خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۲۸ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۸ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۸ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۸ تیر به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 28 تیر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۲۸ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین:

عملی کردن نقشه هایتان دارد بیش از آنچه انتظارش را داشته اید طول می کشد، ولی موانع اخیری که در سر راهتان قرار داشته اند امروز بالاخره به نظر می رسد که پشت سر گذاشته شده اند. احساس می کنید که در هماهنگی تمام با دنیای اطرافتان قرار دارید و هیچ چیزی نمی تواند جلویتان را بگیرد. با این حال داشتن اعتماد به نفس کاذب و بیش از اندازه مهم دانستن خودتان می تواند به شکستی سنگین برای شما منجر شود. حتی اگر همه چیز خیلی خوب و روی روال به نظر برسد هم نباید تمام انرژی خودتان را مصرف کنید وگرنه فردا با وجود کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید توانی برای ادامه کارهایتان نخواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

سحر با باد می گفتم حدیث آرزومندی***خطاب آمد که واثق شو به الطاف خداوندی

دعای صبح و آه شب کلید گنج مقصود است***بدین راه و روش می رو که با دلدار پیوندی

تعبیر: حدیث درد و رنج و حاجت خویش را جز به باد به کشی دیگر نگفته اید چون می دانید که صدایتان را به خداوند می رساند. الطاف و رحمت ایزدی شامل حالتان شده است. به مقصود می رسید راهی را که می روید ادامه دهید فقط یادتان باشد کبر و غرور شما را از راهتان دور نسازد. نکند که طمع کنید و همت و تلاش را کنار بگذارید. همیشه با خدا باشید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:


زمان تمرین به پایان رسیده است، پرده ها کنارکشیده و چراغ ها روشن شده اند، حالا دیگر وقت نمایش است! شما یا خودتان را آماده کرده اید و یا فرصتی که برای درخشیدن به دست آورده اید را از دست خواهید داد. خبر خوبی که برایتان داریم این است که با وجود تمام استرسی که دارید می توانید عملکردی فوق العاده از خودتان نشان داده و همه را تحت تاثیر قرار دهید. پس ترس و واهمه را کنار گذاشته و هر آن چه در توان دارید را به کار بگیرید تا مورد تحسین و ستایش همه و به خصوص کسانی قرار بگیرید که دوستتان دارند. احساسات خود را تا جایی که می توانید بیان کنید و برای همسرتان وقت بگذارید و کارهایی جدید با هم انجام داده و به رابطه خود تنوع بدهید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بشنو این نکته که خود را ز غم آزاده کنی***خون خوری گر طلب روزی ننهاده کنی

آخرالامر گل کوزه گران خواهی شد***حالیا فکر سبو کن که پر از باده کنی

تعبیر: اگر می خواهید غم به سراغتان نیاید و از غم ها رهایی یابید به این فکر باشید که عاقبت باید به دیار باقی بروید بنابراین بهتر است که توشه ی راهتان از ثواب باشد. بدون زحمت نمی توان به مقام رسید باید تلاش کنید مطمئن باشد کارهای شما بدون اجر نمی ماند و جواب خودتان را دریافت می کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

به نظرتان می رسد که الان زمان خوبی برای شروع یک پروژه تازه نیست، زیرا آمادگی کامل برای این کار را ندارید، ولی متاسفانه دنیا منتظر هیچ کسی نمی ماند. مقاومت کردن در شرایط موجود کار عاقلانه ای نیست، در غیر این صورت به مسیر جدیدی کشیده خواهید شد که انتخاب خودتان نبوده است، پس هر چه سریعتر خودتان را آماده کنید و در راهی پیش بروید که انتخاب خودتان است. در تفکرتان انعطاف پذیر باشید تا در کمال تعجب ببینید که هم چیز  همان طوری پیش خواهد رفت که خودتان انتظارش را داشته اید. برای این که رابطه عاطفیتان با عشقتان راکد نشود فعالیت هایی جدید را در برنامه تان قرار بدهید و به رابطه خود هیجان بدهید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

صلاح از ما چه می جویی که مستان را صلا گفتیم***به دور نرگس مستت سلامت را دعا گفتیم

در میخانه ام بگشا که هیچ از خانقه نگشود***گرت باور بود ور نه سخن این بود و ما گفتیم

تعبیر: صلاح و مشورت بهترین راهنما برای آینده روشن تان می باشد. دعای سلامتی همیشه با شماست و از بلایا ایمن هستید. در همه حال انفاق و کرم کنید که این کار روشن کننده ی راهتان می اشد و از این کار پشیمان نخواهید شد. مواظب صحبت کردنتان هم باشید که از آن به ضرر خودتان استفاده می کنند. از لحظه لحظه ی زندگیتان استفاده کنید که وقت طلاست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز باید در تفکرات خود تغییراتی ایجاد کرده و رویاهایتان را در جهت درستی هدایت کنید، در غیر این صورت از کنترلتان خارج خواهند شد. شما دوست دارید باور کنید که تقریبا از پس هر کاری بر می آیید، ولی بخشی از وجودتان همچنان دارد به آرامی و با احتیاط تمام پیش می رود. خجالت را کنار بگذارید و با شجاعت تمام احساسات خود را بیان کرده و در مسیری پیش بروید که شما را به مقصدی که انتظارش را دارید خواهد رساند. زندگی کوتاهتر از آن است که بخواهید آن را با ناراحتی و نارضایتی سپری کنید، ما تنها یک بار زندگی می کنیم، پس بی آن که تسلیم شوید همان طوری زندگی کنید که دلتان می خواهد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

هر که را با خط سبزت سر سودا باشد***پای از این دایره بیرون ننهد تا باشد

من چو از خاک لحد لاله صفت برخیزم***داغ سودای توام سر سویدا باشد

تعبیر: هر کس با خدا بود و از راه او بیرون نرفت، غمی بهدل او راه پیدا نمی کند و هر لحظه ی عمر خود را وقف او می نماید. فرصت را غنیمت بدان راه برگشت نداری. آفرین بر تو که عقلت به تو دستور می دهد نه دلت. خواندن نماز و داشتن ایمان راه را برایت هموار می سازد.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز همکاری با یکی از دوستان نزدیک و یا همکاران صمیمی شما برای افزایش درآمدتان می تواند تاثیرات مثبتی روی وضعیت مادیتان داشته باشد. حواستان باشد که بیش از اندازه روی جزئیات برنامه امروزتان وسواس به خرج ندهیدتا احساس آرامش بیشتری داشته باشید و کارهایتان بهتر و با موفقیت بیشتری انجام شوند. بهترین لحظههای امروزتان لحظه هایی هستند که برای آنها برنامه ای نداشته اید. در این ماه از لحاظ عاطفی بسیار خوش شانس خواهید بود و رابطه تان همانطور که دلتان می خواهد پیش خواهد رفت. اگر هم مجرد هستید ممکن است طی چند هفته آینده فرد جدیدی وارد زندگیتان شود، مواظب باشید موقعیت هایتان را از دست ندهید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو***یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو

گفتم ای بخت بخفتیدی و خورشید دمید***گفت با این همه از سابقه نومید مشو

تعبیر: ناامید نباشید. هر آنچه که تلاش کرده اید به زودی نتیجه و مزد آن را دریافت کنید و دوبارهزنده می شوید. تکیه بر شب و تاریکی نکنید. به روزها و خورشید درخشان فکر کنید. نصیحت بزرگان را اویزه ی گوشتان قرار دهید. شتاره ی دولت تان طلوع کرده و چون خوشه ی پروین می درخشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

فرصت های فوق العاده ای که دیگران برایتان به وجود می آورند شما را بسیار خوشحال و راضی کرده است و حتی اگر از قبل برنامه ریخته باشید که امروز هیچ کاری نکنید هم نخواهید توانست در برابر پیشنهاد های آنها مقاومت کرده و دعوتشان را رد کنید. در حال حاضر فرصت به دست آوردن خواسته هایتان برای شما فراهم شده است ولی باید بدون زیاده خواهی دقیقا بدانید که چه می خواهید تا در نهایت احساس نارضایتی نداشته باشید. امروز انرژی ویژه ای برای برقرار کردن رابطه های تازه دارید و ممکن است شریک زندگیتان را بیابید. خواسته هایتان را مخفی نکنید، در یک رابطه زمانی نیازهای شما برآورده می شوند که با جزئیات در مورد آنها صحبت کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد***نهال دشمنی برکن که رنج بی شمار آرد

چو مهمان خراباتی به عزت باش با رندان***که درد سر کشی جانا گرت مستی خمار آرد

تعبیر: دنیا پستی و بلندی های زیادی دارد. گاهی خوب و گاهی بد، گاهی خزان و گاهی بهار در هر صورت تو فقط به دوستا ها بیاندیش تا التیام دل بی قرار دیگران باشی. بدون دوست خود را تهی می دانی از خدا می خواهی همین چند صباحی را که زنده هستی در کنار دوست باشی و با دوست بمیری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

یکی از اطرافیانتان در رابطه بایکی از مسائل کاری که در گذشته برایتان اهمیت داشته است، ولی در حال حاضر اهمیتش را برایتان از دست داده است با شما صحبت خواهد کرد و یا شاید حتی بحثتان کمی بالا بگیرد ولی خوشبختانه انتقاد هایی که شاید در روزهای دیگر ممکن است شما را عصبی کنند امروز برایتان چندان ناراحت کننده نیستند و حتی اگر طرف مقابلتان دنبال دردسر بگردد هم شما می توانید با آرامش و خونسردی از این موقعیت خارج شوید. به نظر می رسد این اواخر کمی نسبت به عشقتان بی توجهی کرده اید و به رشد رابطه عاطفیتان رسیدگی نکرده اید، حالا دیگر وقت آن رسیده که به او بگویید چقدر دوستش دارید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

به جان او که گرم دسترس به جان بودی***کمینه پیشکش بندگانش آن بودی

بگفتمی که بها چیست خاک پایش را***اگر حیات گران مایه جاودان بودی

تعبیر: جانتان را برای رسیدن به مقصود در طبق اخلاص گذاشته اید و ارزش زیادی برای رسیدن به هدف قائلید. معتقدید در عین سکوت باید حرف زد. کمی خسته شده اید و می خواهید همه چیزرا رها کنید ولی ندائی در دلتان می گوید که باید صبر و تحمل کنید و با خواندن نماز صبح مرادتان را از خدا بطلبید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

احساس می کنید که همه حواس ها روی شما متمرکز شده اند و دلتان می خواهد فرار کرده و از دید دیگران مخفی شوید. ولی اثرات مثبت این شناخته شدن می تواند روی زندگی شما بسیار تاثیرگذار باشد. به جای این که موفقیت هایتان را بخاطر ترس از دیده شدن دست کم بگیرید، به کارهایی که کرده اید افتخار کنید و به خاطر کار قابل تحسینی که کرده اید تشویق شوید. با وجود این که درک احساستان امروز برای دیگران راحت نیست، کلام شما از قدرتی بسیار برخوردار است و دیگران به حرف هایتان گوش خواهند داد. در واقع گفته های شما با انرژی امروز در تطابق هستند و به نفعشان است که به حرف های شما توجه کنند.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

ای صبا گر بگذری بر ساحل رود ارس***بوسه زن بر خاک آن وادی و مشکین کن نفس

منزل سلمی که بادش هر دم از ما صد سلام***پرصدای ساربانان بینی و بانگ جرس

تعبیر: انتظار زیاد کشیده ای. نمی دانی که آیا او هم تو را دوست دارد یا نه آیا می خواهد تو را ببیند. اضطراب زیادی داری. غصه نخور، عاشقی جز عذاب و درد چیز دیگری ندارد ولی به خاطر عشقت زندگی می کنی. منتظر باش خبر بسیار خوبی به تو می دهند و تو مورد لطف کسی قرار می گیری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

ممکن است شما کمی نگران باشید، زیرا وقتی وارد موقعیت تازه ای می شوید و دیگران هم در حال تماشا کردن شما و رفتارتان هستند تعادلتان به هم خواهد خورد. موقعیت هایی که برایتان فراهم شده اند را از دست ندهید و دست از تجزیه و تحلیل فرصت هایتان برداشته و از آنها بهره ببرید. امروز می توانید کاری کنید که در آینده از خودتان برای آن متشکر باشید. با جریان زندگی پیش بروید و به خودتان فشار نیاورید. انرژی ویژه ای برای برقرار کردن رابطه های تازه دارید و ممکن است شریک زندگیتان را بیابید. خواسته هایتان را مخفی نکنید، در یک رابطه زمانی نیازهای شما برآورده می شوند که با جزئیات در مورد آنها صحبت کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت

آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز سر گرفت

تعبیر:  سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز آنقدر کار برای انجام دادن دارید که احساس سرگیجه می کنید. اگر احساس می کنید که دارد به شما فشار وارد می شود خودتان را کمی از هیاهو کنار بکشید و اولویت هایتان را دوباره مورد بررسی قرار دهید. با وجود این که متوجه هستید که اگر به خودتان فشار وارد کنید می توانید کارهای زیادی را با موفقیت انجام دهید، حتی اگر کم کاری باعث احساس عذاب وجدان شما شود هم نباید بیش از اندازه خودتان را تحت فشار قرار دهید. درست است که شما آدمی نیستید که دوست داشته باشد زیاد استراحت کند، ولی هر از گاهی لازم است باتری هایتان را شارژ کنید تا بتوانید توان خودتان را برای ادامه راه حفظ کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

صوفی ار باده به اندازه خورد نوشش باد***ور نه اندیشه این کار فراموشش باد

آن که یک جرعه می از دست تواند دادن***دست با شاهد مقصود در آغوشش باد

تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

اگر به دلیل شرایط به وجود آمده در برنامه هایی که دارید اختلالاتی به وجود آمدند خودتان را کمی کنار کشیده و تغییرات لازم را در نقشه هایتان ایجاد کنید و سپس به محض این که توانستید دوباره دست به کار شوید. وقت آن رسیده است که خودتان و افکارتان را همانطوری که هستید بیان کنید و بی آن که خودتان را با خواسته های دیگران هماهنگ کنید به ارزش های خودتان وفادار بمانید. شانس شما برای رسیدن به موفقیت و رسیدن به اهدافی که دارید تا زمانی که به خودتان و توانایی هایتان اعتماد داشته باشید. اگر خودتان را باور داشته باشید انجام هر کاری برای شما امکان پذیر است.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

دوش می آمد و رخساره برافروخته بود***تا کجا باز دل غمزده ای سوخته بود

رسم عاشق کشی و شیوه شهرآشوبی***جامه ای بود که بر قامت او دوخته بود

تعبیر: ذات و طینتی زیبا داری و همیب برای معرفی تو کافی است. احتیاج به آراستن ظاهر نیست. اعتماد به نفس خود را تقویت کن. هر کس که تو را انتخاب کند عاشق طینتت می شود. تو هم ارزشمندتر از آن هستی که بخواهی خود را خیلی راحت به کسی معرفی کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز افرادی که هوشمند هستند و ایده های خوبی در سر دارند با شما ایده های جالبی را در میان خواهند گذاشت که شما را به راه های تازه ای هدایت خواهند کرد. روابط اجتماعی خودتان را تا جایی که می توانید گسترش دهید تا افق های تازه ای به رویتان گشوده شوند و فرصت های جدیدی برای پیشرفت برایتان فراهم شوند. اگر به دلیل اتفاق های پیش بینی نشده، امروز کارهایتان طبق برنامه ریزی قبلیتان پیش نرفتند خودتان را ناراحت نکنید، این چیزها برای همه پیش می آیند، بعدا هم می توانید کارهای عقب افتاده تان را انجام دهید. مجردها بهتر است زیاد در خانه نمانند، این راه خوبی برای پیدا کردن شریک زندگیتان نمی تواند باشد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

عکس روی تو چو در آینه جام افتاد***عارف از خنده می در طمع خام افتاد

حسن روی تو به یک جلوه که در آینه کرد***این همه نقش در آیینه اوهام افتاد

تعبیر: هر کسی که شما را برای اولین بار می بیند پی خوش قلبی و ساده دلی شما می برد. چون باطنی خوب دارید فکر می کنید همه مثل شما می باشند. پس مواظب باشید از شما سوئ استفاده نکنند، کمی زرنگتر باشید. خوددار باشید. برای هر کسی دلسوزی نکنید که هر کسی شایسته ی دلسوزی نیست.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A