خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۲۷ خرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۷ خرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۷ خرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵

فال امروز پنجشنبه 27 خرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۲۷ خرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

یکی از دوستان یک مهمانی راه می اندازد و شاید انتظار داشته باشید که دعوت شوید. شما روز پراسترسی داشته اید و دوست ندارید به این مهمانی بروید. دوستتان به شما اصرار می کند و شما از نرفتن احساس گناه می کنید. در این دام نیفتید. اگر حس می کنید ارزش رفتن را دارد بروید در غیر این صورت بهتر است استراحت کنید. دوستتان ناراحت نمی شود. شما و عشقتان امروز می توانید موسیقی زیبایی با هم بسازید. امروز آگاهانه به کشف فانتزی های هم بپردازید. کائنات همه کمک و حمایتی که لازم دارید را برایتان فراهم می کند.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

تعبیر: دست از طلب بر ندار و از طعنه ی حسودان در هراس نباش. کاری که در پیش گرفته ای درست است و تو را به مقصد می رساند. همت و تلاش موفقیت تو را تضمین می کنند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز شاید سعی کنید با چند نفر تماس بگیرید و هیچ کدام از آنها در دسترس نیستند. شما می خواهید با یکی از دوستان یا اقوامتان ارتباط برقرار کنید که خیلی دور از شما زندگی می کند. این شما را عصبانی می کند که نمی توانید با او تماس بگیرید زیرا اخبار خوبی برایش دارید. سعی خود را بکنید. بالاخره موفق می شوید با او تماس بگیرید و او از شنیدن صدای شما خوشحال خواهد شد. شاید هم شما را به منزلش دعوت کند. امروز شما در صحبت با شریک زندگی تان طوری صحبت می کنید انگار هر حرفی که می زنید گویی شعری عاشقانه است. او حرف شما را می شنود، درک می کند و به آن اعتنا می کند. فضای رمانتیک و خوبی برای امشب درست کنید و از زندگی لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تعبیر: در راه رسیدن به مقصود، شجاع و صادق باش. تزویر و ریا را از خود دور کن زیرا به نتیجه ای نخواهی رسید. شک و تردید در این کار جایز نیست زیرا عاقبت به مقصود خود خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

یک شب آرام در منزل دقیقاً همان چیزی است که می خواهید، ولی یکی از همکارانتان از شما می خواهد که در یک مناسبت کاری حضور یابید. شما این چند روز استرس داشته اید. چنین مناسبتی آخرین چیزی است که به آن فکر می کنید. نترسید و به او جواب منفی بدهید. شاید همکاران زیادی آنجا باشند. فوقش این است که سری به آنها می زنید و سری بیرون می آیید. در حال حاضر بیشتر به استراحت نیاز دارید تا اجتماعی شدن. شما امروز از تخیل خود استفاده می کنید تا زندگی خود را تا حد ممکن پر از عشق و احساس کنید. فانتزی ها و رویاهایتان به شما نیروی لازم را می دهند. پس اگر سلول های خاکستری مغزتان را به کار بیندازید، می توانید به کارهای خلاقانه ای فکر کنید و عشقتان را خوشحال کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

تعبیر: فرصت را غنیمت بدان تا به مقصود خود برسی. کینه و دشمنی را رها کن و راه آشتی و دوستی را در پیش گیر. غم و غصه را رها کن که با ناله و شکوه به جایی نخواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز به هدفی می رسید که مدتها است امید داشتید به آن دست یابید. عجیب است که دوستان، خانواده و حتی عشقتان آنطور که انتظار داشتید خوشحال نیستند. احتمالاً آنها اخیراً بسیار عصبانی و ناامید بوده اند و موفقیت شما فقط همین را یاد آنها می اندازد. به آنها زمان بدهید تا امور خود را ردیف کنند و سپس به شما تبریک بگویند. آنها هم انسان هستند. راه و رسم های قدیمی را کنار بگذارید و راه های جدید را امتحان کنید. این تغییر برایتان موفقیت می آورد. امروز احتمالاً روز بسیار شگفت انگیزی برای شما و عشقتان است. شما می توانید سناریوی جالبی برای امتحان کردن فانتزی هایتان بیابید. شما در نحوه لباس پوشیدن و عطر زدن و درست کردن موهایتان بسیار ماهرید و جذابیت خاصی دارید. حتماً او را مسحور خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

تعبیر: راه رسیدن به مقصود دشوار و ناهموار است. شکست امروز به معنی پیروزی فرداست به شرط آنکه از لحظات کمال استفاده را ببری. صبور و شکیبا باش.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز در فضای پر استرسی قرار می گیرید. اطرافیان شما هم اضطراب دارند و شما از آنها مستثنی نیستید. شما باید در این محیط بمانید تا اهداف خود را عملی کنید. احتمالاً دوست دارید امشب را جلوی تلویزیون بگذرانید و به هیچ چیزی فکر نکنید. شما برای چنین روزهایی ساخته شده اید و انرژی شگفت انگیزی دارید. شما روح شاعرگونه ای دارید و شعر به هزار و یک طریق در عشق شما به شریک زندگی تان جاری می شود. چه در حال غذا درست کردن باشید، چه بیرون رفتن، چه مرتب کردن منزل، شما جادویی واقعی به زندگی او می آورید و دلیلی برای لبخند او هستید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

تعبیر: به عهد و پیمان خود پایبند هستی و این بهترین محک برای صداقت و ایمان تو است. اگرچه امروز خود را مغبون می بینی اما در آینده به سعادت و نیکبختی خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

شما و شریک زندگی تان در مورد نحوه گذراندن وقت تان یا بیرون رفتن با دوستانتان اختلاف نظر دارید. اگر هر دوی شما روز سختی داشته اید، احتمالاً اعصابتان خرد شده است و به هم می پرید. بهترین راه این است که آشتی کنید. یکی دو ساعت را با دوستانتان بگذرانید و سپس به خانه بیایید و استراحت کنید. بدین ترتیب هر دو طرف راضی می شوند. امروز هر دوی شما از رمانس زیبا و پاکی لذت می برید و فانتزی های محبوبتان تحقق می یابند. اگر برای اولین بار با کسی بیرون می روید، زمان خوبی را به صحبت در مورد موضوعات مختلف می گذرانید. هر دوی شما قطعاً می خواهید دوباره یکدیگر را ببینید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تعبیر: عاقبت آرزوهای تو برآورده می شود و تو به کام خود می رسی و سختی و غم از تو دور می شود. عشق و ایمان به خدا و اخلاص، زندگی را بر تو راحت و آسوده می کند. هرچه می خواهی از خدا بخواه تا به هدف خود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

شما خرج بزرگ و ویژه ای بکنید یا نکنید این باعث می شود که تنشی بین شما و شریک زندگی تان ایجاد شود. شاید فکر کنید که این در حال حاضر امکان پذیر نیست، ولی طرفتان کارش را می کند. امروز روزی نیست که بخواهید در این مورد به توافق برسید. هیچکدام از شما حاضر نیست تسلیم شود. چند روز صبر کنید تا از عصبانیت هر دوی شما کاسته شود. البته در حال حاضر جادوی رمانتیکی بین شما هست. اگر از خودتان می پرسید که امشب چکار می توانید بکنید، باید عشقتان را به شام دعوت کنید و برایش هدیه زیبایی بخرید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

تعبیر: مسائل زندگی را جدی بگیر و از آنها سرسری نگذر. قدر خود را بدان و اعتماد به نفس داشته باش. بی مسئولیتی در زندگی خانوادگی بزرگترین آفت است. از مشورت با دیگران بهره مند شو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز برای شما سر و کله زدن با کلمات بسیار سخت می شود. شاید کسی به شما کتابی قرض دهد و شما با سوژه ای که درک نمی کنید مواجه شوید. در واقع، شاید این کتاب را کسل کننده بیابید. نمی خواهید به احساسات دوست تان لطمه بزنید. کتاب را کنار بگذارید و بعداً آن را بخوانید. امروز برای یک بار هم که شده گرایش شما به بی تدبیری تعدیل می شود و عشقتان می بیند که چقدر به او اهمیت می دهید. حتی شاید اشک به چشم او و خودتان بیاورید. پیوند جدیدی بین شما ایجاد می شود. حالا زمانی است که شما باید پاداش سخت کوشی خود در ده ماه گذشته را بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

تعبیر: بخت و اقبال با تو همراه است. دست به هر کاری بزنی با کمک عقل و اندیشه و توکل، به نتیجه ی مطلوب خواهی رسید. به خود اتکا داشته باش و سعی و کوشش را رها نکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز از وقت گذراندن با خانواده کمی اضطراب دارید. زیرا کارهایی هست که اول باید آنها را انجام دهید. این موجب استرس شما می شود. آستین بالا بزنید و هر کاری که باید انجام شود را انجام دهید. سپس برگردید و استراحت کنید و از مصاحبت با عزیزان و اعضای خانواده لذت ببرید. امروز رمانس از هر روزنه وجودتان تراوش می کند. شاید مسیر کند را در پیش بگیرید و همه فانتزی های محبوبتان را سیر کنید و هنوز هم فانتزی های بسیاری برایتان وجود داشته باشد. از این مناسبت برای عاشق شدن و لذت بردن از مصاحبت با اطرافیان بهره ببرید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

تعبیر: با اراده و محکم به پیش برو. در این راه به اراده و تصمیم های به جای خود اعتماد کن. سست اراده و ترسو نباش. ایمان و اراده ی محکم، بهترین یار و یاور تو است. تا به کسی اعتماد نکرده ای با او درد دل نکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز شما سیگنال های درونی ناراحت کننده ای از یک یا چند نفر از دوستانتان دریافت می کنید. شاید یکی از آنها حالش خوب نیست. حس کردن تنش و ناراحتی دیگران باعث می شود که شما هم غمگین شوید. اطرافیان امروز همه اضطراب دارند و سر هر چیز کوچکی از کوره در می روند. بهتر است تنهایی کار کنید و سرتان در لاک خودتان باشد. رمانس زیادی در هوا وجود دارد که باعث می شود یخ دلها باز شود و شما به طرفتان فرصت دیگری بدهید. شاید دوره سختی را گذرانده باشید، ولی می توانید درمان شوید و همه چیز را درست کنید و پیوند بین خودتان را محکم کنید. با هم مهربان باشید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

تعبیر: رنج و زحمت هایی که در راه رسیدن به آرزویت تحمل کرده ای مثمر ثمر خواهد شد و به آرزویت خواهی رسید. خدا را فراموش نکن تا لطف و عنایت او همیشه شامل حال تو باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز متوجه می شوید که تقریباً همه زوج هایی که می شناسید دعوا می کنند. شما هم شاید با طرفتان اختلافاتی داشته باشید، ولی این چیزی نیست که نگرانش باشید. شما بخاطر فشارهای بیرونی دچار تنش و اضطراب و استرس شده اید. بنابراین زودتر از همیشه کنترل خود را از دست می دهید. سعی کنید صبر خود را بیشتر کنید. تا فردا همه چیز درست می شود. امروز می توانید با احساسات و فانتزی های خود ارتباط برقرار کنید و افکار خود را با عشقتان در میان بگذارید. گاهی شک می کنید که این کار را بکنید یا خیر زیرا حس می کنید که باعث می شود شما آسیب پذیر شوید و روی ضعیف تر شما آشکار شود. یک بار هم که شده، با جریان احساسات خود پیش بروید و در مورد عشقتان صداقت داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

تعبیر: کاری را که در پیش داری رها نکن و همچنان با پشتکار و تلاش به آن ادامه بده تا به موفقیت و پیروزی دست یابی. احتیاط و هوشیاری را از دست نده. موفقیت در انتظار تو است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

خبری که امروز از سوی دوست یا همکاری به دستتان می رسد شما را شوکه می کند. متوجه می شوید که آنچه یاد گرفته اید در مورد مفاهیمی که در تمام زندگی پذیرفته بودید، شک و تردید ایجاد می کند. این شما را گیج می کند. احساس تهدید نکنید. هر کسی باید گاهی ارزش هایی برای خودش بسازد. وقتی آرامش ذهنی بیشتری داشتید درباره آن فکر کنید. شما در مورد حیاط عشقی خود انتخاب دارید. باید شک و تردیدها را کنار بگذارید و نسبت به احساسات خود در مورد کسی عمیقاً دوستش دارید آزادانه تر فکر کنید. باید جادوی موجود در فضا را حس کنید. انتخاب ها و پیامدها در این موقعیت کاملاً متعلق به شما هستند.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

تعبیر: خود را ناتوان و ضعیف احساس نکن زیرا اعتماد به نفس خود را از دست می دهی. در زندگی سرت به کار خودت مشغول است و این بسیار خوب است. به لطف و کمک دیگران امیدوار باش زیرا در صورت مقتضی به کمک تو خواهند آمد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A