خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۲۸ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۸ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۸ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۸ دی به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 28 دی 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۲۸ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز از هر لحاظ روزی شلوغ و پرهیاهو خواهد بود ولی شما به هیچ عنوان نگران نخواهید شد، زیرا این قابلیت را دارید که نکات مثبت موجود در شرایط فعلی را دیده و از آنها بهره ببرید. شاید دیگران فکر کنند که شما دارید بی احتیاطی می کنید، ولی به نظر خودتان این طور نیست. در زمینه هایی که به خلاقیت نیاز دارند توانایی هایتان در چنان حدی هستند که حتی خودتان را نیز به تعجب وا خواهند داشت. مکالمه هایتان با فردی که دوستش دارید بسیار واضح، صادقانه و نتیجه بخش خواهد بود و خواهید توانست موضوعاتی را که مدتی است شما و او را آزار می دهند مورد بحث قرار داده و حل کنید. امروز فرزندانتان احساس بسیار خوبی به شما خواهند بخشید و می توانید از همراهیشان لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

نیتی در دل داری و برای رسیدن به آن خود را منزوی و تنها کرده ای. هرچه که داشته ای در راه حصول این نیت خالصانه بکار گرفته ای اما تاکنون نتیجه ای نگرفته ای و این باعث شده دیگران تلاش تو را بیهوده تصور کنند. مهم این است که تو تمام تلاش خود را می کنی و همان طور که می دانی جوینده یابنده است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

شما به طور معمول از کاغذ بازی ها و کارهای اداری فراری هستید، ولی امروز به خاطر حل شدن مسائل مالیتان باید هر چه سریعتر این کارهایتان را به انجام برسانید. شما وقتی پای مسائل مالی در میان باشد نگرشی کاربردی و عملکردی موثر دارید، پس می توانید از این که به راحتی کارهایتان را به انجام خواهید رساند اطمینان خاطر داشته باشید. اگر نامه یا ایمیلی باید بنویسید همین حالا دست به کار شوید و خیالتان راحت باشد که در این زمینه نیز به خوبی عمل خواهید کرد. بعد از این همه کار و زحمت می توانید خودتان را به شامی خوب در رستورانی عالی دعوت کنید. اگر کسی را دوست دارید او را نیز با خودتان در این ضیافت همراه کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بزودی در کارهای شما پیشرفتهای مهمی حاصل می شود و به درجات عالی خواهید رسید. این ارتقاء بی زوال و جاودانه خواهد بود. اگر کار و تلاش خود را چند برابر کنید و از سختی های راه نگریزید، احتمال آنکه هرچه پیش می روید راه دشوارتر شود بسیار زیاد است. پس اگر طالب شاهد پیروزی هستی، خود را آماده این راه کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز حساسیت شما با زیرکی و هشیاری بسیاری همراه شده و فرصت این را برایتان فراهم می سازد که کارایی و منطق درونیتان را به کار بگیرید. این فرصت هم در زمینه کاری و هم مسائل شخصی به کارتان خواهد آمد، مخصوصا اگر بخواهید کاری را به صورت گروهی انجام داده و یا به یکی از دوستانتان در انجام کاری کمک کنید. اعضای خانواده تان امروز به راحتی می توانند با شما ارتباط برقرار کرده و حرف ها و مشکلاتشان را با شما در میان بگذارند. فقط حواستان باشد در پذیرفتن پیشنهاداتی که به شما می شود با دقت بیشتری عمل کنید، زیرا ممکن است در محاسبه میزان تلاشی که برای انجام آنها باید بشود اشتباه کنید و بعدا در این زمینه با مشکل مواجه شوید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اکنون فرصتی مناسب برای شما فراهم گردیده تا بتوانی به مقصود خود برسی. اگر از این فرصت به نحو احسن استفاده کنی، مسلما به موفقیت های بزرگتری نیز دست خواهی یافت. اگرچه اکنون امکانات لازم را برای عملی نمودن نیت خود نداری، اما با کمی تلاش می توانی این امکانات را مهیا کنی. سعی خود را دوچندان کن که زمان رسیدن به آرزوهای دیرین است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز جدا کردن احساسات شخصیتان از تنش های موجود در اطرافتان که مدام شما را به تب و تاب وا می دارند و هر لحظه بیشتر می شوند کار بسیار مشکلی خواهد بود. شما با این نگرش ایده آل گرایانه به دنیای اطرافتان نگاه می کنید که همه انسان ها همچون اعضای یک خانواده هستند و درد و رنج انسان های تمام دنیا شما را آزار می دهد و ناراحت می کند. ولی نباید اجازه دهید که این نگرش شما زندگی شخصیتان را تحت الشعاع قرار دهد و مشکلات دائمی موجود در دنیای اطرافتان مایه ناراحتی و افسردگیتان شود. شما نمی توانید بار تمام دنیا را به دوش بکشید و همیشه در گوشه ای از دنیا مشکلی پیدا می شود که بتوان برای آن اشک ریخت.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

دشمنانت در زندگی تو رخنه کرده اند و برایت مشکلات و سختی های بسیاری ایجاد کرده اند، اما امیدوار باش که به لطف خدا درهای بسته گشوده خواهد شد و دشمنان تو به سزای اعمال خود خواهند رسید و کامیابی از آن توست. پس دعا و توسل به ذات الهی را فراموش مکن و شکرگزار گشایش های الهی باش.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز با وجود این که اوضاع کمی روبراه شده اند فکر می کنید ار کمی خیالتان راحت شود تنها خودتان را گول زده اید و هنوز هم مشکلات بسیار زیادی دارید که باید حل شوند. این احساس نگرانی اجازه نمی دهد که از موقعیت فعلیتان لذت ببرید و قدر آرامش فعلیتان را بدانید. در هر حال اعتماد به نفس شما در ساعات پایانی روز بیشتر خواهد شد و آرامش بیشتری پیدا خواهید کرد. شما نمی توانید به تنهایی تمام مشکلات را حل کنید؛ تمام تلاش خودتان را بکنید و هر جا که لازم می دانید از دیگران تقاضای کمک کنید. امروز روزی فوق العاده برای پرداختن به اهداف شخصیتان می تواند باشد، ولی زمانی را نیز برای آنهایی که دوست دارید در نظر بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

دستگیری از مردمان نیازمند و محتاج بهترین کارها در نزد خداست و پاداشی بزرگ و بخشش و عفو در پی خوهد داشت. پس هرگز از این امور غافل مشو و بدان که هرچه اتفاق می افتد خواست خداست و دخالت در کار خدا بی مورد است. قسمت تو خیر است اما همت نیز شرط بزرگی در رسیدن به مراد است. پس با همت عالی به تلاش خود ادامه بده که به مقصود خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

حتی منطقی ترین تحلیل هایی هم که می توانید ارائه بدهید در حل کردن بحران فعلیتان به شما کمکی نخواهند، ولی خودتان فکر می کنید که باید این طور باشد. در واقع شما در اشتباه هستید و فعلا استفاده از منطقتان برای حل وضعیت فعلی چاره ساز نخواهد بود. در حال حاضر باید به احساس خود رجوع کنید. امروز انجام کارهایی مانند شعر خواندن و گوش دادن به موسیقی که از لحاظ احساسی حالتان را خوب می کند حتما در برنامه تان قرار دهید. کارهای روزمره تان با سرعت بسیاری انجام خواهند شد و انرژی ذهنی و جسمیتان در سطح بالایی قرار دارد. امروز کارهایی که انجام می دهید با موفقیت همراه خواهند بود، پس از تجربه های تازه هراسی نداشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

زندگی سخت و پردردسری داشته ای و از سالهایی که با زحمت سپری کرده ای هیچ نصیبی نبرده ای و اکنون در دام گرفتاری اسیر شده ای. تنها کسی که می تواند تو را از این بلا و بدبیاری ها نجات دهد خداست. پس به او پناه ببر که بهترین پناه دهنده

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز انتظاراتتان بیش از حد هستند و همین مسئله باعث ناراحتی و دلخوری شما خواهد شد. با وجود این که ممکن است امروز آن طوری که شما انتظار دارید پیش نرود، باید به جای نق زدن ناهمواری هایی که در مسیرتان پیش می آیند را پذیرفته و با آنها مواجه شوید. داشتن انعطاف پذیری در نگرشتان شما را قادر می سازد که تغییرات لازم را در برنامه هایتان ایجاد کنید. این کار باعث خواهد شد که اطرافیانتان نیز از همراهی با شما احساس راحتی کرده و از شما و برنامه هایتان حمایت کنند. حفظ اراده و پشتکار همیشگیتان به شما کمک خواهد کرد که تمام کارهایتان را به بهترین شکلی که می توانید انجام داده و هیچ کاری را نیمه کاره رها نکنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

مدتهاست دل سپرده ای و هرگز قصد بازگشت از سفر عشق را نداری، در عین حال بی تاب و بی قرار هستی. اگر می خواهی به این راه ادامه بدهی باید بر خود مسلط باشی و بیش از این خود را عذاب ندهی و ناله و زاری بیهوده نکنی. تو که در انتخاب این راه به حرف هیچ کس گوش نکرده و اکنون به خود کرده دچار شده ای باید صبور باشی و به خدا توکل کنی تا کارها رو به راه شوند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز روابط اجتماعی پیچیده تر از آنی هستند که به نظر می رسند، ولی شما آنقدر درگیر مسائل معنوی و رویاهای درونیتان هستید که این پیچیدگی برایتان اهمیت چندانی ندارد یا حتی متوجه آن نیستید؛ با این حال بهتر است با احتیاط قدم بردارید. نسبت به آینده خود نگران هستید و رهایی از این ترس ها با پیش رفتن بر اساس برنامه ها و روش های قبلیتان امکان پذیر نیست، وقتی همیشه از یک راه بروید مسلما همیشه به یک مقصد خواهید رسید. اگر می خواهید به نتایجی تازه برسید باید راه های تازه ای را امتحان کنید. هرچیزی که اعتماد به نفستان را از بین می برد رها کنید و به خودتان و توانایی هایتان ایمان داشته باشید تا بتوانید آینده ای بهتر را برای خود زمینه سازی کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

اکنون که به لطف و عنایت الهی بخت به تو روی کرده و به آنچه سالها آرزویش می کردی رسیده ای، از گناهان گذشته خود توبه کن و کوتاهی های قبلی خود را جبران نما و هرگز خدا را فراموش نکن چرا که هر موفقیتی تنها به خواست و اراده او حاصل می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

هر قدر رویاهایی که در سر دارید بزرگتر باشند غرق شدن در آنها ساده تر خواهد بود. حواستان را جمع کنید، زیرا خیلی ساده می توانید خودتان را گول بزنید. بر اساس باورهای فعلیتان ممکن است به فعالیت های نوع دوستانه بپردازید، شاید حتی فکر کنید که هر کاری که در این زمینه از دستتان برمی آید را باید انجام دهید ولی بهتر است حواستان باشد که آرامش خودتان و زندگیتان را به خطر نیندازید. امروز در انجام فعالیت های گروهی می توانید بسیار موفق باشید و به عنوان عضوی فعال و موثر عمل کنید. شما و دیگر اعضای گروهتان با احترام و اعتماد به یکدیگر می توانید نتایج فوق العاده ای به دست بیاورید. سخت تلاش کنید، ولی از لحظات با هم بودن هم لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

راهی که برای آینده زندگی خود انتخاب کرده ای بهترین انتخاب است. می توانی با خیال راحت اولین قدم را برداری. البته در این راه رقبای بزرگی داری که باید آنها را در هر تصمیم گیری در نظر داشته باشی. ضمن آنکه کسانی نیز هستند که در سر راه تو مانع ایجاد می کنند و با برخوردهای نامناسب قصد تغییر رأی تو را دارند. به آنها اعتنا نکن و پیش برو که پیشرفت و سعادت تو در این راه است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز احساس می کنید که توانایی ها و صبر و تحملتان مورد آزمایش قرار گرقته اند. با وجود این که نگران این هستید که نتوانید کنترل امور را به دست بگیرید و اوضاع بدتر از این که هست بشود، ولی داشتن تمرکز و تلاش و پشتکار مطمئنا شما را به نتیجه مورد نظرتان خواهند رساند، به ویژه اگر اجازه دهید که عقل و منطقتان شما را هدایت کند. هیچ عجله ای در کار نیست، با سرعتی که توانتان را تحیل ندهد پیش بروید، موتورتان که گرم شود سرعتتان نیز بیشتر و بیشتر خواهد شد. امروز از آن روزهایی است که ناگهان تصمیم می گیرید تمام خانه را تمیز کرده و برق بیندازید، ولی سعی کنید از دیگران نیز کمک بگیرید و همه کارها را تنهایی نکنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

تردید و وسواس از عوامل بازدارنده در رسیدن به هدف است. تردید را از دل خود بیرون کن و بدان که در این راه پرخطر که تو قصد آغازش را داری، تنها عامل نجات و پیروزی همت عالی است. کوشش کن که از خوان گسترده پروردگار بی نصیب نمانی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

شما نگرشی ایده آل گرایانه نسبت به آینده خود دارید و این که کارها و اوضاع با تصویر بی نقصی که در ذهن دارید تفاوت عمده ای دارند شما را ناراحت کرده است. در حال حاضر احساس تنهایی می کنید و رفتاری که دیگران با شما، با یکدیگر و حتی با حیوانات دارند اصلا با آنچه انتظارش را دارید مطابقت ندارد. دلتان از دنیای اطرافتان گرقته است، ولی راه حلی نیز برای وضعیت فعلی نمی توانید پیشنهاد کنید. این که نگران دنیای اطرافتان باشید کاملا درست و منطقی است، به شرط آن که زندگی شخصیتان را فراموش نکنید و به مسائل خصوصی خودتان نیز رسیدگی کنید. یادتان باشد که شما نمی توانید تمام دنیا را آنطوری که دوست دارید بکنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

گرچه انسان عاقل و بالغی هستی ولی همه چیز را همگان دانند و هر انسانی در مواردی نیاز به شور و مشورت دارد. تو نیز برای فائق آمدن بر تردیدی که در انتخاب راه خود به آن دچار شده ای، با افراد مطمئن و با تجربه مشورت کن تا بهترین راه را انتخاب کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

شما در مسیر صحیحی برای رسیدن به رویاهایتان قرار دارید، ولی باید قدم به قدم پیش بروید. در حال حاضر وضعیتتان ثبات چندانی ندارد و نمی توانید به یک باره و با سرعت زیاد پیش بروید، ولی نگران نباشید، پایه کارتان به اندازه کافی محکم هست که بتوانید با اطمینان خاطر پیش بروید. اگر بخواهید به ایده ال ترین نتایج ممکن دست بیابید هیچ گاه از زندگی و شرایطتان رضایت نخواهید داشت. احساس خوشبختی تماما به خود شما بستگی دارد و باید یاد بگیرید که از لحظه لذت ببرید و از داشته هایتان راضی باشید. مدتی است که به فکر بهتر کردن وضعیت سلامت خودتان هستید و دوست دارید ورزش کنید و رژیم غذاییتان را تقویت کنید، امروز روز خوبی برای شروع این کار است.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

اگر می خواهی سرزنش و ملامت نشنوی در کارهایت اعتدال را رعایت کن و از افراط و تفریط دوری کن. کاری که قصد انجامش را داری به صلاح تو نیست و نتیجه ای جز پشیمانی به بار نخواهد آورد. پس لاف بیهوده نزن که غرامتی سنگین دارد. مسیر حرکت خود را تغییر بده تا نتیجه ای مطلوب عایدت شود.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A