خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۲۸ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۲۸ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۲۸ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۸ اذر به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 28 آذر 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۲۸ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز روز مناسبی برای بی هدف چرخیدن نیست، بلکه باید به دنبال کارهایی که مسئولیت آنها را پذیرفته یا آنها را به تعویق انداخته اید، باشید. تنبلی نکنید و مطمئن باشید که پس از اتمام آنها وقت برای خوشگذرانی بسیار است. ذهن تان را از فکرهای منفی خالی کنید تا بتوانید به خوبی تمرکز کنید. نسبت به افرادی که می خواهند به شما نزدیک تر شوند، احساس مثبتی پیدا کرده اید و دوست دارید قلب تان را پیش آنها باز کنید. پس به دعوت و پیشنهادهای آنها جواب مثبت دهید اما زود تصمیم نگیرید و قبل از هر قول و قراری خوب فکر کنید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

با خواست و یاری خدا زندگی خوب و مرفه ای در اختیار داری و موفقیتهایت روزافزون است. به شکرانه این نعمات الهی از یاد دوستان و آشنایان غافل مشو و تا آنجا که می توانی در خدمت به خلق خدا کوشا باش تا خداوند به پاداش این خوی نیک، نعمتت را افزون نماید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

سعی کنید امروز بر احساسات خود کنترل داشته باشید زیرا ممکن است ناگهان عصبانیت تان فوران کند و به خودتان یا دیگران آسیب برسانید. اعتدال کلید موفقیت تان در چنین روزی است. شما همیشه میان اطرافیان تان فردی مورد احترام هستید پس آن را با رفتاری غیر منطقی از دست ندهید. بالاخره فرصت آن را پیدا می کنید تا با فردی که به او علاقمند هستید، وعده دیداری بگذارید. اما در گرفتن تصمیم عجول نباشید. خودتان را در موقعیت های مختلف بگذارید و ببینید که آیا باز هم همان احساس را دارید، سپس تصمیم بگیرد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

در بند عشق کسی هستی که عاشقان بسیار دارد و تو وقتی خود را با رقیبانت مقایسه می کنی به این نتیجه می رسی که از همه آنها عقب تر هستی. گویا آنها سواره اند و تو پیاده. ضمن آنکه می دانی وصال او مایه سعادت و خوشبختی توست پس ناامید مشو و بدان کسی به مقصود می رسد که خدا با اوست و از خدا مدد بخواه که او بهترین یاور و همراه است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

حس می کنید که فردی قصد از بین بردن خوشی هایتان را دارد،  این احساس ممکن هست آنقدر شدت یابد که غافلگیرتان کند اما یادتان باشد که شما در چه مقام و موقعیتی هستید پس سعی کنید از این شرایط فاصله بگیرید و خودتان را درگیر نکنید. شما مسئول شادی دیگران نیستید پس از آنها هم انتظار نداشته باشید. اگر می خواهید طعم آرامش را بچشید، بهتر است سرتان در کار خودتان باشد. اگر چه شما  همیشه سعی می کنید که بر احساسات خود کنترل داشته باشید اما امروز در این کار ناموفق هستید. زمان خوبی است تا راز دلتان را پیش عشق تان فاش کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در زندگی خود دائما از این شاخه به آن شاخه می پری و بی آنکه منطقی فکر کنی پیوسته تصمیمات خود را عوض می کنی. به همین علت کارت پیش نمی رود. از خود ناامید مباش و برای آینده خود یک تصمیم جدی و منطقی بگیر و با امید به خدا آن را عملی کن. حتما موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز سرتان حسابی شلوغ است و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. اما یادتان نرود که پس از اتمام تمام آنها کمی استراحت کنید. بد نیست با دوستان تان تماس بگیرید و امشب دورهم جمع شوید. فرصت آن پیش آمده تا به یکی از آرزوهای خود دست یابید. اگر به فردی علاقه دارید، به زودی رابطه شما به بهترین شکل خود پیش خواهد رفت. از این زمان نهایت استفاده را بکنید و بیشترین لذت را ببرید زیرا همیشه در زندگی رخ نمی دهد. چه در خانه یا چه در بیرون از آن، این شادی را جشن بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

با هزاران امید و آرزو دل به کسی سپرده ای، ولی گویا عهد و پیمانش را با تو فراموش کرده است، اما این مساله نباید تو را دلتنگ کند زیرا اگر از این راه به مقصود نرسی راههای بهتری نیز وجود دارد. به دنبال معرفت اندوزی باش نه سیم و زر چرا که نعمتهای خداوند در اختیار تو قرار دارد که از هر ثروتی گرانبهاتر است.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

قبل از شروع کردن پروژه جدیدی، سعی کنید  به کارهایتان کمی نظم و ترتیب دهید. اطرافتان را سروسامان دهید تا بتوانید به خوبی بر هر آنچه می خواهید، تمرکز کنید. تنها در این صورت است که احساس شادابی خواهید کرد و با انرژی وافر می توانید دست به اقدامات جدید بزنید. اگر مجرد هستید، امروز در محیط کار فردی توجه شما را به خود جلب می کند. او آنقدر برایتان جذاب است که حس می کنید یک بازیگر هالیوودی در مقابل تان ایستاده. از ندای قلب تان کمک بگیرید تا راه درست را به شما نشان دهد.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

بشارت باد بر شما اخبار خوشی که به زودی به دستتان خواهد رسید. او که مدتها منتظرش بودید باز خواهد گشت و به یمن بازگشت او کارهایتان سامان می یابد. آنان که پیمان های خود را با شما شکستند، به جزای اعمال خود خواهند رسید و زندگی همراه با آرامش و شادی نصیب شما خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

شاید امروز کمی عصبی به نظر برسید اما نگران نباشید زیرا این احساس می تواند برایتان مفید باشد و شما را نسبت به مسائل واقع بین تر کند. قبل از بستن هر قول و قراری، از توانایی خود اطمینان یابید، آیا می توانید سر حرف تان باشید یا خیر؟ اجازه ندهید تصویری که دیگران از شما در ذهن شان ساخته اند، تغییر کند و نزد آنها فردی بدقول شوید. یادتان باشد که در رابطه عاطفی گاهی باید عقب ایستاد و فاصله گرفت. این موضوع جای هیچ نگرانی ندارد. پس سعی کنید از تنهایی خود نیز لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تو که انسان ساده و پاکی هستی باید در انتخاب دوست دقت بیشتری کنی هرکه مال بیشتری داشت دوست بهتری نخواهد بود از آنان که پلیدیهای وجودشان را با استفاده از پول و مقام می پوشانند برحذر باش که دوستی با آنان جز حسرت عاقبتی به بار نخواهد آورد. اگر برای کسی کاری انجام دادی اجر آن را ضایع نکن و ثوابش را از خدا بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

احساسات شما امروز گل می کند طوری که می خواهید پایتان را از هر آرزویی فراتر بگذارید. حس می کنید می توانید پرواز کنید و آنچه را که می خواهید به دست آورید. شاید دیگران بخواهند شما را از جایی که هستید پایین بکشند و با واقعیت روبه رو کنند اما اجازه ندهید هیچ کس این احساس خوب را از شما بگیرد. شما و شریک زندگی تان در موضوعاتی با هم اختلاف نظر دارید. هر دوی شما دچار یک سوتفاهم شده اید و این موضوع میان شما فاصله انداخته است. گفتگو تنها راه حل مشکل شماست پس برای آن درنگ نکنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

ذاتا انسانی عاطفی و با مهر و محبت هستی و در مقابل نامهربانی هایی که دیده ای سکوت اختیار کرده ای. گرچه انسانی واقع نگر هستی و بلندپروازی نمی کنی، ولی بدان که فرصتی به تو روی خواهد کرد و همه امکانات مهیا می شود که تو در زندگیت یک تحول مثبت و بزرگ ایجاد نمایی. پس آماده باش که این فرصت را از دست ندهی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

بهتر است خودتان را عقب نکشید. شما درست در جایی هستید که باید باشید و توانایی هایتان نیز بسیار است پس به جای شنیدن حرف های این و آن بهتر است به دنبال چیزهایی که برای انجام پروژه تان بدان ها احتیاج دارید، باشید. شما در این کار به موقفیت خواهید رسید پس از همین حالا این پیشرفت را جشن بگیرید. در رابطه عاطفی خود احساس خفگی می کنید و دلیل آن هم مشکل اخیری است که برایتان پیش آمده، اما بهتر است به جای بگومگو، به جنبه های مثبت رابطه نگاه کنید. گیر دادن به چیزهای کوچک و بی اهمیت شما را به هیچ جایی نمی رساند.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

گر مراد تو شکفته خواهد شد اما به شرط آنکه صبر و تحمل بسیار داشته باشی و عزمت را جزم کنی و در راهی که انتخاب کرده ای قدم بگذاری. تصمیمت را عملی کن و طمع مکن که کاری بهتر از این پیدا نخواهی کرد. بی هیچ شک و تردید جلو برو که سعادت در انتظار توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز باید مراقب حرف هایتان باشید. اگر چه جواب تمام سوال ها را می دانید اما بهتر است زبان خود را نگه دارید و به جای گوینده، شنونده خوبی باشید. امروز توانایی این را دارید که بر اطرافیان تان تاثیر بگذارید، از این فرصت برای پیشرفت خود استفاده و ایده های خود را بیان کنید. بهتر است به رابطه عاطفی خود جدی تر بیاندیشید. شاید نظر شما از نظرات دوستان، همکاران یا حتی خانواده خود متفاوت باشد اما آنچه باید به دنبالش باشید، تنها ندای قلب تان است. شما مصلحت کار خود را بیش از دیگران می دانید پس شک به دل راه ندهید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

روزهای خود را با غم و اندوه سر می کنی و شبها را با بی تابی و بی خوابی. خود را به شدت عذاب می دهی و از زندگی ناامید و مأیوس شده ای. امید خود را هرگز از دست نده، چرا که جز شکست چیزی عاید انسان ناامید نمی شود. امیدوار باش که بعد از هر سختی، آسایشیست و تو نیز روزی از این غم و اندوه فارغ می شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

تعجب نکنید اگر امروز نیرویی شما را به سمت جلو هل داد. انرژی زیادی در فضا پراکنده است که بر شما تاثیر خواهد گذاشت اما باید بدانید که چگونه مهارت هایتان را در استفاده از آنها به بهترین نحو به کار گیرید. شما می توانید بر هر چیز و هر کسی که می خواهید تاثیر بگذارید پس درنگ نکنید. دعوای اخیر با شریک زندگی تان شما را نگران کرده است و این باعث شده که برای دوری از این شرایط خودتان را با کارِ بیشتر سرگرم کنید یا مدت زمان بیشتری را خارج از خانه بگذرانید اما  یادتان باشد که گفتگوی صادقانه تنها راه حل شماست پس وقت خودتان را با سکوت هدر ندهید و شرایط را بدتر از این نکنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

روزگار سختی را در هجران گذرانده ای، ولی اکنون دیگر به گذشته ها فکر نکن، چرا که او از کرده خود پشیمان گشته و عاقلانه آن است که تو عذر او را بپذیری و از خطاهای او درگذری. تنها در این صورت است که سعادت به تو روی خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

بهتر است کمی خودتان را جمع و جور کنید و با تمرکز بفهمید که واقعا چه  می خواهید و چه در ته دلتان می گذرد. اگر به ندای قلب تان گوش کنید، حتما موفق و خوشنود خواهید شد. شما و عشق تان باید کمی جدی تر به رابطه خود فکر کنید. اگر می خواهید رابطه خود را قوی تر از اکنون سازید، بهتر است در مورد روند و چگونگی آن با یکدیگر حرف بزنید. حرف زدن مدام در مورد زمان حال، کار به جایی نمی برد. شاید سختی های زیادی در مقابل تان قرار داشته باشد اما جنبه های مثبت رابطه را هم در نظر بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

سعی کنید انرژی خود را به جای این که صرف عصبانیت کنید، در مسیر درستی پیش برانید. این کار برایتان سخت نیست زیرا از آنچه انجام می دهید و آنچه بدان احتیاج دارید، آگاهید. سعی کنید قبل از شروع هر کاری برای آن برنامه ریزی کنید و با یک هدف راسخ به جلو روید تا به مراد دلتان برسید. اگر به خودتان اعتماد داشته باشید، تما کارها به خوبی پیش خواهد رفت. همیشه واقعیت، آنچه شما می بینید نیست، بهتر است گاهی عمیق تر نگاه کنید. اگر در رابطه عاطفی خود احساس ناراحتی می کنید، خودتان را گول نزنید و دست از سکوت بردارید. به جای آن به دنبال دلیل این احساس و راه حلی برای آن باشید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

ارزش دل تو بیش از این است که آن را به دست کسی بسپاری که تنها صورت نیکو دارد. به کسی دل بسپار که ارزش آن را بداند و در راه عشق تو حافظ به فداکاری و گذشت باشد و همانگونه که تو تا پای جان به او وفاداری او نیز به تو وفادار باشد. هر کسی را محرم اسرار دل خود مدان که هر کسی لیاقت ورود به حریم دل تو را ندارد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A