خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۲۵ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۲۵ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۲۵ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز ۲۵ تیر به همراه فال حافظ

فال امروز جمعه 25 تیر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۲۵ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

وقتی رویاهای حرفه ای شما آشکار می شوند، شما به جنبه منفی قضیه نگاه می کنید. مسئولیت های جدیدی هست که برای انجامشان به توانایی خود شک می کنید. گویی با منجنیق شما را داخل دنیای جدیدی از سیاست های اداری پرتاب کرده اند. نگذارید این مسائل به اشتیاق شما آسیب بزنند. شما آنچه برای رسیدن به هدفتان لازم است را دارید. شما امروز با احساسات عمیق تری در ارتباط هستید که قبلاً نبوده اید. اگر در رابطه ای دائمی هستید، احساس حمایت بیشتر نسبت به شریک زندگی تان می کنید و می خواهید قدم های دیگری بردارید برای آنکه او شرایط بهتری داشته باشد. اینکه احساس خود را به او بگویید بسیار مهم است. روابط دوستانه با دیگران امروز برای شما شانس و شکوفایی می آورد. نسبت به افراد جدید پذیرا باشید و ایده های جدید را قبول کنید و پس نزنید. امروز چیزی به سوی شما می آید که برایتان بسیار سودآور است.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

پیشرفت های معنوی اخیر هم برایتان شادی می آورند و هم غم. از طرفی خوشحالید که در مسیر معنوی قدم های مطمئنی برمی دارید و از طرف دیگر به واقعی بودن آن شک دارید. بدانید که واقعیت نسبی است و آنچه شما حس می کنید برایتان درست است. به پیشروی ادامه دهید. امروز شما نسبت به عشقتان احساس امنیت بیشتری می کنید و می خواهید افکار عمیق خود را با او در میان بگذارید. امروز صحبتی که بین شما می شود بسیار مهم است و به شما کمک می کند که مسائل عقب افتاده را حل کنید و پیوند بین خود را عمیق تر و محکم تر کنید. دوست دارید برای عشقتان کتاب شعر بخرید یا برایش یادداشت عاشقانه ای بنویسید. امروز ایده های خلاقانه شما فرم جدیدی به خود می گیرند. به افکار پرنبوغی که به ذهنتان خطور می کند توجه بیشتری نمایید. شما فرصت انجام کار بزرگی را دارید. بگذارید جنبه منحصر بفرد و خلاق شما امروز بدرخشد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است

جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی بدل است

تعبیر: قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

بسیاری از اهداف شخصی شما بدست آمده اند یا در حال بدست آمدن هستند و شما احساس سرخوشی زیادی می کنید. افراد دور و بر شما سرشان شلوغ است. شاید از شما بخواهند که به دیگران از طریق خیریه ها و دادن وام شخصی کمک کنید. شما دوست دارید کمک کنید و البته در مورد فرد موردنظر وسواس به خرج می دهید. زیرا به همه اعتماد ندارید. شما امروز شانس این را دارید که احساسات خود را با فرد خاصی در میان بگذارید. اگر با هم بیرون می روید، می توانید از این فرصت برای گفتن آنچه در ذهن دارید به او بهره ببرید. شما نقاط مشترک زیادی دارید و فرد مقابل از جذابیت و شخصیت جالب شما تحت تأثیر قرار می گیرد. امروز در محل کار حس می کنید که کسی دست شما را در حنا گذاشته است. تازه از دردسری که فکر می کردید پشت سر گذاشته اید خلاص شده بودید. تحمل کنید و هرچه از دستتان برمی آید انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

مقام امن و می بی غش و رفیق شفیق***گرت مدام میسر شود زهی توفیق

جهان و کار جهان جمله هیچ بر هیچ است***هزار بار من این نکته کرده ام تحقیق

تعبیر: موفقیت تو به خاطر قاطعیتت می باشد و از فرصت های طلایی که برایت پیش می آید نهایت استفاده کن. آدم دقیقی هستی و عقلت را همیشه بر هوای نفست ترجیح داده ای. در مورد حاجتی که داری عمیقا” تحقیق کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

تأیید موفقیت حرفه ای امروز به سوی شما می آید و احتمالاً هیجانزده می شوید و انگیزه می یابید که به پیشروی ادامه دهید. ولی مسئولیت های بیشتری با حیات اجتماعی شما تداخل می کنند و از خودتان می پرسید که آیا دوستانتان شما را فراموش کرده اند. اینطور نیست، ولی اگر می توانستید حداقل هفته ای چند ساعت را با دوستانتان بگذرانید خیلی بهتر بود. امروز شما احساس می کنید که خیلی اعتماد به نفستان بیشتر شده است. اگر سر قرار می روید این برایتان خوش یمن است و بدان معناست که با هم خیلی خوب کنار می آیید. هر دوی شما عمق احساسی زیادی دارید که برایتان کاملاً رضایتبخش است و تشویقتان می کند که گارد خود را زمین بگذارید. در محل کار زیاد شتابزده رفتار نکنید. تمایل شما به پیشروی باعث می شود که قبل از زمان مناسب سلاحتان را زمین بگذارید. در همه کارها احتیاط کنید. قبل از هر کاری اول به پیامدها خوب فکر کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد***نهال دشمنی برکن که رنج بی شمار آرد

چو مهمان خراباتی به عزت باش با رندان***که درد سر کشی جانا گرت مستی خمار آرد

تعبیر:  دنیا پستی و بلندی های زیادی دارد. گاهی خوب و گاهی بد، گاهی خزان و گاهی بهار در هر صورت تو فقط به دوستا ها بیاندیش تا التیام دل بی قرار دیگران باشی. بدون دوست خود را تهی می دانی از خدا می خواهی همین چند صباحی را که زنده هستی در کنار دوست باشی و با دوست بمیری.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

موفقیت در تمام سطوح زندگی شما را پر کرده است و باعث می شود که احساس خیلی بهتری داشته باشید. جنبه منفی آن این است که شما زیادی باوجدان می شوید. ساعات خیلی زیادی را کار می کنید. در این مورد کمی فکر کنید و سعی کنید بیش از حد لازم کار نکنید. زیرا استرس زیاد بر نیروی شما اثر منفی دارد و کمکی نمی کند. همه چیز بین شما و عشقتان عاطفی تر از همیشه شده است. چیزهای زیادی برای گفتن دارید. قلبتان همیشه به روی او باز است و در حال حاضر پر از مهر و محبت است. امید فراوانی برای هر دوی شما وجود دارد. فرصتی برای بدست آوردن پول بیشتر امروز برایتان پیش می آید. منتظر فرصت های طلایی هم باشید. این فرصت بخشی از روتین همیشگی شما نیست، ولی قطعاً پتانسیل سودآور بودن را برایتان دارد.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

بیا و کشتی ما در شط شراب انداز***خروش و ولوله در جان شیخ و شاب انداز

مرا به کشتی باده درافکن ای ساقی***که گفته اند نکویی کن و در آب انداز

تعبیر: تحولی بزرگ در زندگیت به وجود بیاور و دلت را به دریا بزن. کار خوب انجام بده که نتیجه اش را خیلی زود ببینی. حسادت را از خود دور کن تا چیزهای زیبا بیشتر در نظرت بیاید با خدا باش تا شیطان از تو دور شود و آرزوهای محالت محقق گردد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

سختکوشی، اشتیاق و از خود گذشتگی امروز از لحاظ مالی نیز نتیجه می دهد. فرصت های جدیدی برایتان بوجود می آیند که می توانید استفاده سود آوری از جنبه های هنری بنمایید. جنبه منفی آن این است که آنقدر سخت کار می کنید که دیگر رمقی برای خلاقیت و الهامبخشی نخواهید داشت. زمانی را به تنظیم مجدد برنامه ها و موفقیت در کمترین زمان ممکن اختصاص دهید. امروز هیچ چیز بین شما و عشقتان بهتر از این نمی تواند باشد. شما می توانید خیلی خوب با هم ارتباط برقرار کنید و احساس خوبی از با هم بودن خواهید داشت. گویی شما مدتهاست همدیگر را می شناسید و مانند دو کودک شده اید که به هم اعتماد کامل دارید و از بودن با هم خوشحالید. امروز باید در محل کار نظم بیشتری داشته باشید و وقتی یکی از همکاران شما بطور غیرمسئولانه ای رفتار می کند کنترل از دستتان خارج می شود. عصبانیت و پرخاشگری در محل کار رخنه کرده است و دلیلی ندارد که خونسردی خود را از دست بدهید. دقت و تمرکز خود را حفظ کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

طالع اگر مدد دهد دامنش آورم به کف***گر بکشم زهی طرب ور بکشد زهی شرف

طرف کرم ز کس نبست این دل پرامید من***گر چه سخن همی برد قصه من به هر طرف

تعبیر: فکر می کنی تا حالا عمرت را به هدر داده ای به همه چیز و همه کس شک داری. دلت را پاک کن و برای رضای حق به مردم خوبی کن. کمی حوصله و صبر داشته باش و به همه ی کسانی که خوبی کرده ای جواب خوبی تو را می دهند و اگر هم جفا کنند چیزی از تو کم نمی شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

افراد نزدیک به شما امروز کمی نگرانتان می شوند. کار زیاد و اجتماعی شدن باعث می شود که حس کنید خودتان نیستید و شاید امروز کمی تب کنید یا سردرد بگیرید. اگر چنین است بهتر است که امروز استراحت کنید، و در خانه بمانید. نگران کارتان نباشید زیرا کار شما ادامه می یابد. کمی توقف کنید و به بدنتان اجازه تمرکز روی سلامتی بدهید. شما فرصت دارید که بعد از یک موقعیت دشوار، اصلاحاتی در فرد خاصی انجام دهید. شما شانس بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با احساسات خود و آشکار کردن دلایل عمیق تر ناراحتی خود دارید و می توانید دلایل رفتار خاص عشقتان را بفهمید. این فضا را شفاف تر می کند. امروز فرصتی فراتر از دسترس شما به نظر می رسد، ولی مسئله این نیست. شما نزدیک تر از آن هستید که فکرش را بکنید. فقط باید تعدیل های کوچکی در مسیر فعلی تان صورت دهید و بدین ترتیب پیشرفت و رونق زیادی را در بر بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

به تیغم گر کشد دستش نگیرم***وگر تیرم زند منت پذیرم

کمان ابرویت را گو بزن تیر***که پیش دست و بازویت بمیرم

تعبیر: خودتان را مستحق زجر و عذاب می دانید چون خود شما به دنبال این کار رفته اید. امیدوارید دوباره همه چیز درست شود و دست غیبی شما را نجات بخشد. حاجتتان برآوردهمی شود و اطرافیانتان به یاریتان می شتابند. تقوی و ایمان خودتان را حفظ نمایید تا این زجر را کمتر حس کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز از لحاظ حرفه ای همه چیز خیلی خوب پیش می رود. از لحاظ جسمانی قوی و نیرومند هستید. از لحاظ روانی کمی ابهام دارید. خیلی زود حواستان پرت می شود و مثل همیشه دقیق نیستید. روز خوبی برای شروع پروژه جدید نیست. سعی کنید روی تکمیل کارهای قدیمی و انجام خرده کارها تمرکز کنید. برایتان سخت می شود که نیازهای عملی امروز را با احساساتی که در شما وجود دارد ترکیب کنید. هدیه یا یادداشتی از سوی عشقتان یا حتی یک خط شعر اشک به چشمتان می آورد. از قرار امروز کمال استفاده را خواهید برد. کارفرمای شما امروز به شما سخت می گیرد و نباید ناامید شوید. دلیلی ندارد که خودتان را دست کم بگیرید. از این فرصت برای ارزشمند کردن خودتان بهره بگیرید. به رئیس یا ناظرتان نشان دهید که می خواهید تغییر مثبتی بنمایید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

بیا با ما مورز این کینه داری***که حق صحبت دیرینه داری

نصیحت گوش کن کاین در بسی به***از آن گوهر که در گنجینه داری

تعبیر: کمی نصیحت پذیر باش و فقط حرف خودت را نزن. تو که دلت مثل آفتاب روشن است و مثل ایینه صاف، پس چرا با بدان نشست و برخاست داری. چرا می خواهی با سرنوشت خود بجنگی. آه و ناراحتی اطرافیانت را ببین و به آنها هم توجه کن و توکل به خدا و قرآن نما.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

بخاطر موفقیت های اخیر می خواهید آیتم های تجملی و لوکسی را خریداری کنید که قبلاً فکر می کردید به هیچ دردی نمی خورند. اشکالی ندارد زیرا شما تصمیم آنی برای خرید نمی گیرید. زمان خوبی برای ولخرجی برای غذا هم نیست. باید به خودتان اجازه لذت بردن از موفقیت را در حد معقول بدهید. امروز صحبت کردن در مورد جنبه های احساسی تر رابطه خود با فردی راحت تر هستید. فضای بسیار پرمحبتی وجود دارد که بهترین چیزها را برایتان می آورد. این فضا ارزش بیرون رفتن با عشقتان و پیاده روی زیر نور ماه را دارد. همه چیز بین شما پیشرفت زیادی می کند. فرصت های کوچک پتانسیل تبدیل شدن به فرصت های بزرگ را دارند تا وقتی که بخواهید به آنها متعهد بمانید. ایده کوچکی را بگیرید و آن را بزرگ کنید. با این کار پول کمی را زیاد می کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

دلم رمیده لولی وشیست شورانگیز***دروغ وعده و قتال وضع و رنگ آمیز

فدای پیرهن چاک ماه رویان باد***هزار جامه تقوا و خرقه پرهیز

تعبیر: رضایت به رضای خدا باشد. آنچه سرنوشت برایت رقم زده همان می شود. تنها کاری که از دستت برمیاید این است که به درگاه خداوند دعا کنی تا شاید سرنوشت به میل خودت برگردد. همیشه امید داشته باش و به وعده های دروغین و رنگارنگ دیگران توجهی نکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز از لحاظ عاطفی بسیار هیجانزده هستید و بخاطر موفقیت و اعضای خانواده خوشحالید. ذهن شما پر از ایده هایی برای پیشرفت در آینده است که بعضی از آنها آنقدرها هم عملی نیستند. باید به خودتان اجازه رویاپردازی را بدهید. فردا پاهایتان دیگر روی ابرها نخواهد بود و همه چیز را بطور عملی تری می بینید. امروز حس می کنید که می توانید با عشقتان ارتباط برقرار کنید. چیزی درباره او هست که باعث می شود دلتان به حالت انفجار برسد و در عین حال اشک به چشمتان می آورد. نیازی نیست که موانع دفاعی خود را نگه دارید، بلکه باید صادقانه تر و بازتر حرف بزنید. این به شما حس امنیت و آرامش می دهد. امروز باید به محل کارتان نظم و ترتیب بدهید. در صورت نظم و ترتیب بیشتر، کارایی بیشتری خواهید داشت. نترسید و زمان خود را صرف استفاده بهتر از محیط پیرامون کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

چو گل هر دم به بویت جامه در تن***کنم چاک از گریبان تا به دامن

تنت را دید گل گویی که در باغ***چو مستان جامه را بدرید بر تن

تعبیر: حاضرید برای رسیدن به نیات خود هر کاری بکنید. رسیدن به حاجات برای شما محال است ولی توکل به خدا کنید هیچ کار سختی نبوده که آسان نشود. از دوستانتان کمک بگیرید. دردتان را به دیگران هم بگوئید شاید به شما کمک کنند. دلتان نمی شکند و خدا نیز کمکتان می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز شما یکی از پرمشغله ترین روزهای این چند مدت را خواهید داشت. نوید ادامه موفقیت شما در اهداف شخصی و حرفه ای باعث می شود که زمان بیشتری را صرف تلفن، نوشتن ایمیل و سفرهای کوتاه در محیط کاری کنید. امروز شاید نتوانید به همه افرادی که باید ببینید دسترسی پیدا کنید. نگران نباشید. سماجت به خرج دهید تا در نهایت به اهدافتان برسید. امروز احساسات زیادی دلتان را پر کرده اند. اگر می خواهید بهترین استفاده را از امروز ببرید، بهتر است که کمی بی طرف باشید و چیزی نگویید که بعداً متأسف شوید. شاید مدتی بود که می خواستید چیزی بگویید، ولی همه چیز سمت و سوی غلطی گرفته بود. پس مواظب باشید و قبل از حرف زدن خوب فکر کنید. سعی نکنید که امروز همه کارها را خودتان انجام دهید. فرصت هایی عالی بدستتان می رسند که باید برای بهره بردن از آنها از حمایت و مشورت دیگران کمک بگیرید. خوش شانسی از این شراکت ها می آید و بسیار سودآور خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

ای پسته تو خنده زده بر حدیث قند***مشتاقم از برای خدا یک شکر بخند

طوبی ز قامت تو نیارد که دم زند***زین قصه بگذرم که سخن می شود بلند

تعبیر: همه ی کارها را به شوخی و خنده نگیر. مردم ر مسخره نکن چون با این کار دل دیگران را می شکنی. باطعنه و نیش سخن نگو و به آشفته حالی و گرفتاری مردم خنده نکن. شاید وقتی تو هم گرفتار شوی. این کار را ترک کن تا همیشه مورد قبول مردم واقع شوی و راهت را بیابی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

موفقیت مالی امروز شما را خوشحال و راضی می کند. شما به دنبال پیشرفت بیشتر هستید. جنبه منفی آن این است که در این مدت افرادی که کاملاً قابل اعتماد نیستند تصمیم می گیرند که بخاطر اهداف خود پا روی دم شما بگذارند. بعضی ها از شما وام می خواهند. پس در مورد افرادی که به آنها کمک می کنید دقت کنید. شاید آنها با شما صادق نباشند. گول داستان های آنها را نخورید. امروز ترجیح می دهید که با عشقتان رک و راست و بی شیله پیله باشید. به طریقی شما آماده ریسک کردن و گفتن احساستان به فردی که شما را مسحور و شیفته کرده هستید. شما باید بهترین لباستان را بپوشید و خودتان را مانند معمایی شگفت انگیز نشان دهید. بدین ترتیب هیچ کس در مقابل شما مقاومت نخواهد کرد. شما ایده هایی عالی و نیروی فراوانی دارید. همه آنچه لازم دارید نظم و ترتیب است تا رویاهای خود را تحقق ببخشید. از این انرژی برای برداشتن قدم های لازم برای تحقق این رویاها استفاده کنید. تمرکز کنید، برنامه ریزی کنید و نظم داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

بامدادان که ز خلوتگه کاخ ابداع***شمع خاور فکند بر همه اطراف شعاع

برکشد آینه از جیب افق چرخ و در آن***بنماید رخ گیتی به هزاران انواع

تعبیر: اوضاع به این صورتی که هست نمی ماند. فردای روشنی هم در پیش است. مراقب دنیای پر از نیرنگ و فریب اطرافت باش و از کنار آنها بگذر. هر چه می خواهی از خدا بخواه چرا که فقط اوست که مظهر لطف است و حیله ندارد و می تواند تو را به مقصد برساند.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز پنجشنبه ۲۶ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز پنجشنبه ۲۶ مهر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A