خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۲۸ خرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۲۸ خرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۲۸ خرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۸ خرداد به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز جمعه 28 خرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۲۸ خرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

شما در تلاش برای جدا شدن از وابستگی های عاطفیتان احساس می کنید که در طوفانی بی امان گرفتار شده اید. امروز باید تصمیم سختی بگیرید که برای شما می تواند ناراحت کننده باشد. گرفتن تصمیم درست زندگی شما را تغییر خواهد داد. خوشبختانه شما می توانید وضعیت موجود را با دقت و بصیرت مورد بررسی قرار دهید و بی هیچ ترس و وحشتی به سوی آینده گام بردارید. برخی چیزها را در رابطه با گذشته باید فراموش کرد اما به یاد داشته باشید کجای کار اشتباه کرده اید تا مبادا اشتباهات گذشته خود را تکرار کنید. به ویژه در زمینه تربیت بچه ها  و شروع شراکت های تازه با نگاه به گذشته درس های خوبی می توانید بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

داشتن آرزوهای بی پایان و پوچ و بلندپروازیهای بچگانه کاری بیهوده است، زیرا عمر انسان محدود و کوتاه است و نمی شود به مسائل دنیوی دل بست. به قول معروف دنیا به هیچ کس وفا نکرده که تو دومی باشی. پس به جای حسرت خوردن و به دیگران حسد ورزیدن استعدادهای نهفته در وجود خود را تقویت کن تا به آن جایگاهی که لایقش هستی برسی و مطمئن باش که موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید تا از درگیری های بیهوده با دیگران که هیچ نتیجه ای هم برایتان نخواهند داشت خودداری کنید. منتظر ماندن و دیدن این که اوضاع چطور خودبخود حل خواهد شد نسبت به درگیر شدن استرس خیلی کمتری خواهد داشت. مجبور نیستید نظرتان را با دیگران تطبیق دهید، کافی است حتی اگر نقطه مشترکی نداشته باشید هم، آنها را درک کنید. درست است که از وقت گذراندن با دوستانتان و کسانی که طرز فکری شبیه به شما دارند لذت می برید، اما مواظب باشید که از وقت کار و یا خانواده برای همراهی با دوستانتان چیزی کم نکنید. شاید این راه خوبی برای فرار کردن از مشکلاتی که الان دارید و مسئولیت هایتان باشد، اما راه حل آنها نمی تواند باشد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

سختی ها و رنجهای بسیاری در زندگی خود کشیده ای اما ناامید مشو. چه بسیار بلاهایی که درواقع نعمت هستند و ما از مصلحت آن بی خبریم. اگر به خدای بزرگ اعتقاد و توکل داشته باشی نباید غصه هیچ چیز دیگری را بخوری. به زودی اتفاقاتی در زندگیت روی خواهد داد که پایانی است بر همه دردهای تو. پس ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز تلاش دارید که از انتخاب های اخیر خود تا جایی که می توانید دفاع کنید. اگر در مقابل فشارهایی که به شما وارد می شوند با افتخار و سربلندی ایستادگی کنید، اولویت هایتان تصحیح خواهند شد و افکار منطقیتان به نتیجه خواهند رسید. حفظ باورها و افکارتان مقاومت در برابر حریف های قدرتمند را برای شما آسان خواهد کرد. شاید احساس کنید که یک نفر سعی دارد شما را شکست دهد، با این حال اگر ذکاوت کافی داشته باشید و از تنش و درگیری خودداری کنید، خواهید توانست بدون مداخله دیگران به سوی هدفتان پیش بروید. راهی که درست می دانید را در پیش بگیرید و ببینید چه کسانی دنباله رو شما خواهند بود.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

مدتهاست در غم و اندوه اسیری و خود را به دست تقدیر سپرده ای و اعتراضی نمی کنی. تنها دلخوشیت در زندگی کسی است که به او علاقمندی. انتظار یک تغییر مثبت را در زندگی داری. امید خود را از دست مده و به راهنمایی بزرگان توجه کن و از تجربه های آنها استفاده نما که آفتاب صبح پیروزی در حال طلوع است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز بیان احساستان برای شما بسیار راحتتر از همیشه است و روابط عاطفیتان بسیار هیجان انگیز خواهند بود. در زندگیتان آنقدر اتفاقات مختلفی دارند می افتند که نمی دانید از کجا باید شروع کنید. با وجود این که باید به تردید و دودلیتان غلبه کنید، همه چیز را هم در یک لحظه لحظه زیر و زبر نکنید. کارها و اقدامات خود را با احتیاط انتخاب کنید و برای ثابت کردن درستی آنها تلاش کنید. دانش و آگاهی گسترده شما و سرسختی شدیدتان به شما کمک خواهد کرد تا به اهدافتان برسید. . امروز بعد از کار با عشقتان یک برنامه دونفره در نظر بگیرید؛ یک شام خوشمزه و موسیقی آرام شاید تمام آن چیزی باشد که امشب به آن نیاز دارید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

آتش سوزنده عشقی را در دل داری که قدرت تحمل آن را از خدا می خواهی اما برای رسیدن به آن، مقدمات بسیاری لازم است که تو آنها را در اختیار نداری، اما با کمی تلاش و کوشش و با توسل به خدا و با استفاده از همین امکانات محدودی که در اختیار داری، می توانی این مقدمات را فراهم نمایی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز خوشبختانه در حین بررسی تغییراتی که دارند به وجود می آیند روی شالوده ای محکم ایستاده اید. با این حال بخاطر سرسختی ها و لجاجتی که این اواخر از خودتان نشان داده اید، هر چقدر هم دیدتان نسبت به ایجاد تغییر در تفکرات پیش پا افتاده دیگران مثبت باشد، ممکن است با مقاومت های آنها روبرو شوید. در نتیجه بیشتر تلاش هایتان برای نشان دادن برتری خودتان نسبت به دیگران با شکست مواجه خواهند شد. به جای این که این موضوع را به یک نبرد تمام عیار بدل کنید بهتر است سعی کنید راهی پیدا کنید تا در آن همه برنده باشند. بهتر است در رابطه با مشکلات اقتصادی یکی از نزدیکانتان خودتان را کنار بکشید و اجازه دهید خودش مشکلاتش را حل کند.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

چند وقتی است که از کار دل خود حیران مانده ای و نمی دانی چه باید بکنی. قصد قدم نهادن در راه عشقی را داری که به طرف مقابلت اطمینان کامل نداری و از عاقبت کار خود هراسانی. بدان که مدت عمر محدود و کوتاه است. پس به جای دلمشغولی های کاذب دست به تلاشی وسیع بزن تا به هدف خود برسی، زیرا که برای رسیدن به این نیت، خزانه ای از تلاش و همت لازم است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

با وجود این که قدرت اعتقاداتتان را باور دارید، وقتی یکی از کسانی که به شما نزدیک است باورهایی کاملا متفاوت با شما دارد نسبت به آنها دچار تردید خواهید شد. ولی تلاش برای قانع کردن دیگران به این که نظرات شما صحیح و باورهای آنها غلط هستند کاری کاملا بیهوده است. امروز تلاش برای تغییر دادن نظرات دیگران همچون گرفتار شدن در کوچه ای بن بست است. اگر بپذیرید که افراد باهوش هم می توانند نگرش هایی متفاوت داشته باشند قادر خواهید بود که روی پیشرفت خودتان تمرکز کنید. برای متاهل ها امشب شبی رمانتیک و سرشار از شور و هیجان خواهد بود. بهتر است نیازهایتان را با شجاعت و صراحت تمام و بی آن که خجالت بکشید با همسرتان در میان بگذرانید، او نیمه دیگر شما است، از که می ترسید؟!

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

بشارت باد بر شما اخبار خوشی که به زودی به دستتان خواهد رسید. او که مدتها منتظرش بودید باز خواهد گشت و به یمن بازگشت او کارهایتان سامان می یابد. آنان که پیمان های خود را با شما شکستند، به جزای اعمال خود خواهند رسید و زندگی همراه با آرامش و شادی نصیب شما خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

خوشبختانه امروز خلاقیتتان بسیار بالا است و همین موضوع باعث می شود که در تمام فعالیت هایتان تمام جوانب را در نظر گرفته و خودتان را برای هر احتمالی آماده کنید. امروز در مکالمات خود بسیار فصیح و مسلط صحبت می کنید و فعالیت ذهنیتان بسیار بالا رفته است. در نظر گرفتن احساسات دیگران یک ویژگی بسیار ارزشمند است، با این حال نباید بگذارید مهربانی شما و کنار آمدنتان با دیگران مانع انجام دادن کاری شود که برایتان درست است. همانقدر که نسبت به دیگران مهربان هستید با خودتان نیز مهربان باشید. . اگر در حال حاضر متاهل هستید یا نامزد دارید امشب زمانی بسیار مناسب برای تعریف ارزش ها و قوی کردن رابطه تان با عشقتان است؛ هیچ موضوعی را حل نشده باقی نگذارید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

احساس می کنید که یک نفر می خواهد برنامه هایتان را بهم بزند و برایتان ایجاد مشکل کند، ولی به احتمال زیاد این احساس از وحشت های درونی خودتان سرچشمه می گیرد و این دشمن بدطینت توهمی بیش نیست. امروز در اثر وضعیت کیهانی موجود در رابطه عاطفیتان دچار حسادت و مالکیت طلبی شده اید، ولی بهتر است تسلیم این احساس منفی نشوید؛ انتخاب با خودتان است. دیدن خوبی های دیگران و نادیده گرفتن تردیدهایتان برای داشتن روزی خوب کافی خواهد بود. ممکن است به خاطر مسائل اقتصادی با همسرتان درگیر شوید، بهتر است کنترل خودتان را حفظ کنید. این هفته از جنگ و دعوا تا لحظه هایی سرشار از عشق را همراه با شریک زندگی خود تجربه خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

آرزوها و اهداف بزرگی در سر داری و برای رسیدن به آن سعی و تلاش می کنی. خودت هم می دانی که از عهده این کارها بهتر از هر کس دیگری بر می آیی، اما گاهی عجولانه و شتابزده عمل می کنی. کمی صبر و حوصله به خرج بده، همه مشکلات حل خواهند شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

سرحالی و سرزندگی شما می تواند تاثیرات مثبتی روی آینده نزدیکتان داشته باشد، ولی داشتن شک و تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان می تواند روزی را که باید روزی فوق العاده خوب باشد به روزی وحشتناک تبدیل کند. ولی خوشبختانه وضعیت کیهانی موجود باعث بهتر شدن روحیه و بالا رفتن سطح امیدواریتان شده است. تماس با دوستان نزدیکتان را حتما در برنامه تان قرار دهید، زیرا آنها می توانند با یک دنیا عشق و کمی خنده ذهنتان را از مشکلات و گرفتاری هایی که دارید منحرف کنند. فکر کردن به داشته هایتان مایه فروتنی شما خواهد شد. امشب از لحاظ عاطفی و عشقی بسیار خوش شانس هستید و در فرصتی بی نظیر برای برقراری ارتباط احساسی با کسی که دوستش دارید هستید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

نیتی در سر داری و فکر انجام آن تو را به شدت بی تاب و بی قرار کرده است، اما بدان که هنوز وقت انجام این نیت فرا نرسیده است. چرا که یکی از اطرافیان تو نزد او حرفهایی زده که باعث رنجش خاطرش گردیده است. قبل از هر چیز با صبر و حوصله سوءتفاهمات پیش آمده را برطرف کن و آنگاه که زمینه لازم برای انجام نیتت مهیا شد نیت خود را عملی کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز ممکن است بر سر دفاع از خواسته ها و عقایدتان با برخی از دوستانتان دچار درگیری شوید و بین شما احساس دلخوری به وجود بیاید. حتی اگر آنها ایده هایی هوشمندانه داشته باشند هم به پای اراده و پشتکار فوق العاده و احساس تعهد شما نخواهند رسید. حتی اگر کسی باعث عصبانیت شما شد هم به او اجازه ندهید تمرکز شما روی اهداف بلندپروازانه تان را بهم بریزد. مثبت نگری فعلی شما وقتی با تمرکز بی نظیرتان ترکیب شود شکست ناپذیر خواهید شد. اگر تازه با کسی آشنا شده اید بهتر است حتی اگر از این که او نیمه گمشده شما است مطمئن هستید هم زیاد عجله نکنید، این کار شما او را وحشت زده خواهد کرد!

فال حافظ امروز متولدین دی :

بهار زندگیت در راه است. از فرصتی که به تو روی می آورد نهایت استفاده را ببر که زندگی انسان به تار مویی بسته است و هیچ کس از فردای خود خبر ندارد. پس غم دنیا را مخور و به فکر خودت باش و کمتر از زندگی شکوه کن که هرچه خدا بخواهد همان خواهد شد. به عفو و رحمت الهی امیدوار باش و از او روی مگردان.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز بصیرتی فوق العاده به شما اهدا شده است و نباید به هیچ کسی اجازه دهید مانع پیش رفتن شما بر اساس آنچه خودتان فکر می کنید درست است شود. ولی اگر کسی بخواهد شما و تصمیماتتان را زیر سوال ببرد، با توجه به این که فکر می کنید حق کاملا با شماست ممکن است آزرده شده و در رفتار خود با او تند شوید و بخواهید از قدم هایی که برمی دارید دفاع کنید. هیچ نیازی به این نیست که خودتان و رویاهایتان را توجیه کنید، تنها کافی است چشمتان را به هدفتان دوخته و در مسیر رسیدن به آن پیش بروید. به ندای درونتان گوش کنید تا ببینید که راهتان به مقصدی که می خواهید ختم خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

اتفاقی در زندگیت روی داده که تو را به شدت غمگین و ناراحت ساخته. از بخت و طالع خود گله مندی. اتفاقی است که افتاده و حسرت آن را خوردن بی فایده است. اما بدان که هیچ کس به فردای خود واقف نیست و هر آنچه خدا بخواهد اتفاق خواهد افتاد. پس به او توکل کن. با تواناییهایی که خودت هم از آن باخبری و در وجودت نهفته است زندگیت را دوباره بساز که فردایت روشن است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

با وجود این که دیگران امروز به دلیلی نامعلوم خیلی احساساتی شده اند، شما می توانید احساسات خود را کنترل کنید. خوشبختانه نگرش مثبتتان در مورد روابط عاطفی به شما کمک خواهد کرد که از یک دعوای بیهوده به دلیل عدم توافق در مورد نظراتتان، با کسی که دوست دارید خودداری کنید. یادتان باشد که شما در حال حاضر مجبور به ثابت کردن هیچ چیزی نیستید و لزومی ندارد که حتما حق با شما باشد. به جای دعوا راه انداختن با کسانی که دوست دارید نیرویتان را روی دنبال کدرن رویاها و خواسته هایتان متمرکز کنید. شما با قدرت استدلال فوق العاده ای که دارید برای هر مشکلی راه حلی پیدا می کنید، پس نیازی نیست که ذهن خودتان را درگیر مشکلات کوچکی کنید که برایتان پیش می آید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

احساس تنهایی و دلگیری می کنی. از دوستان خود پشت پا خورده ای. همان بهتر که از دوستان نااهل جدا شده ای. از کار خدا شکوه نکن، زیرا صلاح تو در آن است که خدا می خواهد و تو از آن غافلی. اگر به دنبال پناهگاه امنی هستی، به درگاه خدا روی کن که او بهترین گشاینده است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A