خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۲۱ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز جمعه ۲۱ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۲۱ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۱ اسفند به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز جمعه 21 اسفند 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۲۱ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۱ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! چه هدیه ای بهتر از عشق در روز تولدتان انتظار دارید؟ در روز تولدتان و یا روزهای بعد از آن ممکن است با عشق دوران کودکیتان و یا یکی از همکلاسی های دوران دانشگاه دیدار کرده و بعد از سال ه دوباره عاشق او شوید و این عشق این بار می تواند تا ابد ادامه داشته باشد. در روز تولدتان نگاهی به گذشته تان بیندازید و ببینید چه چیزهایی در زندگیتان عوض شده اند و این تغییرات چه اثراتی روی زندگیتان گذاشته اند. شاید اگر خوب نگاه کنید ببینید دلیل این که در گذشته خوشحال تر بوده اید چیزی جز نزدیکی بیشتر شما به اعضای خانواده و دوستانتان نبوده است. با خودتان قرار بگذارید که امسال روابطتان را بیشتر و نزدیکتر کنید تا بتوانید به روزهای خوش گذشته بازگردید. اگر به دنبال یافتن دلایلی هستید که مانع پیشرفت حرفه ای شما به گونه ای که انتظارش را داشته اید شده اند، بهتر است پیش از هر چیزی به خودتان رجوع کنید!

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید آنقدر هیجان زده هستید که نمی توانید خودتان را کنترل کنید. احساس می کنید که میتوانید زمین و زمان را زیر و رو کنید، ولی کمی که بگذرد می بینید بیخود شلوغش کرده بودید و خبری نیست. خوشبختانه این موضوع نمی تواند روز شما را خراب کند و می توانید با سطح انرژی بالایی که دارید از روزتان نهایت لذت را ببرید. نفس عمیقی بکشید و از فرصتی که برای استراحت و تفریح برایتان فراهم شده است تا می توانید استفاده کنید. بحث کردن در مورد مسائل فلسفی، مذهبی و آموزشی می تواند به یک جنگ تمام عیار منجر شود، تا جای ممکن از این بحث ها اجتناب کرده و در صورت درگیر شدن در این بحث ها مدام این نکته را به خودتان یادآوری کنید که هر کسی آزاد است که نظرات خودش را داشته باشد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مدتهاست دچار یاس و ناامیدی شده ای و اکنون قصد انجام کاری را داری که تنها علت انتخاب آن موقعیت بد فعلی توست. به جای آنکه خود را از چاله به چاه بیندازی، به خدا پناه ببر. هرچند تو گناهکار باشی ولی او بخشنده و مهربان است و تو را یاری خواهد کرد. گول ظواهر را نخور و عاقلانه تصمیم بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:


امروز احساس می کنید که فرصت دیگری برای جبران اشتباه هایتان به شما داده شده است، ولی حس می کنید که این آخرین فرصتتان است. با این حال شما کاملا در ارزیابیتان از موقعیت موجود در اشتباه هستید. البته که باید کارهای ناتمامی که دارید را به انجام برسانید و به کارهایتان سر و سامان بدهید، ولی حتی اگر موفق نشدید هم امروز آخر دنیا نیست و فردایی هم در کار است. پس بیش از اندزه به خودتان سخت نگیرید و در ضمن انجام کارهایی که دارید زمانی را هم برای استراحت و لذت بردن از روز تعطیلتان برای خودتان در نظر بگیرید. در عین حال یادتان باشد که با شمردن نعمت هایی که دارید به خودتان یادآوری کنید که چقدر خوش شانس و خوشبخت هستید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

قصد انجام کار جدیدی را داری که اصلا به صلاح تو نیست و بهتر است این نیت را ترک کنی زیرا انجام هر کاری با زور ممکن نیست. به جای این تلاش بیهوده از آنچه داری نهایت استفاده را ببر و به دنبال همدل و همزبانی برای خود باش تا تو را به زندگی آرام و سعادتمندی برساند. فرصت را از دست مده که بهترین کار برای تو همین است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز متمرکز کردن ذهنتان روی کارهایی که باید انجام دهید کار بسیار دشواری است، چرا که کارهای بسیار جالب و جذابی در انتظارتان هستند که توجه شما را به سوی خویش فرا می خوانند. کنجکاوی سیری ناپذیر شما حتی اگر زمان کافی نداشته باشید هم همیشه شما را به سوی تجربه های تازه فرا می خواند. ولی این نداشتن آرامش ذهنی می تواند اثرات منفی روی روحیه شما باقی بگذارد. خوشبختانه حتی اگر گاهی به ذهتان استراحت داده و بگذارید بازیگوشی کند هم، به شرط آن که به موقع حواستان را جمع کنید می توانید کارهایتان را به موقع به انجام برسانید. این را هم یادتان باشد که با کنجکاوی بیش از حد برای خودتان دردسر درست نکنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

فرصتهای تازه ای به شما روی می آورد و درهای رحمت الهی به سویت گشاده خواهد شد، به شرط آنکه عاقلانه تصمیم بگیری و این فرصتها را از دست ندهی، کامیابیهای بسیاری انتظارت را می کشد. دوست و دشمن خود را بشناس و از دشمنان توقع یاری نداشته باش و بدان که همیشه این فرصتها در اختیار انسان قرار نمی گیرد و زندگی فناپذیر است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

شما از این که مسئول احساس خوشبختی دیگران باشید خسته شده اید، چرا که فکر می کنید در این میان نیازها و خواسته های خودتان به دست فراموشی سپرده شده اند. با وجود این که شما از آن دسته آدم هایی نیستید که بیخیال تعهداتتان شوید، ولی دیگر وقت آن رسیده است که در زندگیتان تعادل ایجاد کنید و برای خودتان و خواسته هایتان هم وقت بگذارید. اولین قدمی که باید بردارید این است که ببینید از چه چیزها و چه کارهایی به وجد می آیید و پس از آن به آرامی در جهت رسیدن به رویاهایتان گام بردارید، حتی اگر لازم شد ریسک کنید هم هراسی به دلتان راه ندهید. هیچ اشکالی ندارد اگر گاهی دیگران را به حال خودشان رها کنید تا خودشان مشکلاتشان را حل کنند.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

به زودی کسی که به او به شدت علاقمندی و انتظارش را می کشی خواهد آمد اما تو هنوز هم خود را گول می زنی و در حالیکه می دانی تمام فکر و اندیشه ات اوست، باز هم عشق او را انکار می کنی. بدان که با بازگشت او زندگی دوباره به تو روی خواهد کرد. هرچند فرصتهای بسیاری را از دست داده ای، ولی بار دیگر فرصت خواهی یافت تا به کامیابی برسی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

شما همچنان در جهت ایجاد تغییراتی بزرگ در حرکت هستید، ولی امروز بهتر است خودتان را حسابی آماده کنید، زیرا ممکن است اوضاع کمی به هم ریخته باشد. نه این که مشکل بزرگی در کار باشد، ولی بهتر است سرعت پیشرفتتان را کم کرده و نقشه هایتان را مورد بررسی مجدد قرار دهید. امروز انرژی منفی زیادی در اطراف خودتان احساس می کنید، و اگر دست از لجبازی در مورد هر مسئله ای که پیش می آید برندارید تنها به بدتر شدن این اوضاع کمک خواهید کرد. سعی کنید از رکود و تحجر در عقایدتان دست بردارید و دیدتان را گسترش دهید و با نگرشی جدید به مسائل نگاه کنید. مطمئن باشید با لجبازی راه به جایی نخواهید برد و حتی در دیگران بازخورد منفی ایجاد خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

به زندگی و اطرافت خوب نگاه کن. خداوند نعمتهای بسیاری در اختیار تو قرار داده که باید از آنها به بهترین نحو استفاده کنی. به خاطر داشته باش که شکر نعمت، نعمتت افزون کند. پس همیشه شاکر درگاه الهی باش و سعی کن شاد و راحت زندگی کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز چه دلتان بخواهد و چه نخواهد نقشی کلیدی در اتفاقاتی که در اطرافتان می افتند خواهید داشت. شاید حتی گاهی احساس کنید شما هنرپیشه نقش اصلی هستید و کارهای شما سرنوشت همه را تحت تاثیر قرار خواهند داد. اگر در جایی از مسیرتان دچار تردید شدید نفس عمیقی کشیده و برای یافتن جواب صحیح به قلبتان رجوع کنید. به دنبال حمایت دیگران نباشید، زیرا آنها کاری را صحیح می دانند که به نفع خودشان باشد. تنها شما هستید که بهترین جواب را می دانید، پس به انتخاب خودتان اطمینان داشته باشید. شما به تازگی درگیری های عاطفی و روانی پیچیده ای را پشت سر گذاشته اید، حالا دیگر وقت آن رسیده که نگرش ساده تری نسبت به زندگی در پیش بگیرید.

مطلب مشابه :   فال امروز دوشنبه 29 شهریور 95 | فال روزانه + فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

زندگی مهلت کوتاهی است. فرصتی برای غم خوردن نیست. به خاطر کسب سود بیشتر قصد آغاز کار جدیدی را داری. این کار اگرچه دارای سود مادی است ولی با توجه به سختیهای آن و خطراتی که تو را در این راه تهدید می کند ارزشی نخواهد داشت. از این کار چشم پوشی کن که سود آن به زیانش نمی ارزد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

زمان حساب و کتاب و برنامه ریزی به سر آمده است و حالا دیگر باید دست به کار شوید و با تمام قدرت پیش بروید. اگر خودتان را خوب آماده نکرده اید بهتر است برای عواقب آن آماده باشید. درگیری های عاطفی که این چند مدت اخیر با کسی که برای شما اهمیت ویژه ای دارد، داشته اید انرژی بسیار زیادی از شما گرفته اند. خوشبختانه حالا دیگر و آن فرا رسیده است که این ارتباط قدرتمند را تبدیل به رابطه ای معنادار کنید که روح شما را تغذیه کرده و به آن آرامش می بخشد. هیچ مقاومتی لازم نیست، تغییرات مثبتی که دارند به وجود می آیند را به عنوان پاداش تلاش های قبلی خود بپذیرید. به قلبتان اجازه دهید هدایت شما را در دست بگیرد تا خوشبختی به سراغتان بیاید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

دوست و یار عزیزی را از دست داده ای و در غم دوریش بی تابی. به دنبال راه چاره می گردی تا او را بازگردانی. تو که از صمیم قلب از کرده خود پشیمان هستی و قصد آزار او را نداشته ای و در ضمن به او حق می دهی که از تو رنجیده خاطر شود، بهتر است جسارت به خرج دهی و حرف دل را با او بگویی. بدان که دنیا چند روزی بیش نیست و چه بهتر که هرچند زودتر کدورتها برطرف شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز احساس می کنید که به یک سلاح مخفیانه مجهز شده اید، ولی مطرح کردن این موضوع اصلا کار عاقلانه ای نیست، چرا که قدرت شما در واقع در سکوتتان نهفته است و با شکستن آن نیز از بین خواهد رفت. سکوت مرموز و لبخند سحرآمیز شما دیگران را شیفته شما می کنند و جذابیتی که وجود شما را فرا گرفته است همچون قدرتی جادویی شما را قادر می سازد که دیگران را به پذیرفتن حرف ها و نظرات خود قانع کنید. شما باید توجه بیشتری به آن چه در دنیای اطرافتان می گذرد داشته باشید و به جای این که تنها به مسائل کوچک شخصیتان فکر کنید گاهی تمام مردم جهان را هم در نظر بگیرید و برای دفاع از باورهایی که در این رابطه دارید بجنگید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

رازی در دل داری که از برملا شدن آن نگرانی. در رسیدن به مقصود و تقدیر امیدوار باش و برای انجام نیکی فرصتها را غنیمت شمار. به شکرانه نعمتهایی که خدا در اختیار تو قرار داده است، بینوایان را دستگیری کن و اگر به دنبال آسایش هستی با دوستان خود نیکی و با دشمنان مدارا پیشه کن. از تجربیات دیگران پند بگیر و منتظر یک خبر خوش باش که به زودی به تو خواهد رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

بیایید با خودمان صادق باشید، شما این اواخر بیش از آن که سرتان به کارتان گرم باشد وقتتان را به خوش گذرانی و بازیگوشی گذرانده اید. حالا دیگر وقت آن رسیده است که، حتی اگر مجبور شوید پیشنهادهای وسوسه کننده ای که برای تفریح به شما می شود را رد کرده و کم کاری هایتان را جبران کنید و کارهایی که انبار شده اند و در انتظار شما هستند را به انجام برسانید. البته این نکته را فراموش نکنید که با یک دست نمی توانید چندتا هندوانه بلند کنید، پس کارهایتان را سر حوصله و به ترتیب اولویت انجام دهید. اگر سعی کنید همزمان همه کارها را انجام دهید تنها وضعیت را پیچیده تر خواهید کرد و به نتیجه مطلوب نیز نخواهید رسید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

شانس و اقبال به شما روی کرده، به زودی اخباری به دستتان می رسد که مدتهاست منتظر شنیدن آن هستید. شما بر دشمنان و رقبای خود فائق خواهید آمد و به آرزوی دیرینه خود دست پیدا خواهید کرد. محبت بین شما و او را پایانی نیست و تا همیشه در خانه ای مملو از مهر و صفا زندگی خواهید کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید کمی احساس دلسردی می کنید، چرا که فکر می کنید دارید بی آن که به هیچ جایی برسید تنها دور خودتان می چرخید. راستش را بخواهید امروز برنامه های دقیق و حساب شده شما کمک چندانی به رسیدنتان به پیشرفتی که انتظارش را دارید نمی توانند بکنند. در واقع هوشمندانه ترین سیاست ممکن در حال حاضر این است که بی آن که اهداف اصلیتان را فراموش کنید کمی از انتظارات خودتان بکاهید. خوشبختانه تا بعدازظهر حالتان بهتر خواهد شد و با امیدواری بیشتری به کارهایتان ادامه خواهید داد. فقط یادتان باشد کسانی که سعی در کمک کردن به شما دارند را از خودتان نرنجانید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

به زندگی و اطرافت خوب نگاه کن. خداوند نعمتهای بسیاری در اختیار تو قرار داده که باید از آنها به بهترین نحو استفاده کنی. به خاطر داشته باش که شکر نعمت، نعمتت افزون کند. پس همیشه شاکر درگاه الهی باش و سعی کن شاد و راحت زندگی کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز احساس خستگی خیلی شدیدی شما را در بر گرفته است و دلتان می خواهد بی آن که هیچ کار به خصوصی انجام دهید، تنها کارهای هفته گذشته تان را از نظر بگذرانید و نتایج کارهایتان را مورد بررسی قرار دهید. متاسفانه شما کارهایی برای انجام دادن دارید که حتی اگر احساس کنید وقت و انرژی کافی برای هیچ گاری را ندارید هم به شما اجازه نمی دهند که به خودتان استراحت مطلق بدهید. بیایید کمی منطقی تر به جریان نگاه کنیم، درست است که شما به استراحت نیاز دارید، ولی نه تمام روز! پس تا هر وقت که خواستید بخوابید و بعد از آن به سراغ انجام کارهایی بروید که در انتظارتان هستند. در پایان روز هم وقت برای استراحت خواهید داشت..

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

عشقی نهان در دل داری و منتظر یک موقعیت مثبت هستی که از جانب او فراهم شود. کار عاقلانه این است که به هر کسی اعتماد نکنی و سعی کنی بر افکار آشفته ات تسلط پیدا کنی. به زودی او به تو فرصتی خواهد داد. آماده باش تا با تلاش و فداکاری صداقت خود را به او اثبات کنی و اگر نمی خواهی ترک این عشق را بکنی، در راه خود ثابت قدم باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

داستان خرگوش و لاک پشت را که شنیده اید؟ امروز شما در ابتدای روز نقش خرگوش داستان را ایفا می کنید، با سرعت خیلی زیادی مسیرتان را آغاز می کنید و بسیار هیجان زده هستید که از بقیه اطراقیانتان جلو بزنید، ولی با فرا رسیدن بعدازظهر بهتر است نقشتان را عوض کرده و تبدیل به لاک پشت داستان شوید و با قدم هایی آهسته و پیوسته پیش بروید تا بتوانید تلاش هایی که در ابتدای روز کرده اید را به نتیجه برسانید. هر چه زودتر در نقش لاک پشت بروید به نفعتان است، زیرا انرژی بیشتری برای ادامه دادن مسیر حفظ خواهید کرد، این استقامت امروز کلید موفقیت شما خواهد بود و در پایان روز از نتیجه کارتان راضی خواهید بود.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

حکایت عشق حکایت زیباییهای ظاهری نیست و در این راه قدم گذاشتن کار هر کسی نیست. به سروری عالم عشق رسیدن کار بسیار دشواری است، زیرا کار بزرگ مشکلات بزرگ به همراه خواهد داشت. اگر تمنای وصال داری علم و هنر بیاموز که قدر و ارزش انسان به میزان علم و هنر است نه زیبایی ظاهر.

همچنین ببینید

فال امروز جمعه 31 فروردین 97

فال امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE