خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۲۳ فروردین و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 23 فروردین 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

ممکن است تغییراتی در برنامه هایی که برای روزتان داشته اید پیش بیایند، ولی اگر انعطاف پذیری خود را حفظ کنید خواهید دید این تغییرات ناخواسته خیلی هم خوشایند می توانند باشند. امروز از لحاظ روحی خیلی خسته اید و حال و حوصله هیچ کاری را ندارید، در عوض انرژی جسمی فراوانی دارید و احساس می کنید از پس انجام هرنوع کار فیزیکی بر می آیید. چرا حالا که روز تعطیل است فرصت را غنیمت نمی شمارید و فعالیت ورزشی مورد علاقه تان را انجام نمی دهید؟ این کار حال و هوایتان را هم بهتر خواهد کرد و باعث رضایت روحیتان نیز خواهد شد. از خانه بیرون بروید، تمام تعطیلات را برای لم دادن روی آن کاناپه لعنتی وقت خواهید داشت!

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

راه عشق رهی پرخطر است و در جولانگاه عشق عقل راه ندارد. راهی که تو انتخاب کرده ای اگرچه راهی سخت و دشوار است ولی بهترین انتخاب است. پس بی آنکه درنگ کنی و فرصت را از دست بدهی کارت را به انجام برسان و به سرزنش های دیگران توجه نداشته باش که همه این حرفها از روی نادانی است. اگر می خواهی به گنجهای مادی و معنوی برسی وقت عمل فرا رسیده است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز سر و سامان دادن به ذهنتان تقریبا غیر ممکن است، زیرا پیش رویتان دو راه کاملا متفاوت قرار گرفته اند. از یک طرف دوست دارید در خانه بمانید و به کارهای خانه رسیدگی کنید و یا شاید کمی تغییر دکوراسیون در آن ایجاد کنید، از طرفی هم کارهایی دارید که برای انجام آنها باید از منزل خارج شوید و کمی اینور و آنور بدوید. هر کاری که می خواهید بکنید بهتر است زودتر دست به کار شوید، شاید حتی بتوانید وقت کافی برایرسیدن به هر دوی آنها را داشته باشید. احساس می کنید کسی که دوست دارید از روی قصد و غرض دارد آزارتان می دهد. کافی است کمی از وقتتان را در اختیار او بگذارید تا ببینید تنها چیزی که او می خواهد توجه شما است.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بزودی نیتت برآورده می شود و به وصال دوست خواهی رسید، اما باید سختی های این راه را تحمل کنی و با تکیه بر محبت و مهر او از این راه سخت و دشوار به آسانی عبور کنی. اکنون که دیگر به مقصود خود رسیده ای، غم و غصه ی بیهوده ی دنیا را نخور و از زندگی خود لذت ببر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز حتی اگر برنامه تان کاملا مشخص باشد و بدانید چه می خواهید بکنید هم کارهایتان آن طوری که انتظارش را داشته اید پیش نمی روند. انگار دارید با دیگران به زبانی دیگر حرف می زنید که برایشان قابل درک نیست و حرف شما را نمی فهمند. خودتان را اذیت نکنید و با رفتار و عملتان پیام خود را به دیگران انتقال دهید، گاهی کلمات قدرت کافی برای بیان حرف ها را ندارند. در این مواقع کارهایتان می توانند تمام آنچه می خواهید را به دیگران بفهمانند. شما از این که مورد تایید و تحسین دیگران قرار بگیرید لذت می برید، ولی در مورد مسائل عاطفی نباید منتظر تحسین دیگران باقی بمانید، آن چه برای تایید احساستان مورد نیاز است در وجود خودتان قرار دارد و این خودتان هستید که باید آن را تایید نمایید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اگر با چشم واقع بین به خود نگاه کنی می بینی که خداوند تمام امکانات موفقیت را برای تو مهیا نموده است. ظاهری نیکو، اخلاقی خوش و نیتی پاک داری. تنها چیزی که برای رسیدن به پیروزی و موفقیت لازم داری کمی همت است. با عزم و اراده و همتی که خدا در وجود تو نهاده می توانی بهترین زندگی را برای خود بسازی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز نگذارید هیچ چیزی نگرش مثبتی که به زندگی دارید را تغییر دهد و نگذارید نگرانی در مورد این که دیرگان راجع به شما و کارهایتان چه فکری می کنند روزتان را خراب کند. دوره جدیدی در زندگیتان آغاز شده است که در آن خواهید توانست پیشرفت بسیاری داشته باشید و به اهدافتان برسید. کلید موفقیت شما این است که هر نوع سوء تفاهمی را از بین ببرید و اگر در مورد چیزی صداقت نداشته اید حقیقت را بیان کنید و با وجدانی آرام به جلو بروید. قبل از حل این مسائل حتی یک قدم هم بر ندارید. امروز برنامه ویژه ای تدارک ببینید و به همسرتان نشان دهید که از او به خاطر همراهی با شما در روزهای سختی در سالی که پشت سر گذاشته اید متشکر هستید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

ظاهری آرام ولی درونی پرهیاهو داری. از زندگی خسته شده و به دنیا توجهی نداری. به تازگی عشقی (کاری) سر راهت قرار گرفته که تو را به دنیا و زندگی علاقمند کرده و فکرت را به شدت مشغول ساخته است. به سخن اهل دل گوش کن و از حقیقت مرنج. به زودی پیامی دریافت خواهی کرد که زندگیت را لبریز از شادی و سعادت می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مرداد:

امروز دوست دارید جنبه خیرخواه وجود خودتان را به دیگران نشان دهید، ولی متاسفانه برخی از حرف ها و رفتارهایتان باعث می شوند که نیات خیر شما نادیده گرفته شده و یا حتی اشتباه برداشت شوند، پس بهتر است کمتر حرف زده و بیشتر عمل کنید. موتور شما آماده و تنظیم شده است و آماده حرکت هستید، فقط فکر می کنید که یک مانع سر راهتان قرار دارد. اما خوب که نگاه کنید خواهید دید این مانع چیزی جز نگرشی ذهنی شما و ناتوانیتان در تصمیم گیری همراه با اعتماد به نفس نیست. رابطه آشنایی شما با یکی از اطرافیانتان می تواند تغییر یافته و به یک رابطه جدی عاطفی تبدیل شود. تنها چیزی که باید رعایت کنید این است که چیزی را به طرف مقابلتان تحمیل نکنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

در روزگار خوشی، ناخوشان و افتادگان را از یاد مبر. دشمنانی سرسخت و پلید در سر راه تو کمین کرده اند، از آنها ترسی به دل راه نده و از شر آنها به خدا پناه ببر که خداوند بهترین و تواناترین پناهگاه است. در تصمیمی که گرفته ای استوار باش و فریب دیگران را مخور. به زودی خبری خوش که مدتها منتظر آن بوده ای به تو خواهد رسید. از دعا و اثر آن در رسیدن به مقصود غافل مشو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز ممکن است با افرادی مواجه شوید که بین حرف ها و رفتارشان هماهنگی وجود ندارد. ولی چیزهایی در کار هستند که شما نمی دانید و این ناهماهنگی از این مسائل ریشه می گیرد. اگر کمی صبر کنید به دلیل اصلی این ماجرا پی خواهید برد و علامت سوال بزرگی که در ذهنتان ایجاد شده از بین خواهد رفت. مردم شما را به عنوان فردی آگاه قبول دارند و این بدین معنی است که به توصیه هایی که شما می کنید اهمیت می دهند و راهی که می گویید را با خیال راحت انتخاب می کنند، از این قدرت خود درست استفاده کنید. رویاهای بزرگی در سر دارید که از حرف زدن در مورد آنها خجالت می کشید، بهترین کسی که در این مورد می تواند به حرفتان گوش دهد عشقتان است.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

برای بدست آوردن کسی که دوستش داری تلاش بسیار زیادی کرده ای. سعی کرده ای آنقدر به او محبت کنی تا رسم مهر و وفاداری را به او بیاموزی، اما باید بدانی که او انسانی است که قدر مهر و محبت را نمی داند پس بیهوده تلاش مکن و به دنبال کسی باش که قدر تو و محبتهایت را بداند. بیهوده عمر خود را مصروف او مکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

با وجود این که دوستانتان از شما دعوت کرده اند که همراه با آنها در برنامه های تفریحی که برای این آخر هفته دارند شرکت کنید، خودتان هم به خوبی می دانید که دلخوری هایی بین شما وجود دارند که روابط شما را تحت تاثیر قرار داده اند. از فرصتی که برای وقت گذراندن با یکدیگر دست داده است نهایت استفاده را ببرید و سعی کنید مشکلاتتان را قبل از این که بزرگتر شوند حل کنید. اگر برنامه سفر در سر دارید فعلا زمان خوبی برای قطعی کردن برنامه هایتان نیست، زیرا ممکن است موانعی بر سر راهتان قرار بگیرند که اجازه ندهند تصمیمات خود را عملی کنید. مقصد سفرتان را با منطق و در نظر گرفتن جیبتان انتخاب کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

در دام عشقی اسیری و فکر می کنی به هیچ عنوان نمی توانی از آن بگذری. گرچه این کار در ابتدا به نظرت ساده و آسان می آمد ولی حالا مشکلات از هر طرف به تو روی کرده اند. به خاطر داشته باش که هر گل خندانی قابل اعتماد نیست. قبل از آنکه بیش از این اسیر او شوی او را امتحان کن و وفاداریش را بسنج. نیتی در دل داری. هرچه زودتر آن را عملی کن زیرا تأخیر در انجام این نیت برایت پشیمانی به بار خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز دارید کارهایی می کنید که دوست دارید آنها را تا جای ممکن و تا زمان رسیدن به نتیجه از دیگران مخفی کنید، اصلا نگران نباشید و خودتان را لو ندهید، دیگران آنقدر سرشان شلوغ است که اصلا حواسشان به این که شما دارید چکار می کنید نیست. پس صبر کنید تا رازتان را در زمان مناسب و با افراد مناسب در میان بگذارید. هفته گذشته حسابی خودتان را تحت فشار گذاشتید و با بار مسئولیت های فراوان خودتان را خسته کردید. امروز وقت استراحت مطلق است. تا هروقت که دلتان می خواهد بخوابید و خستگی این هفته را از تن به در کنید. پس از آن خرده کارهای باقی مانده تان را انجام داده و بقیه وقتتان را درکنار عزیزانتان خوش باشید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

گره تمام مشکلات تو به دست توانای او باز می شود، اما وجود بعضی از افراد مغرض در این میانه مانع از ایجاد ارتباط بین تو و او می شود. سوءتفاهمات را با کمال جسارت و صداقت برطرف کن تا او تو را به مراد دل برساند. فقط فراموش نکن که باید صادق باشی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

رسیدن به یکی از اهداف دراز مدتتان باعث خوشحالی و هیجان بسیار زیاد شما شده است و دارید با خوش بینی تمام به آینده و کارهایی که می خواهید انجام دهید فکر می کنید و آنها را با دوستان و نزدیکانتان در میان می گذارید. وقتی از تمام توان و انرژی خود استفاده کنید شک نداشته باشید که موفقیت به سراغتان خواهد آمد، کافی است با جریان پیش بروید و اولویت هایتان را مشخص کنید تا بتوانید برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید. یادتان باشد که دوستانتان را نسبت به عشقتان در اولویت قرار ندهید، این کار او را بسیار ناراحت خواهد کرد. اگر توانستید با هم وقت بگذرانید و یا حتی یک برنامه تفریحی مثل رفتن به سینما در نظر بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

نسبت به اموری که در اطراف تو در جریان است توجه بیشتری داشته باش. هیچ کاری بی علت و غرض انجام نمی شود. او نیز از رفتارهای خود غرض خاصی دارد که تو باید به آن پی ببری. ناله ها و دعاهای تو در درگاه خداوند نیز بی جواب نخواهد ماند. پس درد خود را از خلق نهان کن و حاجت خود را فقط از خدا بخواه که روا خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

اهداف بزرگی در سرتان دارید که نسبت به درگیری های روزمره ای که در حال حاضر دارید خیلی دور به نظر می رسند. این احساس دوری ممکن اس در شما حس دلسردی و نا امیدی ایجاد کند و شاید حتی بخواهید تسلیم شوید. ولی دلگرم باشید، این حالت زودگذر است. شما انسانی هستید که قلبی بزرگ، سخاوتمند و بخشنده دارید و با تمام وجود از خودتان برای دوستان و عزیزانتان مایه می گذارید، اما وای به روزی که احساس کنید دارد از شما سوء استفاده می شود، آنگاه هیچ چیز جلوی شما را نخواهد گرفت. اگر این احساس خشم شما را برانگیخته است ممکن است کمی جر و بحث در پیش داشته باشید. روز جمعه خودتان را خراب نکنید و اوقاتتان را به خاطر کسانی که ارزشش را ندارند تلخ نکنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

انسانی پاکدل و صادق هستی و در کلیه امور امر خدا برایت مهمترین مساله است. بدان که این خصلت پسندیده تو را در نزد خدا و خلق خدا عزیز و گرامی می گرداند. از فرصتهایی که خدا در اختیارت قرار می دهد نهایت استفاده را ببر و فریب دنیا و ظواهر آن را نخور.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز ممکن است با وجود این که خودتان نیاز به کمک دارید به کمک دیگران بروید و نیازهای آنها را نسبت به خودتان در اولویت قرار دهید. درست است که این کار احساس خیلی خوبی در شما ایجاد می کند، اما یادتان باشد که با این کار از مشکل خودتان فرار نکنید و اگر موقعیت خودتان فوریت بیشتری دارد اول به فکر مشکل خودتان باشید. این روزها همه به اندازه کافی خودشان سرشان شلوغ است و دیگران هم باید این مسئله را درک کنند. در روابط عاطفی خود از پذیرفتن اشتباهاتتان هراسی نداشته باشید. اگر خطایی از شما سر زده آن را بپذیرید و سعی در جبران آن داشته باشید. فعلا انعطاف پذیری بزرگترین سلاح شماست، پس از آن به خوبی استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

کسی را در نظر داری ولی در دل سپردن به او دچار تردید هستی. خیالت راحت باشد می توانی به او اطمینان کنی. او فرد لایقی است ولی دوستان نابابی در گرد او جمع شده اند که باید سعی کنی آنها را از او جدا کنی و این میسر نمی شود مگر آنکه آنچنان به او محبت نمایی که او را از مهر و محبت دوستان نااهلش بی نیاز سازی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

احساس کسالت و بیحوصلگی می کنید و این حس می تواند روزی آرامش بخش را به یک روز همراه با سردرگمی و ملالت تبدیل کند. شاید حتی ناگهان تصمیم بگیرید بیخیال برنامه هایی شوید که برای امروزتان داشته اید. به جای این کار سعی کنید از یک روز تعطیل خوب لذت ببرید و پس از یک هفته پر تلاش و شاید کمی خسته کننده وقتتان را همراه با کسی که دوست دارید به انجام دادن کارهای مورد علاقه تان بگذرانید. هر چه کار کرده اید بس است، امروز دیگر زمان استراحت کردن است! البته حواستان باشد بیش از اندازه دیوانه بازی در نیاورید و برای خودتان دردسر درست نکنید، همیشه و برای هر چیزی حد و حدود قائل شده و اعتدال را رعایت کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

زندگی حیات کوتاهی است و دنیا را دلبستگی نشاید چرا که به هیچ کس وفادار نمانده است. بدان که آنچه از زندگی حاصل انسان می شود محصول کشته های خود اوست، پس بذر نیکی بکار تا محصولی نیک درو کنی که تو را هم خیر دنیاست و هم ثواب آخرت.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A