفادار داری و امکانات زندگی در حد لازم برای مهیاست، چرا با کوچکترین مشکلی خود را می بازی؟ غمها و شادی های جهان گذران است، پس تو بهتر آنست که به جای دل مشغولی های غمبار به شادی های زندگی فکر کنی و با خاطری آسوده زندگی خوش را برای خود و خانواده ات بسازی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز جمعه ۲۸ دی ۹۷ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۸ دی ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A