خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۸ اردیبهشت به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 28 اردیبهشت 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز پر از تب و تاب عشق هستید و آتش عشق در تمام وجودتان شعله ور شده است. این احساس خوب و هیجان انگیز است اما تنها سختی آن شرایط کنونی شماست. احساسات شما فوران کرده اما در حال حاضر در موقعیتی به سر نمی برید که بتوانید آنها را آزادانه و آنطور که دلتان می خواهد، بیان کنید. در این کار محتاط باشید و سعی کنید سیل عواطف تان را به سمتی که اطمینان کامل دارید هدایت کنید. خانواده، شریک زندگی یا دوستان صمیمی و نزدیک تان می توانند شریک خوبی برای لحظات شیرین شما باشند.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

همیشه بدست آوردن چیزهای گرانبها و پر ارزش با سعی و تلاش بسیار و رنج فراوان میسر می شود. برای آنچه گرانبهاست باید بهای گزاف پرداخت، پس تو نیز اگر می خواهی به آن گوهر گرانبها دست یابی باید بهای سنگینی پرداخت کنی و هرگز ناامید نشوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

 سعی کنید امروز تا جایی که می توانید احساسات خود را کنترل کنید و تا زمان مناسبی برای بیان آنها پیدا نکرده اید، بروز ندهید. نگران نباشید، به زودی زمان اش فرا می رسید و شما می توانید صادقانه هر آنچه را که در قلب تان می گذرد، بیان کنید. شاید برخی از اطرافیان تان شما را از این کار منع کنند اما آنها را نادیده بگیرید و تنها به کاری که خودتان فکر می کنید درست است، ادامه دهید. دوستی برای مشورت نزد شما می آید، سعی کنید دو طرفه به موضوع نگاه کنید تا حق کسی ضایع نشود.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

مدتهاست به شخص بلند مرتبه ای ابراز علاقه می کنی و او با آنکه از حال تو باخبر است هیچ عکس العملی نشان نمی دهد. بیهوده منتظر پاسخ نمان و لاف بیهوده نزن، زیرا بین شما دو نفر فاصله بسیاری است و او تو را هم شأن خود نمی داند و تو توقع بی جایی از او داری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

شاید نتوانید امروز آنطور که دلتان می خواهد، احساست و نظرات خود را به زبان آورید یا شاید هم تلاش لازم را بکنید اما کلمات قدرت انتقال احساس واقعی شما را نداشته باشند،  اما در هر صورت نگرانی به دل راه ندهید زیرا مخاطبان تان به خوبی شما را درک خواهند کرد و مطمئنا سو تفاهمی بوجود نخواهد آمد.  اگر فکر می کنید مسیری که در آن قدم برداشته اید، لغزان است، خودتان را به آن محدود نکنید و راههای دیگر را نیز امتحان کنید تا هر چه سریع تر به هدف نزدیک تر شوید. صبوری کلید موفقیت شماست.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

لجبازی های تو بی مورد است. غرض ورزی ها را کنار بگذار و به نصیحت بزرگان گوش کن و به جای آنکه تجربه کنی از تجربیات دیگران استفاده کن. از بدگویی دوستان بپرهیز که مهر و محبت را از بین می برد. چاره کار تو دعای خیر دیگران است. پس از اطرافیان خود غافل مشو و حق هم صحبتی را فرو مگذار.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

تا جایی که می توانید در چنین روزی زبان خود را نگه دارید و در تک تک کلماتی که به زبان می آورید، محتاط باشید زیرا امروز از آن روزهایی است که اطرافیان تان حساس تر از قبل شده اند و یک کلمه نابه جا می تواند آنها را برنجاند یا حتی سوتفاهمی برایشان ایجاد کند که غیر قابل جبران است. اگر در موضوعی شک دارید، بهتر است سکوت اختیار کنید. این روزها تاکید و انرژی تان را به جای عقل و منطق بر احساس بگذارید. مهیمانی در پیش دارید که در آن اتفاقات غیر قابل انتظاری رخ خواهد داد. خودتان را برای یک خبر خوب آماده کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

به زودی دست تقدیر فرصتی در اختیار تو می گذارد که اگر از آن غافل نشوی خواهی توانست یک شبه ره صد ساله را طی کنی، اما به خاطر داشته باش که چون به مقصود رسیدی، فریب دنیا را نخوری که گمراه خواهی شد و آنچه نصیبت گردیده از دست خواهی داد. پس خود را هرچه سریعتر مهیای استفاده از این فرصت خدادادی کن.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که ارتباط خود را با اطرافیان تان بیشتر کنید؟ بله زمان آن است ارتباطات خود را گسترش دهید. این روزها توانایی جسمی شما بالا رفته و به خوبی می توانید از آنها به بهترین شکل ممکن و برای پیشرفت و موفقیت بیشتر استفاده کنید. نگذارید موضوعات سطحی و کم اهمیت تمرکز شما را از مسائل مهم و اساسی تر منحرف کنند. اطرافیان تان منتظر شما هستند، آنها را از یاد نبرید. یک دورهمی در یک رستوران می تواند حال شما را سرجایش بیاورد.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

عشقی نهان در دل داری و منتظر یک موقعیت مثبت هستی که از جانب او فراهم شود. کار عاقلانه این است که به هر کسی اعتماد نکنی و سعی کنی بر افکار آشفته ات تسلط پیدا کنی. به زودی او به تو فرصتی خواهد داد. آماده باش تا با تلاش و فداکاری صداقت خود را به او اثبات کنی و اگر نمی خواهی ترک این عشق را بکنی، در راه خود ثابت قدم باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

استقامتی که در پیش بردن کارهایتان به کار گرفته اید، قابل ستایش است، آن را ادامه دهید و دست از تلاش و جنگیدن با موانعی که بر سر راهتان قرار دارد، بر ندارید.  فکر می کنید که در چند وقت اخیر هیچگونه پیشرفت قابل ملاحظه ای نداشته اید و تصمیم گیری در این شرایط برایتان سخت شده است اما اگر به اطراف تان نگاه کنید می بینید که دیگران هم همین احساس شما را دارند. با کمی درایت و با تکیه به احساس درونی تان و همچنین کمک دیگران می توانید بر مشکلات تان غلبه کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

روزها و ماهها را در انتظاری سخت گذرانده ای ولی اکنون زمان انتظار به پایان رسیده است و به زودی کسی که منتظرش بودی وارد زندگیت خواهد شد و برایت خوشبختی و موفقیت به همراه خواهد آورد. نیت خیری که در دل داری عملی کن که بسیار میمون و مبارک است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

تصمیمی در سر دارید اما نمی توانید آن را عملی کنید زیرا در  دو راهی شک گیر افتاده اید. مشکل اینجاست که عقل تان یک چیز می گوید و احساس تان چیزی دیگر. بهتر است اکنون هیچ اقدامی نکنید تا همه چیز برایتان مشخص و روشن شود. تا آن زمان به کارهای عقب مانده خود رسیدگی کنید و به هدف هایتان نظم و ترتیب دهید. امروز هوا برای عشق و عاشقی بسیار مناسب است، پس اگر دلتان برای دوستی تنگ شده است، تلفن را بردارید و با او قرار ملاقاتی بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

هرچه می توانستی در راه رسیدن به نیت خود کوشش کرده ای. غم و اندوه بسیاری را تحمل کرده ای و به قول معروف بسیار به این در و آن در زده ای، ولی اکنون از کرده خود پشیمانی چون فکر می کنی تمام تلاشت بیهوده بوده، اما حقیقت چیز دیگری است. رسیدن به مقصود شاید کمی دیر برای تو امکان پذیر شده است ولی حتما میسر می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

به روابط عاطفی خود نگاهی بیاندازید. فکر نمی کنید که باید سیاست بیشتری در آنها به خرج دهید. منظور ما کلام تندتر یا رفتاری خیر اخلاقی نیست. با لحنی مناسب می توانید به هر آنچه می خواهید برسید. این گونه دیگران هم اگر به شما احترام بیشتری خواهند گذاشت. بد نیست کمی وقت تان را برای خودتان خالی کنید و زمان بیشتری را در تنهایی بگذرانید. ذهن تان درگیر است و با این کار می توانید به آن نظم و آرامش دهید. دوستی از راه دور به دیدن شما می آید که خبرهای خوبی هم برایتان دارد. این خبر با روابط عاطفی شما در ارتباط است. اگر مجبور به جواب دادن هستید، قبل از هر قول و قراری خوب در مورد آن تعمل کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

از جان و دل مایه گذاشتی و سعی بسیار کردی که به آرزوی خود برسی ولی بی فایده بود و از تلاشت نتیجه ای نگرفتی. بیش از این پافشاری در این راه به صلاح تو نمی باشد. بهتر آن است که در دیگری را بزنی و فرصتها را از دست ندهی که پشیمانی به بار خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

روز فوق العاده ای در پیش دارید. همه چیز به نفع شما در حرکت است. اما حواستان باشد که دیگران با سوال و جواب هایشان شما را از این احساس آرامش دور نکنند. ممکن است دوستی نزد شما بیاید و در مورد موضوعی که اهمیت چندانی برایتان ندارد، شما را باز خواست کند. با جوابی کوتاه اما محترمانه به او بفهمانید که زمان مناسبی برای این کار نیست. اگر به فکر شروع کاری هستید، اما در انجام آن تردید دارید، به ندای قلب تان گوش دهید. او می تواند شما را به سمت خوشبختی راهنمایی کند.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در جستجوی کیمیای سعادت نهایت تلاش خود را می کنی اما بدان که راه را اشتباه انتخاب کرده ای. آنچه تو به دنبال آن می گردی همین استعدادهای خدادادی است که در وجود تو نهفته شده است و باید آنها را شکوفا نمایی. چشم دل باز کن و توانایی های خود را بشناس و در راه کاربرد آنها از خدا مدد بجوی که او تو را یاری خواهد کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

احساس می کنید که نسبت به روزهای دیگر تنبل تر شده اید و حوصله هیچ کاری را ندارید. امروز احساسات تان فوران کرده و جایی برای عقل و منطق نگذاشته است به همین دلیل تصمیم گیری هم برایتان کمی سخت تر خواهد بود. اما اگر پای موضوعات عاشقانه در میان باشد، به خوبی می توانید آنها را مدیریت کنید. این فرصت را از دست ندهید و تا جایی که می توانید با دوستان و اطرافیان تان ارتباط برقرار کنید. در حین همین ارتباطات است که معجزه ای در زندگی تان رخ خواهد داد.

فال حافظ امروز متولدین دی :

راز دل خود را چنان با او در میان بگذار که به گوش نامحرمان و بیگانگان نرسد و به خاطر داشته باش ناامیدی جرم بزرگی است. همیشه امیدی برای ادامه دادن هست، از آن غافل مشو و با او همزبان و همدل باش تا به مقصود خود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

زمان خوبی برای خیال بافی است.  اما سعی کنید در این کار افراط نکنید زیرا فکر و خیال بیش از اندازه ممکن است شما را از کاری که می خواهید انجام دهید، نا امید و پشیمان کند. اگر ابزار لازم را جهت شروع پروژه ای ندارید، غم به دل راه ندهید. همین ایده اولیه برای برداشتن اولین قدم ها کافی است. مطمئن باشید که باقی مسیر هم با خلاقیت و کمی پشت کار طی خواهید کرد. سعی کنید بر توانایی های خود تمرکز کنید و نقاط مبثت و نیرومند آنها را بیابید و از آنها برای پیشرفت زندگی تان استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

فرصت جدیدی در اختیار تو قرار گرفته. اکنون وقت آن است که از تجربیاتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را بکنی تا به موفقیتهای بزرگ برسی. به تلاش خود ادامه بده و ناامید مشو و بدان که استقامت و پایداری در انجام کارها عامل اصلی موفقیت و پیروزی است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

در چنین روزی آنقدر هیجان زده هستید که گویی در آسمان ها سیر می کنید اما درست همان زمانی که در احساسات تان غرق هستید، نیرویی سمت تان می آید و شما را به سمت منطقی بودن هدایت می کند. از آنجا که عقل و احساس هر دو مسیر درست را به شما نشان می دهند، سعی کنید به جای حذف یکی از آنها یا برجسته کردن دیگر، تعادل را میان شان رعایت کنید. تولد یکی از دوستان تان نزدیک است، از همین حالا به فکر خرید هدیه ای مناسب برای او باشید. او نیز قدردان مهربانی های شما خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

به زودی به آرزوی دیرینه خود خواهی رسید و شادی به تو روی می آورد و این نتیجه تلاشهای بسیاری است که تو در راه رسیدن به هدف خود انجام داده ای. مشکلات زندگی خللی در کار تو ایجاد نخواهد کرد و تو به موفقیتهای بزرگی خواهی رسید. پس از فرصتهایی که به تو روی می آورد نهایت استفاده را ببر.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A