خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۲۲ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۲ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۲ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۲۲ فروردین و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 21 فروردین 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۲۱ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز اختلافی آزار دهنده بین آنچه فکر می کنید می توانید انجام دهید و آنچه واقعا تا پایان روز قادر به انجام آن خواهید بود وجود دارد. اگر اهدافتان بیش از اندازه بلند پروازانه باشند نسبت به خودتان و تمام کسانی که در زندگیتان هستند احساس خشم و ناراحتی پیدا خواهید کرد و این شما را به نتایج خوبی نخواهد رساند. این که ببینید نتوانسته اید انتظارات خودتان را برآورده کنید اصلا لذت بخش نیست، ولی اگر رویکردی منطقی داشته باشید و برنامه روزانه تان را بر اساس توانایی واقعیتان بچینید به موفقیت بیشتری دست پیدا خواهید کرد و در پایان روز نیز احساس بهتری نسبت به خودتان و اطرافیانتان خواهید داشت و می توانید با خیالی راحت به خواب بروید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

با هزاران امید و آرزو دل به کسی سپرده ای، ولی گویا عهد و پیمانش را با تو فراموش کرده است، اما این مساله نباید تو را دلتنگ کند زیرا اگر از این راه به مقصود نرسی راههای بهتری نیز وجود دارد. به دنبال معرفت اندوزی باش نه سیم و زر چرا که نعمتهای خداوند در اختیار تو قرار دارد که از هر ثروتی گرانبهاتر است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز اگر به جای جستجو برای یافتن اهداف تازه به ارزش های خود پایدار باشید می توانید پیشرفت قابل توجهی در انجام برنامه هایتان داشته باشید. اگر نسبت به اهدافتان شور و اشتیاق داشته باشید ایستادگی در مقابل عوامل بازدارنده درونیتان برای شما راحت تر خواهد بود. وقتی تک تک کارهایی که در برنامه تان دارید، به جای کارهای بی هدف و نامنظم، قدم هایی کوچک برای رسیدن به هدفی بزرگ باشند انجام آنها برای شما بسیار راحتتر خواهد بود. برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن با سرعتی هرچند کم، ولی با اطمینان پیش بروید و پایه ای محکم برای رسیدن به هدف خود ایجاد کنید. داشتن اراده و پشتکار کلید موفقیت شما خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بزرگترین ثروت و گنج نهانی دوست واقعی است که به لطف خدا تو از این نعمت برخورداری. بزودی سفری در پیش خواهی داشت که برایت سفری شاد و خاطره انگیز خواهد بود و صحبت هایی خواهی شنید که تحولی در زندگی تو ایجاد خواهد کرد. از این فرصت استفاده کن، زیرا فرصت رفته باز نخواهد گشت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز حتی کوچک ترین کارها هم به صورتی جادویی دقیقا همان طوری که شما انتظار دارید پیش خواهند رفت، ولی آنقدر اتفاقات زیادی دارند می افتند که نمی توانید خودتان را با تمام آنها وفق دهید. شاید احساس کنید که یک جای کار درست نیست، ولی به احتمال زیاد این چیزی جز جزر و مد احساس شما تحت تاثر شرایط کیهانی نیست. با این حال با احساس درونیتان هماهنگ باشید و بگذارید شما را راهنمایی کند که چه وقت باید پیش بروید و چه وقتی عقب نشینی کنید. اگر پیشرفتتان کند و یا متلاطم است نگران نباشید و فقط از روزتان لذت ببرید. فعلا خودتان و زندگی را بیش از حد جدی نگیرید! امروز حتما وقتی را هم برای فعالیت های جسمانی و ورزشی کنار بگذارید، باور کنید نیاز شدیدی به این کار دارید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

مدتهاست زندگیت دچار رکود و خمودگی شده است و منتظری تا کسی مشکل تو را حل کند. بدان که این مشکل به دست هیچ کس جز خودت حل نخواهد شد. از این تنبلی و بی تفاوتی دست بردار و با تلاشی وسیع، تحولی در زندگی خود ایجاد کن تا به آنچه آرزویش را داری برسی. به ارزش وجود خود پی ببر که تو خود طبیب درد خودی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز اگر احساس کنید که مورد تأیید و پذیرش همکاران و همکلاس ها و افراد هم ردیف خود قرار دارید اعتماد به نفستان به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. خوشبختانه این افزایش اعتماد به نفس باعث گسترش افق های پیش رویتان خواهد شد، زیرا دیگر از شرکت کردن در بحث در مورد آنچه به آن اعتقاد دارید ترسی احساس نمی کنید.ولی این نکته را به یاد داشته باشید که طرف مقابلتان می تواند بی آن که با شخص شما مخالف باشد با نظرتان مخالفت کند و این به معنای داشتن خصومت و دشمنی با شما نیست. احساسات خود را تأیید کنید، ولی آنها را از واقعیت ها جدا نگاه دارید. داشتن یک مکالمه سال و منطقی باعث بالا رفتن احترام شما خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

تمام زندگیت را در گرو عشقی نهاده ای و همه چیزت را وقف دلدار نموده ای اما بدان که اصلی ترین عامل موفقیت در راه عشق، صبر و شکیبائیست و تو را تحمل باید، چرا که همانطور که خودت هم می دانی پایبندی به این عشق برای تو بهترین راهیست که به خوشبختی و سعادت منتهی می شود.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

شاید بخواهید مشکلی که در کارهایتان پیش آمده را به خنده و شوخی بگیرید، چرا که فکر می کنید این رویکرد در این موقعیت بهتر از سخت گیری بیش از اندازه در کارها به شما و پیشرفت کارهایتان کمک خواهد کرد. ولی راستش را بخواهید در حال حاضر این بهترین استراتژی ممکن نیست و باید رویکرد متعادلی را در پیش بگیرید. با وجود این که لزومی ندارد به خاطر اشتباهات گذشته تان بترسید و نگران باشید، داشتن حس مسئولیت پذیری خیلی بهتر از این است که فرض را بر این بگذارید که همه چیز خود بخود حل خواهد شد و نیازی نیست کار خاصی بکنید. بعد از ظهر امروز بی آن که به هیچ یک از مسائل مالی و حرفه ایتان فکر کنید برای خودتان کمی تفریح در نظر بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

دل به کسی سپرده ای که به اعتقاد تو از همه کسانی که می شناسی برتر و بهتر است. او محاسن بسیاری دارد اما به خاطر داشته باش اگر قصد وصال او را داری باید تلاش و سعی بسیاری بکنی زیرا بین تو و او فاصله بسیار و این فاصله جز با سعی و تلاش بسیار تو پر نخواهد شد. پس تا دیر نشده از همین امروز آغاز کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز آنقدر اطلاعات زیادی ناگهان در دسترس شما قرار خواهد گرفت که شاید کمی گیج و سردرگم شوید. شما از این که اطلاعات مورد نظرتان را به دست بیاورید بسیار خوشحال خواهید شد، ولی حجم آنچه در مقابلتان قرار گرفته است آنقدر زیاد است که نمی توانید تشخیص دهید کدام یک معتبرتر است. چرا خودتان را آزار می دهید؟ تجزیه و تحلیل را کنار بگذارید و فعلا فقط تمام این اطلاعات را ذخیره کنید، تا روزی دیگر سر فرصت و با ذهنی آزاد آنها را مورد بررسی قرار دهید. یکی از همکارانتان امروز بی حال و حوصله و بدخلق شده است و تحمل او برای شما بسیار سخت به نظر می رسد. در هر صورت زیر بار انجام کارهای او نروید، هر کسی موظف است خودش کارهایش را انجام دهد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

دوست و یار عزیزی را از دست داده ای و در غم دوریش بی تابی. به دنبال راه چاره می گردی تا او را بازگردانی. تو که از صمیم قلب از کرده خود پشیمان هستی و قصد آزار او را نداشته ای و در ضمن به او حق می دهی که از تو رنجیده خاطر شود، بهتر است جسارت به خرج دهی و حرف دل را با او بگویی. بدان که دنیا چند روزی بیش نیست و چه بهتر که هرچند زودتر کدورتها برطرف شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز به نظر می رسد که نقشه هایتان دارند طبق برنامه پیش می روند، ولی اگر فکر کنید که قرار است تا پایان روز همه چیز همانطور که می خواهید پیش برود به مشکل برخواهید خورد. با وجود این که ممکن است در روابط خود با غافلگیری هایی مواجه شوید که فکرش را هم نمی کرده اید، شما قادر خواهید بود با هنرمندی تمام خودتان را با اوضاعی که به وجود آمده، حتی اگر آزار دهنده باشند هم، هماهنگ کنید. فقط این را در نظر داشته باشید که نمی توان بر اساس برنامه ای که دیگر منطقی به نظر نمی رسد پیش رفت و انتظار موفقیت داشت. انعطاف پذیری شما می تواند کمک کند تا تغییرات ناگهانی ایجاد شده در برنامه هایتان را تبدیل به تجربه ای خوشایند کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

از آنجایی که زندگی آرام داشته ای طاقت تحمل سختیها را نداری، اما بدان که اگر می خواهی به مقصود خود برسی باید رنج و مشقت بسیاری را تحمل نمایی. انسانهای بسیاری همچون تو در این راه قدم گذاشته اند و با صبر و بردباری به مقصود رسیده اند. احساس تنهایی مکن و با امید به خدا به راه خود ادامه بده که پایان این راه برای تو موقعیتی فراهم می کند که همه اطرافیانت حیرت زده می شوند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

وقتی به زور سعی کنید بر اساس نقشه های قبلیتان پیش بروید زندگیتان حتی از اینی که هست هم پیچیده تر به نظر خواهد آمد. خوشبختانه شما امروز انرژی بسیاری برای واکنش نشان دادن نسبت به هر اتفاق غیر منتظره ای که در مسیرتان قرار بگیرد دارید. شاید نگرش بیش از حد توانمندانه و همراه با اعتماد به نفس شما به نظر دیگران آزار دهنده باشد، ولی آنها خیلی سریع به شما اعتماد خواهند کرد و وظایفی دشوار را به عهده تان خواهند گذاشت. نگذارید اعتماد به نفس بیش از اندازه باعث شود باری بیش از حد توانتان را بلند کرده و زیر سنگینی آن خودتان را له کنید. به جای این که بخواهید همه کارها را یک تنه انجام دهید، سعی کنید یک کار را کامل و درست به انجام برسانید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

ارزش دل تو بیش از این است که آن را به دست کسی بسپاری که تنها صورت نیکو دارد. به کسی دل بسپار که ارزش آن را بداند و در راه عشق تو حافظ به فداکاری و گذشت باشد و همانگونه که تو تا پای جان به او وفاداری او نیز به تو وفادار باشد. هر کسی را محرم اسرار دل خود مدان که هر کسی لیاقت ورود به حریم دل تو را ندارد

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

شما در حال حاضر این توانایی را دارید که با افرادی که پیش از این شما و توانایی هایتان را زیر سوال می بردند با موفقیت تمام به رقابت بپردازید. ولی شاید با خودتان فکر کنید که آیا این رقابت اصلا عاقلانه است و ارزش صرف این همه وقت و انرژی را دارد؟ قضاوت های دیگران نباید باعث شود که شما از دنبال کردن رویاها و خواسته های خودتان باز بمانید. حتی اگر به نظر دیگران خیلی منطقی نباشد هم شما کاملا حق دارید که بخواهید به سراغ تفریح و خوشگذرانی و یا هر کار دیگری که خودتان دوست دارید بروید. راز خوشبختی این است که خودتان و جایگاهتان را بشناسید و از تک تک روزهایتان نهایت استفاده را ببرید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

به خود کرده گرفتار شده ای و اکنون در پی حل این مشکل به هر دری می زنی و از هر کسی کمک می خواهی، ولی این سعی تو بی فایده است. هیچ کس به جز خودت نمی تواند گره این مشکل را باز کند و بخاطر داشته باش که مشکلات کاری و اقتصادی تو نباید در سایر موارد زندگیت تولید اشکال نماید. در مورد عشقی که در سر داری می توانی به وفاداری طرف مقابل خود اطمینان داشته باشی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

شما ممکن است فکر کنید که از رها کردن کنترل اوضاع، به جای کمک کردن به شما در راه رسیدن به اهدافتان، می تواند رسیدن شما به موفقیت را به تأخیر بیندازد. ولی نشان دادن حساسیت نسبت به منافع یک نفر دیگر، حتی اگر مستلزم این باشد که برخی از نظرات و ایده هایتان را به زبان نیاورده و برای خودتان نگه دارید، امروز می تواند به نفع شما تمام شود. خوشبختانه شما وقتی که دست به کار شوید می توانید خیلی خوب و رضایت بخش عمل کنید، پس نگرانی هایتان را کنار گذاشته و این ریسک حساب شده را بپذیرید. سخت گیری نکردن در پیشروی به سوی خواسته هایتان در حال حاضر خیلی بیش از آن چه فکرش را می کنید می تواند اثربخش باشد.

فال حافظ امروز متولدین دی :

به شدت منتظر کسی هستی که با آمدنش غم و رنج تو پایان می یابد و خوشبختی به تو رو می کند. هرچه می کنی اندیشه ات از فکر او خالی نمی شود و تنها و تنها به او می اندیشی. روزها را به امید رسیدن به او به شب می رسانی. برای رسیدن به این نیت هنوز مدتی زمان لازم است. منتظر بمان و ناامید مشو. او خواهد آمد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز اگر اجازه دهید دوستان و همکارانتان کنترل اوضاع را در دست بگیرند به آرامش بسیاری دست پیدا خواهید کرد. شاید اولین واکنش شما این باشد که بخواهید کسانی که می خواهند مدیریت امور را به دست بگیرند به چالش بکشید، ولی اگر اجازه دهید یک نفر دیگر مسئولیت امور را به دست بگیرد خواهید توانست نفس راحتی بکشید و کمی استراحت کنید. اگر کمی بیشتر برای خودتان وقت بگذارید اعتماد به نفستان بیشتر خواهد شد و این افزایش اعتماد به نفس انرژی تازه ای را برای شما به همراه خواهد داشت که به شما توانی مضاعف خواهد بخشید تا تلاشی بیشتر برای رسیدن به هدفتان داشته باشید و به دست آوردن موفقیت را برایتان راحتتر کند.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

خداوند بزرگ به تو آنقدر که لازم است نعمتهای خود را بخشیده است و تو نباید طمع و زیاده خواهی کنی. برای نیتی که داری به خوبی چاره اندیشی کن و برای انجام آن عجله به خرج مده. زیرا اجرای این نیت نیاز به آمادگیهای بیشتری دارد که تو اکنون فاقد آن هستی

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز همچون یک ماهی هستید که از آب بیرون افتاده است و آرام و قرار ندارید و نمی توانید یک جا بند شوید. با وجود این که درگیری های ذهنی بسیار و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، دلتان می خواهد خودتان را به آب برسانید و در دریای رضایت عاطفی شنا کنید. اگر خواسته هایتان مشخص باشند نیازی نیست که وقتتان را بیهوده صرف شکوه و شکایت کنید. در بیان آنچه می خواهید صداقت داشته باشید تا بتوانید به خواسته تان برسید. اگر کارهایتان هماهنگ با اهدافتان باشند دیگران نیز شما را برای رسیدن به مقصد یاری خواهند کرد.  تماشای یک فیلم اکشن و هیجانی بعد از تمام شدن کارهای روزانه تان می تواند به بهتر شدن حال و هوایتان کمک کند.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

شکر خدای را به جا بیاور که درها به رویت گشوده خواهد شد و رویاهات با حقیقت پیوند می خورد. شخصی وارد زندگیت می شود که می توانی او را محرم رازهای ناگفته خود بدانی و به او اعتماد کنی. او چشم تو را بر روی همه جهان می بندد و دیدگانت را تنها به روی زیبایی ها می گشاید. پس بی آنکه غم و اندوه به وجود خود راه دهی خود را برای آمدن او آماده کن.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A