خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۲۹ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۹ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۲۹ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۹ اذر به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 29 آذر 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۲۹ آذر ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

توضیح دادن برنامه هایتان برای خانواده و دوستانتان هرچند برای پیش بردن کارهایتان ضروری است، امروز وقت زیادی از شما خواهد گرفت، ولی شما مجبور نیستید که تمام جزئیات تک تک کارهایتان را با آنها در میان بگذارید. مطمئن باشید خود آنها هم به اندازه کافی دغدغه فکری دارند و دیگر تمایل چندانی به شنیدن ریز برنامه های شما ندارند. به جای اتلاف انرژیتان برای توضیح و توجیه کارهایتان آن را برای مدیریت زمانتان به صورت کاربردی به کار بگیرید. داشتن یک زندگی آرام نه تنها شما، بلکه اطرافیانتان را نیز تحت تأثیر قرار داده و مایه آرامش بیشتر آنها را نیز فراهم می سازد. در نتیجه رابطه عاطفیتان نیز بهبود خواهد یافت.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

استعدادها و تواناییهای خود را به خوبی شناخته ای ولی امکانات لازم برای استفاده از آنها را نداری. در راه رسیدن به هدف، پایداری به خرج بده که بزودی امکانات لازم مهیا خواهد شد و تو با دست خالی به موفقیتهای بزرگ مالی و اجتماعی دست خواهی یافت و آرزوی دیرینه ات برآورده خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز سرتان حسابی شلوغ است و موعد یکی از کارهایی که باید انجام می داده اید به پایان رسیده است ولی شما هنوز آن را انجام نداده اید و این موضوع شما را خیلی نگران کرده است. نباید شلوغی برنامه تان را بهانه کنید، بهتر است برای انجام دادن کارهایتان منتظر آخرین فرصت نمانید و هر کاری را به موقع انجام دهید. شاید احساس کنید که از بقیه دور و جدا افتاده اید و افکار و عقایدتان با آنها فرق می کند. شما مجبور نیستید خودتان را به دیگران شبیه کنید، از این تنهایی برای پرورش افکارتان استفاده کنید. این وضعیت موقتی است و خواهید توانست تا فردا افکارتان را سر و سامان بدهید و با خیال راحت با دوستان و خانواده تان وقت بگذرانید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

فرصتهای بسیاری را در زندگی از دست داده ای. به امید رسیدن به کمال مطلق، اهداف کوچکتر را از دست داده ای ولی تو باید از کوچکترین فرصت زندگی برای لذت بردن از عمر خود استفاده کنی. در مورد هرکس هم محاسن او را ببین و هم معایبش را و به جز خدا به کس دیگری چشم امید نداشته باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

زندگی اجتماعیتان امروز ممکن است باعث نگرانی و عصبانیت شما بشود، زیرا همه چیز خیلی پیچیده تر از آنچه انتظارش را داشتید به نظر می رسد. درست است که اوضاع زندگیتان کمی بهم ریخته است، ولی در واقع خودتان دارید همه چیز را برای خودتان از چیزی که هست بزرگتر می کنید. شما از رفتار تند و خصمانه بیزار هستید، شاید گاهی خودتان نیز این رفتار را از خود بروز بدهید ولی وقتی آن را در دیگران می بینید به نظرتان غیرقابل تحمل تر می رسد. به جای قضاوت کردن در مورد دیگران بد نیست خودتان را نیز مورد بررسی قرار دهید. درست است که زمانی می توانید بگویید کسی را دوست دارید که عشقتان بدون قید و شرط باشد، ولی در این راه از خودتان یک قربانی نسازید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در زندگی خود هرگز حسرت گذشته ها را مخور، چرا که تنها فایده آن تلخ کردن زندگی به کام تو و دیگران است. همیشه سعی کن برای مردم سودمند باشی و در هر عملی که انجام می دهی، در کنار نفع خود به سود دیگران نیز بیاندیش تا دعای خیر آنها همیشه و در همه حال تو را در کارهایت یاری دهد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز می خواهید افکار و نظراتتان را از دیگران مخفی کنید، ولی حرف هایی که همیشه از دیگران مخفی می کرده اید امروز ممکن است ناخواسته از دهانتان در بروند. شاید این حرف ها امروز یکی از نزدیکانتان را از شما ناراحت کنند، ولی بیان احساسات سرکوب شده در دراز مدت تاثیرات خوبی روی رابطه تان خواهند داشت. شما مسئول خوشبختی دیگران نیستید، شما تنها موظف هستید برنامه سازنده ای برای زندگی خودتان داشته باشید. این که انرژی خود را برای مدتی کوتاه روی یک کار متمرکز کنید خیلی موثرتر از این خواهد بود که بخواهید همزمان چند کار مختلف را انجام دهید و زمان بسیاری را صرف این کارها کنید و در نهایت هم به نتیجه نرسید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

اگر همه جهان با تو دشمن باشند، وقتی خدا پشتیبان توست جای هیچ بیم و هراسی نیست. داشتن آرزوها و اهداف منطقی امیدی است برای زندگی و در انسان اشتیاق زنده بودن را تحریک می کند. نیتی نیز که تو در سر داری عاملی است محرک برای پیشرفت روزافزون تو. پس راه رسیدن به این نیت را با کمال اشتیاق طی کن که سعادت از آن توست.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز شما نظراتی مشخص در مورد مسائل مختلف دارید که هیچ کس نمی تواند آنها را تغییر دهد و اگر کسی بخواهد در مقابلتان بایستد به او خواهید گفت که خودش را کنار بکشد و دست از سرتان بردارد. این بدان معنا نیست که می خواهید خودتان را از آنهایی که دوست دارید دور کنید، فقط دلتان می خواهد خودتان رئیس خودتان باشید. این که به اعتقادات خود پایبند باشید خیلی خوب است، ولی نباید بیش از اندازه از خودتان سرسختی نشان بدهید. سرسختی بیش از حد مانع خوشحالی شما خواهد شد. اگر کمی عصبی هستید این حالت را به عشقتان انتقال ندهید و خودتان را کنترل کنید. سری به اصول فنگ شویی بزنید و خانه تان را تبدیل به آشیانه عشق و سرشار از انرژی مثبت کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

تو انسانی ساده دل و پاک هستی اما به دام مکر و حیله بداندیشان گرفتار آمده ای. به امید خدا آنکه تو را در این دام انداخت به زودی رسوا خواهد شد و حاصلی جز شرمندگی نخواهد برد. گرچه دست تو از گرفتن انتقام کوتاه است ولی بدان که خدا بهترین انتقام گیرنده است و هیچ جرمی در نزد او بی کیفر و مجازات نمی ماند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز هر لحظه به سویی کشیده می شوید و پیدا کردن حد وسط برایتان بسیار دشوار است. از طرفی ذهنتان پر از ایده های خوب است و از طرفی دیگر نیز نمی توانید روی هیچ چیزی تمرکز کنید و فکرتان هر لحظه به سویی می رود. مهار کردن این افکار فعلا تقریبا غیر ممکن است، پس سعی نکنید خودتان را محدود کنید و ذهنتان را آزاد بگذارید. شما عادت به بلند پریدن دارید، ولی امروز حتی اگر به قیمت دیرتر رسیدن به قله هم که شده باید یاد بگیرید در زندگیتان اعتدال را رعایت کنید. اگر متاهل و در یک رابطه عاطفی هستید دست از خود خواهی برداشته و کمی از زاویه دید عشقتان به قضایا بنگرید و به او هم حق بدهید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

انسانی قدرشناس هستی و اگر از کسی محبت ببینی تا پایان عمر فراموش نخواهی کرد. در کار خود پابرجا و مصمم هستی و همین صفت نیکو تو را در کارهایت یاری نموده است. اگر از سوی او بی میلی و بی اعتنایی می بینی واقعی نیست بلکه شیوه دلبری و دلداری است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز باید با تمام وجود روی موضوع مهمی تمرکز کنید و تمام جوانب مختلف آن را مورد بررسی قرار دهید. امروز خیلی زود نظرتان در مورد چیزهای مختلف عوض می شود، پس بهتر است قبل از این که چیزی را به زبان بیاورید خوب به آن فکر کنید و حرفی را به زبان نیاورید که بعدا از گفتن آن پشیمان شوید. شاید خودتان فکر کنید برنامه ای چیده اید که مو لای درز آن نمی رود، ولی در واقع امروز اتفاقات غیرمترقبه ممکن است تمام برنامه های قبلیتان را بهم بریزند. پس لجبازی را کنار بگذارید و تا جایی که می توانید انعطاف پذیر باشید تا بتوانید راه خود را در میان بی نظمی های امروز باز کنید.  به هیچ کس و هیچ چیزی اجازه ندهید که ناراحتتان کند.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

انسانی متواضع و افتاده حال هستی و نیتی پاک داری، از این رو مورد توجه همگان قرار می گیری. قصد سفری داری که خیر تو در آن است، پس تردید نکن. موقعیتی خوب خواهی یافت و شهرتی که تو را نزد همگان عزیز خواهد کرد. اما شرط رسیدن به آن تلاش و کوشش است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز برای شما اشتباه گرفتن افکار سطحی و بی اهمیت به جای افکار عمیق و تاثیرگذار خیلی ساده است. شاید فکر کنید این ایده شما می تواند زندگیتان را تغییر دهد، ولی خیلی زود مشخص می شود که ایده های خلاقانه ای که امروز در ابتدا فوق العاده به نظر می رسند به آن خوبی که فکر می کرده اید نبوده اند. شاید از این که دیگران بخواهند با ایده هایتان مخالفت کنند چندان خوشتان نیاید، ولی این مخالفت ها نقش بازدارنده ای ندارند، بلکه اگر به آنها دقت کنید خواهید دید که به بهبود نگرش شما و بهتر شدن نقشه هایتان برای رسیدن به اهدافتان کمک خواهند کرد. با حرف های نسنجیده عشقتان را از خود دلخور نکنید، این شما هستید که در نهایت پشیمان خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

خیر رساندن به دیگران، کمک کردن به محتاجان و حکم کردن به عدل و عدالت و نیز شاد کردن دلهای شکسته در پیشگاه حضرت حق بسیار با ارزش تر از سالها زهد و طاعت محض پروردگار است. پس از هر آنچه که از دستت می آید دریغ مکن. نیت سفری در سر داری ولی در آن تردید داری. تردیدت بی مورد است و انجام این سفر به خیر و صلاح توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز ممکن است این که همه با سرعتی فوق العاده دارند از این سو به آن سو می دوند و شما نمی توانید خودتان را با سرعت آنها هماهنگ کنید، ناراحت باشید. تلاش های شما برای هماهنگ شدن با آنها تنها باعث آشفتگی و سردرگمی شما خواهد شد. خودتان را اذیت نکنید، شما مجبور نیستید سرعت خودتان را با آنها تنظیم کنید، پس با آرامش با جریان زندگی پیش بروید. قبل از اینکه بخاطر مسئله ای پیش پا افتاده و بی اهمیت از عصبانیت به سقف بچسبید از یک تا ده بشمارید و ببینید آیا این موضوع واقعا همانقدر که الان فکر می کنید مهم است؟! کلمه ها قدرت بسیار زیادی دارند، از آنها آگاهانه استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

سختی کار و زندگی شما را بر آن داشته است که تغییری در وضعیت شغل و زندگی خود بدهی. نیتتان خیر است و به خوشی و راحتی ختم خواهد شد. تنها به خاطر داشته باش که نذرهای خود را ادا کنی و در انجام کار جدید با کسانی که آگاهیهای لازم را دارند مشورت نمایی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

مشخصا شما دوست ندارید که فرصت های مهمی که برایتان به وجود می آیند را از دست بدهید، ولی نیازی نیست که فعلا خودتان را خیلی نگران این موضوع کنید، زیرا در حال حاضر فرصت های موجود به آن سرعتی که فکر می کنید از بین نخواهند رفت. پس سرفرصت و با حوصله برای استفاده مناسب از آنها برنامه ریزی کنید. خوشبختانه شما آدم صبوری هستید و در مورد مسائل مهم با حوصله رفتار می کنید. سعی کنید امشب را همراه با عشقتان در کنار آنهایی که حالتان را خوب می کنند و برایتان اهمیت دارند بیرون بروید. تا آخر شب خواهید دید که این دیدار چه تاثیر مثبتی روی رابطه شما و عشقتان نیز خواهد داشت.

فال حافظ امروز متولدین دی :

اتفاقی در زندگیت روی داده که تو را به شدت غمگین و ناراحت ساخته. از بخت و طالع خود گله مندی. اتفاقی است که افتاده و حسرت آن را خوردن بی فایده است. اما بدان که هیچ کس به فردای خود واقف نیست و هر آنچه خدا بخواهد اتفاق خواهد افتاد. پس به او توکل کن. با تواناییهایی که خودت هم از آن باخبری و در وجودت نهفته است زندگیت را دوباره بساز که فردایت روشن است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز سعی نکنید خوشحالیتان را به دیگران وابسته کنید، به جای این که رضایت و شادی خود را به عکس العمل های دیگران وابسته کنید، انتظارات خود را از دیگران کم کنید. روی پای خودتان بایستید و خودتان مایه شادی خود را فراهم کنید. شاید نتایج زیادی نگیرید ولی هر قطره از این موفقیت برایتان بسیار ارزشمند خواهد بود. سعی نکنید یک شبه راه صد ساله را بروید و به تمام خواسته هایتان برسید. به جای دویدن حساب نشده به دنبال افکارتان برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید و تاریخ مشخص کنید. امشب را در خانه نمانید و همراه با عشقتان خیابان های شهر را زیر و رو کنید. سعی کنید در زمان مناسب در جای مناسب باشید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

ناامیدی از درگاه خداوند جز خجلت و شرمندگی حاصلی نخواهد داشت. کارها زمانی سامان می گیرد که خواست خدا بر آن باشد. از باقی مانده عمر خود بهترین استفاده را کن و اجازه نده عمرت به بطالت بگذرد. از جهل و نادانی دوری کن و به دنبال علم و حکمت باش تا با نور هدایت به مقصود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز از این که به زبان آوردن افکارتان کار خوبی باشد چندان مطمئن نیستید، مخصوصا اگر نگران این باشید که افکار و رویاهایتان با بقیه فرق داشته باشند. شما در شرایط عادی وقتی در چنین موقعیتی قرار بگیرید به عالم درونی خودتان پناه می برید، ولی امروز دوست دارید در کنار دوستان و خانواده تان بمانید. اگر دلتان می خواهد حرف دلتان را به زبان بیاورید تردیدی درباره این موضوع به دل راه ندهید. خوشبختی گاهی بی هیچ اطلاع قبلی به سراغتان می آید، حواستان باشد که آن را پشت در نگذارید و در را به رویش باز کنید. اجازه ندهید افکار منفی که در سرتان هستند به رابطه عاطفیتان لطمه وارد کنند. اگر چیزی ذهنتان را مشغول کرده است آن را به زبان بیاورید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

همیشه بدست آوردن چیزهای گرانبها و پر ارزش با سعی و تلاش بسیار و رنج فراوان میسر می شود. برای آنچه گرانبهاست باید بهای گزاف پرداخت، پس تو نیز اگر می خواهی به آن گوهر گرانبها دست یابی باید بهای سنگینی پرداخت کنی و هرگز ناامید نشوی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A