خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۴ خرداد به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 24 خرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

هیچ اشکال ندارد که به تخیلتان اجازه دهید آزادانه پرواز کند، به شرط آن که اگر دیگران طبق انتظاراتی که شما از آنها دارید رفتار نکردند از آنها دلخور نشوید. نباید فکر کنید که بی آن که حتی چیزی به زبان بیاورید دیگران موظف هستند از دل و جان برای رسیدن شما به رویاهایتان تلاش کنند. . امروز ایده هایی انقلابی در سر دارید و خودتان عمیقا به آنها معتقد هستید و تمام تلاشتان را برای شناساندن و مورد توجه قرار گرفتن آنها خواهید کرد. به این که چه کارهایی باید انجام شود که خانواده خود را به آسایش و آرامش برسانید پی خواهید برد. متاهل ها ماهی با مشغله کاری فراوان پیش رو دارند، یادشان باشد که از الان طوری برنامه ریزی کنند که از عشقشان غافل نشوند.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

در گذشته چیزی (کسی) را از دست داده ای که خیال آن هرگز از سرت بیرون نشده و پیوسته حسرت گذشته را می خوری، ولی وقت آن رسیده که از این خواب غفلت برخیزی، زیرا یکبار دیگر شانس به تو روی آورده پس فرصت را از دست مده و نگذار زندگیت تباه شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز به نظرتان می رسد که وقتی با دیگران در مورد نیازهایتان حرف می زنید آنها حتی صدایتان را نمی شنوند. شاید این رفتار آنها را تا حدود زیادی تحمل کنید، ولی اگر کسی بخواهد شما را در نیمه راه رها کند عصبانی شده و واکنش نشان خواهید داد و یا خودتان را کنار کشیده و در انزوا فرو خواهید رفت. رفتارها و واکنش های دیگران را به خودتان نگیرید و احساسات آسیب دیده خود را التیام دهید و به یاد داشته باشید که دیگران مسئول احساسات شما نیستند. درست است که همه چیز باب میلتان نیست، اما خوب که دقت کنید می بینید راه زیادی را آمده اید. مجردها در روزهای باقی مانده از این ماه سعی کنند تا جای ممکن دیده شوند، این کار فرصت های زیادی پیش پای آنها خواهد گذاشت.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زندگی حیات کوتاهی است و دنیا را دلبستگی نشاید چرا که به هیچ کس وفادار نمانده است. بدان که آنچه از زندگی حاصل انسان می شود محصول کشته های خود اوست، پس بذر نیکی بکار تا محصولی نیک درو کنی که تو را هم خیر دنیاست و هم ثواب آخرت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز به نظرتان می رسد که وقتی با دیگران در مورد نیازهایتان حرف می زنید آنها حتی صدایتان را نمی شنوند. شاید این رفتار آنها را تا حدود زیادی تحمل کنید، ولی اگر کسی بخواهد شما را در نیمه راه رها کند عصبانی شده و واکنش نشان خواهید داد و یا خودتان را کنار کشیده و در انزوا فرو خواهید رفت. رفتارها و واکنش های دیگران را به خودتان نگیرید و احساسات آسیب دیده خود را التیام دهید و به یاد داشته باشید که دیگران مسئول احساسات شما نیستند. درست است که همه چیز باب میلتان نیست، اما خوب که دقت کنید می بینید راه زیادی را آمده اید. مجردها در روزهای باقی مانده از این ماه سعی کنند تا جای ممکن دیده شوند، این کار فرصت های زیادی پیش پای آنها خواهد گذاشت.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اکنون موقعیتی به تو رو کرده که به قول معروف می توانی خودی نشان دهی. اگر از این فرصت استفاده مطلوب کنی مقام و منزلتی والا خواهی یافت. بین تو و پیروزی فاصله بسیار کوتاهی است که این فاصله با سعی و تلاش پر خواهد شد. پس قبل از اینکه موقعیت از دست برود با نهایت تلاش وارد میدان شو که پیروزیت حتمی است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز رابطه تان با کسی که دوست دارید بیش از آن که فیزیکی باشد روحی و عاطفی است. به جای این که در ذهنتان خیال رابطه ای ایده آل در آینده را در سر بپرورانید در نظر بگیرید که کارهایی که اکنون می کنید چه نقشی روی رشد رابطه و آینده تان می توانند بگذرانند. شویم شما در فکرتان خودتان را برای تغییری بزرگ دارید آماده می کنید، از رفتن به شهری دیگر گرفته تا اعلام عشقی ناگهانی و یا تغییر شغلتان، هر کاری ممکن است بکنید، اما یادتان باشد در این کار جانب احتیاط را رعایت کنید. وقت آن رسیده است که بنشینید و کمی با خودتان حساب و کتاب کنید. این چند وقت خرج های بیهوده زیاد کرده اید، کمی برای پس انداز برنامه کنید و خرج های غیر ضروری را از برنامه خود حذف کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

انسانی پاکدل و صادق هستی و در کلیه امور امر خدا برایت مهمترین مساله است. بدان که این خصلت پسندیده تو را در نزد خدا و خلق خدا عزیز و گرامی می گرداند. از فرصتهایی که خدا در اختیارت قرار می دهد نهایت استفاده را ببر و فریب دنیا و ظواهر آن را نخور.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

گاهی در روابط اجتماعی حفظ حد و مرزها کار بسیار سختی می تواند باشد، ولی اگر می خواهید چه در منزل و چه در محل کار روابطتان به خوبی پیش بروند باید این حدود را رعایت کنید. شما دارید احساسات تازه ای را تجربه می کنید که نمی دانید چقدر از آنها را باید با دیگران به اشتراک گذاشته و چقدر را برای خودتان نگه دارید. متاسفانه در شرایط بحرانی فعلی استفاده از منطق و قدرت تحلیلتان برای شما دشوار است، ولی جای نگرانی نیست، اگر به ندای قلبتان گوش کنید شما را به راه درست هدایت خواهد کرد. هیچ چیزی به نام «رابطه بی نقص» وجود ندارد، پس چرا خودتان و عشقتان را برای ثابت کردن بی نقص بودن رابطه خودتان به دیگران اینقدر تحت فشار قرار می دهید؟

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

تمام فکر تو به اوست و او در این اندیشه که عشوه ها در کار تو کند. تو دلگیری از دنیایی که در دست انسانهای بی وجود است، اما نگران نباش زیرا که مقام و منصب دنیوی پایدار نیست و بالاخره حق به حق دار خواهد رسید. نگران سفرکرده ی خود نباش که دست خدا با او یار است. عشق موهبتی است الهی، این نعمت را آسان از دست مده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

شما دارید ویژگی هایی که خودتان دارید و آنها را نمی پسندید به دوستان نزدیک یا همکاران و اطرافیانتان نسبت می دهید. در حال حاضر بهتر است به احساسات خود اعتماد نکنید زیرا ممکن است شما را به راه اشتباهی راهنمایی کنند. به جای این کار احساسات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و به بازخوردی که از آنها دریافت می کنید گوش کنید. حتی پیچیده ترین روابط هم وقتی با ذهن و گوشی باز در مورد آنها صحبت کنید رو به بهبود خواهند رفت. چرا احساس می کنید باید هر کاری را به بهترین نحو ممکن انجام دهید؟ این که تمام تلاشتان را می کنید شایان تقدیر است، اما برای برخی چیزها مثل کارهای روزمره خانه لزومی نداد انقدر خودتان را اذیت کنید

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مدتها بود با خودت عهد کرده بودی که اگر فرصت تازه ای به تو روی کرد عاقلانه تصمیم بگیری. اکنون این موقعیت در اختیار توست. این بار تصمیمات منطقی و عاقلانه بگیر و دست از شکوه بیهوده بردار و حرف دل را نزد هر نامحرمی بر زبان نران. وقتی به مراد دل خود رسیدی، خدا را فراموش نکن. نذرهای خود را ادا کن و به پاس این نعمت شکرانه بده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

با وجود این که امروز شما هیچ تلاشی برای مخفی کردن احساسات خود نمی کنید، دیگران نمی توانند احساسات واقعیتان را درک کنند. خوشبختانه شما می توانید به وضوح در مورد آنچه در ذهن و قلبتان می گذرد صحبت کنید ولی ماهیت خواسته ها و نیازهایتان به گونه ای است که دیگران نمی توانند آنها را درک کرده و با شما همراه شوند. دیگران را تحت فشار نگذارید و به تفاوت هایی که بین شما و آنها وجود دارد احترام بگذارید. شما در گرفتن تصمیم های ناگهانی استاد هستید، به ویژه وقتی پای پول خرج کردن در میان باشد، اما به شما توصیه می شود قبل از خریدن آن چیز گران قیمتی که چشمتان را گرفته است از خودتان بپرسید آیا واقعا به دردتان می خورد و به آن نیاز دارید؟

فال حافظ امروز متولدین مهر :

انسانی متواضع و افتاده حال هستی و نیتی پاک داری، از این رو مورد توجه همگان قرار می گیری. قصد سفری داری که خیر تو در آن است، پس تردید نکن. موقعیتی خوب خواهی یافت و شهرتی که تو را نزد همگان عزیز خواهد کرد. اما شرط رسیدن به آن تلاش و کوشش است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

در حال حاضر احساسات شما نوسانات بسیاری دارند و پیدا کردن جایی مطمئن برای به زبان آوردن آنها آسان نیست. با وجود این که دوستان مورد اعتمادتان حاضر به شنیدن داستان جدیدتان هستند شما نمی خواهید با گفته هایتان برای آنها دردسر درست کنید. با وجود اینکه پیش خودتان تقریبا مطمئن هستید که بیشتر افرادی که با آنها سر و کار دارید هوایتان را دارند، اما بعد نیست هر از گاهی این وفاداری را مورد امتحان قرار دهید و ببینید دوستان واقعیتان چه کسانی هستند. در حال حاضر شانس خوب، دوست های وفادار و عشقی مهربان دارید، دیگر از خدا چه می خواهید؟ برای تمام داشته هایتان خدا را شکر کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

نیتی در سر داری و فکر انجام آن تو را به شدت بی تاب و بی قرار کرده است، اما بدان که هنوز وقت انجام این نیت فرا نرسیده است. چرا که یکی از اطرافیان تو نزد او حرفهایی زده که باعث رنجش خاطرش گردیده است. قبل از هر چیز با صبر و حوصله سوءتفاهمات پیش آمده را برطرف کن و آنگاه که زمینه لازم برای انجام نیتت مهیا شد نیت خود را عملی کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

شما آماده اید تا فاصله ای که بین شما و کسی که دوست دارید را از بین ببرید، ولی رابطه شما با گذشته پیوند خورده است. با وجود این که نگران هستید مبادا زیاده روی در بیان احساساتتان در دیگران اثراتی منفی ایجاد کند، ولی امروز برعکس آنچه فکر می کنید اگر احساسات خود را به طور کامل به طرف مقابلتان انتقال ندهید به مشکل برخواهید خورد، پس هر چه در قلبتان می گذرد را به زبان بیاورید. احساس می کنید مشکلاتی که چند روز اخیر داشته اید کنترل اوضاع را از دست شما خارج کرده اند و نمی دانید چکار می خواهید بکنید، اما با افراد جدیدی آشنا می شوید که در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

عاشق و دلباخته مه رویی بی مهر و وفا هستی که حتی خودت هم می دانی بهتر است دل به او نسپاری. اما عنان و اختیار دل از دست تو خارج گردیده و به دنبال اوست. کسان دیگری هم در بند او گرفتارند و اگر تو نیز طالب او هستی باید از جان و دل در این راه مایه بگذاری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز در محل کارتان بازخورد بسیار مثبتی از همکارانتان دریافت خواهید کرد که شما را شگفت زده می کند. نه این که فکر کنید لیاقت این توجه را ندارید، فقط کمی برایتان غیر منتظره است. با این همه به دلیل اتفاقاتی که در گذشته افتاده اند و اثرات آنها هنوز هم روی شما باقی مانده است نیاز شما به تأیید و تحسین به این راحتی برطرف نخواهد شد. نگذارید اعتماد به نفستان وابسته به گفته ها و نظرات دیگران باشد. ارزش خودتان را با کیفیت کاری که انجام می دهید بسنجید، هیچ کس تا وقتی که خودتان اجازه ندهید نمی تواند شما را دست کم بگیرد. کمی عقبتر بایستید و به خواسته های خودتان هم فکر کنید، انگار زیادی به توصیه های دیگران عمل کرده اید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

در زندگی شما به زودی تغییرات بزرگی حادث می شود مانند تغییر طبیعت در بهار. غمها و غصه هایتان از بین خواهند رفت و مشکلاتتان حل می شود. شما باید قدر لحظاتی را که نصیبتان می شود بدانید، چرا که زندگی در حال گذر است و غفلت از آن موجب پشیمانی خواهد شد. غم دیروز و غصه فردا را مخور و امروز را خوش باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

با وجود این که شما برای دست یابی به نتایجی فوق العاده انگیزه بسیار زیادی در خود احساس می کنید، این که بتوانید تا آخر راه را ادامه دهید حتمی نیست. بخشی از مشکل شما این است که نمی توانید بین تمایل به دست یابی به رضایت شخصی و  خوشگذرانی و دنبال کردن مسیر موفقیت در حرفه ای که انتخاب کرده اید تعادل برقرار کنید. متاسفانه نمی شود به هر دوی اینها به طور تمام و کمال دست پیدا کنید، زیرا هر شبانه روز بیست و چهار ساعت بیشتر نیست و باید از یک چیزهایی بزنید. عاقلانه تر این است که به جای وقت گذاشتن برای خوشی های زودگذر ذهنتان را روی کارتان متمرکز کنید. بهترین راه برای پیش بینی آینده این است که خودتان آن را بسازید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

اگر همه جهان با تو دشمن باشند، وقتی خدا پشتیبان توست جای هیچ بیم و هراسی نیست. داشتن آرزوها و اهداف منطقی امیدی است برای زندگی و در انسان اشتیاق زنده بودن را تحریک می کند. نیتی نیز که تو در سر داری عاملی است محرک برای پیشرفت روزافزون تو. پس راه رسیدن به این نیت را با کمال اشتیاق طی کن که سعادت از آن توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

گاهی اوقات با وجود این که قلبا می خواهید کسی به شما نزدیک باشد او را از خودتان می رانید. امروز آنقدر سعی در مخفی کردن و محافظت از احساساتتان دارید که حاضر هستید به غیر از آنها در مورد هر چیز دیگری حرف بزنید. شما امیدوار هستید دیگران متوجه حصاری که به دور قلبتان کشیده اید نشوند، ولی کافی است یک نفر سوالی در رابطه با احساستان از شما بپرسد تا سفره دلتان را باز کنید. اگر این کار را بکنید در کمال تعجب خواهید دید که با گفتن حقیقت احساس آرامش و راحتی بیشتری می کنید و دیگر نیازی نیست پشت ماسکی دروغین مخفی شوید. کسانی که شما را با چهره واقعیتان می پذیرند دوستان واقعی شما هستند.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

نیت انجام کار جدیدی را داری و در آغاز آن دچار تردید هستی. باید بدانی موفقیت در این کار مستلزم آمادگی های بسیاری است، خصوصا آنکه باید دل خود را از زنگارها پاک کنی و هوی و هوسها را از سر بیرون کنی تا لطف الهی شامل حالت گردد و تو بیش از آنکه تصور می کنی از کار جدید خود بهره ببری.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A