خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۲۹ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۹ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۹ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز پنجشنبه 29 بهمن 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۲۹ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

مثبت نگری همراه با احتیاط عبارت کلیدی امروز شماست. شاید در بالاترین وضعیت ممکن قرار نداشته باشید، ولی دارید در مسیر خود به سوی پیشرفت صعود می کنید و به زودی به موقعیت های بهتری دست پیدا خواهید کرد. ولی اگر بخواهید زیادتر از حد توانتان مسئولیت قبول کنید نقشه های خودتان را بهم خواهید ریخت. و وقتی به کسانی که منتظر نتیجه کارتان هستند بگویید که نرسیده اید آن را انجام دهید، آنها را حسابی دلخور خواهید کرد. به جای این که با بلندپروازی بخواهید دنیا را در دست بگیرید سعی کنید از توانایی هایتان در حدی که ممکن است نهایت بهره را ببرید. ازکسانی که شما را در این مسیر مورد تشویق و حمایت قرار می دهند قدردانی کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

ای قبای پادشاهی راست بر بالای تو***زینت تاج و نگین از گوهر والای تو

آفتاب فتح را هر دم طلوعی می دهد***از کلاه خسروی رخسار مه سیمای تو

تعبیر: شما لایق هر آنچه که دارید و در آینده به دست می آورید هستید. آفتاب برای شما هیچ وقت غروب نمی کند. همیشه جوان می مانید و فاتح اید. همای سعادت بالای سرتان در حال پرواز است. بسیار دانا و زیرکید. زبانتان جذاب است. چشم چراغ همه اید فقط کافی است حاجتی طلب کنید آنی مورد قبول واقع می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

در حال حاضر اختلاف بین دنیای درونتان و شرایط موجود به طور قابل ملاحظه ای زیاد شده است. اگر دنیای واقعیتان خیلی از رویاهایتان فاصله گرفته است وقتی برای دلسوزی برای خودتان ندارید. بجای این که با حسرت به فاصله بین خودتان و هدف هایتان نگاه کنید، اولویت را به انجام وظایف و تعهداتی بدهید که نیاز به رسیدگی فوری شما دارند. به نظر می رسد که کیهان دارد شما را مورد آزمایش قرار می دهد. شما باید این امتحان را به بهترین نحو ممکن پشت سر بگذارید تا بتوانید از فرصت های فوق العاده ای که در هفته های آینده در انتظارتان هستند بهره ببرید. وقت آن رسیده است که برای بهبود روابط عاطفیتان دست به کار شوید؛ کمی فکر کنید، چه باید کرد؟

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

دارم امید عاطفتی از جانب دوست***کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست

دانم که بگذرد ز سر جرم من که او***گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست

تعبیر: دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز کسی که دوست دارید و یا یکی از دوستان نزدیکتان به شما کمک زیادی خواهد کرد، ولی اگر می خواهید از کمک آنها استفاده کنید باید با روی باز پذیرای آنها باشید. متاسفانه شما در حال حاضر در مورد چیزهایی که برایتان اهمیت دارند دچار تردید و سردرگمی شده اید و به همین دلیل ممکن است این کمک آنها که از روی مهربانی است را نپذیرفته و به سراغ گزینه های اشتباهی بروید. به جای این که خودتان را در دردسری بیندازید که تا چند روز گریبانگیرتان باشد، ارتباط خود را با کسانی که به شما نزدیک هستند و در دنبال کردن جاه طلبی هایتان شما را تشویق می کنند حفظ کنید و از آنها برای حمایتشان سپاسگزار باشید. اولویت هایتان را از صبح زود مشخص کنید تا به همه کارهایتان برسید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

مسلمانان مرا وقتی دلی بود***که با وی گفتمی گر مشکلی بود

به گردابی چو می افتادم از غم***به تدبیرش امید ساحلی بود

تعبیر: فکر می کنی کسی حرفت را نمی شنود و از مشکلت خبر ندارد. کسی تو را از گرداب غم رهایی نمی دهد. اما همه ی این ها مصلحت الهی است و تو مورد امتحان قرار گرفته ای باز هم رحمت خدا شامل حالت می شود و کاردانی تو را نجات می دهد بدان همه ی این مصائب به خاطر جهالت خودت بوده است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

مواظب کسانی که می خواهند قورباغه را رنگ کرده و جای گنجشک به شما بفروشند باشید. اگر کسی می خواهد شما را قانع به پذیرفتن چیزی بکند که در آینده برایتان فوق العاده خواهد بود به حرف هایش منطقی فکر کرده و تا می توانید او را در این رابطه سوال پیچ کنید. شاید طرف مقابلتان حتی خودش هم نداند که چقدر دارد در این مورد بزرگنمایی می کند، ولی این دلیل نمی شود که شما قربانی بعدی او باشید. فاصله گرفتن از دیگران برای مدت زمانی اندک، به شما کمک خواهد کرد تا سر فرصت نتیجه گیری های لازم را انجام دهید و دست به کارهایی بزنید که برایتان مفید خواهند بود. پیش رفتن در مسیر درست خیلی ساده است، کافیست حقیقت را دنبال کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست***که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق***چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست

تعبیر:  صلاح در این است که فعلا” به عهدی که بسته ای عمل کنی. درست است که پشیمان شده ای اما خود را به دست سرنوشت سپرده ای. رحمت خداوند شامل حالت می شود و اقبال بلند و ثروت زیادی به تو می بخشد. اما مواظب باش با وزیدن باد غفلت زود همه چیز را از دست ندهی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

این روزها بهترین دارو برای روح و روان شما کمک کردن به کسانی است که به اندازه شما خوش شانس نیستند و از چیزهایی که شما دارید محروم هستند. این محرومیت لزوما مادی نیست و می تواند شامل چیزهای دیگری همچون سلامت، جایگاه اجتماعی و خیلی چیزهای دیگر نیز باشد. حتی می توانید به کودکان بی سرپرست یا حیوان های بی پناه کمک کنید. کافی است کاری که می کنید به روح بزرگ و سخاوتمند شما اجازه بروز بدهد. دلیلی ندارد نگران چیزهایی باشید که درست کردن آنها به دست شما  ممکن نیست، فقط کاری را بکنید که از دستتان بر می آید و یادتان باشد که همه ما محدودیت های خودمان را داریم.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

دیدم به خواب دوش که ماهی برآمدی***کز عکس روی او شب هجران سر آمدی

تعبیر رفت یار سفرکرده می رسد***ای کاج هر چه زودتر از در درآمدی

تعبیر: خوابی را که دیده اید تعبیر بسیار خوبی دارد که رسیدن به مراد است. فالی بس مبارک و فرخنده ای دارید. از راهنمایی اطرافیانتان نهایت استفاده را بکنید. مال .و ثروت هنگفتی نصیبتان می شود اما یادتان باشد که گذشته ی خویش را فراموش نکنید. ظلم نکنید که باز همه چیز را از دست خواهید داد.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

در حال حاضر خانه و خانواده تان برای شما مرکز دنیا هستند. با این حال سرابی در راهتان قرار دارد که آنقدر شما را به سوی خود می کشد که می خواهید همه چیز را رها کرده و به سوی آن بروید. از طرفی دلتان می خواهد ارتباطات اجتماعی خود را گسترش دهید، و از طرف دیگر وابستگی احساسیتان به خانه و خانواده زمان زیادی برای این کار باقی نمی گذارد. قبل از این که به هر پیشنهادی جواب مثبت بدهید حواستان را خوب جمع کنید تا به دردسر نیافتید. هیجانی که به دنبالش هستید از آنچه فکر می کنید خیلی به شما نزدیکتر است. کافیست چشم هایتان را خوب باز کنید تا بتوانید آن را ببینید. بیشتر وقت ها چیزهایی که به ما نزدیکتر هستند سختتر دیده می شوند.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

جان بی جمال جانان میل جهان ندارد***هر کس که این ندارد حقا که آن ندارد

با هیچ کس نشانی زان دلستان ندیدم***یا من خبر ندارم یا او نشان ندارد

تعبیر: نامید نشوید. بیشتر جستجو کنید. هر چند که هر چه در پی اش می گردید کمتر نشانی از او پیدا می کنید. از راهنما کمک بگیرید وگرنه هیچ وقت به مقصود نمی رسید. مالی را از دست داده اید که بدون تدبیر و تفکر به دست نخواهید آورد.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز وقتی به دیگران می گویید که نمی توانید با آنها در کارهایی که می خواهند انجام دهند همراه باشید مواظب باشید که با ملایمت رفتار کنید . شما احساس می کنید که اگر با برنامه های دیگران درگیر شوید به کارهای خودتان نخواهید رسید و اگر دیگران در برابر این مقاومت شما اصرار کنند و بخواهند شما را به زور از ناحیه امنتان خارج کنند، ممکن است زود عصبی شده و نسبت به آنها عکس العملی تند نشان دهید. شما خوب می دانید که الان چه احساسی دارید و هیچ کس هم جز خودتان نمی تواند نظرتان را عوض کند. مجبور نیستید تسلیم دیگران شوید ولی با آنها رفتاری نکنید که بعدا پشیمان شده و روی برگشت به سوی آنها را نداشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز حتی اگر همراه با صبحانه تان قهوه یا نوشابه انرژی زا نخورده باشید هم آدرنالین خونتان حسابی بالا رفته است و سرشار از انرژی هستید. هشیاری سیستم بدنتان در سطح بسیار بالایی قرار دارد و آماده هستید تا دست به کار شوید و حتی کوه ها را هم جابجا کنید ولی خوب جنبه منفی این انفجار انرژی این است که نمی توانید خواب راحتی داشته باشید. حواستان باشد که دویدن به دور خودتان راه مناسبی برای استفاده از این همه انرژی نیست و باید روشی موثر برای بکارگیری آن بیابید که برایتان نتیجه ای در بر داشته باشد. قبل از این که دست به کار شوید و با سرعتی جنون آمیز پیش بروید از این که در مسیر درست قرار دارید اطمینان حاصل کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

زان می عشق کز او پخته شود هر خامی***گر چه ماه رمضان است بیاور جامی

روزها رفت که دست من مسکین نگرفت***زلف شمشادقدی ساعد سیم اندامی

تعبیر: از رسم روزگار بسیار گله مند هستید مدام در پی برآورده شدن حاجتتان می باشید. به زودی خبری به شما می رسانند که باعث حل شدن مشکلاتتان می شود. بسیار سخت و دشوار به مرادتان خواهید رسید طوری که در این راه پخته می شوید و تجربه های فراوان به دست می آورید. ماه رمضان ماه پر برکت و رسیدن به حاجات شما می باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

ایده آل گرایی فعلیتان دارد همچنان شما را از خط مشی عادیتان دور می کند. بهتر است قدم هایتان را با برنامه و حساب شده بردارید تا پس از غلبه به تصورات فعلیتان احساس امنیت خود را از دست ندهید. خوشبختانه رشد شما با کارهای افرادی که شاید حتی آنها را نشناسید مورد حمایت قرار خواهد گرفت و ادامه خواهد یافت. هر اتفاقی هم که بیفتد تا زمانی که از صحت و مورد اطمینان بودن برنامه هایتان اطمینان کامل حاصل نکرده اید با احتیاط گام بردارید. همچنین امروز بیش از هر چیز دیگری به ندای درونتان توجه داشته باشید، زیرا می تواند شما را بهتر از هر چیز دیگری راهنمایی کند. قبل از این که عشقتان را برای انجام ندادن چیزی که از او خواسته اید محاکمه کنید به حرف هایش گوش کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش***می سپارم به تو از چشم حسود چمنش

گر چه از کوی وفا گشت به صد مرحله دور***دور باد آفت دور فلک از جان و تنش

تعبیر: فکر می کنید رسیدن به حاجت محال است ولی به زودی خبری بسیار خوش به شما می دهند. بی قرار و بی تاب شده اید. به هر کس که می رسید می خواهید خبری از او بگیرید اما بدانید انتظار امروز تلخ و وصال فردا بسیار شیرین است. خودتان را به دست سرنوشت سپرده اید و مطمئن هستید هر چه پیش آید رضای حق در اوست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز رسیدگی کردن به تمام مسئولیت هایی که به دوش دارید تقریبا غیر ممکن است، ولی گذراندن وقتتان با نگرانی در مورد آنها نتیجه چندان رضایت بخشی نخواهد داشت. اگر دست از سرزنش کردن خودتان برداشته و با آرامش به کارهایتان برسید همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت. توجه خود را روی وظایفتان متمرکز کنید و مهار ذهن مضطرب خود را در دست بگیرید. اگر مسئولیت هایی که به عهده دارید را با منطق و برنامه ریزی بپذیرید شانس موفقیتتان بیشتر خواهد بود. اگر کارهایتان را درست و با برنامه ریزی انجام دهید بعد از ساعت کاریتان وقت کافی برای گذراندن ساعاتی لذت بخش همراه با نیمه دیگر خود نیز خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین دی :

در ازل پرتو حسنت ز تجلی دم زد***عشق پیدا شد و آتش به همه عالم زد

جلوه ای کرد رخت دید ملک عشق نداشت***عین آتش شد از این غیرت و بر آدم زد

تعبیر: تو بسیار یکرنگ و صادق هستی. عشقی واقعی داری اما دیگران به تو دروغ گفته اند و خود را با فریب دیگران سرگرم می کنند وای تو صبور و عاشق بودی و به حاجات قلبی خودت می رسی و خیلی زود غصه را فراموش می کنی و روی خوشی و خوشبختی را می بینی

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

با مواجه شدن با مانعی که در سر راهتان قرار گرفته است موجی از افکار منفی گرایانه شما را در بر خواهد گرفت. شما می خواهید که تمام کارهایی که در لیست روزانه تان قرار دارد را انجام دهید با این حال در پیدا کردن روش صحیح بکارگیری انرژیتان مشکل دارید. به جای این افکار منفی و بازدارنده و تلف کردن وقت با ارزشتان همین حالا دست به کار شوید و مسیر درست را در پیش بگیرید تا بتوانید ساعاتی را نیز در پایان روز به خودتان و کسانی که دوست دارید اختصاص دهید. شما استعدادهایی در درون خود دارید که تا بحال برای شما ناشناخته باقی مانده اند و امروز به وجود آنها پی خواهید برد. سعی کنید از آنها برای کسب درآمد استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

خوش آمد گل وز آن خوشتر نباشد***که در دستت بجز ساغر نباشد

زمان خوشدلی دریاب و در یاب***که دایم در صدف گوهر نباشد

تعبیر: قدر جوانیت را بدان و به خاطر مسائل کوچک غمگین نباش. وجودت مثل گلستانی است که چند روزی سبز و با طراوت است و بعد خزان زندگی آن را از بین می برد. اگر می خواهی عمری دراز داشته باشی به مستمندان کمک کن. ناجی تو کسی غیر از خدا نیست و اوست که زینت دهنده ی دلهاست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز افکاری وسوسه آمیز در سرتان هستند که باعث می شوند دلتان بخواهد مسئولیت های کاریتان را نادیده گرفته و به دنبال خوشگذرانی و تفریح بروید. با این حال وقتی دیگران روی شما برای انجام کارها حساب باز کرده اند و برنامه های آنها به کارهایی که شما باید انجام دهد بستگی دارد نمی توانید چنین حقی به خودتان بدهید. امروز نیت خیر خودتان را نشان داده و کارهایی که از شما خواسته می شود را انجام دهید. شاید این کار در ابتدا به نظرتان سخت بیاید ولی با انجام آن خواهید دید که می تواند خیلی هم لذت بخش باشد. همه چیز به نگرش شما بستگی دارد. امروز یک پیشنهاد کاری و یا پیوستن به گروهی تازه می تواند آغازگر تغییراتی اساسی در زندگیتان باشد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

رو بر رهش نهادم و بر من گذر نکرد***صد لطف چشم داشتم و یک نظر نکرد

سیل سرشک ما ز دلش کین به درنبرد***در سنگ خاره قطره باران اثر نکرد

تعبیر: امیدوار باش. ناامیدی علامت نرسیدن است. بالاخره یکی از نیات تو مورد قبول خداوند واقع می شود. با این غصه ا که می خوری خود را بیمار کرده ای اطرافیان تو هم از غصه ی تو غصه می خورند خوددار باش و امیدوار.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A