خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۶ اردیبهشت به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 26 اردیبهشت 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

شاید امروز وقت مورد نیاز برای انجام کارهای روزمره تان را دست کم بگیرید، ولی این اشتباه شما مشکلات جبران ناپذیری برایتان ایجاد نخواهد کرد. در واقع اگر برخی از جزئیات را نادیده بگیرید و با تمام سرعت پیش بروید به مشکل خاصی برنخواهید خورد. با این حال باید سعی کنید کارهایتان را به بهترین نحو ممکن انجام دهید، در غیر این صورت به احساس رضایت خاطر دست نخواهید یافت. این که بتوانید بین تمام این کارها تعادل ایجاد کنید فقط به خودتان بستگی دارد. دیگر وقت آن رسیده است که از خواب غفلت بیدار شده و کارهایی که به رسیدگی فوری شما نیاز دارند را از نظر بگذرانید، این که خودتان را به خواب بزنید شما را به جایی نخواهد رساند.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

به دنبال یار وفاداری هستی که با خوب و بد تو بسازد و فکر کسی در سر توست که خود می دانی بین شما تفاوت بسیاری است و وصال او بعید به نظر می رسد. اگر در این راه اصرار داری باید خود را آماده مقابله با هرگونه مشکلی بکنی، اما صلاح تو در این است که از این فکر منصرف شوی. زیرا این راه بسیار پر نشیب و فراز است و سختی های بسیار دارد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:


امروز در مدیریت برنامه هایتان خیلی جدی عمل می کنید زیرا می خواهید هر چه سریعتر آنها را به انجام برسانید و وقتی را هم برای تفریح و سرگرمیتان بگذارید. رسیدن به همه این کارها به برنامه جدیتری نیاز دارد، ولی این بدان معنا نیست که باید خودتان را به خاطر جزئیات بی اهمیت آزار دهید. اگر بیش از حد خودتان را درگیر جزئیات کنید نخواهید توانست تغییرات غیر منتظره ای که ممکن است در برنامه هایتان پیش بیایند را مدیریت کند. ترکیبی از آمادگی و انعطاف پذیی شما را در برابر هر چیزی آماده خواهد کرد. امروز روز خیلی خوبی برای ایجاد تغییر در کمد لباس یا دکوراسیون منزلتان است، اگر پول ندارید چیزی بخرید حداقل چیزهایی که دیگر لازم ندارید را دور بیندازید!

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

دل در گرو کسی نهاده ای که هواخواهان بسیار دارد و این موضوع تو را دچار تردید نموده و نمی دانی که آیا او هم به کسی علاقمند هست یا نه؟ و این باعث شده که در ابراز علاقه خود نسبت به او دچار تردید شوی. توصیه می شود راز خود را با او در میان بگذاری که او تو را به دیگران ترجیح خواهد داد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز به شما توصیه می شود که در مقابله با موقعیت های استرس زا راحت ترین راه ممکن را در پیش بگیرید، به وژه اگر از طرف خانواده و دوستانتان با مخالفت مواجه شدید. شاید حتی اگر ترجیح می دهید به جای حرف زدن عمل کنید هم لازم شود برخی از کارهایتان را توجیه کنید. در هر صورت اگر می خواهید مورد حمایت دیگران قرار بگیرید نسبت به خودتان و برنامه هایتان خیلی صریح حرف بزنید و هیچ تردیدی از خودتان نشان ندهید. به تصویر کشیدن اهدافتان در ذهنتان به شما کمک خواهد کرد تا احتمال موفقیتتان بیشتر شود. در محل کارتان فشار زیادی احساس می کنید و در خانه هم بچه ها مدام بهانه می گیرند و به توافق رسیدن با همسرتان نیز ساده نخواهد بود، امروز کمی صبرتان را زیاد کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

از روزی که عاشق شده ای با مشکلات بسیاری روبرو گشته ای، ولی همچنان به وصال او و حل این مشکلات امیدواری. به جز او به هیچ کس و هیچ چیز نمی اندیشی و در انتظار فرصتی هستی تا راز دل خود را به او بگویی. آماده باش که بزودی این فرصت مهیا خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز دیگر زمان آن رسیده است که تمام آن ارزش هایی که از کودکی به شما یاد داده اند را یک بار دیگر از نظر بگذرانید و ببینید کدام یک از آنها حقیقی هستند و کدام ها را باید برای همیشه کنار بگذارید. دلتان می خواهد می توانستید سفر کوتاهی ترتیب دهید، ولی کارهای روزمره تان خیلی ضروری تر از آن به نظر می رسند که بتوانید آنها را به وقت دیگری واگذار کنید. همانطور که منفعل بودن به نغعتان نیست، نشان دادن رفتارهای تند و غیر قابل پیش بینی هم هیچ کمکی برای به دست آوردن آنچه می خواهید به شما نخواهد کرد. داشتن رفتار و نگرشی مثبت و کنار آمدن با دیگران خیلی سریعتر و راحتتر شما را به نتیجه مطلوبتان خواهد رساند.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

هر کاری را در وقت و زمان مناسب خود انجام بده و از کسب علم و هنر غافل مشو که بهترین راه رسیدن به مقصود است. نیتی در سر داری که اگر آن را به انجام برسانی، به موفقیتهای بزرگی خواهی رسید اما در انتخاب همراهان خود دقت کن که بعضی از آنان نمک تو را خواهند خورد و نمکدان را خواهند شکست.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

با وجود این که ممکن است نگران مشکلات مالی باشید که دست و بال شما را بسته اند و نمی گذارند آنطوری که دلتان می خواهد خرج کنید، امروز ناگهان فشاری که احساس می کنید سبک تر خواهد شد. بدون آن که انتظارش را داشته باشید پولی به دستتان خواهد آمد یا متوجه خواهید شد قرضی که فکر می کردید پس نداده اید را قبلا پرداخت کرده اید. فقط مواظب باشید بیش از اندازه خوشبین نباشید و تصمیمات مالیتان را بر اساس حساب و کتاب های دقیق بگیرید و احساسی عمل نکنید. شما همیشه در لباس خریدن خیلی سخت می گیرید و مدام نگران این هستید که لباسی که انتخاب کرده اید از مد افتاده باشد یا زیادی همه گیر شده باشد، کمی هم به حرف دلتان گوش کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

آنچه ذهن تو را پر کرده مرور خاطرات گذشته است. گذشته هرچه بود تمام شد. سرگرم شدن به گذشته انسان را از حال غافل می کند. به امروز خود بیاندیش و فردایت را با تلاش بسیار بساز که دیروز در دیروز دفن شد. اکنون فردا در انتظار توست، فردایی روشن با تلاش و کوشش مداوم تو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز نباید تنها روی کمک های دیگران حساب کنید و باید برای مواجهه با مشکلاتی که دارید از مهارت های شخصیتان استفاده کنید. نه این که دیگران نخواهند به شما کمک کنند، ولی نزدیک ترین دوستانتان هم غیر قابل پیش بینی به نظر می رسند و ممکن است بدون این که خبری به شما بدهند ناگهان غیبشان بزند. خوشبختانه شما خودتان می توانید از پس مسائلتان بربیایید، اگر هم کسی سر و کله اش پیدا شد و خواست به شما کمک کند هم که چه بهتر! دنیا منتظر هیچ کسی نمی ماند، پس خودتان به دنبال پیشرفت باشید. اگر نتوانسته اید رشته تحصیلی مورد علاقه تان را دنبال کنید الان فرصت خوبی است برای این که به دنبال علاقه تان رفته و در رابطه با آن مطالعه کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

فرصت جدیدی در اختیار تو قرار گرفته. اکنون وقت آن است که از تجربیاتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را بکنی تا به موفقیتهای بزرگ برسی. به تلاش خود ادامه بده و ناامید مشو و بدان که استقامت و پایداری در انجام کارها عامل اصلی موفقیت و پیروزی است.

مطلب مشابه :   فال امروز شنبه 16 بهمن 95 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

این روزها احساس اشتیاق و بیقراری در وجود شما موج می زند، چرا که احساس می کنید به خواسته هایتان بسیار نزدیک شده اید، ولی هنوز دستتان به آنها نمی رسد. امروز هر تغییری که در نقشه تان برای تسریع دست یابی به این اهدافتان ایجاد کنید مثل این است که بخواهید پوست تخم مرغ ها را زودتر بشکنید تا جوجه هایشان زودتر بیرون بیایند، در حالی که این کار تنها باعث مردن جوجه های بیچاره خواهد شد. بهتر است خودتان را برای پیشبرد نقشه های قبلیتان آماده تر کنید و تلاش بیشتری به خرج دهید و در آرامش منتظر به ثمر نشستن زحمات خود بنشینید. اینقدر نگران تایید و تحسین دیگران نباشید، خودکفایی و باور داشتن خودتان یکی از نقاط قدرتتان خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

ظاهری سادی و بی آلایش داری گرچه از توانایی مالی بالایی برخوردار نیستی اما گنجهای دیگری در وجود تو نهفته است که بر هزاران هزار گنج مادی برتری دارد. برای دستیابی به این گنجها بایستی در درون خود کاوشی عمیق نمایی و از توانایی های خود بهترین استفاده ها را بنمایی تا به مرحله ای برسی که دشمنانت مغلوب، دوستانت شاد و خودت صاحب مقام و منزلت شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز پیش بردن برنامه های قبلیتان شاید کار چندان ساده ای نباشد، چرا که احتمال دارد افرادی که قرار بوده در  عملی کردن نقشه هایتان به شما کمک کنند به وعده هایشان عمل نکنند و در آخرین لحظه شما را دست تنها بگذارند. شاید این کار آنها بی نظمی هایی در برنامه تان ایجاد کند، ولی همه چیز از دست نخواهد رفت و با ایجاد تغییراتی جزئی در مسیرتان خواهید توانست حتی نتایجی بهتر از آنچه انتظارش را داشته اید به دست بیاورید. فقط حواستان باشد هر کاری که می کنید نگذارید انرژی منفی این افراد بدقول روزتان را خراب کند. روی پای خودتان بایستید و کارهایتان را پیش ببرید تا در پایان روز رضایت خاطری وصف ناشدنی را تجربه کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

در دوران سختی و رنج تلاش بسیار کرده ای. اکنون نهال زحمات تو در حال بارور شدن است. پس همچنان مصمم ادامه بده زیرا شبهای تیره رو به اتمام است و فجر صادق خوشبختی در راه. اکنون که در چند قدمی شاهد پیروزی ایستاده ای سستی و اهمال نکن که فرصت را از دست خواهی داد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

شاید در ابتدای روز چشم هایتان را ببندید و بگویید کارهای دیگران هیچ ارتباطی به شما ندارد و دلتان می خواهد سرتان به کار خودتان باشد، ولی به احتمال زیاد وقتی بشنوید که به عهده گرفتن مسئولیت کارها شما را قادر خواهد ساخت آنها را به میل خودتان پیش ببرید نظرتان عوض خواهد شد. در کمال تعجب خواهید دید که به عهده گرفتن مسئولیت رهبری و مدیریت، امروز برای شما به تلاش و زحمت بیش از اندازه یا تدبیر و مدیریت نیاز ندارد و حتی تصمیماتی که بر اساس ترجیحات شخصیتان می گیرید به نفع همه تمام خواهند شد. از این موقعیت جادویی تا می توانید استفاده کنید. شما بیش از اندازه مغرور هستید، کمی تواضع و فروتنی به رسیدن شما به رضایت خاطر کمک خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در این شهر و دیار و در میان مردمان احساس شدید غربت و دلتنگی داری و بی تاب و بی قراری و برای رسیدن به همدمی که حرف دل شما را بفهمد لحظه شماری می کنی. اکنون که قصد بازگشت گرفته ای از خدا بخواه تا با مدد او وسایل بازگشت فراهم شده و تو به آرزوی خود دست یابی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز احساس می کنید سرتان بیش از آن شلوغ است که بخواهید در فعالیت های اجتماعی هم شرکت کنید. دلتان می خواهد بخشی جدایی ناپذیر از خانواده و جامعه تان باشید، ولی در حال حاضر آنقدر مسائل شخصی خودتان را جدی گرفته اید که جایی برای آنها باقی نمی ماند. با این حال فاصله گرفتن از آنهایی که دوستتان دارند اصلا کار خوبی نیست. حمایتی که از دیگران می کنید در دراز مدت همراه با سودش به شما باز خواهد گشت. امروز با بحرانی هر چند کوچک در رابطه عاطفیتان مواجه خواهید شد و مسلما شما آدمی نیستید که بخواهید آن را حل نکرده رها کنید. میزان تلاشی که هر یک از طرفین برای پیشبرد این رابطه می کند می تواند محور اساسی مشکلات امروزتان باشد.

فال حافظ امروز متولدین دی :

خداوند فرصتی بسیار نیکو در اختیار تو قرار داده بود که به هر دلیل آن را از دست دادی و اکنون غصه آن را می خوری و همه کسانی هم که تو را می شناسند بابت فرصت از دست رفته تو را سرزنش می کنند. با اینحال بهتر است مایوس نشوی و از راه خود باز نگردی که همیشه فرصت جبران هست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

بحث کردن در مورد احساسات برای شما بهمن ماهی های منطق گرا اصلا کار راحتی نیست. ولی امروز نگرانی هایتان به ترجیحات شخصیتان غلبه کرده و شما را تشویق می کنند مسئله ای که مدت هاست به تأخیر انداخته شده است را مورد بررسی قرار دهید. خوشبختانه شما می توانید بین منطق و احساستان تعادل برقرار کرده و در حال بررسی احساسات تردیدآمیز خود واقعیات را نیز مد نظر داشته باشید. هرچقدر صحبت کردن درباره این موضوع را به تعویق بیندازید حل کردن آن دشوارتر خواهد شد، پس همین حالا دست به کار شوید. امروز برای شما روزی فوق العاده برای ترک سیگار، تغییر رژیم غذایی و یا آغاز ورزش کردن می تواند باشد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

دلت را از مهر و محبت نسبت به همنوعان پر کن تا با دستان خالی و بی زر و زور محبوب همه خلق شوی و به مقام و منزلت برسی. اگر قصد عاشقی داری بدان که در راه عشق باید همچون مجنون باشی و از هیچ خطری نهراسی و هرگز ناامید نشوی تا به مقصود و مراد خود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز رفتارتان با اطرافیانتان مدام در حال تغییر است و هر لحظه ممکن است به روش متفاوتی با آنها برخورد کنید. به جای این که همه را از خود دلخور کرده و برانید شاید بهتر باشد کمی با خودتان خلوت کنید. این تنهایی ممکن است نتایج مثبتی برای شما به همراه داشته باشد. با وجود فراز و نشیب های موجود در زندگی اجتماعیتان، بحران عاطفی چند وقته گذشته تان امروز به نفع شما ورق خواهد خورد. هرچند کاملا طبیعی است که احساساتتان به مرور زمان تغییر پیدا کنند، ولی به نظر می رسد که بالاخره دارید از لحاظ عاطفی به ثبات می رسید. اگر بجای انتظارات عجیب و غریب طرف مقابلتان را همان طوری که هست بپذیرید سعادت و خوشبختی را تجربه خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

کسی (کاری) فکر تو را کاملا به خود مشغول کرده است و تو از بی اعتنایی این شخص به شدت غمگین هستی. اگر می خواهی به مقصود برسی غرور و خودبینی را کنار بگذار و به یاد داشته باش با اخلاق نیکو و مهربانی با مردم می توانی جای خود را در دل آنها باز کنی و به موفقیت برسی. به دوستان خود بیشتر رسیدگی کن. کاری که قصد انجام آن را داری هیچ ایرادی ندارد فقط برای رسیدن به مقصود باید تلاش بسیار کنی.

.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی