خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز چهارشنبه 29 اردیبهشت 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز هیچ لزومی ندارد که برای وظایفی که دارید بیش از حد نیاز انرژی صرف کنید در غیر این صورت در میانه راه خسته و درمانده خواهید شد. در واقع در حال حاضر این کار سخت نیست که شما را به نتیجه خواهد رساند، بلکه باید با ذکاوت و ظرافت عمل کنید، امروز خلاقیت شما بیش از سخت کوشیتان اهمیت دارد. برای مدتی جاه طلبی ها و زیاده خواهی هایتان را کنار بگذارید و اجازه دهید احساستان شما را هدایت کند و به جای این که در مقابل احساسات خود مقاومت کنید همراه با جریان آنها پیش بروید. امروز روز خوبی برای نوشتن نامه ها و پیام های عاشقانه است، زیرا خلاقیت شما در اوج قرار دارد و با جمله های زیبایتان دل طرف مقابل را به راحتی به دست خواهید آورد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

دو یار زیرک و از باده کهن دومنی***فراغتی و کتابی و گوشه چمنی

من این مقام به دنیا و آخرت ندهم***اگر چه در پی ام افتند هر دم انجمنی

تعبیر: مقام و منزلتی در درگاه خداوند دارید که حاضر نیستید آن را هیج وجه به مقام دنیوی بفروشید. در مسائل دنیوی هم موفقید و رمز موفقیت تان قناعت است و شکرگزاری خدا. دست فلک و تندباد حوادث شما را بسیار امتحان نموده اما در همه حال صابر بوده و حق را رها نکرده اید. بسیار مواظب باشید تا به دام شیطان نیافتید. فکر حکیمانه ی شما روزگار را سخت شکست داده است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز هر اتفاقی که می افتد انگار می خواهد این نکته را به شما یادآوری کند که چه مسیر طولانی و پر فراز و نشیبی را باید طی کنید تا به اهداف و خواسته هایتان برسید و این موضوع باعث ناراحتی و بهم ریختن اعصاب شما شده است. در این میان بی مسئولیتی و بی تفاوتی همکارانتان نیز اوضاع را برای شما بدتر کرده است. شما خیلی راحت می توانید خودتان را از آنها دور نگه داشته و بی آن که درگیر مسائل آنها شوید سرتان به کار خودتان باشد. به آینده خوش بین باشید و یادتان باشد که برای رسیدن به یک هدف هزاران راه وجود دارد و شما مجبور نیستید سخت ترین راه را در پیش بگیرید، نگاهی دوباره به نقشه تان انداخته و در صورت لزوم تغییر مسیر بدهید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

دوش سودای رخش گفتم ز سر بیرون کنم***گفت کو زنجیر تا تدبیر این مجنون کنم

قامتش را سرو گفتم سر کشید از من به خشم***دوستان از راست می رنجد نگارم چون کنم

تعبیر: مدام در حال فکر کردن هستید و می خواهید راهی پیدا کنید تا کسی را به فراموشی بسپارید. دیگر خسته و رنجور شده اید. اما باز هم نمی توانید از او دست بکشید. پس دست به دعا بردارید و از خدا بخواهید صبر و مقاومت شما را بیشتر کند تا بتوانید به منظور و نظر خودتان برسید. انشالله

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز خواسته های ضد و نقیضی دارید و نمی توانید آنها را به طور مناسبی بیان کنید و درک کردن این حالتان شاید برای دیگران دشوار باشد. شما معمولا خیلی راحت می توانید احساسات ناسازگار خود را مدیریت کنید، ولی اگر تلاش کنید احساسات خود را از دیگران مخفی کنید ارتباط برقرار کردن با آنها برایتان سخت و گیج کننده خواهد شد. لزومی ندارد پنهان کاری کنید و با صداقت و بیان احساس واقعیتان این کشمکش درونیتان حیلی زود برطرف خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

شاهدان گر دلبری زین سان کنند***زاهدان را رخنه در ایمان کنند

هر کجا آن شاخ نرگس بشکفد***گلرخانش دیده نرگسدان کنند

تعبیر: غافل از حال خویش شده ای. تو جوانی پرشور هستی که از تو برای رسیدن به موفقیت استفاده می کنند و خودت از قافله عقب مانده ای. آنها خیلی از تو پایین تر هستند. سعی کن تو هم عقب نمانی. ظلمی به تو شده که به خاطرش غصه می خوری، ولی خداوند جواب ظالمان را می دهد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز و در شرایط کیهانی موجود در خانه ماندن ایده ای فوق العاده به نظر می رسد ولی هنوز آخر هفته فرا نرسیده است. اگر نمی توانید امروز را مرخصی بگیرید سعی کنید محل کارتان را برای خود تبدیل به جای راحت تری کنید. مثلا می توانید لباس های راحت تری بپوشید، یا ناهارتان را از خانه با خودتان ببرید یا وسایلی را در اطرافتان قرار دهید که به شما حس آرامش و در خانه بود می دهند. این کار حتی اگر به خوبی در خانه ماندن نباشد هم به شما احساس امنیت عاطفی و اعتماد به نفس کافی برای ریسک کردن در راه رسیدن به اهدافتان را خواهد بخشید. پس از پایان ساعت کارتان خیلی زود به خانه و کنار عشقتان بروید و شب خوبی را با هم در منزل بگذرانید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

سحر ز هاتف غیبم رسید مژده به گوش***که دور شاه شجاع است می دلیر بنوش

شد آن که اهل نظر بر کناره می رفتند***هزار گونه سخن در دهان و لب خاموش

تعبیر:  رازها و درد دلهایت را حفظ کن و سرپوشی روی آن بگذار. خداوند تو را از بندی که در آن گرفتار هستی نجات می دهد، به شرط آنکه برای رسیدن به ایمان و صفای دلت تلاش کنی. خودت صلاح کار را بهتر می دانی اگر از نتیجه اش باخبری پس یاعلی بگو که عده ای نیز به تو کمک می کنند.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز یک عالمه داستان برای تعریف کردن دارید و برای گوش کردن به قصه هایی که دیگران می خواهند بگویند هم مشتاق هستید. در واقع شرایط کیهانی موجود چانه تان را حسابی گرم کرده و دلتان می خواهد با یکی از دوستان پرحرف خودتان یک گوشه دنج نشسته و هرچقدر دوست دارید با هم صحبت کنید. حتی اگر در طول روز این فرصت برایتان فراهم نشد می توانید دوستتان را به خانه تان دعوت کرده و یا به دیدن او بروید و تا دیروقت با هم حرف بزنید. در حال حاضر برای رسیدن به موفقیت باید به صورت گروهی فعالیت کنید و تنهایی پیش رفتن به نفع خودتان و اطرافیانتان نخواهد بود. اگر ببرید همه با هم برنده شده اید و اگر ببازید هم در باختتان با هم شریک هستید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

ای دل گر از آن چاه زنخدان به درآیی***هر جا که روی زود پشیمان به درآیی

هش دار که گر وسوسه عقل کنی گوش***آدم صفت از روضه رضوان به درآیی

تعبیر: دچار وسوسه شده ای بر سر دو راهی مانده ای کاری کن که سر از بهشت در بیاوری نه جهنم. درست است که تشنه هستی ولی نداری و تشنگی بهتر از گناه کردن است. خدا پاداش صبر واجر ثواب تو را می دهد و سربلند از راهی که انتخاب کرده ای در می آیی زیرا فکر درست و راه راست را طی کردی تا خانه ی محزون تو شاد شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

کمی برای خودتان پول خرج کرده و به ظاهرتان رسیدگی کنید، زیرا نشان دادن بهترین حالت ظاهریتان شما را قادر خواهد کرد پیشرفت های بزرگی در زندگیتان کنید. خریدن چیزی که باعث می شود شما جذاب به نظر برسید شاید به نظرتان کاری سطحی و پرداختن به مادیات بی ارزش دنیوی بیاید، ولی در واقع این کار گذشته از این که روی نظری که دیگران نسبت به شما دارند تأثیر می گذارد باعث می شود اعتماد به نفستان بالا برود و بتوانید عملکردی بسیار بهتر از خودتان نشان دهید. البته که توانایی ها و استعدادهایتان از ظاهر شما اهمیت بیشتری دارند، ولی اهمیت ظاهرتان را نیز به هیچ عنوان نادیده نگیرید. این کار حتی رابطه عاطفی شما را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

گر من از سرزنش مدعیان اندیشم***شیوه مستی و رندی نرود از پیشم

زهد رندان نوآموخته راهی بدهیست***من که بدنام جهانم چه صلاح اندیشم

تعبیر: از راهی که می روی می خواهند منصرفت کنند. سرزنشت می کنند و می گویند آخر کار جز بدنامی چیز دیگری نیست. خدت هم بر سر دو راهی مانده ای و بی سر و سامان هستی. فکرت کار نمی کند. همه چیز را به خدا بسپار. او همه چیز را درست می کند و بر همه چیز واقف است و التیام دهنده ی دل پر خون توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

توانایی ذاتی شما در آرام کردن دیگران وقتی برای گوش کردن به حرف ها و درک نگرانی هایشان وقت بگذارید به حداکثر میزان ممکن خواهد رسید و بهترین نتیجه ها را خواهید گرفت. خوشبختانه امروز روزی خیلی خوب برای روابط عاشقانه شما خواهد بود و حساسیت شما نسبت به کسانی که دوست دارید را بیشتر کرده و اهمیت زیادی برای آنها قائل خواهید شد. البته باید مواظب باشید که در این زمینه زیاده روی نکنید و آنقدر در طرف مقابلتان غرق نشوید که خودتان و نیازهایتان را به طور کامل فراموش کنید. احساسی که به او دارید را با احترامی که برای خودتان قائل هستید به تعادل برسانید تا بعدا به مرحله ای نرسید که کارهای از روی عشق شما در نظر طرف مقابلتان تبدیل به وظیفه تان شود.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

روز هجران و شب فرقت یار آخر شد***زدم این فال و گذشت اختر و کار آخر شد

آن همه ناز و تنعم که خزان می فرمود***عاقبت در قدم باد بهار آخر شد

تعبیر: ستاره ی بخت و اقبال شما می درخشد و فالتان بسیار فرخنده است. نعمت و مال به سویتان می آید. به ذکر و ثنای خداوند بپردازید. اتفاقات عجیبی رخ می دهند که همگی بسیار خوب هستند و دولت به همراه می آورند و این به خاطر تدبیر و عقل خودت می باشد. در همه حال با خدا باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز اگر احساس کنید کسی دارد اطلاعاتی را از شما مخفی نگه می دارد نسبت به او حساسیتی غیر ضروری پیدا خواهید کرد و اعتمادتان از او سلب خواهد شد. بعضی ها نسبت به شما اطمینان و ایمان کامل داشته و حاضرند بزرگ ترین رازهایشان را هم با شما در میان بگذارند، ولی بعضی ها هم ممکن است دوست نداشته باشد همه چیز را به شما بگویند و کاری هم در این مورد از دستتان بر نمی آید و دلیلی هم ندارد که بخاطر این مسئله بخواهید نسبت به آنها بی اعتماد شوید. شما یک گزینه دیگر هم دارید، آن هم این است که تنها به کسانی وفادار باشید که هر چیزی که ارتباطی به شما پیدا می کند را با شما در میان می گذارند و برای شما و احساستان ارزش قائلند.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

از سر کوی تو هر کو به ملالت برود***نرود کارش و آخر به خجالت برود

کاروانی که بود بدرقه اش حفظ خدا***به تجمل بنشیند به جلالت برود

تعبیر: از نادانی و جهالت خلاص می شوی. راهت را پیدا می کنی اما کمی سختی و ملامت می کشی. هر کسی تا سختی نکشد به راحتی نخواهند رسید. فردی کاردان کمکت می کند تا تو به کمال و جمال برسی. هیچ کس از آینده ی خود خبر ندارد ولی تو آینده ای روشن داری که به تمام نیات دل خود می رسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

شما معمولا از این که با دوستانتان وقت گذرانده و به درد دل آنها گوش کنید و رویاهایشان را شنیده و مورد تشویق قرار دهید خیلی هم راضی و خوشحال هستید، ولی امروز تعداد کسانی که به توجه شما نیاز دارند آنقدر زیاد شده است که نمی گذارند به کارها و وظایف اصلی خودتان برسید. شاید خیلی از این حرف هایی که می شنوید پایه و اساسی نداشته باشند، ولی این وظیفه شما نیست که رویاهای دیگران را در هم بشکنید. اگر برای آنها وقتی ندارید خیلی صادقانه ولی مودبانه این موضوع را به آنها بگویید، اگر هم به حرفشان گوش می کنید سعی کنید با ملایمت توجه آنها را به واقعیت هایی جلب کنید که به نفعشان هستند.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در ازل هر کو به فیض دولت ارزانی بود***تا ابد جام مرادش همدم جانی بود

من همان ساعت که از می خواستم شد توبه کار***گفتم این شاخ ار دهد باری پشیمانی بود

تعبیر: اگر می خواهی شان و منزلت بالایی داشته باشی با بدان دوستی نکن و بی خود جان خود را فدای آنان نکن به جای این کار به آینده ات سرو سامانی ببخش تا به جای رسیدن به سلطانی به گدایی نیفتی. همت بالا داشته باش تا از آب یاقوت بگیری و همیشه دلت روشن باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز همکاری کردن با دیگران در یک پروژه، اگر آنها نتوانند طبق استانداردهای بالای شما پیش بروند و به اندازه کافی تلاش نکنند، برای شما کار آسانی نخواهد بود. آنچه اوضاع را پیچیده تر می کند این است که به نظر می رسد آنها در حال حاضر خیلی حساس شده اند و مدام به تایید شما نیاز دارند در حالی که شما حال و حوصله چندانی برای این کارها ندارید. سعی کنید در نهایت ادب و احترام با اطرافیانتان برخورد کنید تا بتوانید بدون ایجاد مشکلی خاص از این روز جان سالم به در ببرید. اگر با مهربانی و صبوری با دیگران رفتار کنید احترام و تایید آنها را به دست خواهید آورد. در پایان روز با کمی پیاده روی یا مدیتیشن خودتان را آرام کرده و سعی کنید زود به خواب بروید تا برای یک روز پر کار دیگر آماده شوید

فال حافظ امروز متولدین دی :

خیال نقش تو در کارگاه دیده کشیدم***به صورت تو نگاری ندیدم و نشنیدم

اگر چه در طلبت همعنان باد شمالم***به گرد سرو خرامان قامتت نرسیدم

تعبیر: برای رسیدن به مال دنیا طمع نکن که هر چه بیشتر طمع کنی مال بیشتر از کفت بیرون می رود. نقشه هایت همه نقش بر آب شده است که تقصیر خودت می باشد ولی باز هم نسیم عنایت الهی دل پر خون تو را التیام می بخشد. اراده کرده ای که همه چیز را مثل اول کنی که موفق هم می شوی. انشاالله

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

این روزها در حال و هوای خیال پردازانه ای به سر می برید و بیشتر درگیر افکار و ایده هایتان در مورد آینده هستید تا به واقعیت های زمان حاضر اهمیتی بدهید. شرایط کیهانی موجود شما را تشویق می کند تا ایده هایتان را با افراد متفکر دیگری که در اطرافتان هستند در میان گذاشته و افکارتان را در مورد این که چطور می توان دنیای بهتری ساخت با آنها به اشتراک بگذارید. متاسفانه رویاهایی که در سر دارید با نیازهایتان در زندگی واقعی هماهنگی چندانی ندارند، با این حال شما را قادر خواهند ساخت به قدرت تخیلتان و این که تا چه حد می تواند تأثیر گذار باشد پی ببرید.این قدر سعی نکنید ادای آدم های بی تفاوت را در بیاورید و نسبت به کسی که دوستتان دارد با ملایمت بیشتری رفتار کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

خوش است خلوت اگر یار یار من باشد***نه من بسوزم و او شمع انجمن باشد

من آن نگین سلیمان به هیچ نستانم***که گاه گاه بر او دست اهرمن باشد

تعبیر: دعاهایتان برآورده خواهد شد و رقیبانتان موفق نمی شوند. فکر خودتان را به چیزهای دیگری هم معطوف کنید. روال عادی زندگی از دستتان خارج شده است. چیز با ارزشی در دست دارید که برایتان بسیار عزیز هم هست. نگذارید به دست نااهلان بیفتد. رازدار باشید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز نگرانی بیش از حد شما در مورد این که دیگران چه واکنشی به شما نشان خواهند داد ممکن است مانع به زبان آوردن چیزی شود که در سرتان می گذرد. ولی شما نباید از این که تکانی به اطرافیان خود داده یا احساسات واقعیتان را بیان کرده و در مورد رفتار محتاطانه شان به آنها اخطار دهید بترسید. این رفتار شما می تواند آغازگر بحثی عمیق و جدی درباره مسائل و مشکلاتی باشد که بین شما وجود دارند و نقطه آغازی برای حل آنها باشد. اولین قدم در واقع سخت ترین قدمی است که باید بردارید، ولی اگر از اعماق قلبتان سخن بگویید به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد و کمک بسیاری به پیش بردن و بهبود روابط خود خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

بامدادان که ز خلوتگه کاخ ابداع***شمع خاور فکند بر همه اطراف شعاع

برکشد آینه از جیب افق چرخ و در آن***بنماید رخ گیتی به هزاران انواع

تعبیر: اوضاع به این صورتی که هست نمی ماند. فردای روشنی هم در پیش است. مراقب دنیای پر از نیرنگ و فریب اطرافت باش و از کنار آنها بگذر. هر چه می خواهی از خدا بخواه چرا که فقط اوست که مظهر لطف است و حیله ندارد و می تواند تو را به مقصد برساند.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز دوشنبه ۲۴ دی ۹۷ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۲۴ دی ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A