خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۲۱ اردیبهشت و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 21 اردیبهشت 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

اگر مدت هاست به دنبال فرصتی برای گذاشتن یک قرار ملاقات کاری یا شخصی هستیبد، امروز زمان مناسبی است زیرا همه چیز همان گونه که شما انتظارش را دارید، پیش خواهد رفت. برنامه ریزی های منطقی، دید و بازدیدهای جدی و جلسه های گروهی به بهترین شکل خود برگزار خواهند شد. تمام آنچه شما برای موفقیت و پیشرفت احتیاج دارید، در اختیار است کافی است قدم اول را بردارید. مسئولیت های زیادی روی دوش تان است. سعی کنید آنها را تمام و کمال اجرا و تا می توانید فضایی گرم و گیرا برای دیگران ایجاد کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

قصد انجام یک کار گروهی را دارید. بدان که با اتحاد و یگانگی می توان کارهای بزرگی انجام داد، اما به شرط آنکه اسرار درونی جمع خود را برای هر کسی فاش نکنید و از بازگو کردن تصمیمات خود در جمع بپرهیزید. با یاری یکدیگر و به خواست خدا می توانید بر مشکلات پیروز شوید و جای هیچگونه نگرانی نیست. به حرفهای حسودان و تنگ نظران اعتنایی نکنید و با امید به خدا کار را شروع کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

شاید آنقدر که انتظارش را دارید، از شریک زندگی تان مورد تعریف و تمجید قرار نگرفته اید اما امروز با روزهای دیگر فرق می کند. شما توانایی های زیادی دارید، کافی است آنها را در چنین روزی بیش از پیش در معرض نمایش بگذارید تا دیگران از جمله شریک زندگی تان با آنها آشناتر شوند. فقط حواس تان باشد که در این کار زیاده روی نکنید. به زودی تغییری در زندگی تان رخ می دهد. این تغییر اگر چه در ابتدا برایتان سخت است اما به زودی می توانید خودتان را با آن تطبیق دهید و بیشترین بهره را از آن ببرید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

نیتی در سر داری و می خواهی کار تازه ای را آغاز کنی. فکر می کنی با آغاز این کار به آرامش خواهی رسید، اما بدان که کار و زندگی و خانواده همه بهانه هایی است برای بودن. اگر می خواهی به کمال برسی، روح خود را بزرگ کن و خود را اسیر دامهای دنیا نکن. وجود انسان معمای پیچیده ی طبیعت است که کسی از راز آن آگاه نیست و تنها کسانی از این امتحان سربلند خارج می شوند که به خدا توکل داشته باشند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

اگر چه از شرایطی که اخیرا برایتان بوجود آمده راضی نیستید اما بهتر است به جای نشستن و حرص خوردن، بهترین استفاده را از آن بکنید.شاید بتوانید به کمک یک راهنما، به عنوان مثال یک اپلیکیشین، کارتان را راحت تر از قبل پیش ببرید. برخی مسائل قدیمی ذهن تان را درگیر کرده است. اگر چه فراموش کردن آنها ساده نیست اما شما باید بتوانید از آنها درس بگیرید و تجربه های گذشته تان را برای پیشرفت تان در آینده به کار برید. به زودی یکی از دوستان قدیمی تان به سمت تان باز می گردد و رابطه قوی تری از قبل را تجربه خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

مرگ یک واقعیت است و ما در هر مرحله از زندگی که می گذرانیم، یک گام به مرگ نزدیک تر می شویم و چه بهتر که قبل از آنکه اجل به سراغمان بیاید، در راه خیر قدم بگذاریم. دویدن به دنبال مال دنیا تا کی؟ کمی هم به فکر عاقبت خود باش. نام نیک و کردار نیک تنها یادگارهایی است که از انسان جاودانه می ماند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

بعضی ها عادت دارند که از کاه کوه بسازند. امروز هم از آن روزهایی است که احساس می کنید تمام اطرافیان تان این گونه اند و در هر چیز اغراق می کنند. بر عکس آنها، شما فردی واقع گرا هستید که هر آنچه را می بینید همان گونه بیان می کنید. اگر رفتار آنها در حال حاضر برایتان آزار دهنده است، بد نیست کمی از آنها دوری کنید یا حداقل سعی کنید حرف هایشان را نشنیده بگیرید. بالاخره روز موعود هم فرا می رسد و شما توانید نفسی راحت بکشید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

بی آنکه خود بدانی فرصتی در اختیار تو قرار گرفته که به سرعت در حال گذر است و این در حالی است که با وجود تمام مشکلات، تو می توانی از این فرصت نهایت استفاده را ببری. قبل از هر چیز به خدا توکل کن و با خلوص نیت از او حاجات خود را بخواه که به امید خدا مستجاب خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مرداد:

شما فردی آینده نگر و محافظه کار هستید که همیشه سعی دارید برای روزهای آتی خود برنامه ریزی کنید. شاید دیگران گاهی این رفتار شما را به سخره بگیرند اما راهی را که خود فکر می کنید درست است، انجام دهید و به انتقادهای منفی دیگران هم توجه ای نکنید که تنها انرژی شما را می گیرند. یکی دیگر از توانایی شما، حل کردن مشکلات با ساده ترین روش هاست به همین دلیل افراد زیادی برای برطرف کردن مشکلات شان نزد شما می آیند و دست پر هم باز می گردند. اما سعی کنید در این کار زیاده روی نکرده و خودتان را در اولویت بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

فرصتهای تازه ای به شما روی می آورد و درهای رحمت الهی به سویت گشاده خواهد شد، به شرط آنکه عاقلانه تصمیم بگیری و این فرصتها را از دست ندهی، کامیابیهای بسیاری انتظارت را می کشد. دوست و دشمن خود را بشناس و از دشمنان توقع یاری نداشته باش و بدان که همیشه این فرصتها در اختیار انسان قرار نمی گیرد و زندگی فناپذیر است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز باید تمام کارهایتان را کنار بگذارید و تنها روی مشکلاتی که در مسیر هدف هایتان قرار گرفته، تمرکز کنید. شاید در ابتدا ایده های خوبی به ذهن تان رسد اما کمی بیشتر روی آنها تامل کنید تا بهترین و کامل ترین راه حل ها را بیابید. نگران نباشید زیرا شما تنها نیستید و زمین و زمان هم به کمک تان خواهند آمد. به محض تصمیم گیری نهایی، زمان را تلف نکنید و برنامه هایتان را اجرایی کنید. نتیجه ای که از آنها خواهید گرفت آنقدر برایتان خوشایند خواهند بود که این شادی را جشن می گیرید.

مطلب مشابه :   فال امروز یکشنبه 30 آبان 95 | فال روزانه + فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

عاشق و دلباخته مه رویی بی مهر و وفا هستی که حتی خودت هم می دانی بهتر است دل به او نسپاری. اما عنان و اختیار دل از دست تو خارج گردیده و به دنبال اوست. کسان دیگری هم در بند او گرفتارند و اگر تو نیز طالب او هستی باید از جان و دل در این راه مایه بگذاری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

شما در مدیریت کردن امور حرف ندارید. آموزش در زمینه هایی مانند علمی، برنامه های کامپیوتری یا دیگر تخصص هایی که به دست آورده اید، برایتان کاری ندارد. امروز، نه تنها این مهارت شما افزایش یافته بلکه زمین و زمان هم دست به دست هم داده تا شما را راهنمایی کنند. پس بد نیست اطلاعات و ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید. مطمئنا با این کار دیگران نیز توجه بیشتری به شما خواهند کرد و از این پس ارزش و احترام بیشتری برایتان خواهند گذاشت.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

نیت و آرزویی در سر داری که با جدیت تمام آن را دنبال می کنی، ولی گاهی در این مسیر دچار شتابزدگی می شوی. صبر و شکیبایی کلید حل مشکلات است. شما در یک قدمی پیروزی ایستاده اید. کافی است از فرصتهای بدست آمده نهایت استفاده را ببرید تا با خیال راحت شاهد پیروزی را در آغوش بکشید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

چه کسی گفته که شما فردی غیر منطقی هستید؟ برعکس اطرافیان تان، شما کاملا در مقابل مسائل مختلف منطقی برخورد می کنید اما اخیرا از سختی های زندگی خسته شده اید و دوست دارید که احساسات خود را چاشنی عقل کنید تا کمی زندگی برایتان جذاب تر شود. کار درستی کرده اید که نتیجه آن نیز برایتان مطلوب خواهد بود. برای تغییر حال و هوایتان، ما یک مسافرت چند روزه را به شما پیشنهاد می کنیم. مطمئن باشید که آرامش بار دیگر در خانه تان را خواهد زد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

تصمیم اشتباهی گرفته ای و راهی را به خطا رفته ای که خود نیز به اشتباهت اعتقاد داری. دست از این تردید و دودلی بردار و همین امروز یک تصمیم صحیح بگیر که این تصمیم روند زندگی تو را آنچنان تغییر خواهد داد که همگان نسبت به تو دچار رشک و حسد شوند. از این راه بازگرد و هرگز اشتباهت را تکرار نکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

تا به حالی نمی دانستید اما اکنون در خواهید یافت که شما در مدیریت بحران و حل مشکلات قابلیت بالایی دارید. شما فرد به نسبت درون گرایی هستید که همیشه سرتان در کار خودتان است اما گاهی بد نیست از لاک خود بیرون بایید و از توانایی هایتان برای کمک به دیگران استفاده کنید. با این کار نه تنها خود که دیگران را هم خشنود خواهید نمود. آخر هفته به یک مسافرت دعوت می شوید. سعی کنید رد آن شرکت کنید زیرا اتفاقات شیرینی در راه است.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

تصمیم اشتباهی گرفته ای و راهی را به خطا رفته ای که خود نیز به اشتباهت اعتقاد داری. دست از این تردید و دودلی بردار و همین امروز یک تصمیم صحیح بگیر که این تصمیم روند زندگی تو را آنچنان تغییر خواهد داد که همگان نسبت به تو دچار رشک و حسد شوند. از این راه بازگرد و هرگز اشتباهت را تکرار نکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

حال زمان آن است که پیشنهادهای شریک زندگی و اعضای خانواده خود را در مورد مسائل مالی جدی بگیرید و برای ساخت آینده ای روشن قدم بردارید. آیا برای فرزندان خود سرمایه ای برای تحصیل کنار گذاشته اید؟ حتما خانه تان در چند سال آینده احتیاج به بازسازی دارد، برای آن چطور؟ اینها مسائلی است که همین امروز باید به فکرشان باشید زیرا فردا خیلی دیر است. اگر می خواهید کارهایی که در دست دارید سریع تر پیش روند، ارتباطات خود را گسترش دهید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

برخیز و اراده کن که وقت عمل است. تردیدها را از خود دور کن و به عهدهایی که بسته ای وفا کن چرا که اگر دیر بجنبی و به موقع کاری انجام ندهی پشیمانی به بار خواهد آورد. در مشکلات این راه به خدا پناه ببر و چون محتاج یاری شدی به جای آنکه آبروی خود را نزد هر انسان بی مقداری بریزی از خدای حاجت دهنده یاری بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

نه تنها شما بلکه دیگران هم خوب می دانند که شادی زندگی شما تنها وابسته به حرف و قول و قرار نیست بلکه شما به قولی مرد عمل هستید و هر آنکه بخواهد دل شما را به دست آورد نیز باید این گونه باشد. امروز روزی متفاوت از روزهای دیگر برای شماست. چند وقتی است فردی می خواهد خودش را به شما نزدیک کند. امروز جرات و جسارت لازم را به دست می آورد و با هدیه ای شما را غافلگیر می کند. سعی کنید در جواب کار او تنها لبخند بزنید. آینده غیر قابل پیش بینی است پس محتاطانه رفتار کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

راز دل خود را چنان با او در میان بگذار که به گوش نامحرمان و بیگانگان نرسد و به خاطر داشته باش ناامیدی جرم بزرگی است. همیشه امیدی برای ادامه دادن هست، از آن غافل مشو و با او همزبان و همدل باش تا به مقصود خود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز زمان خوبی است تا به کمد لباس هایتان سری بزنید. هر آنچه نیاز ندارید را به خیریه ها یا افراد نیازمندی که خود می شناسید دهید. در این صورت هم کمد لباس هایتان خلوت تر خواهد شد هم دل دیگران را شاد و کار خیری خواهید کرد. با این کار فضا برای لباس های نو نیز  باز خواهد شد. به زودی فردی به خانواده یا اقوام شما اضافه می شود. بهتر است خودتان را برای جشنی بزرگ آماده کنید. مدتی است از شریک زندگی تان به دلیل مشغله کاری دور شده اید، با صبر و تحمل شما هم بار دیگر به مراد دلتان خواهید رسید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

به زودی از منبعی که هیچ توقعش را نداری خبری بسیار نیکو به تو خواهد رسید و موفقیتهای بزرگ (مالی یا عشقی) به تو روی می آورد. بدان که در قاموس طبیعت هیچ کاری بی علت نیست و این مژده پاسخ کارهای نیکی است که پیش از این انجام داده ای. پس از این نیز در راه خدمت به بندگان خدا کوشا باش تا موفقیتهایت روزافزون گردد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی