خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۲۴ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۴ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۴ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۲۴ تیر و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز پنجشنبه 24 تیر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۲۴ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

اگر امروز در خانه مانده اید، شاید حس کنید که دیوارها شما را خفه می کنند. شاید بین شما و اعضای خانه مشاجراتی پیش بیاید و کم انرژی بودن شما را اذیت کند. امروز روز خوبی برای ورزش کردن است. پیاده روی کنید، دوچرخه سواری کنید یا به باشگاه بروید. این عصبانیت شما را خاموش می کند و انرژی جسمانی بیشتری برایتان می سازد. یک جلسه غیرعادی امروز زندگی شما را زیر و رو می کند. قطعاً امروز فرصتی عالی برای بیرون رفتن و اجتماعی شدن در مکان هایی خواهید داشت که تابحال نرفته اید. نوع افرادی که ملاقات می کنید به روی شما درهایی به سوی فرصت های جدید می گشایند و یک فرد خاص از ملاقات با شما بسیار خوشوقت خواهد شد. امروز یادداشت های دقیقی بردارید. اگر در جلسه ای با رئیس یا همکاران هستید، نترسید و یک کاغذ و قلم بردارید و با دقت نکات مهم را یادداشت کنید. جزئیات بسیاری مورد بحث قرار می گیرد که نمی خواهید فراموش کنید. آنها را بنویسید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

پای در راهی نهاده ای و حاضری برای رسیدن به هدف، هر سختی ای را تحمل کنی، اما گاهی دچار ناامیدی می شوی و می اندیشی عمر خود را بیهوده در این راه تلف کرده ای، ولی دل خود را از زنگارها پاک کن و از مال حرام بپرهیز و تنها به خدا و معصومین توکل کن تا به هدف خود برسی و اقبال تو را یاری نماید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز شاید منتظر نامه یا تماسی از سوی دوست صمیمی یا عشقتان باشید. تأخیر در آن باعث می شود که احساس غم و اندوه نمایید. نگذارید این موضوع روزتان را خراب کند. ارتباط شما برقرار خواهد شد و اگر امروز نشود، ظرف چند روز آینده این اتفاق می افتد. در این حین، زمان خوبی در اختیار دارید تا کارهای دلخواهتان را انجام دهید. در این زمان خلاقیت به خرج دهید. حتی می توانید به دوست دیگری زنگ بزنید. یک جلسه خاص امروز در محل کار تبدیل به چیز جالبی می شود که تصورش را هم نمی کردید. فرد موردنظر خیلی منحصر بفرد است و قطعاً کاریزماتیک هم هست. شما مسلماً می خواهید راهی برای آشنایی بیشتر با او پیدا کنید. شما در موقعیتی عالی هستید تا ریسک کنید. اگر تابحال به شروع کسب و کار خودتان فکر کرده بودید، حالا بهترین زمان برای شروع آن است. موضوعات الکترونیکی و یا اینترنتی برایتان کاملاض مطلوب خواهند بود.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تمام تلاشت را کرده ای و با لطف الهی زندگی آرامی برای خود ساخته ای. اکنون شاد و خندان زندگی کن و از آنچه خدا نصیبت کرده لذت ببر. دوستان نزدیک را از خود نران، زیرا هر انسانی هرقدر بزرگ و کامل به دوستان صادق نیازمند است. از شر و شور دنیا دلگیر مشو که زندگی زیباست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز توانایی ها و استعدادهای شما برای رسیدن به اهداف فعلی تان هرچه باشند، امروز با مانع روبرو می شوند. این می تواند شما را عصبانی کنید، ولی سعی کنید در این دام نیفتید. اگر انگیزه ای ندارید، روی چیز دیگری تمرکز کنید و فعالیتی انجام دهید که قبلاً امتحان نکرده بودید. این باعث می شود که مهارت های شما دوباره به کمکتان بیایند تا کارتان را انجام دهید. گاهی رویدادی که موجب شروع یک رابطه جدید می شود خیلی ناگهانی رخ می دهد و هشدار نمی دهد. امروز در کار روزانه شما چنین اتفاقی می افتد. یک جلسه ساده کاری شاید فرصتی بشود که شما در آن چیز خاصی را در میان بگذارید. شاید با فردی با دوستی شروع کنید و این دوستی تبدیل به رابطه ای دائمی شود. امروز اگر به جزئیات خاصی که نیاز به دقت و وسواس دارد توجه نکنید پشیمان می شوید. اگر چنین اشتباهاتی رخ داد به آنها اعتراف کنید و تظاهر نکنید که ربطی به شما ندارند. دفعه بعد باید کارتان را بیشتر چک کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

نیتی که در سر داری مناسب موقعیت و سن و سال شما نمی باشد. باید بدانی که هر چیزی در وقت خود و در جای مناسب مطلوب است و بهتر است تو اشتباهات گذشته را دیگر تکرار نکنی و از این پس راهی را انتخاب کنی که مناسب شأن و شخصیت تو و خانواده ات باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز حتی اگر دیگران از کارهای شما حمایت نکنند نسبت به دیدگاه های دیگران حساس هستید. امروز ترجیح می دهید تا جای ممکن از جر و بحث کردن با دیگران خودداری کنید، ولی آنها شما را راحت نمی گذارند و آنقدر شما را تحریک می کنند که در نهایت شما هم درگیر بحث شوید. شاید یکی از این بحث ها دید شما را نسبت به طرف مقابلتان و رابطه ای که با او دارید تغییر دهند. در هفته ای که پیش رو دارید به خواب هایی که می بینید اهمیتی ویژه بدهید، بیشتر آنها تعبیر خواهند شد. ببینید که چه چیزهایی از گذشته در رابطه عاطفی شما ایجاد مشکل می شوند و آنها را حل کنید تا بتوانید از رابطه خود نهایت لذت را ببرید.

فال حافظ متولدین تیر

انسانی بسیار حساس هستی ولی از این حساسیتهای بی مورد جز غم و غصه چیزی عایدت نمی شود و کارهایت را مشکل و دشوار می کند. تو که سالها به دنبال انجام این نیت بوده ای چرا حالا که وقت عمل رسیده با تصورات بیجا و حساسیتها و حسادتها کار خود را خراب می کنی. پیش از آنکه فرصت را از دست بدهی به خود بیا تا دم عیسایی او به زندگیت روحی تازه بخشد.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

شما امروز دارید به طور جدی به سبک زندگیتان و کارهایی که این اواخر کرده اید فکر می کنید و به ویژه این یک ماه اخیر ذهنتان را به خود درگیر کرده است. حالا دیگر وقت آن رسیده است که برای خودتان نقشه ای در نظر بگیرید و به آن متعهد شده و روی خواسته ها و برنامه هایتان متمرکز شوید و بر اساس آنها پیش بروید. ولی تلاش نکنید که ناگهان همه چیز را به یک باره تغییر دهید. به جای این که ناگهان تمام زندگیتان را زیر و زبر کنید و خیلی زود هم خسته شده و به روند قبلیتان باز گردید، با قدم های کوچک شروع کرده و با سرعتی کم ولی مداوم پیش بروید. برای اینکه بتوانید نسبت به نامزدتان شناخت بیشتری پیدا کنید با او در اجتماعات مختلف و به ویژه جمع دوستان حضور پیدا کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

کسی (کاری) فکر تو را کاملا به خود مشغول کرده است و تو از بی اعتنایی این شخص به شدت غمگین هستی. اگر می خواهی به مقصود برسی غرور و خودبینی را کنار بگذار و به یاد داشته باش با اخلاق نیکو و مهربانی با مردم می توانی جای خود را در دل آنها باز کنی و به موفقیت برسی. به دوستان خود بیشتر رسیدگی کن. کاری که قصد انجام آن را داری هیچ ایرادی ندارد فقط برای رسیدن به مقصود باید تلاش بسیار کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز احساس می کنید خلاقیت هنری و ایده های خوب شما در مورد پروژه های جدید به اوج خود رسیده اند. ولی مسئولیت های دیگر شما نمی گذارند که این پروژه ها را آغاز کنید. در عین حال، ذهن شما آنقدر بر آنها متمرکز است که کارهای دیگرتان بیشتر از همیشه طول می کشد تا تمام شوند. ایده هایتان را یادداشت کنید تا از یادتان نروند و سپس روی وظایف فعلی تان تمرکز کنید. آنها را تمام کنکید و سپس چیزهایی که می خواهید را پیگیری کنید. امروز فرصت دارید که با یکی از دوستان قدیمی تان آشنا شوید. با آنکه آن موقع مشکلاتی با هم داشتید، احتمالاً دلیلش این بوده که هر دوی شما آن موقع در مورد رابطه بی تجربه بودید. حالا درک عمیق تری از خود دارید و دوست دارید دوباره به هم فرصت بدهید. فقط مطمئن شوید که این همان چیزی است که می خواهید. امروز در محل کار بعضی افراد از شما ایراد می گیرند و انتقاد می کنند. باید هر چیزی را دو سه بار قبل از ارائه بررسی کنید و سپس به مرحله بعدی پروژه بروید. عجله نکنید و بجای شتاب کردن کارتان را درست انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

از روزی که عاشق شده ای با مشکلات بسیاری روبرو گشته ای، ولی همچنان به وصال او و حل این مشکلات امیدواری. به جز او به هیچ کس و هیچ چیز نمی اندیشی و در انتظار فرصتی هستی تا راز دل خود را به او بگویی. آماده باش که بزودی این فرصت مهیا خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

مسائل معنوی امروز خیلی ذهنتان را درگیر می کنند. شما تمایل دارید که به مطالعات متافیزیکی و مدیتیشن هم بپردازید، ولی مسئولیت های کاری یا خانوادگی با تحقق بخشیدن به آن تمایلات تداخل می کنند. نگذارید این شما را ناامید کند. در عوض روی کارهای عادی تمرکز کنید و آنها را تمام کنید. بعداً می توانید به مسائل جالب و هیجان انگیز بپردازید. امروز از احساسات خود نسبت به فردی که او را دوست می پنداشتید تعجب می کنید. بعد از گفتگویی که هر دو در یک مهمانی اجتماعی داشتید حالا مسائل شفافیت بیشتری می یابند. شما متوجه می شوید که زیر نقابی که او اغلب می زند، در واقع یک دل رئوف و مهربان است و این برای شما بسیار خوشایند است. اطلاعات غیرمنتظره ای امروز از سوی یکی از همکارانتان دریافت می کنید. به این اطلاعات جالب توجه داشته باشید. نکاتی که در این کار یاد می گیرید به شما کمک می کنند که تصمیم به پیشروی کردن در کار یا پروژه جدیدی بگیرید و بال هایتان را باز کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

برعکس آدمهای این دوره که عشق و عاشقی برایشان بازیچه و سرگرمی ای بیش نیست، انسانی عاشق و صادق هستی. تو که بهترین راه را انتخاب کرده ای نباید با دیدن کارهای دیگران در تصمیمات خود متزلزل شوی. داشتن دل پاک و پرمهر بزرگترین سرمایه است که ازلی و ابدی است. پس از این ثروت گرانبها حفاظت کن و به عشق خود پایدار باش که سعادت تو در آن است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

مسئولیت های کاری، خانوادگی و یا هر دو موقتاً تعطیلات شما را به تأخیر می اندازند. این کمی شما را افسرده می کند، ولی ناامید نشوید. در اسرع وقت به مسئولیت هایتان رسیدگی کنید و نقشه های خود را پیش ببرید. همه نشانه ها نشان می دهند که این سفر برای شما مهم است و باید طبق برنامه جلو بروید. شما نمی خواهید به همراه عشقتان همان کارهای قدیم را انجام دهید. شما به تغییر نیاز دارید و دوست دارید جاهایی بروید که قبلاً نرفته بودید و با افرادی زمان بگذرانید که که هرگز ندیده بودید. این برای هر دوی شما یک دنیا خوبی دارد و انرژی زیادی وارد زندگی شما می کند. تغییرات غیرمنتظره در پروژه ای که رویش کار می کردید امروز لازم و ضروری می شود. انعطاف پذیر باشید. باید ایده های دیگران را با ایده های خود تلفیق کنید تا این وظیفه را تمام کنید. مطمئن باشید که تغییرات انجام شده به نفع شما خواهند بود. آنها را با لبخندی بر لب انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

 

پس از مدتها اکنون فکر و ایده جدیدی به سر شما افتاده است که نیرویی تازه به شما بخشیده. بدان که عملی کردن این کار سختی و مشقات بسیاری دارد. ولی آنچه عایدت می شود خستگی تمام این سختی ها را از تنت بدر خواهد کرد. تو چون ذاتی پاک و خوب داری به موفقیت خواهی رسید و خدا یاریت خواهد کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

موقعیت مالی شما باید شروع به توسعه و رشد کند. به خودتان ایمان داشته باشید. اگر شایعاتی شنیدید که آینده را برایتان مبهم کرد نگران نشوید. این احتمالاً اطلاعات اشتباهی است که از سوی منابع غیرقابل اعتماد می آید. به تلاش برای رسیدن به اهداف خود ادامه دهید. شایعات را بشنوید و حقیقت را دریابید. احتمالاً کشف می کنید که همه چیز خیلی بهتر از آن بوده که از غیبت کننده ها شنیده اید. اخباری که می شنوید و نقشه های شما را به کلی تغییر داده اند، بهترین چیزی هستند که مدتهاست برای شما اتفاق افتاده اند. امروز تغییری ناگهانی باعث می شود که فردی را ملاقات کنید که پتانسیل رمانس را دارد. با آنکه در ابتدا دوست هستید، ولی دوستی شما صمیمی تر می شود و از اینکه به هم برخورد کردید خوشحال می شوید. اگر منتظر زمان مناسبی بودید تا درخواست افزایش حقوق یا ترفیع بدهید، اکنون زمان خوبی برای این اقدام است. انرژی امروز به نفع شماست پس باید از آن بهره بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در مقابل دلبریهای او تاب تحمل نخواهی داشت و تسلیم خواهی شد، اما در این کار شتاب مکن و اول آمادگی این کار را در خود ایجاد کن. فردایی روشن در پیش روی داری. از فرصتهایی که به تو روی می آورد و از جوانی خود قبل از آنکه از دست برود نهایت استفاده را ببر و برای آینده خود توشه ای فراهم ساز.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز به نظر می رسد که مسئولیت های خانه و خانواده با حیات اجتماعی شما تداخل دارند و این شامل مهمانی خاصی که می خواهید بروید هم می شود. نگران نباشید. همه نشانه ها ثابت می کنند که چیزی غیرمنتظره در دقیقه نود اتفاق می افتد که پیش رفتن با نقشه هایتان را آسان می کند. سعی کنید به همان خوبی که از امشب لذت می برید کارها و وظایف خود را به درستی انجام دهید. امروز یک رابطه که خیلی نویدبخش به نظر می آمد به معنای آن است که امید بیشتری برای شما در زندگی وجود دارد. شاید شما دو نفر در یک مهمانی به هم معرفی شده باشید ولی حس کنید که یک عمر است همدیگر را می شناسید. چیزها ممکن است تغییر کنند و این تغییر خیلی سریع باشد. نگذارید امروز در محل کار فرصتی از دستتان برود. کسی چیزی می گوید که علاقه و توجه شما را جلب کند. نگذارید این الهام بمیرد. این ایده را در ذهن داشته باشید و شماره تماس یا نام فرد موردنظر را یادداشت کنید. این همان فرصت بزرگی است که منتظرش بودید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

خود را به شدت درگیر مسائل دنیوی کرده ای. حیف از تو که اینگونه اسیر مسائل پوچ شده ای. به خود بیا. خودشناسی اولین مرحله خداشناسی است. قابلیتهای خود را بشناس و در کسب کمالات بکوش. مشکلات و سختیهای زندگی تو همه به خاطر دنیاطلبی است. به زودی و با صبر و تلاش می توانی این مشکلات را از میان برداری. فکر سفری در سر داری. هرچه زودتر فکرت را عملی کن که خیر تو در آن است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز وقتی از خواب بیدار می شوید احساس انرژی زیادی می کنید و با گذشت زمان، احساس خستگی می کنید. مواظب باشید. ممکن است عصبانیت و خستگی خود را سر دیگران خالی کنید. اگر صبح فوراً از خانه خارج شوید این اتفاق نمی افتد. سرعتتان را تنظیم کنید و روابط خود را با دیگران در بهترین سطح ممکن در کل روز نگه دارید. در پایان روز همه چیز خیلی متفاوت از شروع روز خواهد بود. یک رابطه ممکن است که تغییر زیادی کند و در زندگی شما خیلی بیشتر از همیشه برجسته شود. رویدادی باعث می شود که شما به نحوه جدیدی همدیگر را ملاقات کنی و این باعث می شود که ویژگی های یکدیگر را تحسین کنید. نقشه شما که خوب طراحی شده امروز بخاطر فردی که تأثیر زیادی بر شما دارد کاملاً زیر و رو می شود. نترسید و ایده های جدید خود را با روش های سنتی انجام کارها تلفیق کنید. این ترکیب برای شما موفقیت می آورد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

یک فرصت استثنایی به تو روی آورده بود ولی از آن غفلت کردی و قبل از آنکه از آن بهره ای ببری فرصتت از دست رفت. بدان که فرصتهای زندگی زودگذر هستند. اکنون دیگر غصه خوردن و ناله کردن بی فایده است. مترصد وقوع فرصت دیگری باش و این بار با تمام وجود از آن استفاده کن، زیرا ممکن است این دیگر آخرین فرصت باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

کمبود موقتی پول ممکن است در پروژه های خلاقانه شما یا تفریحات شما تأخیر ایجاد کند. شاید از سوی دوست صمیمی یا شریک زندگی تان با سردی مواجه شوید که اصلاً درکش نکنید. زیاد بزرگش نکنید. این احتمالاً بیشتر به حال و حوصله فرد موردنظر و نه چیز دیگری ربط دارد. دوستتان ظرف چند روز به حالت عادی برمی گردد. امروز شما دوست ندارید دوباره در روتین قبلی گیر کنید و ترجیح می دهید که بیرون بروید و تغییر منظره بدهید. این کار برای شما یک دنیا خوبی دارد و حتی به حیات عشقی شما امیدها و انتظارات بیشتری می دهد. قطعاً همه چیز در حال بهبود است. اعضای تیم در محل کار امروز به شما نیرویی که می خواهید می دهند تا بتوانید در سطح مناسبی کار کنید. از دیگران مشورت بخواهید و نترسید از اینکه خودتان کاری انجام بدهید. کار مستقل امروز برای شما بسیار باارزش است.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

نیتی که در سر داری مناسب موقعیت و سن و سال شما نمی باشد. باید بدانی که هر چیزی در وقت خود و در جای مناسب مطلوب است و بهتر است تو اشتباهات گذشته را دیگر تکرار نکنی و از این پس راهی را انتخاب کنی که مناسب شأن و شخصیت تو و خانواده ات باشد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A