خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

احساس می کنید که این روز ها به اندازه کافی نمی خوابید، ولی همچنان مشتاق به ادامه مسیرتان هستید. شاید مغزتان به اندازه کافی سریع باشد و درست کار کند، ولی متاسفانه بدنتان نمی تواند ذهنتان را یاری کند. شما دارید زیادی به خودتان فشار می آورید، بهتر است قبل از آن که برنامه تان را حتی از اینی که هست شلوغ تر و فشرده تر کنید نگاهی به سطح انرژی بدنتان بیندازید. اگر اینطور پیش بروید خیلی زود از ادامه مسیر باز خواهید ماند و توانی برای پیش رفتن نخواهید داشت. هر چیزی به حد تعادل خوب است و این شامل کار و تلاش نیز می شود. بدن شما به استراحت بیشتری نیاز دارد. برنامه تان را کی سبک تر کنید و سعی کنید امشب زودتر از همیشه به تختخواب بروید. فردا هم برای ادامه راه فرصت خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

سلام الله ما کر اللیالی***و جاوبت المثانی و المثالی

علی وادی الاراک و من علیها***و دار باللوی فوق الرمال

تعبیر: با ناله و زاری کار به جایی نمی برید دست به دعا بردارید و به خیل بندگان اشفته حال بپیوندید. باقی عمل خویش را که طولانی است به خوبی سپری می کنید. اگر زیان دیده اید در جایی دیگر مالی به شما می رسد. برای رسیدن به حاجاتتان غیر از خدا پیش کسی دست دراز نکنید که به بدنامی ان نمی ارزد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

شما همچنان منتظر بهترین زمان ممکن برای به زبان آوردن چیزی هستید که مدتی است ذهن شما را به خود مشغول کرده است. این احساس بلاتکلیفی و سردرگمی ممکن است باعث شود ناگهان مکالمه ای را آغاز کنید که برایتان بسیار دشوار خواهد بود. اگر حرف هایتان بی هدف و بی سر و ته باشند طرف مقابلتان علاقه خود را به شنیدن حرف هایتان از دست خواهد داد. دست از آسمان و ریسمان بافتن برداشته و حرفتان را صریح ولی با انتخاب کلمات درست بیان کنید. یادتان باشد شخص مقبالتان را مجبور نکنید بلافاصله جوابتان را بدهد، مهمترین چیز این است که صدایتان شنیده شود و از آنچه در دلتان سنگینی می کند رها شوید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

مطرب عشق عجب ساز و نوایی دارد***نقش هر نغمه که زد راه به جایی دارد

عالم از ناله عشاق مبادا خالی***که خوش آهنگ و فرح بخش هوایی دارد

تعبیر: در زندگی، عشق و محبت را فراموش نکن مخصوصاً در زندگی خصوصی خود. ازدواج موفقیت آمیزی در پیش داری. با کسی که دوست داری زندگی سرشار از عشق و محبت خواهی داشت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

شروع کردن یک پروژه جدید پیش از هر چیزی مستلزم فراهم کردن زمینه لازم است، ولی شما هنوز نتوانسته اید مرحله آماده سازی را پشت سر بگذارید. گزینه های پیش رویتان آنقدر زیاد و متفاوت هستند که انتخاب را برای شما بسیار دشوار کرده اند. مسئله اصلی این است که شما فکر می کرده اید که نقشه تان هیچ نقصی ندارد، ولی حالا که دست به کار شده اید می بینید که خیلی چیزها را در نظر نگرفته بودید. چند هفته ای به خودتان فرصت بدهید و همه چیز را با دقت بررسی کرده و اهداف بلند مدت خود را بار دیگر از نظر بگذرانید. تمرکز کردن روی نیازهای اصلی و فوریتان آینده شما را به طور مثبتی تحت تأثیر قرار خواهد داد.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر: با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز افکار این چند وقت اخیرتان را یک بار دیگر از نظر می گذرانید و این کار باعث احساس تردید شما به انتخاب هایی خواهد شد که این اواخر کرده اید. الان از آن وقت هایی است که در خودتان فرو رفته اید و حتی نزدیک ترین افراد زندگیتان هم نمی توانند به عمق احساسات و احوال متغیرتان پی ببرند. در هر صورت سرکوب کردن احساساتتان اصلا کار عاقلانه ای نیست و سلامت روحی روانی شما را به خطر خواهد انداخت. حتی اگر می خواهید احساس خود را از دیگران مخفی کنید هم باید حداقل با خودتان صادق باشید و احساساتتان را به خودتان اعتراف کنید. خودآگاهی یکی از کلیدهای اساسی برای داشتن یک زندی سعادتمندانه است.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

گوهر مخزن اسرار همان است که بود***حقه مهر بدان مهر و نشان است که بود

عاشقان زمره ارباب امانت باشند***لاجرم چشم گهربار همان است که بود

تعبیر:  اسرار خویش را حفظ کن و هیچ نشانه ایی از این اسرار به کسی نگو. در جستجوی چیز با ارزشی هستی که هم ارزش معنوی و هم مادی دارد. گاهی آنقدر نگران می شوی که رشته ی کار از دستت خارج می شود. به قول حافظ نیت شما چون آب روانی در حال رسیدن است.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

یک نفر در محل کارتان ممکن است به طور غیر مستقیم خواسته ها و انتظاراتی از شما داشته باشد و شما هم نمی دانید چطور باید واکنش نشان دهید. شما آنقدر باهوش هستید که بتوانید تشخیص دهید چکار باید بکنید، ولی امروز منطقتان برای در دست گرفتن کنترل اوضاع با شما یاری نمی کند. سعی نکنید حرف های ناگفته دیگران را تفسیر کنید و سرتان به کارتان باشد، اگر طرف مقابلتان به طور مستقیم از شما کمک خواست آن وقت شاید بتواند فکری به حالش بکنید. در رابطه عاطفی رو به پیشرفتی که این اواخر برایتان اهمیت ویژه ای دارد ممکن است مشکلی پیش آمده است. بجای طفره رفتن یک رات به سراغ اصل مطلب رفته و مشکلتان را بیان کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

روشنی طلعت تو ماه ندارد***پیش تو گل رونق گیاه ندارد

گوشه ابروی توست منزل جانم***خوشتر از این گوشه پادشاه ندارد

تعبیر: بسیار انسان خوش شانسی هستید. هر کجا می روید بقیه کنار می کشند چون موفقیتتان در آنجا حتمی است. کاری را که انجام می دهید از دست هیچکس بر نمی آید و این به خاطر ذوق و سایقه ی خودتان می باشد. مواظب باشید راه خطا نروید چون دشمنان می خواهند شما را خراب کنند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

در محل کارتان به طور همزمان دارید به دو جهت متفاوت کشیده می شوید و نمی توانید از این که چکار باید بکنید و کدام راه را باید در پیش بگیرید اطمینان حاصل کنید. از طرفی تشخیص منطق و احساستان از یکدیگر برایتان امکان پذیر نیست و مطمئن نیستید توجیهاتی که برای خودتان ردیف کرده اید را مغزتان به شما دیکته می کند یا قلبتان. خوشبختانه شما برای این انتخاب زمانی بیش از آنچه خودتان فکر می کنید دارید و لزومی ندارد بلافاصله تصمیمی با آثار دراز مدت بگیرید. سر فرصت همه جوانب را در نظر گرفته و تصمیم گیری کنید. اجازه ندهید ترس یا خشمتان رابطه عاطفیتان را به راهی بکشاند که هرگز قرار نبوده است در آن گام بردارید، به اعصابتان مسلط باشید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

دمی با غم به سر بردن جهان یک سر نمی ارزد***به می بفروش دلق ما کز این بهتر نمی ارزد

به کوی می فروشانش به جامی بر نمی گیرند***زهی سجاده تقوا که یک ساغر نمی ارزد

تعبیر: دنیا و تمام آنچه که در آن است نمی ارزد که بخواهی به خاطرش اشک بریزی و غصه بخوری. گول بعضی از افراد را نخور که می خواهند تو را از ایمانت جدا کنند و به راه کج بکشانند. سجاده ی تقوی خویش را به خواندن نماز رنگین کن. اگر به حرف دوستانت گوش کنی پشیمان می شوی. قناعت پیشه کن تا اینکه تاج سلطنت روی سرت بگذارند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

شما دوست دارید که سرعت پیشرفتتان را بالاتر ببرید، ولی در واقع مسیری که شما در آن دارید یک جاده مسابقه نیست و پر از موانع و پستی و بلندی هایی است که باید با آرامش و احتیاط آنها را پشت سرگذاشت. اگر با سرعت پیش بروید ممکن است ناگهان در چاله ای بیفتید که بیرون آمدن از آن کاری بسیار دشوارتر و وقتگیر تر از پیش روی با سرعت منطقی است. چراغ قرمزها را پشت سر نگذارید و کمی صبوری به خرج دهید تا راه برایتان باز شود. با این همه لزومی ندارد هنگام فکر کردن به آینده ای که در رویاهایتان برای خود در نظر گرفته اید به امکان پذیر بودن آن شک کنید. با کمی خوش شانسی و سخت کوشی رویاهای امروزتان واقعیت فردایتان خواهند بود.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

شربتی از لب لعلش نچشیدیم و برفت***روی مه پیکر او سیر ندیدیم و برفت

گویی از صحبت ما نیک به تنگ آمده بود***بار بربست و به گردش نرسیدیم و برفت

تعبیر: قدر چیزی را که داشته ای ندانستی. حالا که از دستداده ای افسوس می خوری چرا خوب رفتار نکردی و او رنجیده خاطر از پیش تو رفت. غرورت را کنار بگذر باز هم پیش قدم شو تا به وصالش برسی. لطف خداوند باز هم شامل حالت می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز انتظارات دیگران ممکن است در تضاد با نیازهای خود شما باشند. متاسفانه اگر نتوانید این نیازهای اساسی خود را به دست بیاورید احساس سردرگمی و گمراهی خواهید کرد. به احساسات خود توجه کنید و نیازها و خواسته های خود را نفی نکنید. با نگاهی منطقی به آنچه در اعماقتان دارد می گذرد خواهید توانست نتایج مثبت بسیاری به دست بیاورید. از نگرانی خود درباره افکار و قضاوت های دیگران کم کرده و کمی به خودتان بپردازید. سری به کمد لباستان بزنید ولباس هایی که بیش از شش ماه است استفاده نکرده اید را هر چه سریعتر از آن خارج کرده و به افراد نیازمندی که می شناسید ببخشید. این کار انرژی منفی را از خانه تان دور کرده و در نتیجه به نفع هر دوی شماست.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند***آیا بود که گوشه چشمی به ما کنند

دردم نهفته به ز طبیبان مدعی***باشد که از خزانه غیبم دوا کنند

تعبیر: ناامید نباش. دست روی دست گذاشته ای در صورتی که باید خودت همت کنی و خداوند هم به تو کمک می کند. جفا پیشه نباش. کسی که فتنه ها را به پا کره به زودی رسوا می شود. حسودان نمی گذارند تو به مراد دلت برسی. گاهی هم وقت خود را صرف عبادت کن تا رضای خداوند شامل حالت شود

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز جدی ماندن در تمام طول روز، حتی اگر وظایف مهمی داشته باشید که باید به انجام برسانید، برای شما کاری دشوار و چالش برانگیز خواهد بود. هرچقدر هم که تلاش کنید از مسیر اصلیتان منحرف نشوید و راه راست را طی کنید، در حال حاضر ذات لذت طلب شما فعال شده است و نیازی که به تفریح و خوشگذرانی احساس می کنید را نخواهید توانست سرکوب کنید. پس از مبارزه با آنچه اجتناب ناپذیر است دست بردارید و بجای محدود کردن فعالیت هایتان به مسئولیت ها و کارهای روزمره به روح سرکشتان اجازه بدهید کمی ماجراجویی کند. شاید بتوانید از این حالت خود برای اضافه کردن کمی هیجان به رابطه عاطفیتان استفاده کرده و روح تازه ای به آن ببخشید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

ای دل ریش مرا با لب تو حق نمک***حق نگه دار که من می روم الله معک

تویی آن گوهر پاکیزه که در عالم قدس***ذکر خیر تو بود حاصل تسبیح ملک

تعبیر: دینی که بر گردنت می باشد ادا کن و حق مردم را بجا بیاور تا هم در این دنیا و هم دنیای باقی انس و ملک ذکر و خیرت را بگویند. به هر چیزی که شک داری محک بزن تا شکت برطرف شود. خوشحال باش و حرف آخر را بزن که مرادت میسر شده است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

کارهایی که در طول هفته باید انجام می داده اید و خرده کاری هایی از آنها باقی مانده است را تمام کنید تا بتوانید با خیال راحت از آخر هفته تان لذت ببرید. امروز انگار همه به شما و کمک هایتان نیاز دارند و این موضوع باعث نگرانیتان شده و حس می کنید باید خودتان را از درگیری های احساسی غیر ضروری دور نگه دارید. امروز عکس العمل های شما در رابطه عاطفیتان با همیشه فرق دارند و اگر سعی کنید رهبری رابطه را در دست بگیرید همه چیز حتی از آنچه در ابتدا بوده است هم پیچیده تر خواهد شد. اگر سعی کنید کمی خودتان را کنار کشیده و به طرف مقابتان اجازه دهید رابطه تان را پیش ببرد و شما تنها نقش حامی او را ایفا کنید مطمئن باشید رابطه تان خیلی جذاب تر خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین دی :

بیا با ما مورز این کینه داری***که حق صحبت دیرینه داری

نصیحت گوش کن کاین در بسی به***از آن گوهر که در گنجینه داری

تعبیر: کمی نصیحت پذیر باش و فقط حرف خودت را نزن. تو که دلت مثل آفتاب روشن است و مثل ایینه صاف، پس چرا با بدان نشست و برخاست داری. چرا می خواهی با سرنوشت خود بجنگی. آه و ناراحتی اطرافیانت را ببین و به آنها هم توجه کن و توکل به خدا و قرآن نما

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز حتی اگر مسئولیت های بسیاری در دنیای بیرون در انتظارتان باشند هم، شاید دوست داشته باشید در خانه بمانید و کمی تنها باشید. دوستان و همکاران شما این تمایلی که به تنهایی حس می کنید را نشانه ای از این که مشکلی در میان است خواهند دانست ولی آنها کاملا در اشتباه هستند. وقت گذاشتن برای خودتان و مسائل شخصیتان در حال حاضر برای شما بسیار ضروری است، پس نگان آنچه آنها فکر می کنند نباشید و با خیال راحت کاری را انجام دهید که خودتان درست می دانید. امنیت عاطفی پایه و اساس رشد شما در آینده است، پس آن را دست کم نگرفته و هر کاری برای رسیدن به آن لازم است را انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

سال ها دفتر ما در گرو صهبا بود***رونق میکده از درس و دعای ما بود

نیکی پیر مغان بین که چو ما بدمستان***هر چه کردیم به چشم کرمش زیبا بود

تعبیر: به خودت شک داری. آنچه را که در دست داری ارضائت نمی کند. فکر می کنی همگان می خواهند به تو لطف کنند و از روی ترحم جواب سلامت را می دهند. از سرگردانی خسته شده ای. آرزوهای زیادی داری این قدر خود را کوچک نشمار. خدا از نیات قلبی تو آگاه است و باز هم یاریت می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز انجام تعهدات و مسئولیت هایتان برای شما کاری دشوار خواهد بود. با وجود جاه طلبی و تمایل شدیدی که نسبت به رشد و پیشرفت در وجود خود احساس می کنید، فرصت هایی که برای تفریح و خوشگذرانی به ویژه در بعداز ظهر برایتان به وجود می آیند برایتان خیلی جذاب تر از سخت کوشی و کار کردن به نظر می رسند. عاقلانه تر این است که امروز برنامه های قبلیتان را کنار گذاشته و بر اساس موقعیت هایی که پیش می آیند مسیرتان را انتخاب کنید. این کارهای بی برنامه و از روی نیازهای ناگهانی بیش از هر چیز دیگری در زندگی می توانند به شما احساس آزادی و خوشبختی بدهند؛ البته به شرط آن که زیاده روی نکنید و تنها گاهی اینطور رفتار کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

به جان پیر خرابات و حق صحبت او***که نیست در سر من جز هوای خدمت او

بهشت اگر چه نه جای گناهکاران است***بیار باده که مستظهرم به همت او

تعبیر: حق صحبت با پیران را به جا بیاور و به تجربه های آنها بهائی قائل باش. انها تو را به جایی هدایت می کنند که آخرش بهشت برین است. شانس به تو رو کرده آن را از دشت نده. به بخت خویش لگد نزن. نوید خبری را به تو می دهند که سرشار از رحمت است. خودت همتی داشته باش که فر دولت در انتظار تو است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۳۱ فروردین ۹۸ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۳۱ فروردین ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A