خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۲۲ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۲۲ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۲۲ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه ۲۲ آبان و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 22 آبان 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۲۲ آبان ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز حس و حال خوبی دارید و نمی توانید برای انجام ندادن کارهای خود بهانه های بیهوده بتراشید. البته امروز خیلی مشتاق انجام کارهای هنری یا موسیقایی نیستید. این کارها نیاز به خلاقیت و تمرکز دارند که شما چندان حوصله آن را ندارید. امروز به طور عمیقی احساساتی و رمانتیک هستید و همه جا به دنبال عشق می گردید. سعی کنید کمی خوددار باشید و با ملاقات نخستین فردی که به نظرتان خوب بود، رابطه دوستی برقرار نکنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

سال ها پیروی مذهب رندان کردم***تا به فتوی خرد حرص به زندان کردم

من به سرمنزل عنقا نه به خود بردم راه***قطع این مرحله با مرغ سلیمان کردم

تعبیر: به هر کسی زود اطمینان می کنید. قسم خورده بودید دیگر کارهای ناشایست انجام ندهید ولی عهد خود را شکسته و بسیار پشیمانید. رو به خدا آورید که شما را هدایت می کند و در زیر سایه ی اوست که به نیت و مقصود خودتان می رسید. صبر داشته باشید، نمازهایتان را به موقع بجا آورید و قرآن بخوانید که هر چه به دست می آورید از دولت قرآن می باشد

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

اگر احساس ناامیدی و روزمره‌گی دارید، نشانه این است که باید روش زندگی خود را تغییر دهید. همه چیز بسیار خوب پیش خواهد رفت. این یکی از روزهایی است که واقعا دچار تضاد رویایی می شوید و نمی توانید منطق و رویا را از هم تفکیک کنید. از دنیای رویایی خود لذت ببرید اما طوری نباشد که از دنیای واقعی خیلی فاصله بگیرید. امروز برای رابطه عاطفی فرصت بسیار خوبی پیدا خواهید کرد. اگر کمی عاقل و تیزبین باشید می توانید با فردی آشنا شوید که آینده شما را تغییر می دهد. البته بسیار با احتیاط رابطه خود را آغاز کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بیا و کشتی ما در شط شراب انداز***خروش و ولوله در جان شیخ و شاب انداز

مرا به کشتی باده درافکن ای ساقی***که گفته اند نکویی کن و در آب انداز

تعبیر: تحولی بزرگ در زندگیت به وجود بیاور و دلت را به دریا بزن. کار خوب انجام بده که نتیجه اش را خیلی زود ببینی. حسادت را از خود دور کن تا چیزهای زیبا بیشتر در نظرت بیاید با خدا باش تا شیطان از تو دور شود و آرزوهای محالت محقق گردد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز همه مسایل را بسیار آسان می گیرید و هیچ چیز به نظرتان بد نیست. ممکن است با فردی که دوستش دارید برای قدم زدن بیرون بروید. به طور کلی لحظه های آرام، شاد و پر احساسی را پشت سر خواهید گذاشت و از یک شام رمانتیک نهایت لذت را خواهید برد. امروز فضا بسیار رمانتیک است و باید از فرصت پیش آمده برای آرامش و بهبود رابطه دونفره خود نهایت استفاده را ببرید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

ای صبا نکهتی از کوی فلانی به من آر***زار و بیمار غمم راحت جانی به من آر

قلب بی حاصل ما را بزن اکسیر مراد***یعنی از خاک در دوست نشانی به من آر

تعبیر: بر سر دو راهی قرار گرفته ای و نمی دانی کدام راه را باید انتخاب کنی. تنها هستی و دل گرفته ای داری. احساس پیری می کنی زیرا همه چیز را از خود قطع کرده ای حتی خوشی را ولی بدان آنچه سرنوشت تو باشد پیش خواهد آمد. امیدوار باش. غم را کنار بگذار تا به وصال یار برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز دچار کمی کشمکش و درگیری با خود خواهید بود. یک لحظه احساس می کنید باید بنشینید و ببینید سرنوشت چه برایتان در نظر گرفته است و لحظه ای دیگر داغ می شوید و می خواهید خودتان هر آنچه می خواهید را به دست بیاورید. زندگی در واقع ایجاد تعادل بین رویا و واقعیت است. اگر در مورد فرد خاصی رویاپردازی می کنید باید دست از این کار بردارید و کاری انجام دهید. شاید انرژی های مثبتی که امروز دارید شما را به مسیری بهتر در زندگی بکشاند.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

کتبت قصه شوقی و مدمعی باکی***بیا که بی تو به جان آمدم ز غمناکی

بسا که گفته ام از شوق با دو دیده خود***ایا منازل سلمی فاین سلماک

تعبیر:  تهمتی به شما زده اند که به زودی دست بدخواهان رو م یشود. حادثه ای بسیار عجیب اتفاق می افتد که همه چیز را عوض می کند و به آنچه که هدفتان هست می رسید به شرط آنکه زرنگ باشید.کسی به دیدارتان می آید و غم رهایتان می کند.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز احساسات خالص و رقیقی دارید که باعث می شود تا با دشمنان خود نیز مهربان باشید. گاهی احساس می کنید از احساسات شما سواستفاده می شود اما خودتان باید مراقب آن باشید. مراقب باشید تا افرادی که نمی توانند حساسیت روحی شما را به خوبی درک کنند، به شما نزدیک نشوند. از خود محافظت کنید. امروز پیش از هر کاری خوب فکر کنید. امروز توان تشخیص فرد مناسب از غیر مناسب را ندارید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مزن بر دل ز نوک غمزه تیرم***که پیش چشم بیمارت بمیرم

نصاب حسن در حد کمال است***زکاتم ده که مسکین و فقیرم

تعبیر: آنقدر که به فکر دیگرانی به فکر خودتنیستی و فقط به این فکر می کنی به عهدی که با دوستانت بسته ای عمل نمایی. در این روزگار پر غوغا بهت اس بیشتر به فکر خود باشی تا بتوانی گلیمت را از آب بیرون بکشی. خودت را دست کم نگیر مطمئن باش صدای تو به خدایت می رسد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

ناراحتی هایی که امروز تجربه می کنید نشانه این هستند که خود را با کارها یهنری همچون موسیقی یا نقاشی سرگرم کنید. در ابتدا می توانید از دیگران کپی برداری کنید و از این مساله هراسی نداشته باشید زیرا می توانید از تجربه های دیگران به نفع خود استفاده کنید. خیلی به افرادی که در کارهای شما دخالت می کنند فکر نکنید. اگر دوست دارید یک روز عالی و رمانتیک را در کنار فرد مورد علاقه خود سپری کنید، امروز انرژی های بسیاری برای این امر دارد. می توانید یک شام عاشقانه در یک رستوران رمانتیک را برنامه ریزی کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

زبان خامه ندارد سر بیان فراق***وگرنه شرح دهم با تو داستان فراق

دریغ مدت عمرم که بر امید وصال***به سر رسید و نیامد به سر زمان فراق

تعبیر: کار خود را به دست خدا بسپار. از تو دیگر کاری بر نمی آید. تو فقط باید صبر پیشه کنی. سرنوشت آنچه را که باید برایت رقم می زند پس دعا کن تا آنچه را که می خواهی پیش آید. اگر بخواهی به زور چیزی را بدست بیاوری زود هم از دست می دهی. پس با خدا و توکل به او کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

دوستان و اطرافیان می توانند از هر نظر به شما اعتماد کنند. بنابراین مراقب باشید آنها را به مسیر خطا راهنمایی نکنید. قضاوت ها و نظرات شما باید همان یباشد که خود نیز عمل می کنید و اعتقاد دارید. امروز فقط باید به این فکر کنید که همه کارهای خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. با خود تصور می کنید رابطه خاصی در حال شکل گیری است و شکوفه های آن را می توانید از هم اکنون ببینید. اما پیش از هر اقدامی بهتر است دست نگه دارید و همه جوانب امر را در نظر بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

حالیا مصلحت وقت در آن می بینم***که کشم رخت به میخانه و خوش بنشینم

جام می گیرم و از اهل ریا دور شوم***یعنی از اهل جهان پاکدلی بگزینم

تعبیر: بسیار انسان آزاده و نترسی هستید. هیچ وقت کاری نمی کنید که باعث سرافکندگیتان شود. همیشه در صدد رفع عیوب و اشکالات خودتن می باشید. غمی در دل دارید که بسیار سنگین است فقط از خدا بخواهید تا ستم هایی که به شما روا شده فراموش گردد و دلتان دوباره مالامال از مهر و دوستی شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

سعی کنید خیلی درگیر مسایل و مشکلات دیگران نشوید. روحیه خوشحال و دوست داشتنی شما به گونه ای تربیت شده است که حرف ها و واژه های خوببه کار بگیرد. نباید اجازه دهید خشم کنترل شمارادر دست بگیرد. برخی از مردم از ناراحت و عصبانی کردن دیگران لذت می برند. به آنهااین اجازه را ندهید. امروز احساسات خود را رها می کنید و به واسطه آن کارهایی انجام می دهید که باعث تعجب خود شما و شریک زندگیتان می شود. هر کاری می کنید، فقط واقعیت را فراموش نکنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

بر سر آنم که گر ز دست برآید***دست به کاری زنم که غصه سر آید

خلوت دل نیست جای صحبت اضداد***دیو چو بیرون رود فرشته درآید

تعبیر: تصمیم خود را عملی کن و هر کاری از دستت برمی آید انجام بده. غصه های تو به پایان رسیده است. با تلاش و اراده ی خویش شیطان را در وجودت کشته ای، حال وقت برپا خاستن است. از خدا جدا نشو تا همیشه نتیجه ی کار بر وفق مرادت باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز از نظر روحی بسیار ثابت خواهید بود اما گاه یهم ممکن است در مواجهه با اطلاعات و خبرها کمی نامطمئن باشید. فردی می تواند دیدگاه و عقاید شما را تغییر دهد. شما اصولا به مسایلی که ثابت، مشخص و پایدار هستند علاقه دارید. در همین فاز باقی بمانید و شانس خود را امتحان کنید. امروز خیلی رویاپردازی خواهید کرد و اگر دوست دارید به فردی که فکرتان مشغول کرده است، نزدیک تر شوید، باید کمی مراقب باشید. شاید او فرد مناسبی که تصور می کنید نباشد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

ای همه شکل تو مطبوع و همه جای تو خوش***دلم از عشوه شیرین شکرخای تو خوش

همچو گلبرگ طری هست وجود تو لطیف***همچو سرو چمن خلد سراپای تو خوش

تعبیر: تصمیم تان عجولانه است. فریب ظواهر را خورده اید و تمام فکر و ذکرتان را مشغول کرده استو همه ی کارهای مهم زندگی را فراموش کرده و به دنبال مقصود خود به راه افتاده اید. هر چند که کمی مردد هستید ولی حاضرید دست به سوی خطر دراز کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

بیرون بروید و کارهایی که هفته ها است دوست دارید را انجام دهید. در زندگی بیشتر واقع گرا هستید اما امروز ممکن است کمی دچار رویاپردازی بشوید. مراقب باشید تا احساسات و مشکلات عاطفی روحیه شما را خیلی خراب نکنند. اگر امروز قرار است برای نخستین بار سر قرار فرد جدیدی حاضر شوید، کمی گوش به زنگ باشید. ممکن است وارد رابطه ای بشوید که دوام چندانی ندارد و با رویاهای شما بسیار متفاوت است. اجازه دهید هر رابطه ای به طور طبیعی و روش استاندارد خود پیش برود و رشد کند.

فال حافظ امروز متولدین دی :

شراب و عیش نهان چیست کار بی بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حما” به تو خواهد رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز ممکن است بین دو واقعیت گرفتار شوید. یا شاید باید بین دوستان یا اعضای خانواده یکی را انتخاب کنید. این قدر فهمیده هستید که بتوانید مشکلات هر کدام از تصمیمات خود را پیش بینی کنید اما صرف انرژی برای حل مشکل برایتان کمی دشوار خواهد شد. شاید بتوانید بین هر دو مساله تعادل برقرار کنید. امروز از نظر احساسی فردی نظر شما رابه خود جلب می کند. بنابراین بهتر است خیلی سخت گیری نکنید و در مسیر سرنوشت حرکت کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

درآ که در دل خسته توان درآید باز***بیا که در تن مرده روان درآید باز

بیا که فرقت تو چشم من چنان در بست***که فتح باب وصالت مگر گشاید باز

تعبیر: دل تنگ هستی و روح و روان خسته ای داری مه همگی درمان می شود درهای وصال باز می شوند و شادی به رویت لبخند می زند خیالات را کنار بگذار و منتظر اتفاقات باش که همگی از خوبی و شادی می باشند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

مراقب باشید تا تصمیمات و فعالیت های شما بر اساس احساسات شما نباشد. تصمیمات بزرگی که در سر می پرورانید را اگر نتوانید به انجام برسانید موجب ناراحتی و عصبانیت شما خواهد شد. واقعیت هایی در زندگی وجود دارند که امروز با همه وجود احساس خواهید کرد. اگر درگیر رابطه احساسی جدیدی هستید، خیلی مراقب باشید. اگر هم رابطه دایمی دارید احتمالا شریک زندگیتان کاری انجام خواهد داد که باعث ناراحتی شما می شود اما از روی عمد نیست و باید کمی بافکر با او برخورد کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

از من جدا مشو که توام نور دیده ای***آرام جان و مونس قلب رمیده ای

از دامن تو دست ندارند عاشقان***پیراهن صبوری ایشان دریده ای

تعبیر: اینقدر سنگدل نباش. غرور کاذب خویش را دور بریز کسانی هستند که تو را بسیار دوست می دارند تو هم از محبت خود بخشش کن که اگر غفلت کنی در آینده خود را سرزنش خواهی کرد. زیاده روی باعث ضرر است و پشیمانی به بار می آورد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A