خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۲۴ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز دوشنبه ۲۴ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۴ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۴ اسفند به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 24 اسفند 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۲۴ اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز منتظر یک سورپرایز باشید. اگر مجرد هستید، فردی با شما تماس می گیرد و پیشنهاد یک رابطه رمانتیک را به شما می دهد. این موضوع باعث می شود که اعتماد به نفس تان افزایش یافته و روزهای آتی خود را نیز در شادی و رویاپردازی سپری کنید. پشت این اتفاق انرژی مثبتی زیادی وجود دارد که جنبه های دیگر زندگی شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. این خبر را به فال نیک بگیرید. چند وقتی است از یکی از دوستان تان بی خبرید، اگر چه این موضوع به دلیل مشغله کاری تان است اما ممکن است برای دوستتان سوتفاهم ایجاد کند، پس هر چه زودتر با او تماس بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

از این شاخه به آن شاخه پریدن و هر روز دری را زدن به نفع تو نمی باشد. سعی کن با فکر باز و دقت و مشورت بسیار راه درستی را انتخاب کنی و در آن مسیر قدم برداری تا به موفقیت برسی. از بخت و اقبال خود شکوه مکن که همت را بیشتر شرط است تا قسمت. با همت فراوان و عزم راسخ قسمت را تغییر بده و اظهار عجز و ناتوانی مکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز احساس قدرت، سلامت و شادی می کنید. خوشحالی شما زمانی بیشتر می شود که یکی از دوستان تان شما را به میهمانی اش دعوت می کند. این میهمانی برای شما اتفاقات خوبی به همراه خواهد داشت و علاوه بر آن خواهید فهمید که چقدر برای دیگران عزیز هستید. به زودی پیشنهادهای کاری خوبی به شما خواهد شد و درهایی به روی شما گشوده می شود که انتظارش را ندارید. زندگی جدید، دوستان جدید، موقعیت کاری جدید و حتی خانه ای نو در راه است، این شادی را جشن بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

به زودی از منبعی که هیچ توقعش را نداری خبری بسیار نیکو به تو خواهد رسید و موفقیتهای بزرگ (مالی یا عشقی) به تو روی می آورد. بدان که در قاموس طبیعت هیچ کاری بی علت نیست و این مژده پاسخ کارهای نیکی است که پیش از این انجام داده ای. پس از این نیز در راه خدمت به بندگان خدا کوشا باش تا موفقیتهایت روزافزون گردد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

خوش بینی، شور و هیجان زندگی، اعتماد به نفس بالا، قدرت و خلاصه تمام انرژی های مثبت به سمت شما سرازیر شده اند. از این فرصت استفاده کنید زیرا همیشه پیش نمی آید. فردی را ملاقات می کنید که خبر غیرمنتظره ای برای شما خواهد داشت. این خبر ممکن است از دوستی که مدت ها از شما دور بوده باشد یا حتی در مورد کار مورد علاقه ای که مدت ها به دنبالش بوده اید. هر چه هست، روزتان را به بهترین شکل می سازد. اگر به فکر خرید وسیله ای هستید، اکنون زمان خوبی برای این کار است. به پولی که مدت هاست انتظار آن را می کشید نیز می رسید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اگر تا این حد به او (به این کار) علاقه مندی پس باید در مقابلش فداکاری بسیار کنی و از «من» بگذری. تو او را بهترین می دانی و به او علاقه و اعتقاد داری پس اگر چنین است باید درمورد تصمیم گیری های او راجع به آینده و زندگی انعطاف بیشتری از خود نشان دهی و بدان او صلاح تو را بسیار خوب می داند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز خبر خوبی از شهر یا کشوری دیگر به شما می رسد که خوشحالتان می کند. در این تماس سوالی از شما پرسیده می شود که باید به آن جواب دهید. اگر عاقلانه عمل کنید، زندگی تان از این رو به آن رو خواهد شد و پیشرفت قابل ملاحظه ای در زمینه کاری یا عاطفی خواهید داشت. اگر به فکر ادامه تحصیل هستید، امروز که خوش بینی شما افزایش یافته، بهتر است تصمیمات نهایی خود را بگیرید. تا چند روز آتی اطلاعات خود را تکمیل کنید سپس قدم اول را بردارید تا همه چیز مطابق میل شما پیش رود.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

با خود عهد و پیمانی بسته ای که تا پایان عمر به این عهد وفاداری و آن حفظ زندگی سعادتمند با کسانی است که دوستشان داری. کسانی که با داشتن آنها از هر زیبایی و شادی دیگری بی نیاز هستی. بدان که این زندگی به لطف خدا به این مرحله رسیده، پس شاکر باش و التفاتی به وسوسه های حسودان بداندیش نکن.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز با حس قدرت و اعتماد به نفس از خواب بیدار می شوید. این انرژی مثبت زمانی تکمیل می شود که از فردی یک خبر خوب می شنوید. امشب به یک میهمانی یا دورهمی دعوت می شوید و دوستان تان را پس از مدت ها می بینید که دلتنگی تان را برطرف خواهد کرد. در این جمع فردی هست که توجه شما را به خود جلب می کند، اگر احساس می کنید که می تواند دوست خوبی برایتان باشد، خجالت را کنار گذاشته و برای برقراری رابطه ای دوستانه با او پیش قدم شوید. استراحت را نیز تحت هر شرایطی در برنامه روزانه خود قرار دهید که از ضروریات زندگی تان است.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

در دام عشقی اسیری و فکر می کنی به هیچ عنوان نمی توانی از آن بگذری. گرچه این کار در ابتدا به نظرت ساده و آسان می آمد ولی حالا مشکلات از هر طرف به تو روی کرده اند. به خاطر داشته باش که هر گل خندانی قابل اعتماد نیست. قبل از آنکه بیش از این اسیر او شوی او را امتحان کن و وفاداریش را بسنج. نیتی در دل داری. هرچه زودتر آن را عملی کن زیرا تأخیر در انجام این نیت برایت پشیمانی به بار خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

از یکنواختی زندگی خسته شده اید و دلتان یک میهمانی می خواهد، خبر خوب این است که یکی از دوستان تان با شما تماس می گیرد و شما را به خانه اش دعوت می کند که بر تغییر روحیه شما نیز موثر است. به دنبال کاری هستید که با کمک فردی در خانواده تان بالاخره بدان دست می یابید. این شادی را جشن بگیرید و قدردان خانواده خود باشید. اگر می خواهید امروز به بیرون از خانه بروید، با عشق زندگی تان تماس بگیرید تا با شما همراه شود. این کار به صمیمیت رابطه شما نیز می افزاید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تردید و وسواس از عوامل بازدارنده در رسیدن به هدف است. تردید را از دل خود بیرون کن و بدان که در این راه پرخطر که تو قصد آغازش را داری، تنها عامل نجات و پیروزی همت عالی است. کوشش کن که از خوان گسترده پروردگار بی نصیب نمانی.

مطلب مشابه :   فال امروز جمعه 15 بهمن 95 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

قدرت تخیل شما افزایش یافته طوری که در کل روز خیالپردازی و در آسمان ها سیر می کنید. از آنجا که خوش بینی شما افزایش یافته، بهترین زمان است تا کاری را که مدت هاست به فکر شروعش هستید، آغاز کنید. اولین قدم را بردارید تا باقی قدمها خود به خود پیش روند. تمام نشانه ها حاکی از آن است که شما امروز به هر کاری دست بزنید، به بهترین شکل خود پیش خواهد رفت. زمان خوبی است تا به معشوقه تان حرف دلتان را بزنید. او نیز از این کار شما استقبال خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

زندگی سختی داشته ای ولی مشکلات هیچ گاه تو را از پا نینداخته اند. اکنون با تمام وجود و همتی والا نیت کرده ای که خود را به مقصود برسانی. در کار خود مصمم باش که به نتیجه مطلوب خواهی رسید، فقط به خاطر داشته باش از موقعیت هایی که به تو روی می آورند به خوبی استفاده کن و هیچ کاری را به فردا موکول نکن

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز در جمعی حضور می یابید که خبرهای خوبی را برایتان به همراه خواهند داشت. این اخبار آنقدر شما را شاد خواهد کرد که روی پاهاتان بند نمی شوید و تا خانه می دوید یا بهتر است بگوییم پرواز می کنید. از آنجا که زیبایی و جذابیت شما در چنین روزی افزایش یافته است، بهتر است روابط اجتماعی خود را گسترش دهید و حتی اگر فردی توجه شما را به خود جلب کرده، با او قراری بگذارید. به هر کسی که امروز با شما در ارتباط باشد، خوش خواهد گذشت. پس از زمان حال خود تا می توانید لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

زندگی آرام و همسر و همدمی بسیار نیکو نصیب شما می شود (شده است) قدر زندگی زیبای خود را بدان و در روزگار آسایش و توانایی دست ناتوانان را بگیر که زندگی فراز و نشیب بسیار دارد و هر کس دعای خیر مستمندان و نیازمندان را با خود داشته باشد هرگز به مصیبت و گرفتاری دچار نخواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

بالاخره تلاش هایتان در محیط کار نتیجه می دهد و شما به آنچه سزاوارش هستید، می رسید.  این موضوع آنقدر شما را خوشحال می کند که احساس می کنید در آسمان ها در حال پروازید، حتی می نشینید و ساعت ها برای آینده خود برنامه ریزی می کنید. از این حس آرامش نهایت لذت را ببرید. اگر می توانید وقت بیشتری را با خانواده بگذرانید، زیرا آنها نیز در موفقیت شما سهیم هستند. شاید بد نیست در مسیر بازگشت به خانه یک کیک بخرید و این شادی را در کنار آنها جشن بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

امروز همه امکانات در اختیار توست تا از زندگی لذت ببری و خوب زندگی کنی. بیشتر تفریح کن و به خود و خانواده ات برس. بازار تو در حال حاضر گرم و پررونق است. از این رونق استفاده کن و برای آتیه خود سرمایه ای بیندوز تا به وقت پیری از آن بهره ببری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

به شما تبریک می گوییم، زیرا بالاخره پس از مدت ها به یکی از اهداف خود رسیده اید. امروز موفقیت و پیشرفت با  شماست و آنقدر ذوق زده و هیجان زده هستید که دوست دارید به تمام افراد لبخند بزنید و این احساس مثبت را با آنها شریک شوید. تغییراتی در زندگی شما رخ داده که آینده تان را تحت تاثیر قرار خواهد داد،  فقط باید از همین حالا برای آن برنامه ریزی کنید. اگر می خواهید اطلاعات تان تکمیل شود، به یک سفر بروید. در این سفر تجربه های خوبی کسب خواهید کرد که در پیشرفت کارتان نیز موثر است.

فال حافظ امروز متولدین دی :

اکنون که فرصت آن را داری که از زیباییهای زندگی لذت ببری چرا با بیش از اندازه دل بستن به مال دنیا خود را در تنگنا قرار می دهی؟ زراندوزی و جمع مال در جایی که انسان باید این دنیا را ترک کند، کاری بیهوده است. پس از زندگی خود لذت ببر، مسافرت و گردش کن و از زیباییهای زندگی بهره بگیر که فرصت انسان بسیار محدود است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

دیشب خواب های خوبی دیدید و صبح از این که چشمانتان را باز کردید و متوجه شدید که هیچ کدامشان واقعیت ندارند، ناامید و افسرده شدید اما بد به دل راه ندهید زیرا به زودی نیمی از آنها تحقق می یابند و با تلاش شما به باقی آرزوهایتان هم خواهید رسید، کافی است اراده ای قوی داشته باشید. به خواب هایتان با دقت بیشتری فکر کنید. در این خواب پیامی نهفته بود که بهتر است آن را روی برگه ای بنویسید و تجزیه و تحلیل اش کنید. این نشانه ها می تواند به شما در رسیدن به آرزوهایتان کمک کنند. برای تغییر حال و هوایتان بد نیست با شریک زندگی تان به یک گشت و گذار یک روزه در شهر بروید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

بعد از او روزگارت تیره و تار است. زندگیت عذابی است مستمر که تو را رنجور و بیمار نموده است. حال دل خود را در نامه ای برای او شرح بده، اما به خاطر داشته باش که صداقت بهترین صلاح برای تسخیر دیگران است. پس در نوشتار خود صادق باش و از سرزنش دیگران نترس، زیرا تو گوهری بس گرانبهاتر بدست خواهی آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز تا می توانید با اطرافیان تان در ارتباط باشید و از انرژی های خوبی که در فضا پراکنده است، استفاده کنید. در ارتباطات امروزتان با فردی آشنا خواهید شد که می تواند به شما در رسیدن به اهداف تان موثر باشد. پس لبخند را برای جذب دیگران فراموش نکنید. اگر مجرد هستید، فردی برای آشنایی نزدتان می آید اما بهتر است قبل از هر گونه پاسخ و قول و قراری، خوب در مورد او تحقیق کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و هر چه را در دل دارید بیان کنید. مطمئن باشید دیگران نیز از روراستی شما استقبال خواهند کرد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

منتظر کوچکترین نشانه و یا عکس العملی از او هستی. این نشانه را خواهی یافت اما زمان می برد. تو که از زندگی خسته و از اطرافیانت دلگیری چرا وقت را غنیمت نمی شماری و خود پا پیش نمی گذاری؟ بیش از این تأمل جایز نیست. با توکل و توسل به خدا پا پیش بگذار تا به آنچه لیاقتش را داری برسی.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۷ | فال روزانه

فال امروز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE