خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۲۵ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۵ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۵ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز پنجشنبه 25 شهریور 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۲۵ شهریور ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز حتماً باید بیرون بروید و نوازش باد را روی صورت خود حس کنید. با طبیعت ارتباط برقرار کنید و با عناصر چهارگانه آشنا شوید. نفس های عمیق بکشید و ریه های خود را پر از انرژی زندگی کنید. خودتان را روی قله کوهی مجسم کنید که به آبهای اقیانوس می نگرید. آگاهی خود را بالا ببرید تا چیزی از زیر نظرتان رد نشود. ذهنتان را باز نگه دارید و نسبت به ماجراهای تازه آماده باشید. امروز باید در زندگی رمانتیک خود آماده از دست دادن یا بردن یک چیز یا یک فرد باشید. غافلگیری عنصر مهم امروز است که می تواند شروعی جدید برایتان بیاورد. شاید شما و عشقتان بالاخره بتوانید قدر هم را بدانید. اگر بحثی پیش آمد، بعداً آشتی می کنید. ذهن شما در محل کار به روی ایده جدیدی باز می شود. قوه تجسم و تخیل خود را ترغیب کنید تا احتمالات دیگری برایتان آشکار شوند و به صداهای منفی باف گوش ندهید. باید فراتر از نرم های معمول بیندیشید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

سال ها دل طلب جام جم از ما می کرد***وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد

گوهری کز صدف کون و مکان بیرون است***طلب از گمشدگان لب دریا می کرد

تعبیر: دست نیاز کسی را رد نکنید. اگر مشکلی دارید فقط رو به سوی خدا کنید که او حلال مشکلات است. در همه حال با خدا باشید کسانی هستند که شما را بازیچه قرار می دهند، به آنان اطمینان ننید زیرا اسرار شما را فاش می کنند و باعث ناراحتی تان می شوند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز ممکن است در مورد مسیر خود گیج شده باشید و تمرکز نداشته باشید. ظاهر مبهوت شما به دیگران اطمینان نمی دهد که آیا می توانید تصمیم خوبی بگیرید یا خیر. حس نکنید که مجبورید در این موقعیت بد بمانید. زمان آن رسیده که همه چیز را رها کنید و محدودیت هایی که دیگر به دردتان نمی خورند کنار بگذارید. از دور از عادات قدیمی احساس خوبی داشته باشید. زندگی می تواند سرگرم کننده هم باشد، به خصوص در روزی مثل امروز که دوست های جدید وارد زندگی شما می شوند. شما با رویدادهای ناگهانی و غیرمنتظره ناآشنا نیستید، پس از آنها لذت ببرید. اگر شما رابطه ای رمانتیک دارید، پس آماده کمی فاصله باشید که این البته شما را بعداً به هم نزدیکتر می کند. شما به کمی تنهایی نیاز دارید تا از با هم بودن قدردانی کنید. جنبه لجوج و کله شق شما امروز با تمام قدرت سراغتان می آید. باید این را بدانید تا وقتیکه به سراغتان آمد بدانید چه کار کنید. رویهم رفته رویکرد قوی می تواند امروز برای شما و اطرافیان شما خوب و پرفایده باشد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

روشنی طلعت تو ماه ندارد***پیش تو گل رونق گیاه ندارد

گوشه ابروی توست منزل جانم***خوشتر از این گوشه پادشاه ندارد

تعبیر: بسیار انسان خوش شانسی هستید. هر کجا می روید بقیه کنار می کشند چون موفقیتتان در آنجا حتمی است. کاری را که انجام می دهید از دست هیچکس بر نمی آید و این به خاطر ذوق و سایقه ی خودتان می باشد. مواظب باشید راه خطا نروید چون دشمنان می خواهند شما را خراب کنند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

در روزی مثل امروز عمل کردن بسیار مهم می شود. به خودتان مطمئن باشید و بر اساس غرایز خود عمل کنید. شما اغلب مشاوره خوبی از اطرافیان خود می گیرید. یادتان باشد که برای گرفتن بهترین راهنمایی ها و مشورت ها به دیگران رجوع کنید. در مورد همه چیز حرف بزنید و سپس عمل کنید. شک و تردید عواقب منفی دارد. شما هر اطلاعاتی که بخواهید بدست می آورید. شما قلباً انسانی سنتی هستید و این رفتار و منش را وفاداری می دانید، شما ارزش های غیرعادی هم دارید که در بعضی مواقع رو می آیند. جنبه غیرمتعارف شماست که باعث می شود اقدامی غیرنرمال انجام دهید. شما امروز آزادتر هستید در حالیکه همیشه فاصله را رعایت می کنید. سورپرایزی واقعی در انتظار شماست. باید موضع خود را در محل کار حفظ کنید. زمان آن نیست که عقب نشینی کنید و بگذارید که دیگران برای شما تصمیم بگیرند. قوی و مصمم باشید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

ناگهان پرده برانداخته ای یعنی چه***مست از خانه برون تاخته ای یعنی چه

زلف در دست صبا گوش به فرمان رقیب***این چنین با همه درساخته ای یعنی چه

تعبیر: تغییرحالت شما همه را در بهت و حیرت فرو برده است. گاهی با رقیبان هم داستانید، گاهی با دوستان، قدر روزگار خود را نمی دانیدف با همه سر جنگ و دعوا دارید. اطرافیانتان روی شما حساب می کنند ولی افسوس که همه را پراکنده نموده اید. مشکل شما و دل تسلی تان زمان درمان می شود که بهخدا و بعد به خودتان بپردازید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

اگر امروز در مورد فرد دیگری حرف می زنید، چیزی نگویید که او را ناراحت کند. غیبت نقل و نبات جمع شده است، ولی هیچ بهانه ای برای پیوستن به آنها پذیرفته نیست. یادتان باشد که آنچه شما می گویید تأثیر بیشتری بر اطرافیانتان دارد. احتمالاً حرف های شما به گوش هایی می رسد که اصلاً فکرش را نمی کنید. امروز عشق برای شما ماجرا می شود و وعده های زیادی برایتان دارد. اگر می خواهید امروز در زندگی تان رمانس بیافرینید، باید آماده جسارت باشید. از بالیدن به دستاوردها و حرف زدن در مورد استعدادهایتان نترسید. این چیزی است که شما را به دنیای جدیدی می راند و احتمالاً فردی را می یابید که عاشقش می شوید. زمان آن نیست که انرژی خود را با اطرافتان تطبیق دهید. امروز روزی است که باید موفق تر باشید و از جمعیت دور بایستید و به دیگران ثابت کنید که شما استعدادی منحصر بفرد دارید. خودتان باشید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

ساقیا سایه ابر است و بهار و لب جوی***من نگویم چه کن ار اهل دلی خود تو بگوی

بوی یک رنگی از این نقش نمی آید خیز***دلق آلوده صوفی به می ناب بشوی

تعبیر:  حالا که همه چیز فراهم است خوش باش و این روزها را غنیمت دان. درب های رحمت به سویت باز شده است ولی مراقب باش کبر و غرور باعث نشود که غافل شوی زیرا خوشی نیز ماندگار نیست. از این روزها برای فرداهای بهتر استفاده کن

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز باید بتوانید احساسات خود را از دیدگاه متفاوتی ارزیابی کنید. از این فرصت برای اقدام کردن بر اساس آنچه کشف می کنید استفاده کنید. باید کارهای شما منظم باشد و شتابزده و در واکنش به مانورهای عجولانه دیگران عمل نکنید. اگر قبل از هر اقدامی خوب فکر کنید از نتایجی که بدست می آورید شگفت زده خواهید شد. شما معمولاً دوست دارید که کارها را آرام آرام انجام دهید و راهی برای رشد عشق واقعی پیدا کنید. ولی امروز با زمان کمی که برای آماده کردن خود دارید بی دفاع می شوید. توانایی معمول شما برای کنترل اوضاع وجود ندارد. باید بداهه پردازی کنید. یکبار هم که شده کوتاه بیایید و از روال موجود لذت ببرید. روابط شما با دیگران در محل کار امروز دچار تنش می شود. به نظر می رسد که کسی از شما دوری می کند. ولی اینچنین نیست. حقیقت این است که او باید کمی فاصله بگیرد تا قضیه موجود حل بشود.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

بر سر آنم که گر ز دست برآید***دست به کاری زنم که غصه سر آید

خلوت دل نیست جای صحبت اضداد***دیو چو بیرون رود فرشته درآید

تعبیر: تصمیم خود را عملی کن و هر کاری از دستت برمی آید انجام بده. غصه های تو به پایان رسیده است. با تلاش و اراده ی خویش شیطان را در وجودت کشته ای، حال وقت برپا خاستن است. از خدا جدا نشو تا همیشه نتیجه ی کار بر وفق مرادت باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز همه دوست دارند زیاد حرف بزنند، و از احساسات خود اجتناب می کنند. عواطف خود را کنار بگذارید و اجازه دهید ذهنتان و فکرتان کنترل را به عهده بگیرد. به مسائل رسیدگی کنید و مطمئن شوید که عواطف شما با اطلاعاتی که دریافت می کنید تداخل ندارند. اگر در روابط خود صداقت پیشه نکنید مسائل مبهم می شوند. از تأثیر حرف هایی که می زنید آگاه باشید. شما معمولاً از روابط خوشایند با مردم لذت می برید و دوست دارید که با همه ارتباط داشته باشید. شما مؤدبانه با احساسات دیگران برخورد می کنید. بعضی اوقات چیزهایی بطور ناگهانی اتفاق می افتند و شما ممکن است آماده باشید یا نباشید. باید در لحظه اقدام کنید و اگر رمانس به سراغتان آمد لبخند زیبایی به لب داشته باشید. روحیه شورشی شما امروز بر شما غلبه می کند. شما احساس نیاز شدیدی به آزادی بیشتر در محل کارتان می کنید. قدم هایی بردارید تا پیشرفت کنید و عقب نشینی نکنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

هر که شد محرم دل در حرم یار بماند***وان که این کار ندانست در انکار بماند

اگر از پرده برون شد دل من عیب مکن***شکر ایزد که نه در پرده پندار بماند

تعبیر: به عهد و پیمانی که بسته ای پایبند باش. حریم خود را حفظ کن وگرنه خیلی زود آبرویت می رود. عشق را در دل خود جاودانه کن تا هیچ وقت دلت تیره نگردد. محبت و عشق تو همه را حیران می کند و نامت را بر سر زبان ها می اندازد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز شما قطعه گمشده ای که در هر موقعیتی افراد به آن نیاز دارند را دارید. در موقعیت های اجتماعی سر صحبت را باز کنید و جذابیت خود را بیشتر کنید. شما توانایی تأثیرگذاری بر روی همه را دارید. زودتر از همیشه از خواب بیدار شوید و با پیاده روی سریعتر از معمول گردش خون بدنتان را بیشتر کنید. اگر مجرد هستید و دنبال عشق می گردید، باید انتظار داشته باشید که به نحوی اسرارآمیز به سراغتان بیاید. شما در جلسه ای مذهبی یا هنگام عیادت از دوستی در بیمارستان، بسیار مجذوب یک فرد می شوید. این می تواند شروع مرحله جدیدی در زندگی شما باشد. کمی زمان می برد تا همه چیز درست شود، ولی شما در مسیر درستی هستید. به افرادی بپیوندید که دیدگاه هایی مشابه با دیدگاه های شما دارند. با هم کار کنید. تلاش مشترک شما خیلی بیشتر از مجموع تلاش های تک تک شما نتیجه می دهد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

زاهد خلوت نشین دوش به میخانه شد***از سر پیمان برفت با سر پیمانه شد

صوفی مجلس که دی جام و قدح می شکست***باز به یک جرعه می عاقل و فرزانه شد

تعبیر: دعاهای تو بر سر نماز صبح و شب بی ثمر نماند خداوند دری به رویت باز کرد و آن رسیدن به عقل و فرزانگی است. دوست را از دشمن به راحتی می توانید تشخیص دهید و می فهمید که از کجا به شما آفت می رسد از آنجا دوری می کنید و در نهایت تصمیم های عاقلانه می گیرید

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز بر اساس غرایزتان عمل کنید تا اشتباه نکنید. شما باید کنترل کردن و تفکر منطقی را کنار بگذارید. بگذارید باد شما را به هر سویی که می خواهد ببرد. احساسات خود را بررسی کنید و تأثیر آن بر دیگران را ببینید. امروز تحکیم برنامه ها و نقشه ها سخت می شود. بهتر است گزینه های جدید را بررسی کنید و یادداشت هایتان را با دیگران مقایسه کنید. خودتان را درگیر یک طرز فکر نکنید. شخصیت عالی شما توجه زیادی را به خود جلب می کند. امروز مدل لباس پوشیدن شما هر طور باشد، ولی حال و هوای شما افراد زیادی را به خود جذب می کند. اگر در رابطه ای دائمی هستید، ممکن است امروز غافلگیر شوید. دوست دارید روال را بشکنید و کمی برای خودتان تنها باشید. شما از با خودتان تنها بودن واقعاً لذت می برید. کاری انجام دهید که دوست دارید. امروز فردی سعی می کند شما را قانع کند که روش جدیدی اتخاذ کنید. اولین واکنش شما این است که با آن مخالفت کنید و با روش قدیمی خودتان کار کنید. مراقب باشید که نتیجه شتابزده ای نگیرید. چیزهای جدید را در نظر داشته باشید تا پاداش آن را بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

ای هدهد صبا به سبا می فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می فرستمت

حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می فرستمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز با مخالفت شدیدی روبرو می شوید. کسی می خواهد وارد قلبتان شود. در واقع این پیامی است که به شما در مورد مسائل جمعی تذکر می دهد. به چشم انداز بزرگتر دقت کنید زیرا در آن است که می توانید جنبه های دیگر مسئله را نیز ببینید. قبل از گرفتن تصمیمات مهم، در مورد مسائل با دیگران حرف بزنید. زمانی برای شروع و زمانی برای پایان وجود دارد. پایان امروز می تواند کاتالیزوری برای شروعی جدید باشد. شاید این برخورد دشوار باشد و در ابتدای راه علاقه شما پلاتونیک به نظر برسد، ولی به تدریج پیوندی بین شما بوجود می آید. حس می کنید که مدتهاست یکدیگر را می شناسید، در حالیکه تازه با هم آشنا شده اید. در محل کار باید خلاقیت داشته باشید. از کنار گذاشتن واقعیت و نگاهی به احتمالات دیگر انداختن و در نظر گرفتن آنها نترسید. اگر بتوانید رویکرد نوآورانه تری در پیش بگیرید، موفقیت و شکوفایی از آن شما خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

وصال او ز عمر جاودان به***خداوندا مرا آن ده که آن به

به شمشیرم زد و با کس نگفتم***که راز دوست از دشمن نهان به

تعبیر: رضایتان همیشه به رضای خدا باشد. با زور شمشیر به جایی نمی رسید. برای درمان دل بیمارتان از خداوند شفا بطلبید. فقط از خدا مرادتان را طلب کنید که دوای دردتان نزد اوست. عمرتان طولان است، کمی صبر و تحمل کنید. ناامید نشوید دعاهایتان پایمال نمی شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

برایتان سخت است که امروز زمام امور را بدست بگیرید. تمرکز شما بر این است که بدون یافتن راه حلی از مسئله ای به مسئله دیگری بپرید. امروز روز یافتن راه حل نیست. بهتر است پژوهش کنید و سوال بپرسید و اطلاعات جمع کنید. راه های ارتباطی را باز نگه دارید و کسی را برای گرفتن جواب معطل نکنید. باید فعال باشید تا موفق شوید. امروز روزی پر از تأثیرات متفاوت است و برایتان نویدهایی دارد. حس می کنید بعضی چیزها در حیات عشقی شما کمی پیچیده شده اند و یک حوزه خاص می درخشد. با صحبت کردن در مورد ایده های عجیب و تازه و تقسیم کردن چیزهای باارزش تان است که پیوند محکمی می توانید ایجاد کنید. مهارت تازه ای یاد بگیرید. کاتالوگ آموزشکده ها و برنامه های درسی آموزشگاه ها را در منطقه خود گیر بیاورید و کلاسی را بگذرانید که قبلاً آن را تجربه نکرده بودید. مهارتی که امروز کسب می کنید بعداً به دردتان می خورد.

فال حافظ امروز متولدین دی :

پیش از اینت بیش از این اندیشه عشاق بود***مهرورزی تو با ما شهره آفاق بود

یاد باد آن صحبت شب ها که با نوشین لبان***بحث سر عشق و ذکر حلقه عشاق بود

تعبیر: ناراحت و افسرده نباش و اینقدر فکر گذشته را نکن. فکر این باش به عهد و پیمانی که بسته ای عمل کنی. به دنبال کسب روزی باش که خداوند هر آنچه را که بخواهی از مال و دولت به تو می بخشد. فعلا” نمی توانی به عهدی که بسته ای عمل کنی ولی سعی خودت را می کنی. این سعی و کوشش تو را به سر منزل مقصود می رساند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز روز مهمی برای تماس های ارزشمند است. شما شما گفتگوهای سریع و پرشوری دارید که از آنها چیزهای زیادی یاد می گیرید. شما هر دو طرف قضیه را می بینید. مشکل اینجاست که این به تردد و عدم تعهد منجر می شود. مسیری را انتخاب کنید و به آن پابند باشید. وقتی در محیطی اجتماعی هستید یا در میان جمعیتی قرار می گیرید، رویداد غیرمنتظره ای رخ می دهد. شاید سخنرانی کنید یا در منزلتان مهمانی بگیرید. شما احساس می کنید که نیاز دارید از محدودیت های معمول آزاد شوید و احتیاط را کنار بگذارید. چه در رابطه ای باشید و چه نباشید، فرد خاصی در زندگی تان پیدا می شود. چرخه جدیدی از خوش شانسی در زندگی شما آغاز می شود. در سه هفته آینده، باید نگاهتان به فرصت هایی که در دنیای حرفه ای پیش می آید باشد. اگر شغلی دارید که از آن راضی نیستید، زمان آن رسیده که به دنبال شغل جدیدی باشید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می خسبد و همخانه کیست

تعبیر: اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

از افکاری که در چند روز گذشته داشته اید استفاده عملی نمایید. مرزهای خود را وسیعتر کنید و از دانایی تان برای افراد دور و برتان استفاده کنید. امروز روز عمل است. به دلتان رجوع کنید و با نقشه جلو بروید. ما اغلب فکر می کنیم دل هایمان نرم و مهربان و آسیب پذیر است. امروز باید فکر کنید دلتان قوی، سخت و ماجراجو است. امروز هر اتفاقی ممکن است در رابطه شما بیفتد و اگر فکر کرده اید که امروز روزی معمولی است و زمانی برای رویاپردازی وجود ندارد اشتباه می کنید. فردی که برایتان یک دوست معمولی بود خیلی بیشتر از اینها می شود و این برایتان یک سورپرایز بزرگ است، مطمئن باشید. امروز در محل کار از میانبر زدن نترسید. رویکرد آهسته و پیوسته شما را عقب نگه می دارد. سرعت خود را زیاد کنید و دنبال راه های دیگری برای پیشروی باشید. بازده کلی شما پتانسیل افزایش را دارد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

گر من از سرزنش مدعیان اندیشم***شیوه مستی و رندی نرود از پیشم

زهد رندان نوآموخته راهی بدهیست***من که بدنام جهانم چه صلاح اندیشم

تعبیر: از راهی که می روی می خواهند منصرفت کنند. سرزنشت می کنند و می گویند آخر کار جز بدنامی چیز دیگری نیست. خدت هم بر سر دو راهی مانده ای و بی سر و سامان هستی. فکرت کار نمی کند. همه چیز را به خدا بسپار. او همه چیز را درست می کند و بر همه چیز واقف است و التیام دهنده ی دل پر خون توست.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز پنجشنبه ۲۴ آبان ۹۷ | فال روزانه

فال امروز پنجشنبه ۲۴ آبان ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
CLOSE
CLOSE
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A