خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۲۶ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۲۶ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۲۶ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۲۶ تیر و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 26 تیر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۲۶ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

با آنکه همه چیز برای شما خیلی خوب پیش می رود، ولی امروز حال و حوصله شما سر جایش نیست. علیرغم همه چیزهای خوبی که در زندگی شما هست، امروز کمی احساس غم و اندوه می کنید. زیاد بزرگش نکنید. سعی کنید خودتان را با فعالیت های فیزیکی سرگرم کنید و حواس خودتان را پرت کنید. با دوستانتان بیرون بروید و خوش بگذرانید. امروز بیشتر از همیشه احساس درونگرایی و سکوت می کنید. زیرا به زمان بیشتری برای فکر کردن به همه چیز لازم دارید. حتی اگر با عشقتان باشید، ولی کمی از هم فاصله می گیرید، زیرا ترجیح می دهید تنها باشید. از این حالت برای پرداختن به اصل ماجرایی که شما را اذیت می کند بپردازید. اهداف کاری که چند ماه پیش برای خودتان تعیین کرده بودید باید امروز پیاده شوند. با تحقیق و پژوهش شروع کنید و از افرادی که می توانند در این راه به شما کمک کنند توصیه و مشورت بخواهید. امروز دیگران تمایل بیشتری برای کمک کردن نشان می دهند.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

پای در راهی نهاده ای و حاضری برای رسیدن به هدف، هر سختی ای را تحمل کنی، اما گاهی دچار ناامیدی می شوی و می اندیشی عمر خود را بیهوده در این راه تلف کرده ای، ولی دل خود را از زنگارها پاک کن و از مال حرام بپرهیز و تنها به خدا و معصومین توکل کن تا به هدف خود برسی و اقبال تو را یاری نماید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

تلاش برای انجام کارهای فراوان در طول امروز برایتان خسته کننده است. انرژی شما مثل همیشه نیست و احتمالاً از روی آدرنالین کار می کنید. با دقت به این قضیه فکر کنید و وظایف خود را با ترتیب ضرورت فهرست کنید. اگر همه آنها را امروز انجام ندهید آسمان به زمین نمی آید. شب بنشینید یک فیلم سینمایی تماشا کنید و شام پیتزا سفارش دهید. امروز شما فرصت تأثیرگذاری روی فردی بزرگتر از خودتان و احتمالاً عاقل تر را دارید. این فرد بسیار جذاب است. اگر به مهمانی می روید، چیزهای بی ارزش نپوشید، لباس هایی انتخاب کنید که باکلاس و شیک و جذاب هستند. شما چیزهای زیادی برای بالیدن دارید و دیگران از معاشرت با شما خوشحالند. امروز تصمیم گیری به تنهایی برایتان تقریباً غیرممکن می شود. بجای ساعت ها فکر کردن به چیزهای مختلف، با فرد دیگری مشورت کنید. استفاده از ایده های دیگران بهترین استراتژی برای موفقیت است. امروز ارتباطات برای شما به خوبی پیش می روند.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

آرزوها و اهداف بزرگی در سر داری و برای رسیدن به آن سعی و تلاش می کنی. خودت هم می دانی که از عهده این کارها بهتر از هر کس دیگری بر می آیی، اما گاهی عجولانه و شتابزده عمل می کنی. کمی صبر و حوصله به خرج بده، همه مشکلات حل خواهند شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

یکی از دوستان شما که غمگین و افسرده است نیاز دارد که خوشحالش کنید. توانایی شما برای گوش دادن برای او بسیار ثمربخش خواهد بود. سعی کنید اندوه او بر روی شما تأثیر نگذارد. شما باید به موفقیت های حرفه ای تان ادامه دهید و بدین وسیله دوستی ها و اهداف جدیدی درست کنید. اشتیاق و خوش بینی خود را از دست ندهید و به دیگران هم مهر و محبت داشته باشید. گاهی اوقات دوست دارید که عشق شما شروع سریعی داشته باشد. ولی با توجه به شخصیتی که شما دارید، نگرش محتاطانه شما همواره باعث می شود که پا روی ترمز بگذارید و سرعت خود را کم کنید. با آنکه می دانید حس شما به یک فرد خاص چیست و از احساس او به خودتان خبر دارید، هنوز آماده عجله کردن نیستید. اکنون زمان آن رسیده که اهداف سالیانه کاری خود را تعیین کنید. انرژی شما برای کاشت بذر کافی است. زمانی بگذارید و به این فکر کنید که چه چیزهایی برای شما مهم هستند و دوست دارید در ۱۲ ماه آینده به چه چیزی دست یابید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

روزهای خوشی با هم داشتید اما اکنون فکر می کنی که او دیگر آن تمایل سابق را نسبت به تو ندارد. این اندیشه را از سر بیرون کن چون همانطور که تو به او محتاجی او نیز به تو مایل است. به زودی پیامهای امیدوارکننده ای به دستت خواهد رسید و تو را شادمان خواهد کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

پروژه های فراوانی که باید قبل از ضرب الاجل انجام شوند به شما فشار می آورند، ولی اراده و همت شما باعث می شود که همه آنها را به انجام برسانید حتی اگر ناممکن به نظر برسد. سعی نکنید کل آن را خودتان انجام دهید. کمی کمک بگیرید. شما بدون اینکه اینقدر به خودتان فشار بیاورید هم می توانید به کارهایتان برسید. سعی کنید امروز استراحت کنید. امروز در مورد رابطه فعلی خود می خواهید دل به دریا بزنید و کاری کنید. شما در نهایت تصمیم می گیرید که به آهستگی به این موضوع نزدیک شوید. این باعث می شود که از بی صبری منفجر شوید، ولی از تجربه گذشته می دانید که این روش شما درست است. امروز در محل کار متوجه تغییرات زیادی می شوید. فضای کاری نسبت به قبل خیلی فرق کرده است. بر اساس چیزهای فعلی و نه قبلی تصمیم گیری کنید. انعطاف پذیر باشید وگرنه عقب می افتید.

فال حافظ متولدین تیر

روزها و شبهای سخت هجران و دوری پایان پذیرفته و به زودی مراد شما حاصل می گردد. گذشته سخت و پررنج شما به پایان رسیده و آینده ای درخشان در انتظارتان است. کسانی که به شما فخرفروشی می کردند در مقابلتان به زانو در خواهند آمد. خوشبختی خود را باور کنید و خدای بزرگ را که این نعمت گرانبها را در اختیارتان قرار داده شکرگذار باشید که حلال همه مشکلات تنها اوست.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

شما خیلی خوب عمل می کنید، ولی امروز حس می کنید که بیش از همیشه تمرکز دارید. مسیر پیش رو به نظرتان واضح و تعریف شده می آید. شما با انگیزه آینده را پیش بینی می کنید. سفری طولانی به خارج یا ادامه تحصیلات را در نظر دارید. امروز روز خوبی برای پژوهش و تمام کردن برنامه هایتان است. اگر امروز سر قرار می روید، از پروسه شناختن دوستتان یا شریک زندگی احتمالی تان لذت خواهید برد. ملاقات شما بسیار خوشایند خواهد بود و شما با احترام و دقت فراوانی با هم برخورد می کنید و این با تجربه قبلی شما خیلی فرق دارد. امروز احساس خلاقیت زیادی می کنید. تخیل شما شدت یافته است. آن را متوقف نکنید و روی این انرژی سرمایه گذاری کنید و به کارتان رویکرد هنری تری بدهید و بدین ترتیب شاهد شکوفایی آن خواهید بود.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

از این شاخه به آن شاخه پریدن و هر روز دری را زدن به نفع تو نمی باشد. سعی کن با فکر باز و دقت و مشورت بسیار راه درستی را انتخاب کنی و در آن مسیر قدم برداری تا به موفقیت برسی. از بخت و اقبال خود شکوه مکن که همت را بیشتر شرط است تا قسمت. با همت فراوان و عزم راسخ قسمت را تغییر بده و اظهار عجز و ناتوانی مکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

پاداشی که مدتها منتظرش بودید امروز بالاخره می رسد. این روزتان را روشن می کند. دوست دارید جشن بگیرید. شانس حضور یافتن در مناسبت اجتماعی بزرگی نصیبتان می شود. خوش بگذرانید. امشب از دیدن خواب های روشن و واضح خوب و بد تعجب نکنید. دفتر یادداشتی کنارتان بگذارید تا وقتی صبح از خواب بیدار شدید خواب هایتان را بنویسید. شما برای فکر کردن به تصمیمی که باید در مورد رابطه خود بگیرید به زمان نیاز دارید. شما به نقطه تغییر رسیده اید و می دانید که هر دوی شما از خودتان می پرسید آیا باید قدم بعدی برای عمیق تر کردن تعهدتان را بردارید یا خیر. این به اندیشه زیاد و بررسی انگیزه هایتان نیاز دارد. امروز تردید و بی تصمیمی بزرگترین دشمن شماست. این دشمن بیش از همیشه ذهن شما را مسموم می کند. باید روی ایده های پیشرفت سرمایه گذاری کنید و ریسک پذیر باشید و خودتان را درگیر و معطل نحوه اقدام به این کار نکنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

از روزی که عاشق شده ای با مشکلات بسیاری روبرو گشته ای، ولی همچنان به وصال او و حل این مشکلات امیدواری. به جز او به هیچ کس و هیچ چیز نمی اندیشی و در انتظار فرصتی هستی تا راز دل خود را به او بگویی. آماده باش که بزودی این فرصت مهیا خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز شما انرژی زیادی روی این رابطه رمانتیک می گذارید. انرژی امروز شما را تشویق می کند که روی رمانس تمرکز کنید. به عشقتان هدیه خاصی بدهید که میزان اهمیت شما به او را نشان دهد و زمانی را با هم سپری کنید. هر رمانسی که امروز آغاز شود قطعاً پایدار و ماندگار خواهد بود. نگذارید ترس به دلتان بیفتد. پیشروی کنید. اگر امروز با عشقتان بیرون می روید، این قرار برایتان از آنچه تصور می کردید رسمی تر خواهد بود. نگذارید این مسئله شما را بازدارد و شما هنوز هم می توانید زمان خوبی داشته باشید. حتی اگر زیاد خنده و شادی نباشد، ولی گفتگوی شما به نقطه جالبی می رسد. امروز چرخه جدیدی برای شما آغاز می شود که تا چهار هفته ادامه خواهد داشت. فرصت هایی باورنکردنی در مورد کار امروز سر راهتان ظاهر می شود. با آنکه در این مدت فراز و نشیب هایی وجود خواهد داشت، ولی در کل همه چیز به نفع شماست.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

همه امکانات برای تو فراهم است تا بتوانی از زندگی خود لذت ببری. زندگی بسیار زیبا و خوشی به تو روی خواهد آورد به شرط آن که به مدد عقل بهترین راهها را برای زندگی انتخاب کنی. فرصتها را غنیمت شمری که لحظه ای غفلت باعث پشیمانی و شکست است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

کار زیاد و فشار فراوان در چند روز گذشته نمی گذارد که کار بیشتری انجام دهید و البته چیزی از خوش بینی و اشتیاق شما کم نشده است. به خودتان سخت نگیرید. اگر مواظب خودتان باشید خیلی زود انرژی شما احیا می شود و دوباره خودتان می شوید. شب می توانید کتاب خوبی بخوانید. امروز وقتی نوبت به قرار ملاقات شما با فرد خاصی می رسد، شما کم حرف می شوید. نمی دانید چرا این حس را دارید، زیرا در ظاهر او فرد خوب و مهربانی به نظر می رسد. شما هم با او مشکل خاصی ندارید و فقط نمی خواهید که در هیچ کاری زیاد عجله به خرج دهید. قبل از آنکه ایده های قدیمی خود را عملی کنید دوبار فکر کنید. اطلاعات فناورانه امروز به دستتان می رسد که باعث می شود دوباره به ایده ای که داشتید فکر کنید. این رویکرد را جدی بگیرید. این چیزی نیست که بخواهید فوراً آن را دور بیندازید. آن را مدنظر قرار دهید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

 

آتش سوزنده عشقی را در دل داری که قدرت تحمل آن را از خدا می خواهی اما برای رسیدن به آن، مقدمات بسیاری لازم است که تو آنها را در اختیار نداری، اما با کمی تلاش و کوشش و با توسل به خدا و با استفاده از همین امکانات محدودی که در اختیار داری، می توانی این مقدمات را فراهم نمایی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز رمانس برایتان شکوفا می شود. پایداری و امنیت تازه ای می یابید که روابط عاشقانه و دوستی های نزدیک شما را آرامش می بخشد. کودکان منبع گرمی و صمیمیت و تفریح را می یابند. شما دوست دارید این انرژی شکوفا شونده را به سمت فعالیت خلاقانه ای هدایت کنید که حس رضایت و رفاه شما را افزایش دهد. شاید ترجیح دهید که امروز تنها باشید و احتمال سپری کردن امروز با فرد خاصی وجود دارد. ولی باید انرژی خود را صرف آماده شدن کنید. این ارزش زمانی که می گذارید را دارد و شما فرصت صحبت کردن در مورد چند چیز که پایه ای برای آینده است را دارید. موقعیت کاری شما امروز به نقطه اوج خود می رسد. در چهار هفته آینده شما خودتان را سر دوراهی مهمی می بینید. پیشرفت خود را در شش ماه گذشته ارزیابی کنید و ببینید که چطور می توانید برای شش ماه آینده پیشرفت بیشتری نمایید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

اسیر رنگ رخسار و ظواهر زیبا شدی و خود را به دردسر بسیاری افکندی. بدان که به هر کسی نمی توان اعتماد کرد حتی اگر از خویشان و نزدیکان باشد. هرگز در زندگی از بنده خدا توقع خدمت و لطفی نداشته باش. هرچه می خواهی به دامان خودش چنگ بزن که قادر مطلق است. غصه گذشته را مخور ولی از این تجربه پند بگیر. از گذشته توبه کن و زندگیت را از نو بساز که کامیابی با توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز در منزلتان یک مناسبت اجتماعی راه می اندازید. شاید در ابتدا کمی عصبی باشید و تردید داشته باشید که همه چیز خوب پیش می رود یا خیر. تلاش های شما نتیجه خوبی دارد. با افراد جدیدی آشنا می شوید و این برایتان فرصت های حرفه ای جدیدی می آورد. بعد از آنکه همه رفتند کمی پیاده روی کنید و ذهنتان را خالی کنید. امروز از همیشه بیشتر حواستان پرت است. اگر سر قرار می روید یا به مهمانی یا مناسبتی اجتماعی می روید، فرد خاصی برایش سوال پیش می آید که آیا شما هم به او احساسی دارید یا خیر. باید به او بفهمانید که این فقط تصور و خیال اوست. شما خیلی تند تند حرف می زنید و فکر می کنید و این امروز برایتان سودمند واقع می شود. فرصت های زیادی وجود دارد که باید خیلی سریع فکر کنید و به نتیجه برسید. به خودتان مطمئن باشید و تصمیمات آنی بگیرید و وقت زیادی تعلل نکنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

ظاهری سادی و بی آلایش داری گرچه از توانایی مالی بالایی برخوردار نیستی اما گنجهای دیگری در وجود تو نهفته است که بر هزاران هزار گنج مادی برتری دارد. برای دستیابی به این گنجها بایستی در درون خود کاوشی عمیق نمایی و از توانایی های خود بهترین استفاده ها را بنمایی تا به مرحله ای برسی که دشمنانت مغلوب، دوستانت شاد و خودت صاحب مقام و منزلت شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

کاغذبازی ها و معاملات و اسناد رسمی دیگر امروز نیاز به دقت بیشتری دارند و شما می توانید پروژه های خود را جلو ببرید. این پروژه ها شامل نوشتن و حرف زدن می شوند. ذهن شما در بهترین مکان و زمان قرار دارد تا هر کاری مربوط به ارتباطات را انجام دهد و درهای فرصت در این مدت به رویتان باز می شود. سرتان را بالا بگیرید و جلو بروید. از این کار خوشحال خواهید شد. با آنکه عشق شما امروز ترجیح می دهد با خودش تنها باشد، ولی قضیه زیاد مهم و جدی نیست، پس نگران نشوید. این به شما فرصتی برای فکر کردن می دهد و می توانید بعضی مسائل که به دقت شما نیاز دارند را حل کنید. زمانی که به تنهایی سپری می کنید به شما کمک می کند تا آنچه می خواهید و باید انجام دهید، تمام شود. در چهار هفته آینده شما توانایی پیشرفت های بزرگ در مورد کارتان را خواهید داشت. از این زمان برای قدم های عمده ای استفاده کنید که به تأخیر انداخته بودید. تنها کاری که باید بکنید این است که نقش خود را قبول کنید و وارد صحنه شوید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

انسانی به شدت محتاط و محافظه کار هستی. خداوند بهترین فرصتها را در اختیار تو قرار داده است و از آنجا که تو در بند تردید اسیری، از آن استفاده نمی کنی و از ترس خطر دست به هیچ کار تازه ای نمی زنی. اینگونه زندگی تنها اتلاف وقت است. زندگی تو نیازمند تحولی است، هرچه سریعتر اقدام کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز وضعیت مالی شما بهتر و بهتر می شود. امروز حس می کنید که شما به اندازه کافی تلاش نمی کنید و نگران می شوید. این می تواند به شما انگیزه بدهد. ولی نباید به خودتان فشار زیادی بیاورید. شما در سرازیری هستید و به راهتان ادامه می دهید. امروز ترجیح می دهید با احتیاط بیشتری در مورد قرار امروز عمل کنید. شما تجربه ای در مورد آخرین رابطه خود داشته اید و علیرغم خلق و خوی خوب و خوش شما، امروز حس می کنید که سیگنال های اشتباهی می فرستید. این بار باید همه چیز را خیلی آرام پیش ببرید. ایده های فناورانه شما امروز خوب هستند ولی باید پردازش شوند. از دیگران توصیه و مشورت بخواهید. همه کارهایتان را با کمک یک شریک انجام دهید. نیازی به اختراع مجدد چرخ نیست، به خصوص وقتی که منابع لازم برای رسیدن به اهدافتان درست کنار دستتان است.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

انسانی عاشق و صادق هستی که برای یار از همه وجود خود مایه می گذاری. تنها مشکلت دست تنگی است که تو را از آینده بیمناک کرده است. نگرانی تو بیهوده است. از زندگی خود لذت ببر و به خدای بزرگ توکل کن که اگر او را داشته باشی از تمام مخلوقات بی نیاز خواهی بود. زمینه را مساعد و نیت خود را عملی گردان که خیر است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز چهارشنبه ۲۱ آذر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲۱ آذر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
CLOSE
CLOSE
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A