خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۲۵ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۵ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۵ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۲۵ مرداد و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 25 مرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۲۵ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز حتماً باید بیرون بروید و نوازش باد را روی صورت خود حس کنید. با طبیعت ارتباط برقرار کنید و با عناصر چهارگانه آشنا شوید. نفس های عمیق بکشید و ریه های خود را پر از انرژی زندگی کنید. خودتان را روی قله کوهی مجسم کنید که به آبهای اقیانوس می نگرید. آگاهی خود را بالا ببرید تا چیزی از زیر نظرتان رد نشود. ذهنتان را باز نگه دارید و نسبت به ماجراهای تازه آماده باشید. امروز باید در زندگی رمانتیک خود آماده از دست دادن یا بردن یک چیز یا یک فرد باشید. غافلگیری عنصر مهم امروز است که می تواند شروعی جدید برایتان بیاورد. شاید شما و عشقتان بالاخره بتوانید قدر هم را بدانید. اگر بحثی پیش آمد، بعداً آشتی می کنید. ذهن شما در محل کار به روی ایده جدیدی باز می شود. قوه تجسم و تخیل خود را ترغیب کنید تا احتمالات دیگری برایتان آشکار شوند و به صداهای منفی باف گوش ندهید. باید فراتر از نرم های معمول بیندیشید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

پای در راهی نهاده ای و حاضری برای رسیدن به هدف، هر سختی ای را تحمل کنی، اما گاهی دچار ناامیدی می شوی و می اندیشی عمر خود را بیهوده در این راه تلف کرده ای، ولی دل خود را از زنگارها پاک کن و از مال حرام بپرهیز و تنها به خدا و معصومین توکل کن تا به هدف خود برسی و اقبال تو را یاری نماید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز ممکن است در مورد مسیر خود گیج شده باشید و تمرکز نداشته باشید. ظاهر مبهوت شما به دیگران اطمینان نمی دهد که آیا می توانید تصمیم خوبی بگیرید یا خیر. حس نکنید که مجبورید در این موقعیت بد بمانید. زمان آن رسیده که همه چیز را رها کنید و محدودیت هایی که دیگر به دردتان نمی خورند کنار بگذارید. از دور از عادات قدیمی احساس خوبی داشته باشید. زندگی می تواند سرگرم کننده هم باشد، به خصوص در روزی مثل امروز که دوست های جدید وارد زندگی شما می شوند. شما با رویدادهای ناگهانی و غیرمنتظره ناآشنا نیستید، پس از آنها لذت ببرید. اگر شما رابطه ای رمانتیک دارید، پس آماده کمی فاصله باشید که این البته شما را بعداً به هم نزدیکتر می کند. شما به کمی تنهایی نیاز دارید تا از با هم بودن قدردانی کنید. جنبه لجوج و کله شق شما امروز با تمام قدرت سراغتان می آید. باید این را بدانید تا وقتیکه به سراغتان آمد بدانید چه کار کنید. رویهم رفته رویکرد قوی می تواند امروز برای شما و اطرافیان شما خوب و پرفایده باشد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تمام تلاشت را کرده ای و با لطف الهی زندگی آرامی برای خود ساخته ای. اکنون شاد و خندان زندگی کن و از آنچه خدا نصیبت کرده لذت ببر. دوستان نزدیک را از خود نران، زیرا هر انسانی هرقدر بزرگ و کامل به دوستان صادق نیازمند است. از شر و شور دنیا دلگیر مشو که زندگی زیباست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

در روزی مثل امروز عمل کردن بسیار مهم می شود. به خودتان مطمئن باشید و بر اساس غرایز خود عمل کنید. شما اغلب مشاوره خوبی از اطرافیان خود می گیرید. یادتان باشد که برای گرفتن بهترین راهنمایی ها و مشورت ها به دیگران رجوع کنید. در مورد همه چیز حرف بزنید و سپس عمل کنید. شک و تردید عواقب منفی دارد. شما هر اطلاعاتی که بخواهید بدست می آورید. شما قلباً انسانی سنتی هستید و این رفتار و منش را وفاداری می دانید، شما ارزش های غیرعادی هم دارید که در بعضی مواقع رو می آیند. جنبه غیرمتعارف شماست که باعث می شود اقدامی غیرنرمال انجام دهید. شما امروز آزادتر هستید در حالیکه همیشه فاصله را رعایت می کنید. سورپرایزی واقعی در انتظار شماست. باید موضع خود را در محل کار حفظ کنید. زمان آن نیست که عقب نشینی کنید و بگذارید که دیگران برای شما تصمیم بگیرند. قوی و مصمم باشید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

نیتی که در سر داری مناسب موقعیت و سن و سال شما نمی باشد. باید بدانی که هر چیزی در وقت خود و در جای مناسب مطلوب است و بهتر است تو اشتباهات گذشته را دیگر تکرار نکنی و از این پس راهی را انتخاب کنی که مناسب شأن و شخصیت تو و خانواده ات باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

اگر امروز در مورد فرد دیگری حرف می زنید، چیزی نگویید که او را ناراحت کند. غیبت نقل و نبات جمع شده است، ولی هیچ بهانه ای برای پیوستن به آنها پذیرفته نیست. یادتان باشد که آنچه شما می گویید تأثیر بیشتری بر اطرافیانتان دارد. احتمالاً حرف های شما به گوش هایی می رسد که اصلاً فکرش را نمی کنید. امروز عشق برای شما ماجرا می شود و وعده های زیادی برایتان دارد. اگر می خواهید امروز در زندگی تان رمانس بیافرینید، باید آماده جسارت باشید. از بالیدن به دستاوردها و حرف زدن در مورد استعدادهایتان نترسید. این چیزی است که شما را به دنیای جدیدی می راند و احتمالاً فردی را می یابید که عاشقش می شوید. زمان آن نیست که انرژی خود را با اطرافتان تطبیق دهید. امروز روزی است که باید موفق تر باشید و از جمعیت دور بایستید و به دیگران ثابت کنید که شما استعدادی منحصر بفرد دارید. خودتان باشید.

فال حافظ متولدین تیر

انسانی بسیار حساس هستی ولی از این حساسیتهای بی مورد جز غم و غصه چیزی عایدت نمی شود و کارهایت را مشکل و دشوار می کند. تو که سالها به دنبال انجام این نیت بوده ای چرا حالا که وقت عمل رسیده با تصورات بیجا و حساسیتها و حسادتها کار خود را خراب می کنی. پیش از آنکه فرصت را از دست بدهی به خود بیا تا دم عیسایی او به زندگیت روحی تازه بخشد.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز باید بتوانید احساسات خود را از دیدگاه متفاوتی ارزیابی کنید. از این فرصت برای اقدام کردن بر اساس آنچه کشف می کنید استفاده کنید. باید کارهای شما منظم باشد و شتابزده و در واکنش به مانورهای عجولانه دیگران عمل نکنید. اگر قبل از هر اقدامی خوب فکر کنید از نتایجی که بدست می آورید شگفت زده خواهید شد. شما معمولاً دوست دارید که کارها را آرام آرام انجام دهید و راهی برای رشد عشق واقعی پیدا کنید. ولی امروز با زمان کمی که برای آماده کردن خود دارید بی دفاع می شوید. توانایی معمول شما برای کنترل اوضاع وجود ندارد. باید بداهه پردازی کنید. یکبار هم که شده کوتاه بیایید و از روال موجود لذت ببرید. روابط شما با دیگران در محل کار امروز دچار تنش می شود. به نظر می رسد که کسی از شما دوری می کند. ولی اینچنین نیست. حقیقت این است که او باید کمی فاصله بگیرد تا قضیه موجود حل بشود.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

کسی (کاری) فکر تو را کاملا به خود مشغول کرده است و تو از بی اعتنایی این شخص به شدت غمگین هستی. اگر می خواهی به مقصود برسی غرور و خودبینی را کنار بگذار و به یاد داشته باش با اخلاق نیکو و مهربانی با مردم می توانی جای خود را در دل آنها باز کنی و به موفقیت برسی. به دوستان خود بیشتر رسیدگی کن. کاری که قصد انجام آن را داری هیچ ایرادی ندارد فقط برای رسیدن به مقصود باید تلاش بسیار کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز همه دوست دارند زیاد حرف بزنند، و از احساسات خود اجتناب می کنند. عواطف خود را کنار بگذارید و اجازه دهید ذهنتان و فکرتان کنترل را به عهده بگیرد. به مسائل رسیدگی کنید و مطمئن شوید که عواطف شما با اطلاعاتی که دریافت می کنید تداخل ندارند. اگر در روابط خود صداقت پیشه نکنید مسائل مبهم می شوند. از تأثیر حرف هایی که می زنید آگاه باشید. شما معمولاً از روابط خوشایند با مردم لذت می برید و دوست دارید که با همه ارتباط داشته باشید. شما مؤدبانه با احساسات دیگران برخورد می کنید. بعضی اوقات چیزهایی بطور ناگهانی اتفاق می افتند و شما ممکن است آماده باشید یا نباشید. باید در لحظه اقدام کنید و اگر رمانس به سراغتان آمد لبخند زیبایی به لب داشته باشید. روحیه شورشی شما امروز بر شما غلبه می کند. شما احساس نیاز شدیدی به آزادی بیشتر در محل کارتان می کنید. قدم هایی بردارید تا پیشرفت کنید و عقب نشینی نکنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

از روزی که عاشق شده ای با مشکلات بسیاری روبرو گشته ای، ولی همچنان به وصال او و حل این مشکلات امیدواری. به جز او به هیچ کس و هیچ چیز نمی اندیشی و در انتظار فرصتی هستی تا راز دل خود را به او بگویی. آماده باش که بزودی این فرصت مهیا خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز شما قطعه گمشده ای که در هر موقعیتی افراد به آن نیاز دارند را دارید. در موقعیت های اجتماعی سر صحبت را باز کنید و جذابیت خود را بیشتر کنید. شما توانایی تأثیرگذاری بر روی همه را دارید. زودتر از همیشه از خواب بیدار شوید و با پیاده روی سریعتر از معمول گردش خون بدنتان را بیشتر کنید. اگر مجرد هستید و دنبال عشق می گردید، باید انتظار داشته باشید که به نحوی اسرارآمیز به سراغتان بیاید. شما در جلسه ای مذهبی یا هنگام عیادت از دوستی در بیمارستان، بسیار مجذوب یک فرد می شوید. این می تواند شروع مرحله جدیدی در زندگی شما باشد. کمی زمان می برد تا همه چیز درست شود، ولی شما در مسیر درستی هستید. به افرادی بپیوندید که دیدگاه هایی مشابه با دیدگاه های شما دارند. با هم کار کنید. تلاش مشترک شما خیلی بیشتر از مجموع تلاش های تک تک شما نتیجه می دهد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

برعکس آدمهای این دوره که عشق و عاشقی برایشان بازیچه و سرگرمی ای بیش نیست، انسانی عاشق و صادق هستی. تو که بهترین راه را انتخاب کرده ای نباید با دیدن کارهای دیگران در تصمیمات خود متزلزل شوی. داشتن دل پاک و پرمهر بزرگترین سرمایه است که ازلی و ابدی است. پس از این ثروت گرانبها حفاظت کن و به عشق خود پایدار باش که سعادت تو در آن است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز بر اساس غرایزتان عمل کنید تا اشتباه نکنید. شما باید کنترل کردن و تفکر منطقی را کنار بگذارید. بگذارید باد شما را به هر سویی که می خواهد ببرد. احساسات خود را بررسی کنید و تأثیر آن بر دیگران را ببینید. امروز تحکیم برنامه ها و نقشه ها سخت می شود. بهتر است گزینه های جدید را بررسی کنید و یادداشت هایتان را با دیگران مقایسه کنید. خودتان را درگیر یک طرز فکر نکنید. شخصیت عالی شما توجه زیادی را به خود جلب می کند. امروز مدل لباس پوشیدن شما هر طور باشد، ولی حال و هوای شما افراد زیادی را به خود جذب می کند. اگر در رابطه ای دائمی هستید، ممکن است امروز غافلگیر شوید. دوست دارید روال را بشکنید و کمی برای خودتان تنها باشید. شما از با خودتان تنها بودن واقعاً لذت می برید. کاری انجام دهید که دوست دارید. امروز فردی سعی می کند شما را قانع کند که روش جدیدی اتخاذ کنید. اولین واکنش شما این است که با آن مخالفت کنید و با روش قدیمی خودتان کار کنید. مراقب باشید که نتیجه شتابزده ای نگیرید. چیزهای جدید را در نظر داشته باشید تا پاداش آن را بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

 

پس از مدتها اکنون فکر و ایده جدیدی به سر شما افتاده است که نیرویی تازه به شما بخشیده. بدان که عملی کردن این کار سختی و مشقات بسیاری دارد. ولی آنچه عایدت می شود خستگی تمام این سختی ها را از تنت بدر خواهد کرد. تو چون ذاتی پاک و خوب داری به موفقیت خواهی رسید و خدا یاریت خواهد کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز با مخالفت شدیدی روبرو می شوید. کسی می خواهد وارد قلبتان شود. در واقع این پیامی است که به شما در مورد مسائل جمعی تذکر می دهد. به چشم انداز بزرگتر دقت کنید زیرا در آن است که می توانید جنبه های دیگر مسئله را نیز ببینید. قبل از گرفتن تصمیمات مهم، در مورد مسائل با دیگران حرف بزنید. زمانی برای شروع و زمانی برای پایان وجود دارد. پایان امروز می تواند کاتالیزوری برای شروعی جدید باشد. شاید این برخورد دشوار باشد و در ابتدای راه علاقه شما پلاتونیک به نظر برسد، ولی به تدریج پیوندی بین شما بوجود می آید. حس می کنید که مدتهاست یکدیگر را می شناسید، در حالیکه تازه با هم آشنا شده اید. در محل کار باید خلاقیت داشته باشید. از کنار گذاشتن واقعیت و نگاهی به احتمالات دیگر انداختن و در نظر گرفتن آنها نترسید. اگر بتوانید رویکرد نوآورانه تری در پیش بگیرید، موفقیت و شکوفایی از آن شما خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در مقابل دلبریهای او تاب تحمل نخواهی داشت و تسلیم خواهی شد، اما در این کار شتاب مکن و اول آمادگی این کار را در خود ایجاد کن. فردایی روشن در پیش روی داری. از فرصتهایی که به تو روی می آورد و از جوانی خود قبل از آنکه از دست برود نهایت استفاده را ببر و برای آینده خود توشه ای فراهم ساز.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

برایتان سخت است که امروز زمام امور را بدست بگیرید. تمرکز شما بر این است که بدون یافتن راه حلی از مسئله ای به مسئله دیگری بپرید. امروز روز یافتن راه حل نیست. بهتر است پژوهش کنید و سوال بپرسید و اطلاعات جمع کنید. راه های ارتباطی را باز نگه دارید و کسی را برای گرفتن جواب معطل نکنید. باید فعال باشید تا موفق شوید. امروز روزی پر از تأثیرات متفاوت است و برایتان نویدهایی دارد. حس می کنید بعضی چیزها در حیات عشقی شما کمی پیچیده شده اند و یک حوزه خاص می درخشد. با صحبت کردن در مورد ایده های عجیب و تازه و تقسیم کردن چیزهای باارزش تان است که پیوند محکمی می توانید ایجاد کنید. مهارت تازه ای یاد بگیرید. کاتالوگ آموزشکده ها و برنامه های درسی آموزشگاه ها را در منطقه خود گیر بیاورید و کلاسی را بگذرانید که قبلاً آن را تجربه نکرده بودید. مهارتی که امروز کسب می کنید بعداً به دردتان می خورد.

فال حافظ امروز متولدین دی :

خود را به شدت درگیر مسائل دنیوی کرده ای. حیف از تو که اینگونه اسیر مسائل پوچ شده ای. به خود بیا. خودشناسی اولین مرحله خداشناسی است. قابلیتهای خود را بشناس و در کسب کمالات بکوش. مشکلات و سختیهای زندگی تو همه به خاطر دنیاطلبی است. به زودی و با صبر و تلاش می توانی این مشکلات را از میان برداری. فکر سفری در سر داری. هرچه زودتر فکرت را عملی کن که خیر تو در آن است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز روز مهمی برای تماس های ارزشمند است. شما شما گفتگوهای سریع و پرشوری دارید که از آنها چیزهای زیادی یاد می گیرید. شما هر دو طرف قضیه را می بینید. مشکل اینجاست که این به تردد و عدم تعهد منجر می شود. مسیری را انتخاب کنید و به آن پابند باشید. وقتی در محیطی اجتماعی هستید یا در میان جمعیتی قرار می گیرید، رویداد غیرمنتظره ای رخ می دهد. شاید سخنرانی کنید یا در منزلتان مهمانی بگیرید. شما احساس می کنید که نیاز دارید از محدودیت های معمول آزاد شوید و احتیاط را کنار بگذارید. چه در رابطه ای باشید و چه نباشید، فرد خاصی در زندگی تان پیدا می شود. چرخه جدیدی از خوش شانسی در زندگی شما آغاز می شود. در سه هفته آینده، باید نگاهتان به فرصت هایی که در دنیای حرفه ای پیش می آید باشد. اگر شغلی دارید که از آن راضی نیستید، زمان آن رسیده که به دنبال شغل جدیدی باشید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

یک فرصت استثنایی به تو روی آورده بود ولی از آن غفلت کردی و قبل از آنکه از آن بهره ای ببری فرصتت از دست رفت. بدان که فرصتهای زندگی زودگذر هستند. اکنون دیگر غصه خوردن و ناله کردن بی فایده است. مترصد وقوع فرصت دیگری باش و این بار با تمام وجود از آن استفاده کن، زیرا ممکن است این دیگر آخرین فرصت باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

از افکاری که در چند روز گذشته داشته اید استفاده عملی نمایید. مرزهای خود را وسیعتر کنید و از دانایی تان برای افراد دور و برتان استفاده کنید. امروز روز عمل است. به دلتان رجوع کنید و با نقشه جلو بروید. ما اغلب فکر می کنیم دل هایمان نرم و مهربان و آسیب پذیر است. امروز باید فکر کنید دلتان قوی، سخت و ماجراجو است. امروز هر اتفاقی ممکن است در رابطه شما بیفتد و اگر فکر کرده اید که امروز روزی معمولی است و زمانی برای رویاپردازی وجود ندارد اشتباه می کنید. فردی که برایتان یک دوست معمولی بود خیلی بیشتر از اینها می شود و این برایتان یک سورپرایز بزرگ است، مطمئن باشید. امروز در محل کار از میانبر زدن نترسید. رویکرد آهسته و پیوسته شما را عقب نگه می دارد. سرعت خود را زیاد کنید و دنبال راه های دیگری برای پیشروی باشید. بازده کلی شما پتانسیل افزایش را دارد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

نیتی که در سر داری مناسب موقعیت و سن و سال شما نمی باشد. باید بدانی که هر چیزی در وقت خود و در جای مناسب مطلوب است و بهتر است تو اشتباهات گذشته را دیگر تکرار نکنی و از این پس راهی را انتخاب کنی که مناسب شأن و شخصیت تو و خانواده ات باشد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A