خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال روزانه، فال امروز سه شنبه ۲۶ آبان ۹۴

فال روزانه، فال امروز سه شنبه ۲۶ آبان ۹۴

فال روزانه، فال امروز سه شنبه ۲۶ آبان ۹۴

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه، فال امروز سه شنبه 26 آبان 94
فال روزانه، فال امروز سه شنبه ۲۶ آبان ۹۴

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز آرامش و داشتن رفتاری مناسب در برخورد با دیگران زمینه را برای پیشرفت شما و رسیدن به آینده ای که رویایش را در سر دارید فراهم خواهد کرد. فرصت های بسیار خوبی در انتظار شما هستند و فکر نکردن به آنها برای شما غیر ممکن است. با این حال اگر ذهن خود را روی وظایف فعلیتان متمرکز نکنید خیلی سریع با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. شما باید صبر داشته باشید و تحمل کنید تا وقت آن برسد که واقعیت با آنچه که شما در ذهنتان دارید مطابقت پیدا کند. فکر نکنید که اگر طرز فکرتان در زمینه ای با دیگران فرق می کند این بدان معناست که شما دارید اشتباه می کنید، اعتماد به نفس خود را از دست ندهید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

عکس روی تو چو در آینه جام افتاد***عارف از خنده می در طمع خام افتاد

حسن روی تو به یک جلوه که در آینه کرد***این همه نقش در آیینه اوهام افتاد

تعبیر: هر کسی که شما را برای اولین بار می بیند پی خوش قلبی و ساده دلی شما می برد. چون باطنی خوب دارید فکر می کنید همه مثل شما می باشند. پس مواظب باشید از شما سوئ استفاده نکنند، کمی زرنگتر باشید. خوددار باشید. برای هر کسی دلسوزی نکنید که هر کسی شایسته ی دلسوزی نیست.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

با وجود این که گاهی در رفتار خود با دیگران لجباز هستید، ولی امروز وسوسه شده اید که این عدم انعطاف پذیری را به اوج خود برسانید. متاسفانه باید بدانید که حتی اگر از انجام این کار منظور بدی نداشته باشید هم، این یکدندگی بیش از این که بتواند کمکی به شما بکند و راه حلی برای مشکلاتتان پیدا کند برایتان مشکل ساز خواهد شد. در حال حاضر موثرترین تاکتیک این است که موضع خود را به وضوح مشخص کرده و در مورد آن به بحث و گفتگو بنشینید. گوش کردن به سخنان دیگران و داشتن انعطاف پذیری نشان دهنده احترام قائل شدن برای نظرات دیگران است. خودتان را کمی با عشقتان هماهنگ کنید تا از روزتان لذت بیشتری ببرید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

دوش می آمد و رخساره برافروخته بود***تا کجا باز دل غمزده ای سوخته بود

رسم عاشق کشی و شیوه شهرآشوبی***جامه ای بود که بر قامت او دوخته بود

تعبیر: ذات و طینتی زیبا داری و همیب برای معرفی تو کافی است. احتیاج به آراستن ظاهر نیست. اعتماد به نفس خود را تقویت کن. هر کس که تو را انتخاب کند عاشق طینتت می شود. تو هم ارزشمندتر از آن هستی که بخواهی خود را خیلی راحت به کسی معرفی کنی.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز ترجیح می دهید که افکار و ایده های فوق العاده تان را برای خودتان نگه دارید، چرا که فکر می کنید توضیح دادن در مورد آنها و قانع کردن دیگران به پذیرفتن آنها زمان بسیار زیادی خواهد برد و اصلا کار ساده ای نخواهد بود. شاید حتی فکر کنید که آنها حرف ها و ایده هایتان را نخواهند پذیرفت. با این حال نباید پیش داروری بکنید و با سکوت خود فرصت هایی را که در صورت به زبان آوردن ایده هایتان ممکن است برایتان فراهم شود را از دست بدهید. داشتن اعتماد به نفس باعث خواهد شد اوضاع به نفع شما پیش برود. ÷درک این موضوع که برای رسیدن به موفقیت نباید لزوما گام هایی بزرگ بردارید کمک زیادی به شما خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

صوفی ار باده به اندازه خورد نوشش باد***ور نه اندیشه این کار فراموشش باد

آن که یک جرعه می از دست تواند دادن***دست با شاهد مقصود در آغوشش باد

تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز عکس العمل دیگران نسبت به حرف هایی که می زنید آنقدر برایتان اهمیت دارد که ممکن است حتی حرف هایتان را برای خوشایند آنها با انتظاراتی که از شما می روند مطابقت دهد و نیت واقعی خود را به زبان نیاورید. ولی باید این را به خاطر داشته باشید که هیچ وقت نمی توانید همه را از خودتان راضی نگه دارید، پس بیهوده خودتان را تحت فشار قرار ندهید و به آنچه نیستید تظاهر نکنید. در حال حاضر سرسختی شما در راه رسیدن به اهدافتان می تواند کمک بسیاری به شما بکند و اگر تسلیم نشوید و راهتان را ادامه دهید به خواسته هایتان خواهید رسید. به کسی که دوست دارید فضای کافی بدهید تا حس واقعی خود را به زبان بیاورد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت

آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز سر گرفت

تعبیر:  سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز حس می کنید که همکارانتان کنترل امور را در دست گرفته اند و مجالی برای شما باقی نمانده است که بتوانید خودتان را نشان دهید و ایده هایتان را بیان کنید. اگر حرف هایتان را بزنید ممکن است کمی بحث صورت بگیرد، ولی اگر سکوت کنید خشم فروخورده شما و یا سوء تفاهم های ایجاد شده بعدا مشکلات بزرگتری به وجود خواهند آورد. مواجه شدن با احساستان همراه با در دست داشتن کنترل آن در مقایسه با تظاهر به روبراه بودن اوضاع فشار خیلی کمتری به شما وارد خواهد کرد. راحت ترین کار لزوما بهترین کار نیست، پس سعی نکنید آسان ترین راه ممکن را در پیش بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

ای صبا گر بگذری بر ساحل رود ارس***بوسه زن بر خاک آن وادی و مشکین کن نفس

منزل سلمی که بادش هر دم از ما صد سلام***پرصدای ساربانان بینی و بانگ جرس

تعبیر: انتظار زیاد کشیده ای. نمی دانی که آیا او هم تو را دوست دارد یا نه آیا می خواهد تو را ببیند. اضطراب زیادی داری. غصه نخور، عاشقی جز عذاب و درد چیز دیگری ندارد ولی به خاطر عشقت زندگی می کنی. منتظر باش خبر بسیار خوبی به تو می دهند و تو مورد لطف کسی قرار می گیری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

با وجود این که دلتان می خواهد می توانستید امروز را مرخصی گرفته و استراحت کنید، کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن خواهید داشت. شاید در ابتدای روز وانمود کنید که مسئولیت هایتان را فراموش کرده اید، ولی چنین کاری با شخصیت شما مطابقت ندارد و در نهایت نمی توانید این کار را انجام داده و دیگران را به دردسر بیندازید. فایده ای ندارد که بخواهید از کارهایتان فرار کنید، زیرا تا زمانی که آنها را انجام نداده اید ذهنتان درگیر آنها خواهد بود. پس قورباغه تان را قورت دهید و دست به کار شوید. پس از این که کارهایتان را تمام کنید می توانید به تفریح و خوشگذرانی با کسانی که دوست دارید بپردازید و خواهید دید که لذت آن برایتان چند برابر خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

به جان او که گرم دسترس به جان بودی***کمینه پیشکش بندگانش آن بودی

بگفتمی که بها چیست خاک پایش را***اگر حیات گران مایه جاودان بودی

تعبیر: جانتان را برای رسیدن به مقصود در طبق اخلاص گذاشته اید و ارزش زیادی برای رسیدن به هدف قائلید. معتقدید در عین سکوت باید حرف زد. کمی خسته شده اید و می خواهید همه چیزرا رها کنید ولی ندائی در دلتان می گوید که باید صبر و تحمل کنید و با خواندن نماز صبح مرادتان را از خدا بطلبید.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

در ابتدای امروز شاید کمی احساس ناراحتی کرده و نسبت به توانایی هایتان تردید داشته باشید، ولی هر چقدر به بعدازظهر نزدیک تر می شوید اعتماد به نفستان بالاتر رفته و فکر می کنید که هر کاری که بخواهید را می توانید انجام دهید و واقعا هم همینطور خواهد بود. در حال حاضر شما توانایی زیادی در حرف زدن دارید و این موضوع به شما کمک می کند با حرف زدن هر مشکل و بحرانی را پشت سر بگذارید. شما در خجالت آورترین لحظات هم بیخیال خواسته هایتان نمی شوید و تا زمانی که به آنها نرسیده اید تسلیم نمی شوید. احساس می کنید که انرژیتان دارد تمام می شود، کسانی که دوست دارید بزرگ ترین منبع انرژی برای شما هستند، تا می توانید با آنها وقت بگذرانید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد***نهال دشمنی برکن که رنج بی شمار آرد

چو مهمان خراباتی به عزت باش با رندان***که درد سر کشی جانا گرت مستی خمار آرد

تعبیر: دنیا پستی و بلندی های زیادی دارد. گاهی خوب و گاهی بد، گاهی خزان و گاهی بهار در هر صورت تو فقط به دوستا ها بیاندیش تا التیام دل بی قرار دیگران باشی. بدون دوست خود را تهی می دانی از خدا می خواهی همین چند صباحی را که زنده هستی در کنار دوست باشی و با دوست بمیری.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز شما باید در رفتارتان با دیگران نهایت دقت و ملاحظه را داشته باشید، در غیر این صورت تمام برنامه های خود را به هم خواهید زد و برای خودتان دردسر درست خواهید کرد. قبل از این که دهانتان را باز کنید به حرفی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید. هر چقدر کمتر حرف بزنید برای همه بهتر خواهد بود. با وجود این که ممکن است وسوسه شوید احساسات خود را به زبان بیاورید، باید سعی کنید تا جای ممکن منطقی باشید. این رفتار شاید برای شما آسان نباشد، ولی در حال حاضر بهترین نتایج را برایتان خواهد داشت. حس می کنید که به تفریح و خوشگذرانی نیاز دارید، ولی بد نیست چشمانتان را خوب باز کنید تا ببینید آنچه دنبالش هستید در یک قدمیتان است.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو***یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو

گفتم ای بخت بخفتیدی و خورشید دمید***گفت با این همه از سابقه نومید مشو

تعبیر: ناامید نباشید. هر آنچه که تلاش کرده اید به زودی نتیجه و مزد آن را دریافت کنید و دوبارهزنده می شوید. تکیه بر شب و تاریکی نکنید. به روزها و خورشید درخشان فکر کنید. نصیحت بزرگان را اویزه ی گوشتان قرار دهید. شتاره ی دولت تان طلوع کرده و چون خوشه ی پروین می درخشد.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

ضمیر ناخودآگاه شما در حال حاضر دارد تصویر واضح و قدرتمندی را بروز می دهد، ولی درگیری های فعلی شما در زندگی روزمره تان ممکن است داشتن توجه نسبت به آنها را برای شما سخت کند. بد نیست کمی با خودتان خلوت کنید و این تصاویر را از نظر بگذرانید، زیرا آنها می توانند حقایق زیادی را برای شما آشکار کرده و شناخت بیشتری نسبت به خودتان برای شما فراهم کنند.  از این که همزمان با دو گروه مخالف همراه باشید احساس خوبی ندارید و فکر می کنید دارید خیانت می کنید. ولی در واقع شما دارید دوطرف قضیه را بررسی می کنید تا بتوانید گروهی که برایتان مناسب است را انتخاب کنید. این حق مسلم شماست، عذاب وجدان نداشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

هر که را با خط سبزت سر سودا باشد***پای از این دایره بیرون ننهد تا باشد

من چو از خاک لحد لاله صفت برخیزم***داغ سودای توام سر سویدا باشد

تعبیر: هر کس با خدا بود و از راه او بیرون نرفت، غمی بهدل او راه پیدا نمی کند و هر لحظه ی عمر خود را وقف او می نماید. فرصت را غنیمت بدان راه برگشت نداری. آفرین بر تو که عقلت به تو دستور می دهد نه دلت. خواندن نماز و داشتن ایمان راه را برایت هموار می سازد.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز شاید افکار و اعتقادات خود را زیادی جدی بگیرید، ولی دوستانتان صداقت شما در این مورد را تحسین می کنند. امروز بهترین راه برای رسیدن به موفقیت بیان کردن صادقانه احساستان خواهد بود. نگران تصمیماتی که امروز می گیرید نباشید، هر تصمیمی که بگیرید قدرت آن را خواهید داشت که با تلاش هایتان بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورید. شما با رفتار و آرامشی که دارید می توانید داغترین بحث ها را هم آرام کنید. به قدم های که برمی دارید اطمینان داشته باشید. نگران آنچه دیگران در موردتان فکر می کنند نباشید. منتظر این نباشید که طرف مقابلتان اولین قدم را به سوی شما بردارد. چرا خودتان پیشقدم نمی شوید؟

فال حافظ امروز متولدین دی :

صلاح از ما چه می جویی که مستان را صلا گفتیم***به دور نرگس مستت سلامت را دعا گفتیم

در میخانه ام بگشا که هیچ از خانقه نگشود***گرت باور بود ور نه سخن این بود و ما گفتیم

تعبیر: صلاح و مشورت بهترین راهنما برای آینده روشن تان می باشد. دعای سلامتی همیشه با شماست و از بلایا ایمن هستید. در همه حال انفاق و کرم کنید که این کار روشن کننده ی راهتان می اشد و از این کار پشیمان نخواهید شد. مواظب صحبت کردنتان هم باشید که از آن به ضرر خودتان استفاده می کنند. از لحظه لحظه ی زندگیتان استفاده کنید که وقت طلاست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

چیزی در روش برقراری ارتباط شما با دیگران وجود دارد که به شما کمک می کند بیشترین بهره ممکن را از توانایی های ببرید. شما خوب می دانید که چکار می خواهید بکنید، ولی نحوه مشارکت شما با همکارانتان است که در به اجرا درآوردن ایده های بزرگتان نقش اساسی را ایفا می کند. به جای این که همه کارها را خودتان به عهده بگیرید اجازه دهید دیگران هم با شما همفکری کنند. کار گروهی نتایجی بسیار بیشتر از آنچه که شما به تنهایی می توانید انجام دهید برای شما خواهد داشت. زندگی شما برای تغییراتی اساسی آماده است، ولی شما جسارت کافی برای گام برداشتن در جهت این تغییرات را ندارید؛ مانع پیشرفت خودتان نشوید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

بشنو این نکته که خود را ز غم آزاده کنی***خون خوری گر طلب روزی ننهاده کنی

آخرالامر گل کوزه گران خواهی شد***حالیا فکر سبو کن که پر از باده کنی

تعبیر: اگر می خواهید غم به سراغتان نیاید و از غم ها رهایی یابید به این فکر باشید که عاقبت باید به دیار باقی بروید بنابراین بهتر است که توشه ی راهتان از ثواب باشد. بدون زحمت نمی توان به مقام رسید باید تلاش کنید مطمئن باشد کارهای شما بدون اجر نمی ماند و جواب خودتان را دریافت می کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز شرایطی که از کنترل شما خارج هستند ممکن است برنامه های روزانه تان را بهم بزنند. شاید در ابتدا بخواهید با این شرایط بجنگید، ولی این کار هیچ فایده ای نخواهد داشت و در این مبارزه شما بازنده میدان خواهید شد. به جای آن سعی کنید خودتان را با برنامه های قبلیتان محدود نکنید و اجازه دهید شرایطی که پیش می آیند قدم بعدی شما را مشخص کنند. داشتن انعطاف پذیری به شما کمک خواهد کرد که روز خوبی را پشت سر بگذارید. شما به فکر حل کردن مشکلات موجود در روابط عاطفیتان هستید، برای این کار باید بین دنیای درونتان و دنیای بیرون اعتدال برقرار کنید تا به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

سحر با باد می گفتم حدیث آرزومندی***خطاب آمد که واثق شو به الطاف خداوندی

دعای صبح و آه شب کلید گنج مقصود است***بدین راه و روش می رو که با دلدار پیوندی

تعبیر: حدیث درد و رنج و حاجت خویش را جز به باد به کشی دیگر نگفته اید چون می دانید که صدایتان را به خداوند می رساند. الطاف و رحمت ایزدی شامل حالتان شده است. به مقصود می رسید راهی را که می روید ادامه دهید فقط یادتان باشد کبر و غرور شما را از راهتان دور نسازد. نکند که طمع کنید و همت و تلاش را کنار بگذارید. همیشه با خدا باشید.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز سه شنبه ۲۷ فروردین ۹۸ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۲۷ فروردین ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A