خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۲۹ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۹ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۲۹ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۹ مهر به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز پنجشنبه 29 مهر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۲۹ مهر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز بهترین زمان برای رفتن است. اگر کسی هست که شما را آزار می دهد یا باعث ناامیدی شما شده است، امروز بهترین فرصت برای بخشیدن و رها کردن او است. حسادت و غبطه خوردن دردی از شما دوا نمی کند. اجازه ندهید این احساسات باعث عقب ماندن شما از زندگی بشوند. اگر امروز قرار گذاشته بودید با او بیرون بروید، بروید اما اگر این طور نبوده فراموش کنید و به خود و آرزوهای خود فکر کنید. امروز باید سعی کنید آرام باشید و در برخی موارد حتی مرموز عمل کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

انسانی صادق هستی و در راه عشق و محبت هر رنجی را پذیرایی. سر به لاک خود داری ولی همیشه از بخت کوتاه خود گله مندی. شکوه ی بیهوده مکن و اگر زندگی با تو نمی سازد تو با زندگی بساز و بدان هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد و تو که رنج می بری حتما گنج نیز خواهی برد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز زمان مناسبی برای خرید نیست. شما خریدهای بی جهت و از روی هوسی انجام خواهید داد که فردا پشیمان می شوید. بهتر است این پول را صرف مشکلات دیگر زندگی خود کنید. بهتر است از زمان خود برای تمرکز روی مشکلات خود استفاده کنید تا بتوانید راهکار مناسب برای آنها بیابید. یوگا یا مراقبه ورزش های بسیار مناسبی برای امروز هستند. امروز از نظر احساسی در اوج هستید و می توانید لحظه های بسیار خوبی با نامزد خود داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

به زودی برای تو فرصتی مساعد فراهم می گردد. بخت به تو روی کرده و زمان کامیابی فرا رسیده است. برای رسیدن به مقصود خود از توسل به خدا و تاثیر دعا غافل مشو. گرچه امکانات فعلی تو محدود است، ولی می توانی با استفاده از توانایی هایی که در وجود تو نهفته است به کامیابی برسی، دست از تلاش بر ندار و از سرزنشها مرنج که خدا با توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز بسیار حساس هستید. بینش و قدرت درونی شما امروز افزایش می یابد و می توانید به خوبی حرف های راست را از دروغ تشخیص دهید. از این فرصت استفاده کنید و در مورد مطلبی که مدت ها می خواهید صحبت کنید با نامزد خود حرف بزنید. شما و دوست یا شریک زندگیتان امروز بسیار با یکدیگر هم عقیده هستید و این باعث می شود تا روز خوبی در پیش داشته باشید. البته خیلی رویاپردازی نکنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

نیت انجام کار جدیدی را داری و در آغاز آن دچار تردید هستی. باید بدانی موفقیت در این کار مستلزم آمادگی های بسیاری است، خصوصا آنکه باید دل خود را از زنگارها پاک کنی و هوی و هوسها را از سر بیرون کنی تا لطف الهی شامل حالت گردد و تو بیش از آنکه تصور می کنی از کار جدید خود بهره ببری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز حس و حال خوب و انرژی بالایی دارید. باید منتظر افراد بسیاری در خانه خود باشید زیرا ملاقات کننده دارید. امشب مهمانان از صاحبخانه شاد و خونگرم و صمیمی همچون شما لذت خواهند برد. با لبخند برای مهمانان جوک تعریف می کنید و باعث می شوید به همه خوش بگذرد. امروز از نظر احساسی آسیب پذیر هستید. شاید اختلاف نظر جزئی با نامزد خود پیدا کنید که منجر به مطرح کردن انتقاد بشود. اما این احساسات پایدار نیستند و خیلی زود از بین خواهند رفت.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

قصد کرده ای کار و راه فعلی خود را تغییر دهی، اما توصیه می شود از این کار صرفنظر کنی که جز پشیمانی حاصلی نخواهد داشت. سعی و تلاش خود را چند برابر کن و کار خود را بی ارزش مپندار و در انتخاب همکاران دقت بسیار کن و از خودپسندی بپرهیز تا به موفقیت برسی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز بهترین زمان برای مراقبه و مدیتیشن است. سعی کنید تا حد امکان خود را از مسایل و مشکلاتی که باعث ناراحتی شما شده اند فاصله بگیرید. برای این منظور می توانید خرید یا رستوران بروید. امروز این فرصت رادارید تا در مورد مشکلات خود صحبت کنید. بهترین کار این است در خانه نمانید. باید با احتیاط کامل رفتار کنید تا موجب آزردگی کسی نشوید. انرژی های امروز به گونه ای هستند که همه در مرز هیجانات خود قرار دارند و کوچک ترین حرف یا رفتاری می تواند موجب ناراحتی آنها بشود.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

عشقی در سر داری که حتی لحظه ای از تو جدا نمی شود و سرزنشهای دیگران در تو بی اثر است. از بخت خود گله مندی و موقعیت فعلی ات را مانع از رسیدن به مقصود می دانی. به زودی شخصی به تو مراجعه می کند و پیشنهادی می دهد. آن را جدی بگیر که گشایش کار تو در انجام آن عمل است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز خلاقیت و نوآوری شما در اوج خودش است به طوری که نمی توانید روی کارها و زندگی اجتماعی خود تمرکز کنید. از این فرصت استفاده کنید. هر هنری که دوست و در آن استعداد دارید را از سر بگیرید. نقاشی، نویسندگی یا … از حس لطیف و خلاقیت بالای امروز خود نهایت استفاده را ببرید. امروز احتمالا شاهد حرکت های مثبتی خواهید بود. امروز آن شهامتی که مدت هابه دنبال آن بوده اید را به دست خواهید آورد. پس تلفن را بردارید و به کسی که دوستش دارید زنگ بزنید. مطمئن باشید از این کار خوشحال خواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

به کسی دل بسته ای و این دلبستگی تا به آن حد است که فکر می کنی او تنها بهانه ی تو برای زندگی است، اما به وصال او امید نداری. با این حال با تمام وجود در این راه تلاش می کنی و از جان مایه می گذاری. مطمئن باش که همیشه جوینده یابنده است. پس بی تابی نکن و همچنان صبور باش تا به آرزوی خود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

حواستان باشد که امروز جنگل را برای یک درخت از دست ندهید. منظور این است که فرصت های بزرگ را برای یک فرصت کوچک از دست ندهید. گاهی لازم است چیزی را از دست بدهید تا بتوانید به مواردی که واقعا ارزش دارند برسید. آینده نگر باشید. امروز از نظر عاطفی دچار مشکل و ناراحتی خواهید بود. نه اینکه اتفاق بدی پیش بیاید. بلکه شما از حرف یا رفتار نامزد خود دل‌آزرده می شوید و این باعث ناراحتی می شود. امروز تا غروب نمی توانید حتی یک لبخند کوچک به لب بیاورید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

مطلب مشابه :   فال امروز جمعه 24 آذر 96 | فال روزانه

نردبان ترقی پله پله است و تو باید این پله ها را یکی پس از دیگری طی کنی. تا رنج شاگردی نبری استاد نخواهی شد. اگر می خواهی به نیت خود برسی باید خود را به سلاح علم و هنر مجهز نمایی و به هنر تواضع مزین نمایی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز در نتیجه فشار کاری زیاد دچار سردرد و سرگیجگی می شوید.  احساس می کنید به هیچ وجه نمی توانید روی هیچ کاری تمرکز کنید. اطرافیان به طور مدام سوال های خود را تکرار می کنند و شما حتی نمی توانید پاسخ آنها را بدهید. از این مساله ناراحت نشوید. آنها خیلی این قضیه را جدی نمی گیرند. آرام باشید و اجازه ندهید این سردردها روز شما را خراب کنند. از نظر احساسی امروز بسیار برای شما خوب است. کسی که مدت ها منتظرش هستید امروز این شهامت را می یابد تا با شما در مورد احساسات خود حرف بزند. این می شود مقدمه ای برای آغاز یک رابطه زیبا.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

روزهای خوشی با هم داشتید اما اکنون فکر می کنی که او دیگر آن تمایل سابق را نسبت به تو ندارد. این اندیشه را از سر بیرون کن چون همانطور که تو به او محتاجی او نیز به تو مایل است. به زودی پیامهای امیدوارکننده ای به دستت خواهد رسید و تو را شادمان خواهد کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز باید منتظر خبر از افرادی باشید که مدت های طولانی از آنها بی خبر بوده اید. یک فنجان چای برای خود تهیه کنید و منتظر بنشینید. امروز با یاد روزهای قدیم و سال های گذشته خود لحظه های شاد و آرامی را سپری خواهید کرد. برای لذت بردن از این حس با تمام وجود، تلفن را بردارید و به دوستان قدیم خود زنگ بزنید. مطمئن باشید حرف های بسیار برای گفتن دارید و دوستان شما از شنیدن آنها خوشحال خواهند شد. امروز این فرصت را دارید تا نگاه کسی که مدت ها منتظر توجه او بودید را به خود جلب کنید. می توانید از این فرصت استفاده کنید و به او پیشنهاد دوستی بدهید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

قصد و نیت انجام کاری را داری که سروصدای زیادی به راه انداخته و مخالفان بسیاری دارد، اما تو عزمت را جزم کرده ای و گوشت به هیچ نصیحتی بدهکار نیست، اما بدان که اگر واقعا قصد عملی کردن نیت خود را داری باید توان و تحمل خود را افزایش دهی و از ویرانی نترسی که آبادی تو در این ویرانی هاست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

باید در برابر کسی که دوستش دارید کمی صبور باشید. او امروز شدیدا به توجه شما نیاز دارد و باید این توجه را به او نشان بدهید. بهتر است اولویت های امروز خود را روی این مساله بگذارید. به این فکر کنید همسر یا نامزد شما عزیزترین فرد در زندگی شما است و اگر به او توجه نکنید، به که می خواهید توجه کنید. هر زمانی که شما هم به توجه و کمک نیاز داشتید آنها در خدمت شما خواهند بود. اگر مدت ها است با همسر خود بحث و بگومگو دارید، امروز این اختلاف بالا می گیرد. نباید ساکت بمانید از انرژی های امروز استفاده کنید و همه مشکلات را شفاف سازی کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

اگر بخواهی تمام عمر خود را در انتظار کسی باشی که برایت کاری انجام دهد، هرگز در زندگی موفق نمی شوی. کمی جسارت به خرج بده و خود پا پیش بگذار و بیش از این منتظر دیگران نمان، چرا که کاری که با سعی و تلاش خودت انجام شده باشد، هزاران بار به کارهای دیگران برتری دارد، پس تردید مکن و از همین حالا تصمیم بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز قدرت درک و تشخیص بالایی دارید و به خوبی می توانید امیدها و آرزوهای دیگران را برایشان برآورده کنید. این قدرت از نظر اجتماعی بسیار به نفع شما می شود. به طور مثال، زمانی که کسی به چیزی فکر می کند شما می توانید ذهن او را بخوانید و خواسته هایش را در حد امکان برایش برآورده کنید. البته روی احساسات دیگران دوئل نکنید.  انرژی های امروز  می توانند همچون تسریع کننده رابطه عاشقانه شما باشند. امروز متوجه فردی خواهید شد که مدت ها است شما را دوست دارد. شما نیز از این مساله استقبال می کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

به تازگی به کامیابی های بزرگی رسیده ای که حاصل دوران رنج و صبر و پایداری شماست. روزگار به شما روی خوش نشان خواهد داد و شما به بزرگی و منزلت خواهید رسید، اگر همتی بلند داشته باشید و در تمامی کارها از خود صبر و شکیبایی نشان دهید و دعای خیر دیگران بدرقه راهتان باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز به وضوح نیاز مبرم خود به ورزش را حس خواهید کرد. همان قدر که به کار خود اهمیت می دهید و از آن لذت می برید، باید سعی کنید ذهن خود را پرورش دهید و کمی هم خلاقیت داشته باشید. شاید لازم باشد کمی مرخصی بگیرید و با نقاشی یا کارهای هنری خود را سرگرم کنید. اگر نامزد شما همچون کودک رفتار می کند شاید به دلیل انرژی های امروز باشد. مسلما این رفتار چندان جالب و قابل تحمل نیست اما خیلی نگران نشوید این حس از بین می رود و غروب شادی در کنار هم خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

در میان اطرافیان کسی را که لایق دوستی و محبت تو باشد نمی بینی. به عهد و پیمان و رسم رفاقت هنوز هم پایبندی و در این راه رنج بسیار می کشی ولی کسی قدر تو را نمی داند. در زندگی خود انتظار معجزه ای را می کشی که روزی به وقوع خواهد پیوست. گرچه هیچ کس جز خدا از فردا خبر ندارد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی